آرمین 2afm کیست؟ افشای نحوه مجوز گرفتن او

خوانندگان زیادی در ایران فعالیت دارند. برخی از آن ها به سبک رپ آهنگ های خود را تولید می کنند و برخی دیگر به سبک پاپ می خوانند. بسیاری از خوانندگان ایرانی از ایران مهاجرت کرده اند و بسیاری دیگر نیز آهنگ های خود را به صورت زیر زمینی تولید می کنند. قصد داریم در این مطلب در مورد یک خواننده ایرانی به نام آرمین 2afm صحبت کنیم و اطلاعاتی از فعالیت و زندگی شخصی او را در اختیار شما قرار دهیم. همراه ایرانیان سلبریتی باشید.

آرمین 2afm کیست؟

آرمین 2afm کیست؟

آرمین زارعی در تاریخ 5 اردیبهشت ماه سال 1365 به دنیا آمده است. زادگاه این خواننده تهران می باشد. او آهنگ های خود را به سبک های رپ و موسیقی های تلفیقی اجرا می کند. نام هنری آرمین زارعی، آرمین 2afm و یا آرمین می باشد که این اسم، نام خلاصه شده همکار و دوست های او به نام های آرمین، علی، فرهاد و مهراد است. او در گذشته و تا سال 1395 آهنگ های خود را به صورت غیر مجاز و زیر زمینی اجرا می کرد. آرمین به مدت سه سال از عرصه هنر دوری کرده بود و در نهایت در سال 1398 و در ماه اسفند، توانست مجوز وزارت ارشاد را تهیه کند و اولین آهنگ خود را که نام او ” رفت” بود به صورت قانونی تولید کرد.

او از سال 1386 در زمینه موسیقی فعالیت داشته است و یکی از خوانندگان پر کار و فعال محسوب می شود. ناشران موسیقی های این خواننده، ترانه شرقی و اونگ موزیک رادیو جوان است. اولین آهنگ او با همکاری رضایا تولید شد. آرمین و رضا یا به همکاری شاهین فلاکت آهنگی تولید کردند که نام آن ” نازی، ناز گل من” بود اما پس از مدتی رضایا از آرمین جدا شد چرا که دیگر علاقه ای به همکاری با خوانندگان دیس لاو نداشت. آرمین هم پس از مدتی کار و فعالیت خود را با محمد صالح جوادی ادامه داد. آهنگ آرمین 2afm خیانت غوغای زیادی به راه انداخت و هنوز هم یکی از محبوب ترین ترک ها می باشد.

معروف ترین آهنگ های آرمین 2afm کدامند؟

معروف ترین آهنگ های آرمین 2afm کدامند؟

آرمین آهنگ های بسیاری تا کنون اجرا کرده است که در ادامه نام چند تا از این ترک ها را خواهیم گفت.

مبارک باشه

اولین ترک و آهنگی که آرمین تهیه کرد، آهنگ مبارک باشه بود. این آهنگ در فضا های مجازی منتشر شده بود. این ترک در تاریخ 8 اردیبهشت ماه سال 1398 تولید شد که توسط شاهین خسرو آبادی تنظیم شده بود.

چیزی شده

پس از مدتی از انتشار ترک اول، ترک چیزی شده تولید شد که از نظر آهنگ سازی و متن شعر بسیار مشابه آهنگ مبارک باشه بود. این ترک در تاریخ 27 آذر ماه 1389 تولید شد و تنظیم کننده این آهنگ هم شاهین خسرو آبادی بود.

شبا کجایی؟

شبا کجایی یکی از آهنگ های معروف آرمین است و در تاریخ 21 آبان ماه سال 1392 تولید شد. این ترک توسط مسعود جهانی تنظیم شده بود.

صدامو داری؟

صدامو داری در تاریخ 10 آذر ماه سال 1392 در فضای مجازی منتشر شد و خیلی زود مخاطبان زیادی به این آهنگ جذب شدند. تنظیم کننده این ترک مسعود جهانی بوده است.

یه چیزی بگو

یکی از آهنگ های بسیار مشهور آرمین، ترک یه چیزی بگو بود که این ترک را با همکاری امیر تتلو اجرا کرده بود. این ترک در تاریخ 21 دی ماه سال 1392 تهیه شد که مسعود جهانی تنظیم کننده آن بود.

نیستی

ترک نیستی متن و آهنگ بسیار زیبایی دارد و هنوز هم در بین آهنگ های جوانان شنیده می شود. این آهنگ در تاریخ 17 اردیبهشت ماه سال 1394 در فضای مجازی و توسط رسانه آپ موزیک منتشر شد. تنظیم کنندگان این ترک یاسر داوودیان و بهروز صفاریان می باشند.

بگو برا چی؟

بگو برا چی در تاریخ 5 اردیبهشت 1395 تهیه و تولید شد. این ترک را سالار مقدم تنظیم کرده بود.

رفت

ترک رفت اولین آهنگ آرمین با مجوز ارشاد بود و پس از سه سال تولید شد. این ترک توسط پویا فرامرزی تنظیم شده بود.

دوباره برگرد

ترک دوباره برگرد یکی از آهنگ های زیبای آرمین است که در 5 اردیبهشت ماه سال 1400 تهیه شده است. مسعود جهانی تنظیم کننده این ترک می باشد.

دوستت دارم

آخرین و جدید ترین آهنگ آرمین 2afm، ترک دوستت دارم است که در تاریخ 11 اسفند ماه سال 1400 اجرا شد. تنظیم کننده این ترک مسعود جهانی است.

بهترین آلبوم های آرمین 2afm کدامند؟

بهترین آلبوم های آرمین 2afm کدامند؟

آرمین تا کنون آلبوم تهیه نکرده است و همیشه موسیقی های خود را به صورت تک آهنگی تولید کرده است. آهنگ ایران، آهگ برو بر نگرد، آهنگ بزار پلی بشه موزیکم و ناز شستم و چه لاک خوش رنگی، چه ارایشی داری از دیگر آهنگ های این خواننده می باشد.

آرمین 2afm چه حاشیه هایی داشته است؟

آرمین سال های زیادی را به صورت غیر مجاز خوانندگی می کرد. اما پس از چند سال برای گرفتن مجوز از وزارت ارشاد اقدام کرد. او به مدت سه سال و 8 ماه تلاش کرد و در این مدت هیچ گونه فعالیتی انجام نداد و از هنر دوری کرد و سرانجام توانست از این وزارت مجوز لازم را دریافت کند. در تاریخ 14 اسفند ماه سال 1398 او توانست اولین آهنگ قانونی خود را با مجوز و توسط شرکت ترانه شرقی تولید و منتشر سازد. یکی دیگر از حواشی آرمین این بود که او در شهریور ماه سال 1395 به دادسرای فرهنگ احضار شده بود. اما اطلاعاتی در مورد موضوع پرونده او در دست نیست.

آرمین 2afm کجا زندگی می کند؟

آرمین 2afm کجا زندگی می کند؟

آرمین 2afm هم اکنون در ایران و در شهر تهران زندگی می کند. او دانشجوی اخراجی رشته مهندسی کامپیوتر می باشد که هم اکنون در عرصه موسیقی فعالیت دارد. در سال های اخیر آرمین به صورت جدی در زمینه مدلینگی فعالیت داشت و برای صنعت های مختلفی مانند عطر، پوشاک و نوشیدنی فعالیت کرده است. او در کنار خوانندگی و مدلینگی در زمینه پوشاک نیز سرمایه گذاری هایی کرده است و در مجتمع تجاری نارون یک فروشگاه پوشاک دارد. اما او از نظر خانوادگی دارای وضعیت مالی بسیار خوبی می باشد.

بار ها برای بازیگر شدن و بازی کردن در نقش های اول فیلم، پیشنهاداتی به او شده است اما تا کنون آرمین موافقت نکرده است و طبق گفته خودش کاراکتر هایی که به او پیشنهاد می شود به هیچ عنوان شبیه او نیستند. آرمین به مرتضی پاشایی علاقه بسیاری داشت و تا کنون دو تا از آهنگ هایش به نام های چیزی شده و مبارک باشه را در استودیوی مرحوم پاشایی اجرا کرده است چرا که مرتضی پاشایی او را بسیار تشویق می کرد و به او کمک و راهنمایی می کرد.

درآمد آرمین 2afm چقدر است؟

درآمد آرمین 2afm چقدر است؟

تا کنون صحبتی از درآمد این خواننده نشده است اما با توجه به فعالیت های او در عرصه خوانندگی، مدلینگی و کار پوشاک می توان حدس زد که درآمد خوبی به دست می آورد. او از ماشین ها و لوازم بسیار گران قیمتی در عکس های خود استفاده می کند که مسلم است وضعیت مالی بسیار خوبی دارد. برای دانلود آهنگ های قدیمی آرمین 2afm می توان به اینترنت مراجعه کرد.

پیج اینستاگرام آرمین 2afm چیست؟

برای به دست آوردن پیج اینستاگرامی آرمین باید در ابتدا وارد اینستاگرام خود شوید سپس نام او را با حروف انگلیسی در قسمت جست و جوی اینستاگرام نوشته و جست و جو کنید. با این کار پیج های زیادی برای شما پیدا خواهد شد که برخی از آن ها فن پیج و برخی دیگر کلاهبرداری هستند. برای تشخیص پیج اصلی این خواننده باید به تعداد فالوور ها توجه کنید. هر پیجی که دنبال کننده بیش تری دارد، پیج آرمین است. البته اگر پیج این خواننده تیک آبی داشته باشد، پیدا کردن آن بسیار آسان می باشد. بزن یه زنگ آرمین 2afm را می توان از رسانه های موزیک دانلود کرد.

عکس های آرمین 2afm را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های آرمین 2afm را در کجا مشاهده کنیم؟

برای تماشا کردن عکس های آرمین بهتر است اینستاگرام او را دنبال کنید و به صورت روزانه عکس ها و تصاویر او را مشاهده نمایید. البته با این کار از فعالیت و زندگی روز مره او نیز با خبر می شوید. می توانید نام آرمین را در اینترنت خود نوشته و جست و جو کنید. عکس های بسیاری برای شما پیدا خواهند شد که می توان آن ها را دانلود و ذخیره نیز کرد. در بسیاری از سایت هایی که مربوط به موسیقی و خوانندگی است نیز این تصاویر وجود دارد.

آرمین 2afm تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

آرمین تا کنون کنسرتی برگزار نکرده است. او همیشه موسیقی های خود را به صورت فایل در فضا های مجازی منتشر کرد است. اما گفته می شود که او قصد دارد کنسرتی را برگزار کند که برای مطمعن شدن از این موضوع باید منتظر بود. اگر این موضوع درست و صحیح باشد روز و تاریخ این کنسرت توسط خود این خواننده اعلام خواهد شد. یکی از آهنگ های آرمین 2afm دمش گرم است که بسیار شنیدنی می باشد.

همسر آرمین 2afm کیست؟

تا به امروز صحبتی از ازدواج این خواننده به میان نیامده است و گفته می شود که او مجرد می باشد و ازدواج نکرده است. اما عکس های زیادی از آرمین منتشر شده است که در کنار او، خانومی قرار دارد. این تصاویرحتی در پیج شخصی او در اینستاگرام نیز منتشر شده بود اما پس از مدتی، تمامی این تصاویر پاک شد. ویدئو تمامی آهنگ های آرمین 2afm در اینستاگرام او منتشر شده است.

همسر آرمین 2afm کیست؟

سوالات متداول

آرمین 2afm در چه تاریخی متولد شده است؟

آرمین 2afm در 5 اردیبهشت 1365 و در شهر تهران به دنیا آمده است.

آرمین 2afm در چه سالی توانست مجوز خود را از وزارت ارشاد دریافت کند؟

آرمین 2afm در اسفند ماه سال 1398 مجوز خود را از وزارت ارشاد دریافت کرد.

آرمین 2afm در چه سالی به دادسرای فرهنگ و هنر احضار شد؟

در شهریور ماه سال 1395 آرمین 2afm به دادسرای فرهنگ و هنر احضار شد.

5/5 - (1 امتیاز)
atefe ak
atefe ak
نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی هستم. جدیدترین اخبار سلبریتی ها و حاشیه ها را دنبال می کنیم و به اطلاع شما خواهیم رساند.