بیوگرافی ارسلان کاشی اینستاگرامر + بررسی رابطه او با دیانا رحیمی

ارسلان کاشی یکی از چهره های معروف در اینستاگرام و فضای مجازی است که در تاریخ 5 آذر در سال 1379 به دنیا آمده است، زادگاه این اینستاگرامر شهر تهران می باشد. او ویدئوها و کلیپ های مختلفی را تولید کرده و در فضای مجازی منتشر می کند و از این طریق توانسته است به شهرت برسد. ارسلان یک خانواده کم جمعیت و 4 نفره دارد و تنها یک خواهر دارد.

او یک گروه تشکیل داده است که اعضای آن متولد دهه 70 و 80 هستند و کلیپ ها را با همکاری یک دیگر تهیه می کنند. تمامی این افراد دارای تعداد زیادی دنبال کننده هستند. نیکا فلاحی، رضا برزگر، دیانا رحیمی و محمد روشن و عباس اقدام اعضای آن هستند که رابطه صمیمانه و خوبی با یک دیگر دارند. البته در ابتدا ارسلان ویدئوهای خود را در پارک ها تولید می کرد.

در مورد رنگ مورد علاقه ارسلان بهتر است بدانید که او رنگ بنفش را دوست دارد و تفریح کردن با دوستان، یکی از فعالیت های مورد علاقه او می باشد. در زمینه ورزش هم به فوتبال و والیبال علاقه مند است و تیم محبوب او، استقلال است. سرگرمی مورد علاقه ارسلان گوش دادن به موسیقی است و امیر تتلو از نظر او بهترین خواننده است. در مورد تحصیلات ارسلان کاشی گفته می شود که در استان مازندران به تحصیل خود ادامه می دهد و در دانشگاه بابل دانشجو است.

بیوگرافی ارسلان کاشی اینستاگرامر

رابطه ارسلان کاشی و خواهرش به چه شکل می باشد؟

ارسلان کاشی اینستاگرام فعالی دارد و ویدئوها و کلیپ های مختلفی برای سرگرم کردن مخاطبان خود تولید می کند و همیشه ایده های جدیدی برای ویدئوهای خود استفاده می کند. او با دوستان و اعضای گروه خود ویدئوهای بسیاری تولید می کند، اما در برخی از ویدئوهای ارسلان می توان خواهرش را نیز مشاهده کرد، ویدئوهای ارسلان و خواهرش همیشه مورد استقبال قرار گرفته اند. ارسلان و خواهرش کلیپ های مختلفی در مورد مسائل مربوط به خواهر و برادرها و یا مشکلاتی که بین آن ها به وجود می آید و عشق و علاقه این دو نفر به یک دیگر، تهیه می کنند.

خواهر ارسلان تنها به همراه برادرش در فضای مجازی فعالیت دارد و پیج فعالی ندارد و مانند برادر خود معروف نیست. زمانی که ارسلان کاشی به تازگی وارد اینستاگرام شده بود، ویدئوهای خود را به همراه خواهرش تولید می کرد، اما اخیرا او همکاری کم تری با ارسلان دارد و ارسلان تلاش می کند که ویدئوهای خود را مربوط به مسائل زندگی خود تولید و منتشر کند. رابطه ارسلان و خواهرش بسیار صمیمانه است و همیشه بیان کرده اند که عشق زیادی نسبت به یک دیگر دارند.

ارسلان کاشی و دیانا رحیمی با هم زندگی می کنند؟

ارسلان در ابتدای کار خود با گروهی از فعالان مجازی همکاری داشت و معمولا ویدئوهایی با محتواهای عاشقانه تولید می کردند. دیانا رحیمی، امیر روز و نیکا و ارسلان از مهم ترین افراد گروه بودند که به سرعت به تعداد دنبال کننده های آن ها افزوده می شد. بارها دیده شده است که افراد این گروه با یک دیگر وارد رابطه می شدند، اما پس از مدتی رابطه آن ها تمام می شد و معمولا آن ها برای جذب فالوور این کار را انجام می دادند. ارسلان و دیانا نیز با یک دیگر وارد رابطه شده بودند و استوری و پست های بسیاری از روابط عاشقانه آن ها منتشر می شد.

اما این دو اینستاگرامر ادعا می کردند که هیچ رابطه ای میان آن ها وجود ندارد، اما به طور واضح رابطه صمیمانه و عاشقانه آن ها قابل مشاهده بود. اما اخیرا ویدئوهای کم تری از همکاری این زوج دیده می شود و خبرهایی در مورد کات کردن آن ها به گوش می رسد. دوستان نزدیک این دو نفر بیان کرده اند که به دلیل مشغله کاری، دیانا و ارسلان کم تر توانسته اند ویدئو تهیه کنند و هم اکنون ارسلان به همراه خانواده خود زندگی می کند.

بررسی فعالیت اینستاگرام ارسلان کاشی

بررسی فعالیت اینستاگرام ارسلان کاشی

اینستاگرام پلت فرمی برای منتشر کردن تصاویر و ویدئوهای مختلفی است که افراد زیادی با فعالیت کردن در آن به شهرت و درآمد بالایی رسیده اند. ارسلان کاشی هم با ساخت ویدئوهای مختلف توانسته است شهرت زیادی به دست آورد. او تا کنون دابسمش های مختلفی تهیه کرده است، کلیپ هایی با محتواهای عاشقانه و یا غمگین تهیه می کند، البته کلیپ های طنز و فان ارسلان هم بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. او تلاش می کند که با ساخت ویدئوهای مختلف افراد بیش تری را به سمت پیج خود بکشاند و تقریبا در این موضوع موفق بوده است. عکس های ارسلان کاشی در اینستاگرام او موجود هستند و لایک و کامنت بالایی خورده اند.

این اینستاگرامر چه حاشیه هایی داشته است؟

حواشی همیشه در پیرامون افراد موفق و مشهور وجود دارد و ارسلان کاشی هم تا کنون بارها دچار حواشی و شایعات مختلف شده است. ارسلان به دلیل ساخت کلیپ های تینیجری بارها مورد قضاوت قرار گرفته است و خبرها و شایعات بسیاری در مورد او به وجود آمده است. در مورد روابط عاشقانه این فعال مجازی هم حاشیه های مختلفی وجود دارد که ممکن است آن ها را شنیده باشید. اخیرا هم حواشی مختلفی در مورد مهاجرت او به گوش می رسد که تا کنون ارسلان در این موارد واکنشی نشان نداده است و نمی توان از حقیقت بودن آن ها به طور قطعی صحبت کرد. البته در مورد درامد ارسلان کاشی هم حواشی بسیاری وجود دارد.

بررسی دوربین مخفی های ارسلان کاشی

ساخت دوربین مخفی یکی از اصلی ترین فعالیت های ارسلان کاشی می باشد. او تا کنون ویدئوهای مختلفی در قالب دوربین مخفی تولید کرده است و از این طریق توجه افراد بسیاری را به دست آورده است. او در یکی از دوربین مخفی ها با یکی از دوستان خود، در خیابان درگیر شده بود و از واکنش مردم ویدئوهای جالبی را ضبط کرده بود. ارسلان بارها شوخی های مختلفی را با دوستان خود انجام داده است و از ری اکشن آن ها دوربین مخفی های جالبی ساخته است. اکنون می توانید به پیج او مراجعه کنید و دوربین مخفی های او را مشاهده نمایید.

این اینستاگرامر چه چالش هایی اجرا نموده است؟

یکی از مهم ترین مسائلی که در معروف شدن ارسلان کاشی تاثیر داشته است، اجرای چالش های مختلف او بوده است. او توانسته است ویدئوهای بسیاری از چالش هایی که به همراه دوستان خود اجرا کرده است تهیه کند. بله یا خیر به صورت معکوس، یکی از جذاب ترین چالش های ارسلان است که می توان آن را در اینترنت جست و جو کرد. یکی رو انتخاب کن و دیگری را حذف کن هم از دیگر چالش های این فرد است. این چالش ها هر کدام به نوبه خود جذاب و تماشایی هستند که توصیه می شود آن ها را تماشا کنید. ارسلان کاشی و دیانا رحیمی چالش های مختلفی را در گذشته انجام می دادند و توانسته بودند طرفداران زیادی به دست آورند.

ارسلان کاشی با کدام یک از اینستاگرامرها همکاری داشته است؟

ارسلان کاشی با کدام یک از اینستاگرامرها همکاری داشته است؟

ارسلان کاشی یکی از فعالان فضای مجازی است که طرفداران بسیاری دارد. ارسلان از ابتدای فعالیت خود تلاش کرده است که با افراد مختلفی همکاری کند و بیش تر از قبل دیده شود. در ادامه به تعدادی از اینستاگرامرهایی که با او همکاری داشته اند، اشاره می شود.

امیر روز

امیر روز متولد سال 1380 می باشد و در تهران به دنیا آمده است. او یکی از اینفلوئنسرهای فعال است که ویدئوهای مختلفی را به همراه ارسلان کاشی و دیگر فعالان فضای مجازی تولید کرده است. دوربین مخفی و طنز کده نام تعدادی از کارهای مشترک این دو نفر می باشد. تست خوراکی های بد مزه و آرایش کردن و دعوا با دیانا از دیگر کلیپ های امیر روز و ارسلان هستند که در یوتیوب این افراد منتشر شده اند. ویدئوی امیر روز و ارسلان کاشی و دیانا رحیمی در شهربازی نیز بسیار جذاب می باشد.

نیکا فلاحی

نیکا فلاحی در سال 1381 و در شهر تهران به دنیا آمده است. او دانشجوی انصرافی رشته سینما از دانشگاه سوره است و اکنون با تولید ویدئوهای مختلف و منتشر کردن آن ها در فضای مجازی توانسته به درآمد خوبی دست پیدا کند. نیکا فلاحی و ارسلان کاشی تا کنون ویدئوهای مختلفی را با همکاری یک دیگر تهیه کرده اند. بازی کردن، عسل، دابسمش و دوربین مخفی از ویدئوهای این دو نفر است که در فضای مجازی موجود است.

رابطه هستی و ارسلان کاشی جدی شده است؟

هستی یکی از افرادی است که در ویدئوهای ارسلان حضور دارد و خبرهایی در مورد رابطه داشن این دو نفر منتشر شده است. ارسلان که رابطه خود را با دیانا به هم زده است، به تازگی وارد رابطه ای جدید شده است. ارسلان کاشی و هستی یک ویدئو عاشقانه تهیه کرده اند که در آن ارسلان و هستی یک دیگر را در آغوش کشیده اند. البته بارها دیده شده است که هستی و ارسلان با هم در حال قدم زدن و تفریح کردن هستند و ویدئوهای مختلفی از هدیه دادن ارسلان و هستی به یک دیگر منتشر شده است و حتی ارسلان استیکری که شباهت زیادی به هستی دارد را بر روی گوشی خود چسبانده است و از این طریق دوستی و رابطه خود را به صورت علنی اعلام کرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.