آشنایی با سلبریتی های بایسکشوال + معرفی آن ها و فعالیت های آنان

در این مطلب قصد معرفی کردن سلبریتی های بایسکشوال را داریم. در ابتدا بهتر است معنی این کلمه را بدانید، بایسکشوال به معنای دو جنس گرایی است و یک تمایل جنسی است که در آن یک فرد به بیش از یک جنس، علاقه مند می باشد. دو جنس گرایی، هم جنس گرایی و چند جنس گرایی شاخه هایی از این مجموعه هستند. همراه ما باشید تا تعدادی از این افراد را به شما معرفی نماییم. شما می توانید با مراجعه کردن به فضای مجازی و دنبال کردن اینستاگرام این سلبریتی ها، از فعالیت این افراد و نحوه زندگی آن ها اطلاعات زیادی کسب کنید.

معرفی سلبریتی های بایسکشوال ایرانی

معرفی سلبریتی های بایسکشوال ایرانی

در ایران افراد بایسکشوال بسیاری وجود دارند که تعدادی از آن ها سلبریتی و هنرمند هستند، اما به دلیل قوانین سخت گیرانه این کشور و کم بودن آگاهی مردم نسبت به این موضوع، کم تر کسی جرات گفتن حقیقت در مورد تمایل خود را دارند و آن ها سکوت می کنند و به صورت پنهانی با افرادی مانند خود، ارتباط برقرار می کنند. خبرهای گوناگونی در مورد سلبریتی های بایسکشوال ایرانی منتشر شده است که افراد بسیاری را به این جامعه مرتبط ساخته اند. در یکی از منابع خبری بیان شده است که افرادی مانند الناز شاکر دوست، مانیا اکبری، کیانا فیروز، مینا وحید و تینا آخوند تبار بایسکشوال هستند.

شهره لرستانی هم که به تازگی عمل تغییر جنسیت خود را انجام داده است و به عنوان مازیار لرستانی شناخته می شود. محمد صادقی هم که یکی از بازیگران ایرانی است به عنوان هم جنسگرا معرفی می شود. مانی کسرائیان که سال ها پیش از ایران مهاجرت کرده است، در یکی از مصاحبه های خود بیان کرد که هم جنس گرا می باشد و چهره و استایل خود را به صورت کلی تغییر داده است. محمد خردادیان نیز یکی از مطرح ترین سلبریتی های ایرانی و بایسکشوال است که یک رقاص بسیار حرفه ای است که افراد بسیاری او را می شناسند. او ازدواج کرده بود اما پس از این که متوجه گرایش خود شد، از همسر خود جدا شد و اکنون مجرد می باشد.

مطرح ترین سلبریتی های بایسکشوال در دنیا

بایسکشوال های زیادی در دنیا وجود دارند و تقریبا می توان گفت بیش ترین بخش جامعه ال جی بی تی را تشکیل می دهند. تعدادی از این افراد مشهور، با افرادی مانند خود در ارتباط هستند و برخی از سلبریتی های بایسکشوال، با یک دیگر ازدواج کرده اند. در ادامه به مطرح ترین سلبریتی های بایسکشوال در دنیا اشاره می کنیم.

الن دی جنرس و پورشا دی راسی

الن دی جنرس یکی از کمدین های بسیار معروف است که اصالتی آمریکایی دارد و یکی از سلبریتی های بایسکشوال مطرح می باشد، او پس از این که تمایلات خود را به صورت آشکارا بیان کرد، در سال 1997 او را از تلویزیون کنار گذاشتند. اما در سال 2003 بود که او با برنامه ای به نام الن، دوباره به روی صحنه آمد. الن یک برنامه بسیار موفق بود که بارها توانست جوایزی را دریافت کند. در سال 2004 بود که الن و پورشا دی راسی که یک بازیگر معروف است، با یک دیگر ارتباط برقرار کردند و در نهایت در سال 2008 آن ها در لس آنجلس با یک دیگر ازدواج کردند.

جورج تاکی

جرج هوساتو تاکی آلتمن یک بازیگر موفق از آمریکا می باشد. او یکی از فعالان حقوق دگر باشی جنسی است. در سال 2008 قانون ممنوعیت ازدواج هم جنس گرایان لغو شده بود و جورج با فردی به نام برد آلتمن در شهر هالیوود غربی ازدواج کرد. می توان گفت آن ها اولین زوج هم جنس گرایی بودند که درخواست ازدواج خود را در هالیوود غربی ثبت کردند. بهتر است بدانید که این دو نفر تا آن زمان به مدت 21 سال بود که با یک دیگر در رابطه بوده اند.

جودی فاستر

جودی فاستر یک فیلم ساز و بازیگر آمریکایی است که در سال 1962 به دنیا آمده است. در سال 1992 او به عنوان زیبا ترین زن جهان معرفی شد و در سال 2014 هم ازدواج کرده است. همسر او الکساندرا هدیسن نام دارد و او فیلم نامه نویس، بازیگر، کارگردان و عکاس می باشد و 54 سال سن دارد. این زوج هم جنس گرا می باشند.

سلبریتی های بایسکشوال فعالی در سینما

سلبریتی های بایسکشوال فعالی در سینما

هنرمندان بایسکشوال بسیاری در عرصه سینما فعالیت می کنند، مثلا ریکی مارتین یکی از سلبریتی های بایسکشوال بازیگر می باشد. او در سال 1971 متولد شده است و بازیگر، خواننده و ترانه سرا، نویسنده و تهیه کننده می باشد. او در سال 2017 با فردی به نام جوان یوسف ازدواج کرد و در سال 2010 بود که در یک مصاحبه اعلام کرده بود که یک مرد هم جنس گرای بسیار خوشبخت است. سینیتا نیکسون هم یکی دیگر از سلبریتی های هم جنس گرا می باشد که اکنون 57 سال سن دارد.

او در سال 2012 با کریستین مارینونی در نیویورک ازدواج کرد. نیکسون یک سال قبل از ازدواج خود، پسرش را به دنیا آورد و هم اکنون دو فرزند دارد. نیل پاتریک هریس یکی دیگر از بازیگران بایسکشوال آمریکایی است که در عرصه خوانندگی، مجری گری و کارگردانی نیز فعالیت می کند. او اکنون 50 سال سن دارد و در سال 2014 با بازیگر دیگری به نام دیوید برتکا ازدواج کرد.

البته بهتر است بدانید که این دو بازیگر مشهور به مدت 5 سال رابطه مخفیانه داشتند. در سال 2011 بود که ازدواج هم جنس گرایان در نیویورک آزاد شد و آن ها رابطه خود را علنی کردند و در زمان ازدواج، دو فرزند دو قلو داشتند. با کمی جست و جو می توان افراد بسیاری را مشاهده کرد که دارای تمایلات جنسی متفاوت هستند.

بهترین آهنگ های سلبریتی های بایسکشوال

داو کامرون یکی از خوانندگان بسیار معروف است که بایسکشوال می باشد. او یک ترانه برای جامعه ال جی بی تی اجرا کرده است و نام آن را دوست پسر گذاشته است و آن را در سال 2022 منتشر کرده است. او در این ترانه از رفتارهای عجیب و غریب خود و تمایلات مختلفی که دارد، سخن می گوید و مدت زمان این ترانه بیش تر از 2 دقیقه می باشد. کالی اوچیس هم یکی دیگر از خوانندگان بایسکشوال است که ترانه ای به نام La Luz (Fin) را اجرا کرده است. جی کورتز هم در اجرای این ترانه کمک کرده است و زمان آن حدود 3 دقیقه می باشد.

موزیک ویدئوی این ترانه، در مورد رابطه عاشقانه زن ها با یک دیگر می باشد. می توانید به اینترنت مراجعه نمایید و ترانه های بسیاری در مورد ال جی بی تی ها به دست آورید. البته در یوتیوب سلبریتی های بایسکشوال هم معروف ترین ترانه های این افراد منتشر شده است که بازدید بالایی از آن ها شده است. می توان به یوتیوب این افراد سر بزنید و این ترانه ها را گوش کنید.

ثروتمند ترین سلبریتی های بایسکشوال چه کسانی می باشند؟

ثروتمند ترین سلبریتی های بایسکشوال چه کسانی می باشند؟

سلبریتی های بایسکشوال دارای ثروت های مختلفی هستند و درامد سلبریتی های بایسکشوال با توجه به استعداد و شهرتی که دارند متفاوت است. اما می توان گفت که اکثر آن ها، ثروت مند هستند. مثلا ثروت استفانی بئاتریز که یک بازیگر با اصالتی آمریکایی و آرژانتینی است، چیزی حدود 20 میلیون دلار می باشد. درو بریمور هم ثروتی برابر 125 میلیون دلار به دست آورده است که به عنوان یکی از ثروت مند ترین سلبریتی های بایسکشوال شناخته می شود.

می توانید به بیوگرافی این افراد مراجعه کنید و اطلاعات دقیق تری در مورد ثروت و درآمد آن ها به دست آورید. بهتر است به اینترنت مراجعه نمایید و تصاویری از خانه های سلبریتی های بایسکشوال را مشاهده کنید و از این طریق به میزان ثروت آن ها پی ببرید.

مروری بر حواشی سلبریتی های بایسکشوال

سلبریتی های بایسکشوال عموما به دلیل گرایشی که دارند، مورد تهاجم برخی از افراد قرار گرفته و حواشی زیادی در مورد آن ها و روابطی که دارند، ایجاد می شود. این افراد در چند سال گذشته بارها مورد اهانت قرار گرفته اند و از طرف مردم با واکنش های منفی رو به رو شده اند. حتی برخی از آن ها از کار خود اخراج شده اند، چرا که به صورت علنی، تمایل و گرایش خود را بیان کرده اند.

تعدادی از بایسکشوال ها پس از این که متوجه دگر باشی خود شده اند، به ناچار زندگی خود را برهم زده اند تا بتوانند به زندگی مورد علاقه خود دست یابند و بارها مورد قضاوت افراد قرار گرفته اند. برخی از آن ها نیز برای این که به حرفه و کار خود لطمه ای وارد نکنند، این موضوع را به صورت پنهانی و مخفی نگه داشته اند تا در جامعه بتوانند به زندگی معمولی خود ادامه بدهند، چرا که در بسیاری از کشورها هنوز بایسکشوال ها نتوانسته اند مانند سایر مردم از حقوق مساوی و برابری برخوردار شوند. همیشه در مورد افراد مشهور، حواشی بسیاری ایجاد می شود و حال این که این افراد دارای تمایلات جنسی متفاوتی باشند، این حواشی بسیار بیش تر خواهد بود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید