شایان اشراقی خواننده معروف و آهنگساز + معرفی دوست دخترهای او

شایان اشراقی یکی از خوانندگان فعال و پرکاری است که در عرصه آهنگسازی نیز مشغول به فعالیت می‌ باشد. او توانسته با توانمندی‌ هایی که در زمینه موسیقی دارد طرفداران خاص خود را به دست آورد. هم چنین در حال حاضر نیز به شهرت بسیار خوبی رسیده است.

مروری بر بیوگرافی شایان اشراقی

مروری بر بیوگرافی شایان اشراقی

این روزها نام شایان اشراقی در فضای مجازی بسیار شنیده می‌ شود و آهنگ‌ های متعددی تا به اکنون توسط او منتشر شده است. به همین دلیل خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده بیوگرافی این فرد بپردازند و به گونه بیشتر با او آشنا شوند. گفتنی است که شایان متولد دهه هفتاد در تهران است. او چندین سال است که فعالیت خود را به عنوان خواننده در صنعت موسیقی ایران شروع کرده است. حال شایان با توجه به استعداد بسیار خوبی که در خوانندگی دارد و هم چنین آهنگ‌ های شنیدنی و جذابی که تا به اکنون منتشر کرده است. توانسته در میان مردم ایران به ویژه جوانان و نوجوانان طرفداران فراوانی را بدست آورد.

معرفی دوست دخترهای شایان اشراقی

گفتنی است با این که شایان با توجه به آهنگ‌ های جذابش توانسته در میان مردم به شهرت خوبی برسد. اما با این حال علنی شدن روابط شخصی این خواننده در فضای مجازی باعث شده تا او بیشتر در کانون توجهات قرار گیرد و این روزها در فضای مجازی نیز اخبار متعددی در رابطه با او منتشر می شود. حال طبق اخباری که در مورد روابط شخصی شایان منتشر شده است. می توان این گونه بیان کرد که او تا به اکنون با خیلی از مدل‌ های معروف اینستاگرامی در رابطه عاشقانه بوده است. اما با این حال تمام روابط او به صورت پنهانی بوده‌ اند.

البته ناگفته نماند زمانی که شایان اشراقی با ملیکا تهامی یکی از شاخ‌ های مجازی وارد رابطه شد و رابطه این زوج در فضای مجازی علنی شد. پس از آن شایان و ملیکا در کانون توجهات قرار گرفتند و این موضوع باعث شد تا توجهات زیادی به روابط شخصی این خواننده جلب شود.

حال خیلی از افراد بر این باورند با توجه به این که ملیکا تهامی یکی از پرحاشیه‌ ترین شاخ‌ های مجازی به شمار می‌ رود. به همین دلیل شایان از روی قصد و غرض با این چهره جنجالی وارد رابطه شده است تا با علنی شدن رابطه‌ شان شایان در کانون توجهات قرار گیرد. به این گونه مخاطبان بیشتری را به دست آورد و بازدید آهنگ هایش افزایش یابد.

مروری بر بیوگرافی شایان اشراقی

لیست قوی ترین آهنگ های شایان اشراقی

شایان اشراقی علاقه بسیار زیادی به حرفه خوانندگی دارد و از صدای بسیار خوبی هم برخوردار می‌ باشد. حال بهتر است بدانید از زمانی که شایان به صورت جدی فعالیت خود را در خوانندگی شروع کرده است آهنگ‌ های متعددی را خوانده و منتشر کرده است. با این حال برخی از آهنگ‌ های این خواننده در لیست قوی‌ ترین و بهترین آهنگ‌ های او قرار گرفته اند. در ادامه نیز قرار است به این موضوع بپردازیم. از این رو پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

دست خودم نیست

به جرات می توان بیان کرد که یکی از بهترین و قوی ترین آهنگ های این خواننده آهنگ شایان اشراقی دست خودم نیست می باشد. بهتر است بدانید این آهنگ پس از انتشار مورد استقبال خیلی از مردم به ویژه طرفداران این خواننده قرار گرفت. هم چنین این آهنگ در لیست بهترین آهنگ های شایان نیز قرار گرفته است.

کمک کمک

آهنگ شایان اشراقی کمک کمک یکی از آهنگ های محبوب و شنیدنی این خواننده معروف به شمار می‌ رود. گفتنی است که این آهنگ با توجه به این که از ریتم و متن بسیار خوبی برخوردار است. به همین دلیل پس از انتشار با استقبال بسیار خوبی رو به رو شد و تعداد دانلود بالایی را از آن خود کرد.

این راهش نیست

در سال 2022 شایان اشراقی آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی به نام این راهش نیست را منتشر کرد. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید آهنگ شایان اشراقی این راهش نیست با توجه به این که از ریتم بسیار زیبا و متن قوی برخوردار بوده است. به همین دلیل پس از انتشار تا مدت ها رکورد دانلود را از آن خود کرد. هم چنین این خواننده با انتشار این آهنگ توانست به شهرت خوبی برسد.

شایان اشراقی با کدام خواننده ها همکاری داشته است؟

گفتنی است شایان علاقه بسیار زیادی به همکاری با سایر رپرها و خوانندگان را دارد. حال این موضوع باعث شده تا این خواننده معروف تا به اکنون با همکاری سایر خوانندگان و رپرها آهنگ های شنیدنی را منتشر کند. هم چنین ناگفته نماند که او با انتشار آهنگ های مشترک توانسته به میزان شهرت و معروفیت خود بیفزاید و بازدید آهنگ هایش را افزایش دهد. حال در ادامه قرار است به این موضوع بپردازیم. به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

چرسی

چرسی یکی از خوانندگان مشهور و سرشناس اهل ایران است که در سبک رپ فعالیت می‌ کند. حال گفتنی است که شایان با همکاری چرسی تا به اکنون آهنگ‌ هایی را خوانده و منتشر کرده است. حال از بهترین آهنگ شایان اشراقی و چرسی می‌ توان به آهنگ‌ طلسم اشاره کرد.

شایان یو

مدتی است که شایان اشراقی همکاری خود را با شایان یو رپر جوان و با استعداد ایرانی آغاز کرده است. این دو خواننده با همکاری یکدیگر توانسته اند آهنگی بسیار جذاب و شنیدنی را منتشر کنند. حال آهنگ شایان اشراقی شایان یو ندونستی قدرمو نام دارد که پس از انتشار از تعداد دانلود بسیار بالایی برخوردار گردید.

سهراب ام جی

سهراب ام جی یکی از رپرهای مشهور ایرانی است که شایان تا به اکنون با همکاری سهراب ام جی آهنگ‌ های بسیار جذاب و شنیدنی را منتشر کرده است. حال از معروف ترین و بهترین آهنگ های شنیدنی این دو خواننده می‌ توان به آهنگ هنوزم اشاره کرد. گفتنی است پس از این که سهراب ام جی و شایان اشراقی هنوزم را منتشر کردند این آهنگ توجهات زیادی را به سمت خود جلب کرد.

شایان اشراقی چه حاشیه هایی داشته است؟

با توجه به این که شایان اشراقی به یکی از خوانندگان مشهور و پرطرفدار تبدیل شده است. به همین دلیل در حال حاضر تمام فعالیت‌ های او در کانون توجهات قرار گرفته است. حال این موضوع باعث شده تا هر از گاهی خواسته و یا ناخواسته در پیرامون این خواننده مشهور نیز حاشیه‌ هایی مشاهده شود. حال از مهم ترین حواشی پیرامون این خواننده می‌ توان به موضوعاتی همچون: فعالیت گسترده او در حرفه خوانندگی، همکاری این خواننده با برخی از رپرهای مشهور و به نام، روابط شخصی شایان، رابطه جنجالی او با ملیکا تهامی و غیره اشاره کرد.

درآمد شایان اشراقی از چه راهی می باشد؟

درآمد شایان اشراقی از چه راهی می باشد؟

در حال حاضر شایان از طریق فعالیتش در حرفه خوانندگی توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند. حال این موضوع را هم باید افزود با توجه به این که شایان در اینستاگرام دنبال کنندگان بسیار زیادی دارد. به همین دلیل در حال حاضر با فعالیت در اینستاگرام و از طریق تبلیغات و اسپانسرینگ نیز توانسته یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد. هم چنین ناگفته نماند که این روزها شایان از طریق بازدید ویدیوهایی که در چنل یوتیوب خود آپلود می‌ کند هم درآمدزایی می‌ کند. با این حال برخی از منابع بیان کردند که شایان در کنار حرفه اصلی اش بیزینسی دارد که به واسطه این بیزینس توانسته درآمد خوبی را برای خود به وجود آورد.

نگاهی به اینستاگرام شایان اشراقی

شایان برای این که بتواند در میان مردم شناخته شده و معروف شود هم چنین به معرفی آثار جدیدش بپردازد. به همین دلیل در مارس 2016 یک صفحه شخصی در اینستاگرام برای خود راه‌ اندازی کرد. پس از آن نیز این خواننده صفحه شخصی خود را به مرکز فعالیتش تبدیل کرد. در حال حاضر شایان از طریق صفحه خود با مخاطبانش در ارتباط است و هم چنین به معرفی آثار جدیدش می پردازد. حال اگر تمایل دارید تا صفحه اینستاگرام این خواننده معروف را پیدا کنید. پیشنهاد می‌ کنیم تا به قسمت سرچ اینستاگرام مراجعه نمایید و عبارت (shayaneshraghi) را جستجو کنید تا به این گونه پیج این خواننده برای شما نمایش یابد.

حال شما با دنبال کردن صفحه اینستاگرام شایان می‌ توانید از جدیدترین فعالیت‌ های این خواننده مطلع شوید. هم چنین به مشاهده کلیپ‌ ها و تصاویری که شایان برای طرفداران و مخاطبانش در اینستاگرام آپلود می‌ کند بپردازید.

بررسی آلبوم های شایان اشراقی

بهتر است بدانید از زمانی که شایان اشراقی فعالیت خود را به عنوان خواننده شروع کرده است بیشتر تمرکز خود را بر روی ساخت و انتشار سینگل ترک قرار داده است. به همین دلیل در کارنامه حرفه‌ ای او می‌ توانید سینگل ترک‌ های متعددی را جستجو نمایید. حال گفتنی است که این خواننده هیچگونه زمانی را برای ساخت آلبوم صرف نکرده است. به همین دلیل او تا به اکنون هیچگونه آلبومی را به صورت رسمی منتشر نکرده است. به هر حال خیلی از مخاطبان شایان اشراقی امیدوارند که در سال جدید این خواننده طرفداران و مخاطبانش را سورپرایز کند و اولین آلبوم خود را منتشر کند.

نیم نگاهی به بیوگرافی شایان اشراقی

شایان اشراقی یک خواننده ایرانی است که در زمینه آهنگ سازی هم فعالیت های زیادی دارد. او استعداد بالایی در این زمینه دارد و تا کنون توانسته است ترانه های بسیار زیبایی را تولید کند. با وجود این که شایان به تازگی وارد عرصه خوانندگی شده است، اما توانسته است جایگاه ویژه ای به دست آورد و به عنوان یکی از بهترین خوانندگان تازه کار معرفی شود.

او با تولید و اجرا کردن ترانه های مختلف توانسته است از بسیاری از خوانندگان پیشی بگیرد و در فضای مجازی طرفداران بسیاری کسب کند. بهتر است بدانید که اصالت این خواننده، تهرانی است و سن او کم تر از 30 سال می باشد. البته شایان شهرت زیادی در بین مردم به دست آورده است اما تا کنون موفق به برگزار کردن کنسرت نشده است و در تلاش است که افراد بیش تری او را بشناسند و معروف تر از قبل شود.

در مورد وضعیت تاهل این خواننده جوان هم باید بدانید که او هم اکنون مجرد است و تا کنون ازدواج نکرده است. در مورد دوست دختر او اطلاعات خاصی منتشر نشده است. شایان در مورد خانواده اش نیز اطلاعاتی را منتشر نکرده است و تلاش می کند که آن ها را از حواشی دور نگه دارد. شایان اشراقی فعالیت حرفه ای خود را از سال 2019 آغاز کرد، قبل از آن هم شایان فعالیت هایی داشت اما مهارت و تجربه کافی در این زمینه نداشت و هم چنین نتوانسته بود شهرت کافی به دست آورد. آلبوم شایان اشراقی را در اینترنت جست و جو کنید و آن را دانلود نمایید.

ماجرای شایان اشراقی و ملیکا تهامی چه بود؟

ملیکا تهامی یکی از بلاگرهای ایرانی است که علاقه زیادی به ایجاد روابط متعدد دارد و با این کار حواشی بسیاری ایجاد می کند. مدتی است که خبر رابطه شایان اشراقی و ملیکا تهامی منتشر شده است و منابعی بیان کرده اند که آن ها به صورت پنهانی وارد رابطه شده اند. البته این حواشی به یکی از کلیپ های ملیکا مربوط می شود، او در این ویدئو با یکی از ترانه های این خواننده دابسمشی را اجرا کرده است.

البته این اتفاق بارها رخ داده است و او در استوری های زیادی شایان را تگ کرده است. این ماجرا باعث شده است که خبرها و حواشی مختلفی در مورد این دو نفر به گوش برسد. ملیکا در این مورد بیان کرده است که تمامی این خبرها فقط حاشیه است و شایان اشراقی یکی از خواننده های مورد علاقه وی می باشد.

شایان اشراقی با دلارام خسروانی رابطه داشته است؟

دلارام خسروانی یکی از دوستان نزدیک ملیکا تهامی می باشد. گفته می شود که ملیکا برای مدتی با شایان اشراقی وارد یک رابطه می شود. این رابطه به طور مخفیانه ای بود و دلارام به عنوان دوست ملیکا، از این ماجرا مطلع شده بود. در این مدت شایعات بسیاری منتشر شد و گفته می شد که دلارام تلاش می کند که شایان نزدیک شود و بلاخره می تواند با او رابطه برقرار کند و به دوست خود خیانت کند. این ماجرا در فضای مجازی منتشر شده بود و همه به دلارام به عنوان یک فرد خیانت کار و سوء استفاده گر نگاه می کردند، اما ممکن است این موضوع فقط حواشی ای برای جلب توجه باشند.

بهترین آهنگ های شایان اشراقی کدامند؟

شایان اشراقی تا کنون ترانه های بسیاری اجرا کرده است و برخی از آن ها بیش تر مورد پسند کاربران قرار گرفته است. در ادامه به چند مورد از بهترین ترک های این خواننده اشاره می کنیم. ترانه دست خودم نیست شایان اشراقی هم یکی از زیبا ترین ترانه ها است که پیشنهاد می شود آن را بشنوید.

بعد از رفتنت

بعد از رفتنت یکی از بهترین ترانه های این خواننده است که آن را در سال 2020 تولید و منتشر کرده است. اکنون می توانید این ترانه را از سایت های معتبر موسیقی دانلود کرده و گوش نمایید. محتوای این ترانه عاشقانه و غمگین می باشد که ترانه و موزیک آن بر عهده اشراقی بوده و تنظیم آن را حسن بابا محمودی انجام داده است. مدت زمان ترانه 2 دقیقه و 50 ثانیه است.

ولی خوب نیستی

ولی خوب نیستی ترانه ای از شایان اشراقی است که پس از انتشار بسیار مورد استقبال قرار گرفت. این ترانه در سال 2020 منتشر شد و شایان علاوه بر این که خواننده این ترک بود، شعر و ملودی آن را نیز انجام داده بود. تنظیم قطعه هم بر عهده پیام شفاهی بوده است، مدت زمان ترانه بیش تر از 2 دقیقه می باشد. می توانید این ترانه را با کیفیت های مختلف از اینترنت به دست آورید.

بررسی حواشی شایان اشراقی خواننده

شایان اشراقی یکی از هنرمندان ایرانی است و وجود حاشیه در زندگی هنرمندان امری بسیار عادی می باشد. معمولا حاشیه های شایان اشراقی در مورد روابط او با دخترها می باشد و تا کنون خبرهای بسیاری در مورد دوست دخترها و زن شایان اشراقی منتشر شده است که شایان هیچ واکنشی به آن ها نشان نداده است و این موضوع، بی اهمیت بودن این اخبار را نشان می دهد. در مورد وضعیت تاهل، ترانه ها و درآمد این خواننده هم حواشی مختلفی به وجود می آید که بسیاری از آن ها برای جلب توجه توسط سایت های خبرگزاری زرد ایجاد می شوند.

شایان اشراقی با کدام هنرمندان همکاری داشته است؟

شایان تا کنون با خوانندگان مختلفی همکاری کرده است و این موضوع باعث بیش تر مشهور شدن این خواننده شده است. در ادامه به تعدادی از فیت ها و همکاری های این خواننده اشاره خواهیم کرد.

سهراب ام جی

سهراب ام جی یک خواننده موفق ایرانی است که بسیار معروف می باشد و ترک های مختلفی تهیه کرده است. این خواننده 38 ساله تا کنون ترک های مختلفی را با همکاری اشراقی تهیه کرده است. یکی از ترانه های مشترک این دو خواننده، ندونستی قدرمو، نام دارد. کمک، کمک و هنوزم از دیگر آثار مشترک آن ها است که بهتر است آن ها را دانلود کرده و از صدای این دو خواننده لذت ببرید.

علی رضا جی جی

علی رضا جی جی در سبک رپ و پاپ فعالیت می کند و طرفداران زیادی دارد. شایان اشراقی و جی جی تا کنون همکاری های مختلفی داشته اند و توانسته اند رضایت کاربران خود را به دست آورند. قسمت من نام یکی از آثار این دو هنرمند می باشد که بیش تر از 4 دقیقه زمان دارد. قاتل هم یکی دیگر از ترانه های اشراقی و جی جی است که بهزاد لیتو هم در آن حضور دارد.

درامد شایان اشراقی چقدر می باشد؟

شایان اشراقی منبع درآمد زیادی ندارد. مهم ترین فعالیت او خوانندگی است که از طریق آن توانسته است منبع درآمد نسبتا خوبی برای خود ایجاد کند. اما او در یوتیوب فعالیت بسیار زیادی دارد و توانسته است به عنوان یک یوتیوبر فعالیت داشته باشد و درآمد بسیار خوبی از این طریق به دست آورد. شایان اشراقی ویدئوها و کلیپ های مختلفی را تهیه و تولید می کند، سپس آن ها را در یوتیوب خود بارگذاری می کند و با هر بازدیدی که از آن ها می شود، یوتیوب مبلغی را به عنوان پاداش به حساب او واریز می کند.

باید بدانید که شایان اشراقی به دلیل معروفیت کم خود تا کنون نتوانسته است کنسرتی را برگزار کند و تنها راه درآمد او فعالیت در یوتیوب و فروش ترانه هایش می باشد. اما در آینده ای نزدیک او هم مانند سایر خوانندگان قادر به برگزاری کنسرت خواهدبود و پول بسیار خوبی به دست می آورد. با مشاهده خانه شایان اشراقی می توان از میزان درآمد او مطلع شد.

نیم نگاهی به اینستاگرام شایان اشراقی

بسیاری از هنرمندان و خواننده ها در اینستاگرام فعالیت دارند و مخاطبان خود را از فعالیت هایی که دارند آگاه می سازند. شایان اشراقی هم دارای یک صفحه در این پلت فرم است که برای به دست آوردن صفحه او می توان نام این خواننده را در اینترنت نوشته و جست و جو کرد. سپس تعدادی لینک نمایش داده می شود که با امتحان کردن آن ها می توان پیج اصلی را به دست آورد.

البته می توان نام او را با حروف لاتین در قسمت جست و جوی اینستاگرام خود نوشته و سرچ نمایید. آدرس دقیق صفحه او shayaneshraghii@ می باشد. او مدت زیادی است که در این برنامه فعالیت می کند و توانسته است بیش تر از 400 هزار دنبال کننده به دست آورد. او ویدئوهای مختلفی را در این صفحه منتشر می کند و هواداران بسیاری دارد.

می توانید به دنبال کننده های این خواننده اضافه شوید و از ترانه های جدید و نحوه زندگی و غیره مطلع شوید. او روزانه استوری های مختلفی را منتشر می کند و ارتباط خوبی با کاربران خود برقرار می کند. موزیک ویدئو اهنگ های شایان اشراقی هم در این صفحه موجود می باشد.