پرداخت مطالبات قایدی انجام نمی شود؟

این روزها کمتر کسی است که از بحران های تیم استقلال خبردار نباشد. در این مقاله به جزئیات پرداخت مطالبات قایدی اشاره خواهیم کرد که حواشی زیادی به همراه داشته است. اخبار سلبریتی ها را از اینجا بخوانید.

دیرکرد در پرداخت مطالبات قایدی

یکی از مشکلاتی که استقلال با آن رو به رو پرداخت مطالبات اعضای تیم است. ماجرای به تعویق افتادن مطالبات بازیکنان باعث ایجاد تنش در بین بازیکنان، سرمربی، مسئولین مرتبط و ….. شده است. از بازیکنانی که مطالبات آنان به عقب افتاده می توان به مهدی قایدی، سید احمد موسوی، پادوانی و…. اشاره کرد. مهدی قایدی نزدیک به یک میلیون درهم از باشگاه استقلال طلب دارد. اما باشگاه استقلال با توجه به چالش و بحران هایی که دارد. آیا می تواند تمامی مطالبات را پرداخت کند؟ در ادامه به جزئیات این ماجرا اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

تاریخ دقیق پرداخت مطالبات قایدی

زمان پرداخت پرداخت مطالبات مهدی دی 1401 بوده است. اما با شروع شدن بحران های مالی استقلال، این باشگاه نتوانست مطالبات بازیکنان خودرا به موقع پرداخت کند. مسئولین این تیم به مهدی وعده دادند که تا پایان فروردین 1402 تمامی مطالبات مهدی را پرداخت کند. فروردین هم گذشت و خبری از پزداخت مطالبات نشد. با این که نزدیک به روز از تاریخ تعیین شده می گذرد اما خبری از تاریخ دقیق پرداخت حقوق قایدی منتشر نشده است.

واکنش مهدی قایدی به پرداخت مطالبات باشگاه استقلال

مهدی قایدی بازیکن جوان و پر استعداد از وضع فعلی استقلال به شدت گله کرد. او چندین بار در برنامه تلویزونی اعلام کرد: با اینکه مطالبات خودرا از باشگاه استقلال به طور کامل و سر موقع نگرفته ام، به عشق هواداران این تیم بازی خواهم کرد. بعد از ماجرای دیرکرد در پرداخت مطالبات مهدی، او هیچ گونه واکنشی نشان نداده است. باشگاه استقلال چندین بار اعلام کرده است که به زودی مطالبات بازیکنان و اعضای تیم را پرداخت خواهد کرد.

برای باشگاه بزرگ و پر افتخاری مثل استقلال دور از انتظار بود که نتواند سر موقع مطالبات بازیکنان را پرداخت کند. همچنان تنش در بین اعضای تیم و حتی رئیس فدراسیون برای این باشگاه وجود دارد. امیدواریم که هرچه زودتر تمامی این مشکلات حل شود. در مقاله های بعد به چالش های این تیم از جمله پرداخت مطالبات قایدی اشاره خواهیم کرد. ممنون از همراهی شما.

سوالات متداول

آیا پرداخت مطالبات قایدی صورت گرفته است؟

خیر تا کنون باشگاه استقلال مبلغی برای این بازیکن واریز نکرده است.

باشگاه استقلال برای کدام بازیکنان مطالبات نزده است؟

مهدی قایدی، سید احمد موسوی و…. تا کنون مبلغی را از باشگاه استقلال دریافت نکرده اند.

در چه تاریخی استقلال باید مطالبات مهدی را پرداخت می کرده؟

باشگاه استقلال باید در دی ماه 1401 مطالبات مهدی را پرداخت می کرده.

5/5 - (1 امتیاز)