غزل حکیمی فرد کیست؟ | آشنایی با استاد شطرنج زنان ایران

امروز می خواهیم در مورد غزل حکیمی فرد یکی از افراد مشهور و سرشناس ایرانی و اطلاعات بسیاری را جمع آوری کنیم اگر علاقه بسیاری دارد که از زندگی این فرد و فعالیت هایی که انجام می دهد آگاه شوید بهتر است تا آخر این مقاله را با دقت مطالعه کنید البته باید گفت که نام این شطرنج باز حرفه ای غزل حکیمی فرد می باشد. با ایرانیان سلبریتی همراه باشید.

غزل حکیمی فرد کیست؟

غزل حکیمی فرد کیست؟

باید گفت که غزل حکیمی فرد یکی از شطرنج باز های بسیار حرفه‌ ای ایرانی است که در حال حاضر تابعیت سوئیس را کسب کرده است و یکی از مقامات بسیار عالی که او دارد استاد بزرگ شطرنج است که شطرنج باز حرفه ای عضو سابق تیم ملی شطرنج ایران به حساب می آید البته نباید فراموش کرد که او در سال ۱۳۷۳ در ۲۵ فروردین در شهر تهران به دنیا آمده است او در موسسه فناوری فدرال شهر زوریخ سوئیس در مقطع کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر تحصیل می ‌کند و علاقه بسیاری علاوه بر شطرنج به کامپیوتر دارد.

البته نباید فراموش کرد که خواهرش رعنا حکیمی که از او کوچک تر می باشد یکی از شطرنج بازان حرفه ای به حساب می آید و علاقه بسیار به شطرنج دارد باید گفت که این فرد سرشناس در سال ۲۰۲۰ تابعیت کشور سوئیس را بر عهده گرفته است و در کشور سوئیس در حال حاضر به فعالیت ‌های خودش ادامه می ‌دهد و علاقه بسیاری به ایران دارد و تابعیت خودش را تغییر داده و تحت پرچم سوئیس به فعالیت‌ های خودش ادامه می دهد.

غزل حکیمی فرد اینستاگرام او را چگونه می توان دنبال کرد؟

غزل حکیمی فرد اینستاگرام او را چگونه می توان دنبال کرد؟

باید گفت که برای پیدا کردن پیج اینستاگرام غزل حکیمی بهتر است به شبکه اجتماعی اینستاگرام مراجعه کنید نام این فرد مشهور و سرشناس شطرنج باز حرفه ‌ای را در آن جا سرچ کنید البته نباید فراموش کرد که خانم حکیمی یکی از افرادی است که مقامات بسیاری کسب کرده است و با نام استاد بزرگ زنان در رشته شطرنج شناخته می شود و به همین دلیل در شبکه اجتماعی اینستاگرام بسیاری از افراد هستند که پیج های فیک زده اند و معرفی کرده اند که خودشان غزل حکیمی فرد می باشد.

اما باید گفت که این فرد مشهور و سرشناس فالوور های بسیاری دارد به همین دلیل از روی تعداد فالوور ها می توان تشخیص داد که کدام یک از این پیچ ها حقیقی و کدام یک از آن ها دروغین است بعد از دنبال کردن این شطرنج باز حرفه ای متوجه می شوید که می توانید بسیاری از فعالیت‌ هایی که او انجام می دهد را در پیج او تماشا کنید البته نباید فراموش کرد که یکی از افراد سرشناس به حساب می آید که تابعیت کشور سوئیس را به دست آورده است و در حال حاضر فعالیت های خودش را در شبکه اجتماعی اینستاگرام بارگذاری می ‌کند از فعالیت ‌هایی که در دانشگاه انجام می ‌دهد گرفته تا فعالیت هایی که در رشته مورد علاقه ‌اش یعنی شطرنج انجام می دهد در پیج اینستاگرامش منتشر می ‌کند و عکس‌ هایی را برای عموم مردم به تماشا می گذارد.

عکس غزل حکیمی فرد را چگونه می توان پیدا کرد؟

عکس غزل حکیمی فرد را چگونه می توان پیدا کرد؟

برای پیدا کردن عکس های غزاله حکیمی بهتر است به سایت معتبر گوگل مراجعه کنید زیرا بسیاری از فعالیت ‌هایی که این فرد مشهور انجام می‌ دهند در آن جا بارگذاری شده است البته نباید فراموش کرد که گوگل یکی از راه های بسیار خوب برای به دست آوردن عکس های افراد مشهور به حساب می آید اما باید از یاد نبرد که در گوگل فیلم هایی از بازی شطرنج این خانم سرشناس را نیز منتشر شده است که علاقه مندان و طرفداران این خانم می توانند به گوگل مراجعه کنند و فیلم ‌ها و عکس ‌های این فرد سرشناس را ببینند.

البته نباید فراموش کرد که در پیج اینستاگرام خودش عکس هایی از فعالیت ‌هایی که در زمینه شطرنج است را منتشر کرده است و علاقه بسیار خودش را نسبت به این بازی بیان کرده است افرادی که علاقه دارند که عکس ‌های او را ببینند بهتر است گاهی اوقات به سایت های معتبر مراجعه کنند زیرا یکی از راه های بسیار خوب برای دریافت عکس های افراد سرشناس سایت های معتبر می باشد.

باید گفت که غزل حکیمی در حال حاضر مجرد است و ازدواج نکرده است و هرگز از روابط شخصی خودش با کسی صحبت نکرده است و هیچ یک از عکس هایی که منتشر کرده است در این رابطه نیست که او در حال رابطه عاشقانه با کسی است البته یکی از افراد بسیار مشهور به حساب می ‌آید که توانایی های بسیاری در شطرنج دارد و تمام تمرکز خود را بر روی پیشرفت و شکوفا شدن در رشته شطرنج و فعالیت های کامپیوتر کرده است.

البته نباید فراموش کرد که این شخص سرشناس هواداران بسیاری دارد اما او بیان کرده است که علاقه زیادی به ازدواج ندارد و در حال حاضر دوست دارد که به پیشرفت خودش ادامه دهد به همین دلیل می توان گفت که در حال حاضر مجرد است و دوست پسر ندارد و تا به حال ازدواج نکرده است.

غزل حکیمی فرد در سوییس به چه فعالیت هایی می پردازد؟

غزل حکیمی فرد در سوییس به چه فعالیت هایی می پردازد؟

یکی از افراد سرشناس ایرانی است که توانسته است مقامات بسیار عالی در زمینه شطرنج به دست آورد. خانم حکیمی فرد شطرنج باز ایرانی که اهل ایران است و در سال ۲۰۲۰ تابعیت خودش را از کشور ایران به کشور سوئیس تغییر داده است و علاقه بسیاری به ایران دارد و در حال حاضر زیر پرچم کشور سوئیس به فعالیت ها و کار های خودش در زمینه مسابقات بین المللی می پردازد و البته نباید از یاد برد که

او در چه کاری مشغول به کار است؟

این فرد مشهور در حال حاضر در موسسه در مقطع کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر مشغول به کار است و دارد ادامه تحصیل می دهد البته نباید فراموش کرد که او در شهر زوریخ سوئیس اقامت دارد و یکی از تصمیم های بسیار عالی که گرفته است این است که تحت پرچم سوئیس به فعالیت ‌های خودش ادامه دهد باید گفت که او در سال ۲۰۰۷ درجه استاد فیده زنان را دریافت کرده است و یکی از پر افتخار ترین شطرنج بازان زن ایران به حساب می ‌آید و بیان کرده است که با پناهنده شدن در کشور سوئیس توانسته است بسیاری از رویا های خودش برسد.

حاشیه های غزل حکیمی فرد چه می باشد؟

حاشیه های غزل حکیمی فرد چه می باشد؟

یکی از حاشیه هایی که برای او ساخته اند این است که این فرد مشهور و سرشناس و یکی از شطرنج بازان حرفه ای زن که در ایران به فعالیت های خودش مشغول بود در حال حاضر به پناهندگی کشور سوئیس در آمده است اما او در مصاحبه بیان می کند که از تیم ملی شطرنج ایران خداحافظی کرده است و در روز ۲۴ خرداد ۹۹ تغییر تابعیت داده و برای کشور سوئیس از این به بعد فعالیت خواهد کرد و او یکی از افرادی است که تحت پرچم سوئیس به فعالیت‌ های خود ادامه می ‌دهد.

او چندمین ورزشکار است که اقامت گرفته است؟

او هشتمین شطرنج باز ملی پوش ایران است که تغییر تابعیت داده است و افراد بسیاری تابعیت خودشان را از کشور ایران به کشور دیگر تغییر دادند به دلیل امکاناتی که در کشور های اروپایی و خارج از کشور ایران برای این ورزشکاران فراهم خواهد شد. او یک خواهر دیگر دارد که از خودش کوچک تر است و نام او رعنا است او هم در رشته شطرنج به فعالیت می پردازد.

مهارت غزل حکیمی فرد در چیست؟

مهارت او در زمینه شطرنج می‌ باشد و علاقه بسیاری به فعالیت های کامپیوتری هم دارد. وی اولین فعالیت خودش را در سن ۱۶ سالگی در سال ۱۳۸۸ است که توانسته قهرمان شطرنج زنان ایران شود شروع کرد. او در این بازی توانست رتبه اول را به دست آورد و با گرفتن ۱۰ امتیاز از ۱۲ بازی توانست با اختلاف یک و نیم امتیازی رقیب را شکست دهد و پیروز مسابقات شود باید از یاد نبرد که در سال ۲۰۱۶ توانست با کسب ۲۳۰۸ امتیاز به رتبه سوم شطرنج بازان زنان ایران صعود کند و به عنوان سومین زن برتر شطرنج باز ایران لقب بگیرد البته نباید فراموش کرد که او در سال ۲۰۱۰ در المپیاد شطرنج حضور پیدا کرد و موفق شد که افتخارات زیادی را برای ایران به ارمغان آورد

او در چه سالی به مقام هفتم رسید؟

در سال ۲۰۱۰ مقام هفتم مسابقات قهرمانی شطرنج زیر ۱۶ سال را به دست آورد و علاوه بر هوش بسیاری که دارد علاقه بسیاری به بازی شطرنج دارد به همین دلیل نتوانست است در این موفق شود.

سوالات متداول

همسر غزل حکیمی فرد چه کسی می باشد؟

باید با غزل حکیمی یکی از افرادی است که تا به حال مجرد بوده و با کسی در رابطه نیست.

بیوگرافی غزل حکیمی فرد چه می باشد؟

او در سال ۱۳۷۳ به دنیا آمده در شهر تهران و عنوان استاد بزرگی زنان در جهان را کسب کرده است.

پیج اینستاگرام غزل حکیمی فرد را چگونه می توان دنبال کرد؟

برای پیدا کردن پیج اینستاگرام غزل حکمی بهتر است به شبکه اجتماعی اینستاگرام مراجعه کنیم و نام انگلیسی را سرچ کنید.

عکس های غزل حکیمی فرد را از کجا می توان پیدا کرد؟

برای پیدا کردن عکس های او بهتر است پیج اینستاگرامش یا گوگل مراجعه کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
sara
sara
یکی از اعضا مجموعه ایرانیان سلبریتی و دنبال کننده اخبار و بیوگرافی سلبریتی ها در ایران.