قلک خیریه کامبیز اخباری به قیمت 640 میلیون تومان در مزایده فروخته شد

در این چند وقت گذشته ماجرای قلک خیریه کامبیز اخباری حواشی زیادی درست کرده است. با اخبار سلبریتی ها همراه باشید تا ببینیم ماجرا از چه قرار است؟

ماجرای قلک خیریه کامبیز اخباری

ماجرا از این قرار است که یک ماه پیش تقریبا کامبیز تصمیم می گیرد یک قلک خیریه درست کند. او با 29 بسته لگو که امضاء شده سلبریتی های ایرانی بود قلک را پر کرد. افراد سرشناس زیادی در طرح قلک خیریه کامبیز اخباری شرکت کردند. از جمله رضا پیشرو، کوروش از گروه وانتونز، سحر، سیجل، امیر حسین افتخاری و…… . در ادامه به جزئیات بیشتری از این ماجرا اشاره خواهیم کرد.

رضا پیشرو
رضا پیشرو

این قلک به چه قیمتی فروش رفت؟

این قلک که امضاء 29 نفر از سلبریتی های ایرانی بود به قیمت 320 هزار لیر تقریبا معادل 650 میلیون تومان در یک مزایده به فروش رسید. در همان روز کامبیز خبری اعلام کرد قرار است با فروش قلک قصد دارد به یک خیریه کمک کند. برای مطلع شدن طرح دقیق خیریه کامبیز می توانید به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید و هایلایت قلک را دنبال کنید. اما حدس می زنید چه کسی این قلک را خریداری کرده است؟ با ما همراه باشید تا در ادامه این شخص را خدمت شما معرفی کنیم.

قیمت پیشنهاد قبلی چقدر بود؟

قبل از این که بپردازیم به این که چه کسی قلک کامبیز را خریداری است. بهتر بپردازیم به حواشی مزایده قلک خیریه کامبیز اخباری که بسیار چالش برانگیز هم بود. همان طور که اشاره کردیم این قلک به قیمت 320 هزار لیر فروخته شد. قیمت های پیشنهادی بسیار به هم نزدیک بود. قبل از 320 هزار لیر قیمت پیشنهادی 315 هزار لیر بوده است.

چه کسی قلک را خرید؟

همان طور که اشاره کردیم این مزایده خیر خواهانه حواشی زیادی به همراه داشت. در اصل دو نفر قلک خیریه کامبیز اخباری خریداری کردند. نفر اول مونتیگو خواننده معروف که قلک را به بیشترین قیمت خرید ولی اعلام کرد من قلک را نمی خوام و آن را به نفر بعد از من بفروشید و من قیمتی که پیشنهاد شد را پرداخت خواهم کرد.

مونتیگو
مونتیگو

سوالات متداول

قلک خیریه کامبیز به چه قیمتی در مزایده فروخته شد؟

این قلک به قیمت 320 هزار لیر فروخته شد.

چه کسی قلک را به بالاترین قیمت خرید؟

مونتیگو این قلک را خرید.

5/5 - (2 امتیاز)
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.