بیوگرافی حمید صفت خواننده محبوب و تا حدی مجاز رپ در ایران

حمید صفت یکی از خوانندگان و رپر های رپ فارسی است که تاکنون در این حرفه بسیار درخشیده است. او از طرفداران زیادی برخوردار است و خیلی ها دوست دارند از او آهنگ های زیادی داشته باشند. حمید صفت که نام هنری او می‌باشد تا به حال موزیک ویدیو های زیادی از خود منتشر کرده است. نام اصلی او حمید رضا امیری صفت می‌باشد و در همه هنر هایش از نام هنری اش استفاده کرده است. او هم اکنون در تهران و با مادرش زندگی می‌کند و مدتی به دلایلی در زندان بوده و پس از آزادی دوباره به اجرای موزیک های خود روی آورده است. جهت آشنایی بیشتر با این شخصیت دوست داشتنی به ادامه مقاله مراجعه نمایید.

محتوا پنهان
بیوگرافی حمید صفت
محتوا پنهان

بیوگرافی حمید صفت

شاید برای خیلی ها در حالی که نام حمید رضا امیری صفت را می‌شنوند سوال پیش بیاید که حمید صفت کیست؟ زندگی نامه او به این شرح می‌باشد که وی متولد سال 1372 در شهر تهران است. پدر و مادرش زمانی که او کودک بود از یکدیگر جدا شدند و پس از این جدایی مادرش با مردی به نام هوشنگ ازدواج کرد که با هم در کشور آلمان زندگی می‌کردند. حمید قرار بود یک بازیگر باشد که در فیلم نمایش لامبورگینی که کارگردان آن سیامک صفری بود باشد. چون رپر ها برای اجرای کارشان مجوز ندارند از این رو حمید صفت تنها یک بار بر روی صحنه رفت. او همچنان در ایران زندگی می‌کند و از ویژگی های مهمی که دارد این است که آثار هنری و رپی خود را با حفظ شئون دینی و فرهنگی به اجرا در می‌آورد.

اینستاگرام حمید صفت

همانند دیگر چهره های سلبریتی و مشهور از جمله خوانندگان و بازیگران، حمید صفت نیز در شبکه های اجتماعی دارای صفحه های شخصی و کاری و هواداری می‌باشد که تمام دنبال کننده های این پیج ها همگی از هوادان پر و پا قرص حمید می‌باشند. همیشه عبارت حمید صفت اینستا جزء پر جستجو ترین عبارت ها بوده است. حمید دارای محبوبیت بالایی در میان کاربران فضای مجازی است. حمید در پیج خود تمام تصاویر و ویدیو های خود را برای نمایش به کاربران قرار می‌دهد. شما می‌توانید با جستجوی نام حمید صفت در اینستاگرام به پیج های او دسترس داشته باشید. لازم به توضیح است که پیج های هواداری معمولا توسط هواداران اشخاص مدیریت می‌شوند و خود اشخاص که پیج به نامشان می‌باشد از محتوای آن ها و مدیریت شان اطلاعی ندارند.

کانال تلگرام حمید صفت

کانال تلگرام حمید صفت

همانند بیشتر هنرمندان حرفه ای حمید صفت نیز به داشتن پیج اینستاگرامی اکتفاء نکرده و به افتتاح کانالی در تلگرام اقدام کرده و مطالبی که در پیج هایش منتشر می‌کند، برای سهولت دسترسی همگان در کانال تلگرامی اش هم بارگزاری می‌کند. غالباً اکثر سابسکریب های این کانال همان دنبال کنندگان پیج اینستاگرامی اش می‌باشند که به دلیل علاقه زیاد به کار های حمید، او را در جاهای مختلف دنبال می‌کنند.

کلاب هاوس حمید صفت

کلاب هاوس حمید صفت

حتماً این روز ها در سایت های مختلف با واژه کلاب هاوس روبرو شده اید. کلاب هاوس پلتفرمی جدید می‌باشد که به تازگی به خانواده شبکه های اجتماعی پیوسته است. با اینکه این پلتفرم به تازگی ساخته شده است خیلی ها در آن عضو شده اند و به برقراری ارتباط و تبادل نظر پرداخته اند. کاربران در این شبکه اجتماعی تنها از طریق ارتباط صوتی می‌توانند به گفتگو بپردازند. حمید صفت نیز همانند دیگر چهره های سرشناس در اکثر شبکه های اجتماعی حضور دارد و در کلاب هاوس نیز صفحه رسمی خود را ساخته و افراد بسیاری از فالوور های وی می‌باشند. در کلاب هاوس خیلی ها پست هایی به اشتراک می‌گذارند و دیگران به بحث و تبادل نظر درباره آن پست اقدام به گفتگوی صوتی می‌کنند و حمید نیز گاهی مطالبی در کلاب هاوس منتشر می‌کند و نظرات دیگران را درباره آن مطلب می‌بیند.

یوتیوب حمید صفت

یوتیوب حمید صفت

یوتیوب سایتی بسیار پر مخاطب و پلتفرمی بسیار محبوب می‌باشد. همه روزه کاربران زیادی در این پلتفرم به تماشای فیلم می‌پردازند. حتی این سایت به قدری محبوب است که در هر لحظه افراد بسیاری از تمام نقاط دنیا به ثبت نام در آن می‌پردازند. حمید صفت به عنوان یک سلبریتی در این پلتفرم ویدیو های فراوانی از کار های خود به نمایش قرار می‌دهد. کانال یوتیوب حَمید صِفت از فالوور های بسیار زیادی برخوردار است که اکثریت این فالوور ها همان دنبال کننده های او در اینستاگرام می‌باشند. حمید در کانالش ویدیو هایی از جمله رپ و سایر آهنگ هایش، موزیک ویدیو ها و دابسمش های جالبی برای کاربران به اشتراک قرار داده است.

ماجرای قتل حمید صفت چه بود؟

ماجرای قتل حمید صفت چه بود؟

ماجرای قتل حمید این بود که مادرش پس از جدایی از پدرش و ازدواج با مردی به نام هوشنگ، به دلیل بد اخلاقی و خشونت بالای هوشنگ علیه مادرش، حمید اقدام به قتل هوشنگ می‌کند. پزشکی قانونی علت مرگ هوشنگ را برخورد جسمی سخت به آهیانه او تشخیص داد. حمید اعتراف می‌کند که با چوب بسیار محکمی به آهیانه او کوبیده و وی را به قتل رسانده است. طبق این ماجرا حمید بازجویی می‌شود و مدتی به زندان می‌رود و پس از گذاشتن وثیقه توسط نزدیکانش برای مدتی محدود از زندان خارج می‌شود.

حکم دادگاه حمید صفت چه شد؟

حکم دادگاه حمید صفت چه شد؟

حمید صفت پس از اعتراف به قتل شوهر مادرش که ادعا کرده علیه مادرش تندخویی می‌کرد و به شدت کتکش می‌زد با حکم داداگاه بازداشت شد و به قصاص محکوم شد. چون ثابت شد او قتل عمد انجام داده و کیفر قتل عمد نیز قصاص است. اما پس از مدتی از سوی دادگاه فرجام خواهی حمید پذیرفته شد و حکم قتل عمد و قصاص از او ساقط شد. در فضای مجازی خیلی ها این ماجرا را دنبال می‌کردند و همواره تلاش بودند که از بروز ترین اخبار مورد حمید اطلاعاتی جدید کسب کنند و وقتی فهمیدند که حکم اعدام از او ساقط شده بسیار خوش حال شدند.

آهنگ های حمید صفت

آهنگ های حمید صفت

همان طور که در ابتدا بیان شد حمید صفت از خوانندگان و رپر های محبوب ایرانی می‌باشد که خالق آثار هنری بسیار زیاد و زیبایی می‌باشد که همیشه مورد استقبال موسیقی دوستان قرار گرفته اند. تعداد آهنگ هایی که او خوانده بسیار می‌باشد و به چند موردی در پایین اشاره می‌کنیم.

حمید صفت الو خدا

الو خدا یکی از آهنگ های بسیار زیبا از حمید صفت می‌باشد که آن را به سبک رپ خوانده است. این آهنگ مورد استقبال خیلی ها قرار گرفته و در آن از جملات با معنی استفاده کرده است. برای دانلود آهنگ الو خدا می‌توانید به سایت های موزیک فارسی مراجعه کنید.

حمید صفت عجایب شهر

عجایب شهر از پر بازدید ترین موزیک های فارسی می‌باشد که توسط حمید سراییده شده است. این آهنگ از سبک خاصی برخوردار است که همین سبک باعث شده بسیار پر مخاطب شود. برای دانلود این آهنگ دوست داشتنی می‌توانید به سایت های موسیقی سر بزنید.

شاه کش

شاه کش از دیگر موسیقی هایی است که به سبک رپ سروده شده است. این موزیک رپ توسط حمید صفت خوانده شده و مانند سایر موزیک هایش طرفداران زیادی دارد. هم اکنون این آهنگ را می‌توانید از سایت های موزیک دانلود نمایید.

تو دلی

موسیقی رپ تو دلی از موسیقی های پر هواداری می‌باشد که توسط حمید خوانده شده است. این موزیک تعداد لایک ها و بازدید های بالایی را به خود اختصاص داده است. برای دانلود این آهنگ با جستجوی نام آن در موتور های جستجوگر از سایت های موسیقی دانلود کنید.

حمید صفت بخشش

آهنگ بخشش از دیگر آهنگ های پر مخاطب حمید صفت می‌باشد. این آهنگ همیشه برای هواداران بسیار زیبا بوده است و همواره دانلود های بالایی را به خود اختصاص داده است و شما هم می‌توانید به دانلود آن از سایت های آهنگ بپردازید.

حمید صفت قفس

آهنگ قفس یکی دیگر از شاهکار های حمید صفت می‌باشد و این آهنگ هم مانند دیگر آهنگ های حمید از محبوبیت بالایی برخوردار است و روزانه از سوی کاربران دانلود های زیادی از آن انجام می‌شود.

حمید صفت اعدام شد؟

حمید صفت اعدام شد؟

در پی جریان قتل شوهر مادر حمید صفت توسط خود حمید که در بالا بیان شد، دادگاه برای او حکم های بازداشت و اعدام صادر کرد. اما پس از فرجام خواهی دادگاه حکم اعدام از او ساقط شد و پس از مدتی با گذاشتن وثیقه توسط اطرافیانش از زندان آزاد شد. او به محض خروج از زندان دوباره به سمت هنر نمایی خود رفته و مجدداً به ساخت موزیک و رپ های زیبا روی آورد و اتفاقاً آهنگی هم در رابطه با مدتی که در حبس بود و سپس آزادی از زندان خوانده است و آن آهنگ هم مثل سایر آهنگ هایش از محبوبیت و دانلود های بسیار بالایی برخوردار است. البته درباره قتل ناپدری اش بید ذکر کنیم که پس از مدتی مشخص می‌شود که ۵۰ درصد مرگ وی بر اثر بیماری گه داشته بوده است و به همین دلیل است که حکم قصاص از روی حمید برداشته می‌شود.

حمید صفت بدون ریش

حمید صفت بدون ریش

حمید صفت شخصیتی است که همه چهره او را با ریش می‌شناسند. خیلی کم پیش آمده که کسی او را بدون ریشدیده باشد ولی عکس چهره حمید صفت جدید را که بدون ریش است و در جایی حضور دارد که شبیه به ساحل است مدتی در فضای مجازی میان کاربران دست به دست می‌شد. این عکس تنها عکس بدون ریش از او می‌باشد و تا به حال عکسی با چهره دیگر از او دیده نشده است. همین عکس بدون ریش او هم خیلی ها را شگفت زده کرده بود به دلیل اینکه همه حمید صفت را با چهره ای ریش دار و موهایی کم پشت می‌شناسند.

در بسیاری موزیک ویدیو های حمید صفت، او دارای چهره های مشترکی می‌باشد و در همه آن ویدیو ها به یک شکل می‌باشد. شما می‌توانید در آهنگ حمید صفت چهره او را ببینید. در آهنگ الو خدا حمید صفت و همچنین در آهنگ حمید صفت تو دلی علاوه بر چهره مشترک دارای پوشش مشترکی می‌باشد. خیلی از آهنگ های حمید بسیار شنیدنی می‌باشند. برای دانلود آهنگ جدید حمید صفت لامبورگینی که خیلی مورد استقبال قرار گرفته است می‌توانید به سایت های دانلود موزیک مراجعه کنید. همچنین برای دانلود آهنگ حمید صفت شاه کش نیز می‌توانید علاوه بر سایت های موزیک به پیج رسمی اینستاگرام او مراجعه نمایید زیرا در پیجش همه آهنگ هایش را قرار داده تا هوادارانش دسترسی راحت تری به آن ها داشته باشند.

دلیل اعدام حمید صفت همانطور که ذکر شد این بود که ناپدری اش را به قتل رسانده و دلیل قتل او هم خشونتی بود که آن ناپدری علیه مادرش داشته است. البته پس از تحقیقات گسترده تر معلوم شد که پنجاه درصد مرگ ناپدری به دلیل بیماری اش بوده است و همین موضوع سبب شد که حکم اعدام از حمید برداشته شود.

حمید صفت و نهال سلطانی

حمید صفت و نهال سلطانی

نهال سلطانی یکی از مدل های ایرانی است که در بین هوادارانش محبوبیت زیادی کسب کرده و دارای افتخارات زیادی در زمینه مدلینگ می‌باشد. او مرداد ماهی است و در حال حاضر 26 سال سن دارد. چند وقتی بود که در فضای مجازی تصاویر متعددی از حمید صفت و نهال سلطانی به چشم می‌خورد که هر دو در کنار هم بودند. این حرف بین کاربران دست به دست می‌شد که آن دو با هم ازدواج کرده اند ولی همانطور که می‌دانید به این اخبار نمی‌شود به عنوان خبر واثق اکتفاء کرد زیرا شایعه پراکنی در دنیای مجازی موج می‌زند. حقیقت امر این است که حمید و نهال سلطانی با هم دوست بوده اند و صرف همین ماجرا تصاویری را با یکدیگر در فضای مجازی خصوصاً اینستاگرامشان منتشر کرده اند و توجه اکثر کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرده اند.

حمید صفت در زندان

حمید صفت در زندان

مطابق اخباری که در ابتدای مقاله گفته شد حمید صفت به واسطه قتل ناپدری اش مدتی در زندان و بازداشتگاه به سر می‌برد که پس از گذاشتن وثیقه توسط اطرافیانش از زندان خارج شد. حمید در مدتی که در زندان بوده است روز های خوبی را سپری نمی‌کرد و به همین دلیل وقتی از حبس بیرون آمد آهنگی را در زمینه زندان و آزادی خواند و برای همین آهنگ هم هواداران زیادی شیفته این موسیقی شدند. نام این آهنگ ” من دیوانه نیستم ” می‌باشد. این آهنگ نخستین آهنگ پس از آزادی حمید در زندان است که برای دانلود آن می‌توانید به سایت های موزیک مراجعه نمایید.

حَمید صِفت پس از آزادی

حَمید صِفت پس از آزادی

بعد از این که حمید رضا از زندان آزاد شد به گفته برخی از کاربران فضای اینترنتی اولین کاری که کرد این بود که برای دیدن مادرش به محل او مراجعه کرد و با کلی شوق و ذوق مادرش را در آغوش گرفت و دلتنگی خود را نسبت به او برایش ابراز کرد. پس از آزاد شدن حمید او آهنگی بسیار زیبا خواند که درباره دوران حبس و سپس آزادی وی می‌باشد و این آهنگ هم مانند سایر آهنگ ها مورد استقبال خیلی ها قرار گرفت و دانلود های فراوانی را به خود اختصاص داد.

ناپدری حمید صفت که بود؟

ناپدری حمید صفت که بود؟

زمانی که حمید صفت کودک بود پدر و مادرش از هم جدا شدند. مادر حمید پس از جدایی از همسرش با مردی به نام هوشنگ ازدواج کرد. پس از ازدواج شان با هم به سمت آلمان روانه شدند و در همانجا به زندگی پرداختند. وقتی خبر به گوش حمید رسید که ناپدری اش اخلاق خوبی با مادرش ندارد و به خشونت علیه او می‌پردازد تصمیم می‌گیرد برود و به حساب این ناپدری بد اخلاق برسد. وقتی با هم رو در رو شدند حمید با جسمی سخت ضربه ای به آهیانه ناپدری اش می‌زند و او از دنیا می‌رود.

البته پس از انجام مراحل پزشکی قانونی مشخص می‌شود که مرگ هوشنگ 50 درصد بر اثر درگیری با حمید بوده و 50 درصد دیگر به خاطر بیماری اش بوده است. برای دیدن عکس ناپدری حمید صفت می‌توانید به تصاویر گوگل مراجعه کنید که ظاهراً تنها یک عکس از هوشنگ موجود می‌باشد.

زن حمید صفت چه کسی است؟

زن حمید صفت چه کسی است؟

مدتی بود که خبر هایی مبنی بر ازدواج حمید صفت در فضای مجازی به چشم می‌خورد. این به این دلیل بود که حمید عکس های متعددی با خانم هایی گرفته بود و به اشتراک با کاربران فضای مجازی می‌گذاشت. در زیر این عکس ها هم از عشق و عاشقی مطالبی می‌نوشت. همین شد که افراد فکر کنند که او ازدواج کرده است. اما واقعیت این است که او جوانی مجرد می‌باشد و هنوز به فکر ازدواج نرفته است و به گفته خودش فعلاً قصد ازدواج با کسی را ندارد و هنوز به کسی دل نبسته است.

این خواننده هم اکنون کجاست؟

این خواننده هم اکنون کجاست؟

حمید صفت از ابتدای زندگی خود در تهران بوده و هم اکنون در تهران زندگی می‌کند. بار ها قصد مهاجرت با مناطق مختلف را داشته است و حتی مدتی در خارج از کشور به سر می‌برد ولی طاقت دوری از وطن را نداشت و دوباره به وطن خود و شهر خود بازگشت. البته این ادعایی از برخی کاربران می‌باشد و خودش تا به حال از مهاجرتش سخنی به میان نیاورده است.

درآمد این رپر چقدر است؟

درآمد این رپر چقدر است؟

معمولاً رپر ها اگر بخواهند از حرفه خودشان درآمد کسب کنند به سراغ کنسرت های زیر زمینی می‌روند ولی اجرای کنسرت زیر زمینی ریسک زیادی دارد چرا که اگر مکان اجرای این کنسرت ها لو برود دردسر بزرگی برای بانیان آن کنسرت درست خواهد شد زیرا برگزاری کنسرت رپ ممنوع می‌باشد. نحوه دیگر کسب درآمد از طریق حرفه، انتشار آهنگ در سایت های مختلف و فروش آن به کاربران است. خیلی ها هستند که حاضرند برای این آهنگ ها بسیاری از دارایی شان را بدهند تا فقط به آن ها گوش کنند. حمید صفت هم تاکنون آهنگ های زیای خوانده و از این بابت هم پول خوبی به دست آورده است. البته حمید به دلیل داشتن پیج اینستاگرام توانسته پول خوبی از طریق تبلیغات گسترده در فضای مجازی کسب کند و یا به عبارت دیگر واینر خیلی خوبی می‌باشد.

حمید صفت تا به حال به کار های دیگر نیز پرداخته و از آن ها درآمد خیلی بالایی داشته است. مثلاً در چند جایی به مدلینگ دعوت شده و بسیار هم در این زمینه موفق بوده است. در برخی موارد هم به او پیشنهاد بازیگری شده است و برای تست هم مراجعه کرده و قبول شده ولی طبق برخی دلایل که نگفته است تمایلی به دیده شدن در رشته بازیگری نداشته است.

ماشین این رپر چیست؟

ماشین این رپر چیست؟

حمید تا به حال تصاویر زیادی را از خود به نمایش کاربران قرار داده است و در برخی از تصاویر با ماشین های متعددی می‌باشد و تمامی این ماشین ها لاکچری و لوکس بوده اند. ولی اطلاع دقیقی از این که ماشین او چیست در دسترس نیست. عده ای می‌گویند که تمامی ماشین های موجود در تصاویر مال خودش است ولی برخی دیگر می‌گویند وضع مالی او به حدی نیست که بخواهد از این ماشین ها استفاده کند و بیشتر جنبه نمایشی دارد.

حاشیه های حمید صفت

حاشیه سازی از دیرباز تاکنون برای شخصیت های معروف وجود داشته و دارد. مخصوصاً از روزی که شبکه های اجتماعی روی کار آمدند حاشیه سازی به درجه بالایی از قوت و قدرت رسید. به طوری که سر هر موضوعی که می‌شد عده ای که علاقه به حاشیه سازی بودند و می‌خواستند که دنبال کننده های پیجشان همچنین بازدید های پیجشان را بالا ببرند اقدام به ساختن حاشیه های گزاف علیه شخصیت های معروف می‌کردند که البته امروزه این حاشیه سازی ها بی شمار هستند. حمید صفت به عنوان یک شخصیت موسیقی دوست که به سبک رپ مشغول به کار است حاشیه هایی نیز برایش ساخته شده است. اگر چه به صحت اطلاعات و اخبار اینترنتی نباید زیادی اکتفاء کرد ولی برخی از این حواشی هستند که علاوه بر سایت های مختلف در پیج اینستاگرام حمید هم دیده می‌شود که این نشان می‌دهد خودش هم در ساخت حاشیه برای خود نقش داشت است.

حمید صفت

تشکیل لیبل زد و بند توسط حمید صفت

اگر از طرفداران حمید صفت هستید و یا فعالیت‌ هایی او را دنبال می‌ کنید. به احتمال زیاد می‌ دانید که مدتی است این رپر مشهور ایرانی لیبل زد و بند را تشکیل داده است. حال گفتنی است که این لیبل پس از این که راه اندازی شد مورد استقبال خیلی از علاقمندان به رپ قرار گرفت. چرا که صفت این لیبل را با افراد تازه کار و رپرهای نسل جدید تشکیل داده است. به همین دلیل خیلی از اهالی دنیای رپ بر این باورند که صفت به این گونه به حمایت و پشتیبانی از رپرهای تازه کار پرداخته است.

لیبل زد و بند از اعضای جوان و با استعداد تشکیل شده است که توانسته اند با فعالیت در این لیبل به شهرت خوبی برسند. حال یکی از رپرهای معروف و پرطرفداری که عضو این لیبل می‌ باشد گاد پوری است. به هر حال گفتنی است که در حال حاضر آهنگ‌ های متعددی تحت نظر این لیبل منتشر شده است که این آهنگ ها تا به اکنون با استقبال خوبی هم رو به رو شده اند.

نگاهی به دوستی و همکاری حمید صفت با گاد پوری

گاد پوری یکی از رپرهای جوان و با استعداد اهل ایران است که مدت زمان نسبتاً کوتاهی است که فعالیت خود را در خوانندگی و سبک رپ شروع کرده است. به همین دلیل در دسته رپرهای نسل چهار قرار گرفته است. حال با توجه به این که گاد پوری از سبک خاص و منحصر به فردی برخوردار است و در رپ کردن بسیار ماهر و با استعداد است. به همین دلیل این روزها فعالیت‌ های او توجه خیلی از رپرهای قدیمی و معروف همچون حمید صفت را به سمت خود جلب کرده است.

حال به نظر می‌ رسد که صفت رپر مشهور ایرانی مدتی است که فعالیت‌ های گاد پوری را زیر نظر داشته است. چرا که چندی قبل صحبت های حمید صفت در مورد گاد پوری بسیار جنجال آفرین شد و این موضوع باعث شد تا این دو رپر در دنیای رپ بولد شوند. پس از آن نیز دوستی این دو رپر شکل گرفت. هم چنین صفت از گاد پوری دعوت کرد تا در لیبل زد و بند حضور پیدا کند و عضو این لیبل شود. ناگفته نماند که این دو رپر تا به اکنون آهنگ‌ های متعددی را نیز با همکاری یکدیگر خوانده و منتشر کرده اند.

ماجرای صورتی کردن موی این رپر

چندی قبل انتشار موزیک ویدیو حمید صفت در فضای مجازی بسیار جنجال آفرین و حاشیه ساز شد. چرا که صفت در این ویدیو موهای خود را به صورت کامل به رنگ صورتی روشن کرده بود. حال عده‌ ای از کاربران با مشاهده این ویدیو تصور می‌ کردند که صفت به واسطه ادیت موهای خود را در این ویدیو به رنگ صورتی کرده است. اما پس از آن انتشار استوری حمید صفت و عکس های حمید صفت در اینستاگرام باعث شد تا کاربران متوجه شدند که این رپر واقعاً موهای خود را به رنگ صورتی کرده است.

حال با توجه به این که حواشی بسیار زیادی در پیرامون رنگ کردن موهای حمید صفت به وجود آمده بود. به همین دلیل صفت در یکی از لایوهای خود به این موضوع اشاره کرد. او در این باره بیان کرد که تنها برای موزیک ویدیو جدیدش موهای خود را به رنگ صورتی کرده است تا به این گونه موزیک ویدیو متفاوت تری را منتشر کند.

حمید صفت چه آلبوم هایی داشته است؟

حمید صفت یکی از رپرهای مشهور ایرانی به شمار می رود که از صدای خاص و منحصر به فردی برخوردار است و در حال حاضر طرفداران و مخاطبان فراوانی دارد. حال خیلی از افراد تمایل دارند تا در رابطه با آلبوم‌ هایی که صفت تا به اکنون منتشر کرده است اطلاعاتی را به دست آورند. گفتنی است که حمید صفت سال‌ های نسبتاً طولانی است که فعالیت خود را در عرصه خوانندگی و سبک رپ شروع کرده است. به همین دلیل خیلی از افراد تصور می‌ کنند که صفت تا به اکنون آلبوم‌ های متعددی را منتشر کرده است. اما این در حالی است که این رپر مشهور ایرانی تا به اکنون هیچگونه آلبومی را منتشر نکرده است.

در این مورد بهتر است بدانید صفت از زمانی که فعالیت خود را به عنوان رپر شروع کرده است. تمام تمرکز خود را بر روی ساخت و انتشار سینگل ترک قرار داده است. به همین دلیل تا به اکنون سینگل ترک‌ های متعددی را به تنهایی و یا با همکاری برخی از خوانندگان و رپرهای دیگر خوانده و منتشر کرده است. هم چنین ناگفته نماند که این رپر تا به اکنون هیچگونه توضیحی در مورد این که چرا آلبوم منتشر نمی‌ کند نداده است.

بررسی دیس جیدال و هیچ هاپولژیست به این رپر

در دنیای رپ درگیری رپرها با یکدیگر و انتشار دیس و دیس بک میان آن ها به یک امر عادی و رایج تبدیل شده است. به همین دلیل هر چند وقت یکبار شاهد درگیری برخی از رپرها با یکدیگر هستیم. حال این موضوع را هم باید افزود که چندی قبل جیدال و هیپ هاپولژیست به دیس کردن حمید صفت پرداختند که این موضوع حواشی زیادی را به وجود آورد و مورد انتقاد خیلی از طرفداران صفت گردید.

به نظر می‌ رسد با توجه به این که درگیری شدیدی بین جیدال و هیپ هاپولژیست با گاد پوری وجود دارد. حال با توجه به این که مدتی است گاد پوری و حمید صفت رابطه خوبی را با یکدیگر شروع کرده اند. از این رو جیدال و هیپ هاپولژیست به دیس حمید صفت هم پرداخته اند.

حمید صفت با چه خواننده هایی فیت داشته است؟

صفت رپر مشهور ایرانی از زمانی که فعالیت خود را در سبک رپ شروع کرده است. با برخی از خوانندگان و رپرهای دیگر فیت‌ های بسیار جذابی را خوانده و منتشر کرده است. حال در ادامه قرار است به این موضوع بپردازیم. از این رو پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

حصین

حصین رپر مشهور و پرطرفدار اهل ایران است که در دسته رپرهای نسل یک قرار گرفته است. جالب است بدانید حصین تا به اکنون همکاری‌ های محدودی با رپرهای دیگر داشته است. اما مدتی قبل در عین ناباوری همکاری بین حصین و حمید صفت شکل گرفت که فیت این دو رپر پس از انتشار بسیار جنجال آفرین شد. حال اگر تمایل دارید تا به دانلود آهنگ حصین و حمید صفت به نام کبک بپردازید. پیشنهاد می‌ کنیم تا به سایت‌ های مربوطه در اینترنت مراجعه نمایید.

امیر عباس گلاب

امیر عباس گلاب یکی از خوانندگان مشهور ایرانی است که در سبک پاپ فعالیت می‌ کند. حال گفتنی است که صفت تا به اکنون همکاری‌ های متعددی با امیر عباس گلاب داشته است که از معروف‌ ترین آهنگ‌ های آن ها می‌ توان به ببخش، قفس و توسل اشاره کرد.

امکان برگذاری کنسرت توسط حمید صفت وجود دارد؟

بهتر است بدانید که این رپر مشهور تا به اکنون هیچگونه کنسرتی را در ایران برگزار نکرده است. اما به نظر می‌ رسد که حمید صفت در صدد گرفتن جواز کسب برگزاری کنسرت در ایران است. حال با توجه به این که این روزها اخبار متعددی در رابطه با این که صفت یک رپر حکومتی است در فضای مجازی و رسانه‌ ها منتشر می‌ شود. به همین دلیل خیلی از افراد بر این باورند که او قطعاً می‌ تواند جواز کسب برگزاری کنسرتش را دریافت کند.

بررسی مکزیکی خواندن این رپر

مدتی است که صفت با انتشار آهنگ‌ های جنجالی‌ اش و حواشی که به وجود می‌ آورد توجهات بسیار زیادی به سمت خود جلب کرده است. حال گفتنی است که چندی قبل صفت یک آهنگ جدید منتشر کرد که قسمتی از این آهنگ را به صورت مکزیکی خوانده است. حال این موضوع بسیار جنجال آفرین و حاشیه ساز گردید. هم چنین در این میان برخی از هیترهای صفت به تمسخر مکزیکی خواندن این رپر پرداختند.

چرا به حمید صفت رپر حکومتی می گویند؟

مدتی است که اخباری در رابطه با این که حمید صفت یک رپر حکومتی است در فضای مجازی و رسانه‌ ها منتشر می‌ شود. حال این اخبار حواشی بسیار زیادی را به وجود آورده و باعث کنجکاوی خیلی از کاربران فضای مجازی و به ویژه مخاطبان این رپر شده است. دلیل این که مدتی است این اخبار در پیرامون حمید صفت منتشر می‌ شود. این است که صفت گاهی اوقات به صورت غیر مستقیم به حمایت و پشتیبانی از حکومت جمهوری اسلامی می‌ پردازد. هم چنین او در رابطه با اتفاقات ناگواری که مدتی قبل برای مردم ایران به وجود آمد هیچگونه واکنش از خود نشان نداد.

حال ناگفته نماند که حمید صفت مدتی قبل یک آهنگ به نام کبک را منتشر کرد که این آهنگ پس از انتشار حواشی زیادی را به وجود آورد. هم چنین این رپر به صورت غیر مستقیم با انتشار این آهنگ مهر تایید به اخباری که در رابطه با حکومتی بودن او منتشر شده بود زد. به هر حال می‌ توانید با مراجعه به اینترنت در رابطه با انتشار این آهنگ و لایو حمید صفت در مورد توضیحات آهنگ کبک و یا حکومتی بودن این رپر و یا حتی در رابطه با دستگیری حمید صفت و زندان رفتن حمید صفت اطلاعاتی را بدست آورید.

سوالات متداول

حمید صفت کیست؟

یک خواننده رپ ایرانی است که نام اصلی او حمید رضا نوری صفت می‌باشد و موزیک های زیادی را به سبک رپ خوانده است.

چرا حمید صفت به زندان رفت؟

حمید به دلیل قتل شوهر مادرش (ناپدری اش) مدتی را در زندان سپری کرده است.

آیا حکم قصاص حمید صفت اجرا شد؟

اگر چه حمید قتل عمد انجام داده و ناپدری اش را به عمد کشته ولی طبق اظهارات پزشکی قانونی پنجاه درصد از مرگ آن ناپدری به دلیل بیماری بوده و در نتیجه به این دلیل حکم اعدام از حمید ساقط شد.

آیا حمید صفت یک مدلینگ است؟

در برخی موارد مدلینگ هم کار کرده ولی وقتی اسم حَمید صِفت را کسی می‌شنود فوراً ذهن آن ها به سمت رپ می‌رود.

5/5 - (1 امتیاز)
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.