بیوگرافی هومن برق نورد؛ سن و محل زندگی و میزان درآمد او

هومن برق نورد یکی از مشهور ترین بازیگران سینما ایران است که در این مقاله در رابطه با این فرد مشهور توضیحاتی را برای شما بیان می کنیم و ذکر می کنیم که این بازیگر مشهور در کدام یک از فیلم ها ایفای نقش کرده است. اگر علاقمند به شناخت این بازیگر مشهور ایرانی هستید تا پایان مقاله را مطالعه کنید و با مرجع سلبریتی های ایرانی همراه باشید.

هومن برق نورد کیست؟

هومن برق نورد کیست؟

بیوگرافی هومن برق نورد را در این قسمت از مقاله برای شما بیان می کنیم. هومن برق نورد در ۵ دی ماه، سال ۱۳۴۸ در تهران متولد شده است و هم اکنون این بازیگر مشهور ایرانی ۵۲ سال سن دارد. این فرد مشهور از سال ۱۳۶۹ فعالیت خود را اغاز کرده است و تا هم اکنون نیز در حال فعالیت می باشد. به دلیل علاقه زیادی که به بازیگری داشت این حرفه را انتخاب کرد و در فیلم های زیادی ایفای نقش کرده است به دلیل عملکرد خوبی که در فیلم ها دارد بسیار پر طرفدار و محبوب می باشد. این بازیگر مشهور ایرانی متاهل می باشد و فرزندی ندارد ولی اطلاعاتی در رابطه با اینکه همسر او چه کسی در دسترس نمی باشد زیرا این بازیگر علاقه زیادی به فضای مجازی ندارد. در ادامه مقاله در رابطه با فیلم هایی که این بازیگر در ان ایفای نقش کرده است مطالبی را برای شما ذکر می کنیم.

درامد هومن برق نورد چقدر است؟

این بازیگر مشهور در فیلم های بسیار زیادی ایفای نقش کرده است و به دلیل فعالیت بسیار زیادی که دارد در امد بسیار زیادی را نیز به دست می آورد البته در رابطه با رقم دقیق در امد خود مطالبی را ذکر نکرده است ولی از زندگی های ان ها می توانیم متوجه بالا بودن در امد ان ها باشیم. زیرا به دلیل اینکه این بازی به خوبی در فیلم ها و سریال ها ایفای نقش می کند نقش اول فیلم به این بازیگر داده می باشد و مبلغ دریافتی این افراد از دیگر افرادی که در فیلم ایفای نقش می کنند بالاتر می باشد و به همین دلیل در امد این بازیگر مشهور بسیار زیاد می باشد.

مصاحبه با این بازیگر را چگونه می توان مشاهده کرد؟

مصاحبه با این بازیگر را چگونه می توان مشاهده کرد؟

برای مشاهده مصاحبه افراد مشهور و بازیگران باید به سایت های مختلف و صفحات مجازی مختلف مراجعه کنید تا به راحتی تمامی این مصاحبه را مشاهده کنید. شبکه های تلویزیونی برنامه هایی دارند و از افراد مشهور به برنامه های خود دعوت می کنند و در رابطه با فعالیت های ان ها سوال هایی مطرح می شود و این برنامه ها را در سایت های مختلف و صفحات مجازی مختلف منتشر می کنند تا تمامی طرفداران و هواداران این افراد به راحتی بتوانند این مصاحبه ها را تماشا کنند.

عکس هومن برق نورد را چگونه می توان مشاهده کرد؟

به دلیل شهرت بسیار زیادی که این بازیگر مشهور ایرانی دارد مشاهده کردن عکس او کار دشواری نمط باشد و شما به راحتی می توانید با مراجعه کردن به سایت ‌های مختلف و صفحات مجازی مختلف می توانید تمامی عکس های این بازیگر مشهور را مشاهده کنید شما حتی می توانید با مراجعه کردن به پیج اینستاگرام او شاهد تمامی عکس منتشر شده از این فرد مشهور باشید زیرا این افراد در پیج اینستاگرامی خود تمام عکس ها و ویدئو های خود را منتشر می کنند تا تمامی طرفداران و هواداران آن ها به راحتی بتوانند شاهده عکس های این افراد باشند.

فیلم هایی که هومن برق نورد بازی کرده است چه نام دارد؟

فیلم هایی که هومن برق نورد بازی کرده است چه نام دارد؟

در این قسمت از مقاله در رابطه با فیلم های که این بازیگر مشهور ایرانی در ان ایفای نقش کرده است توضیحاتی را برای شما بیان می کنیم و نام ۵ فیلم را برای شما ذکر می کنیم و در رابطه با تاریخ منتشر شدن این فیلم ها مطالبی را در اختیار شما قرار می دهیم و در رابطه با اینکه این بازیگر مشهور در فیلم ها چه نقشی داشته است نیز توضیحاتی را بیان می‌ کنیم اگر علاقمند به دیدن این فیلم ها هستید می توانید به سایت های مختلف و صفحات مجازی مختلفی مانند آپارات و یوتیوب مراجعه کنید و به راحتی تمام فیلم هایی که این بازیگر در آن ایفای نقش کرده است را مشاهده کنید.

فیلم دودکش ۲

جدید ترین فیلمی که این بازیگر مشهور و محبوب در ان ایفای نقش کرده است فیلم دودکش ۲ است که این فیلم در سال ۱۴۰۰ منتشر شده است و بسیار پر طرفدار و محبوب می باشد.

فیلم پادری

فیلم پادری یکی دیگر از فیلم های پر طرفدار شبکه تلویزیونی ایران می باشد که این فیلم نیز در سال ۱۳۹۵ منتشر شده است هومن برق نورد در این فیلم نقش فیروز مشتاق را داشت و عملکرد بسیار عالی در ایفای نقش این فیلم داشت.

فیلم پرده نشین

یکی دیگر از فیلم هایی که این بازیگر در ان ایفای نقش کرده است فیلم پرده نشین می باشد که این فیلم نیز در سال ۱۳۹۳ منتشر شده است و بسیار پر طرفدار و محبوب می باشد.

فیلم ساختمان پزشکان

ساختمان پزشکان یکی از فیلم های پر طرفدار و محبوب در تلویزیون ایران می باشد این فیلم پر طرفدار در سال ۱۳۹۰ منتشر شده است و بسیار پر طرفدار و محبوب می باشد.

فیلم دادستان

فیلم دادستان یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین فیلم هایی است که هومن برق نورد در ان ایفای نقش کرده است این فیلم در سال ۱۳۹۹ از شبکه ۳ تلویزیون ایران پخش شده است و شما با مراجعه کردن به سایت های مختلف نیز می توانید این فیلم را مشاهده کنید.

اینستاگرام هومن برق نورد را چگونه می توان مشاهده کرد؟

اینستاگرام هومن برق نورد را چگونه می توان مشاهده کرد؟

مشاهده کردن پیج اینستاگرام این افراد کار دشواری نمی باشد و شما به راحتی می توانید شاهد محتویات پیج اینستاگرام آن ها باشید فقط کافی است که نام این افراد را در قسمت جستجو اینستاگرام خود سرچ کنید تا به راحتی شاهد محتویات پیج اینستاگرام این فرد مشهور باشید این افراد در پیج اینستاگرامی خود عکس ها و ویدئو های خود را منتشر می‌ کنند تا تمام طرفداران و هواداران آن ها به راحتی بتوانند شاهد عکس ها و ویدئو های آن ها باشند و شما با مراجعه کردن به پیج اینستاگرام او می‌توانید شاهد موارد ذکر شده باشید.

هومن برق نورد چند سال دارد؟

در قسمت اول مقاله در رابطه با بیوگرافی این بازیگر مشهور و سال تولد و توضیحات کامل را برای شما ایجاد کردیم و در این قسمت از مقاله در رابطه با اینکه این بازیگر مشهور ایرانی چند سال دارد به مطالبی را ذکر می کنیم همانطور که گفتیم این بازیگر در ۵ دی ۱۳۴۸ در تهران متولد شده است و هم اکنون این بازیگر مشهور ۵۲ سال سن دارد.

حاشیه های هومن برق نورد در رابطه با چه موضوعاتی می باشد؟

در این قسمت از مقاله در رابطه با حواشی های بیان شده درباره این بازیگر مشهور ایرانی توضیحاتی را برای شما ذکر می کنیم حواشی ذکر شده در رابطه با این شخص در رابطه با جدایی او از همسرش می باشد که گفته شده است از همسر خود جدا شده است ولی حواشی های ذکر شده صحت ندارد و از همسر خود جدا نشده است و هم اکنون با یکدیگر زندگی می‌کنند و شما با مراجعه کردن به سایت های مختلف می توانید عکس آن ها را مشاهده کنید. هومن برق نورد ویکی پدیا اطلاعاتی در رابطه با او ذکر شده است.

همسر هومن برق نورد کیست؟

همسر هومن برق نورد کیست؟

هومن برق نورد در شام ایرانی شرکت کرده است. نام همسر هومن برق نورد چیست؟ که در این قسمت از مقاله در رابطه با این موضوع توضیحاتی را ذکر می کنیم. اصالت هومن برق نورد تهرانی است. همسر هومن برق نورد اهل کجاست؟ همسر این بازیگر نیز مانند خود او اهل ایران است.
این بازیگر مشهور متاهل می باشد ولی در رابطه با اینکه نام همسر این فرد مشهور چیست اطلاعاتی در دسترس نمی باشد و مطالبی را در رابطه با اینکه همسر او چه کسی است ذکر نکرده است و گفته است که علاقه ندارد در رابطه با خانواده خود در فضای مجازی مطالبی را منتشر کند‌.

هومن برق نورد مسیحی است؟

خبر ها و حواشی هایی در رابطه با اینکه این بازیگر مشهور ایرانی مسیحی است ذکر شده است ولی تمامی خبر های منتشر شده صحت ندارد و این بازیگر گفته است که مسیحی نمی باشد و دین او شیعه است و تمامی مطالب ذکر شده دروغ است. هومن برق نورد و بهنام تشکر در فیلم هایی با یکدیگر همکاری داشته اند.

هومن برق نورد اهل کدام شهر است؟

همانطور که در اول مقاله ذکر کرده ایم این بازیگر مشهور ایرانی اهل تهران است و در تهران نیز زندگی می کند و تمامی فعالیت های خود را در این شهر انجام داده است.
هومن برق نورد و سیما تیرانداز در فیلم هایی ایفای نقش کرده اند. برق نورد و فرزندش این بازیگر فرزندی ندارد.
این بازیگر مشهور یعنی Hooman Barghnavard بسیار پر طرفدار است.
قد هومن برق نورد بلند است‌. هومن برق نورد و همسرش و فرزندش همانطور که ذکر شده است این بازیگر فرزندی ندارد. مطالب ذکر شده در رابطه با پسر هومن برق نورد صحت ندارد و این بازیگر فرزندی ندارد.

هومن برق نورد در دودکش چه نقشی داشت؟

هومن برق نورد در دودکش چه نقشی داشت؟

جدید ترین فیلمی که این بازیگر در ان ایفای نقش کرده است دودکش می باشد که در سال ۱۴۰۰ منتشر شده است این بازیگر در این فیلم نقش فیروز مشتاق دارد و این فیلم بسیار محبوب و پر طرفدار است.
مذهب هومن برق نورد شیعه است.

خانه هومن برق نورد کجاست؟

این بازیگر مشهور ایرانی در تهران متولد شده است و در تهران نیز زندگی می کند و خانه این بازیگر در تهران است و گفته است قصد مهاجرت ندارد و قصد دارد تمامی فعالیت های خود را در این کشور ادامه دهد و شما با مراجعه کردن به سایت های مختلف می توانید عکس های او را مشاهده کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

هومن برق نورد چه کسی است؟

یکی از مشهور ترین بازیگران ایرانی است.

این بازیگر مشهور متولد چه سالی است؟

این بازیگر مشهور در ۵ دی ۱۳۴۸ متولد شده است.

بازیگر مشهور ایرانی از چه سالی در حال فعالیت است؟

این بازیگر مشهور از سال ۱۳۶۹ در حال فعالیت است‌.

این بازیگر مشهور در چه فیلم هایی ایفای نقش کرده است؟

دودکش، پادری، ساختمان پزشکان، دادستان.

5/5 - (1 امتیاز)
atefe ak
atefe ak
نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی هستم. جدیدترین اخبار سلبریتی ها و حاشیه ها را دنبال می کنیم و به اطلاع شما خواهیم رساند.