بیوگرافی خالید (خالد دونل رابینسون) کیست؟ بیوگرافی Dj و آهنگساز مشهور

یکی خواننده های اروپایی تیره پوست جهان که صدای بسیار دلنشینی دارد، خالد دونیل رابینسون می باشد. او در دنیای هنر و خوانندگی به خالید مشهور شده است و او را این چنین صدا می زنند و می شناسند. شاید خالید خیلی میان مردم مشهور و شناخته شده نباشد؛ اما همه ما صدای او را در کنار بهترین و مشهورترین خواننده های جهان شنیده ایم. یکی از مهم ترین آهنگ های او در کنار بیلی آیلش است که معروف ترین دختر خواننده و کم سن و سال ترین خواننده با بیشترین تعداد فالوئر در جهان است. Khalid یکی از با اخلاق ترین خواننده های آمریکایی است که در میان طرفداران خود، بسیار زیاد محبوب است. همراه مجله سلبریتی ها باشید.

خالد دونل رابینسون

خالید کیست؟

خالد دونیل رابینسون، یک خواننده و آهنگساز حرفه ای است. او در ۱۱ فوریه ۱۹۹۸ متولد شده است و یک خواننده ۲۵ ساله است. خالد دونیل رابینسون که در حرفه خود پس از ورود به دنیای خوانندگی و حرفه ای شدن به خالید شناخته شد، در فورت استوارت جورجیا واقع در ایالات متحده آمریکا به دنیا آمده است. خالید با این که زاده آمریکا است، اما تیره پوستی آفریقایی تبار می باشد. ملیت اصلی او از خاندان پدری و مادری اش به آفریقای جنوبی برمی گردد.

معروف ترین آهنگ های Khalid کدامند؟

خالید یکی از خواننده هایی است که به سبک های مختلف آهنگ می خواند. او در تمام سبک هایی که فعالیت می کند، موفق است و تمام آهنگ های او با توجه به صدای ملایمی که دارد، بسیار شنیدنی می باشد. خالید در سبک های پاپ، رپ، آر اند بی، پاپ سول و هیپ هاپ آهنگ های خود را اجرا می کند که در سبک های مختلف دیگر نیز توانایی آهنگ سازی و ترانه سرایی را دارد.

خالید آهنگ های بسیار خوبی را منتشر کرده است. برخی از آهنگ های او به صورت تک نفره و با صدای تنهای خالید اجرا و منتشر شده است و برخی هم با همکاری خواننده های خوب دیگر اجرا شده است‌. تمام آهنگ های خالید دارای استقبال های بی نظیر و بازخورد های بسیار خوب بوده اند؛ اما ما چند نمونه از بهترین آن ها را که بیشترین بازدید و دانلود را داشته اند، برای شما معرفی می کنیم.

Location

یکی از اولین آهنگ های منتشر شده از این خواننده آمریکایی، location به معنی موقعیت مکانی می باشد. این آهنگ را خالید در سال ۲۰۱۷ اجرا کرده است و در آلبوم American teen ثبت شده است. خالید این آهنگ را به صورت تک نفره اجرا کرده است و بازخورد بسیار خوبی را پس از انتشار این آهنگ مشاهده کرد.

Lovely

Lovely به معنی دوست داشتنی یکی از آهنگ هایی بوده است که از خالید بسیار دیده و شنیده شد. خالید این آهنگ را در سال ۲۰۱۷ خواند و در این آهنگ بیلی آیلش با او همکاری کرده است. همکاری در کنار بیلی آیلش برای خالید بسیار منفعت داشت، زیرا این آهنگ را در کنار مشهورترین خواننده جهان اجرا کرد. این آهنگ بیلی آیلیش و خالید جزئی از آلبوم American teen می باشد.

Young dumb and broke

یکی دیگر از آهنگ های شنیدنی خالد دونیل رابینسون که به معنی جوانی کم حرف و شکست خورده می باشد، young dumb and broke است. این آهنگ با متن غمگینی که دارد و سبک پاپ دپ اجرا شده است. خالید این آهنگ را در سال ۲۰۱۷ اجرا کرده است که یکی از اعضای آلبوم نوجوانان آمریکایی می باشد.

Eastside

Eastside به معنی سمت راست، نام یکی از برترین آهنگ های خالید می باشد. خالید این آهنگ زیبا و شنیدنی را به همراه هالزی و بانی بلانکو خوانده است. این آهنگ جذاب که ترکیبی از صدای بهترین ها می باشد، در سال ۲۰۱۸ خوانده شده است و سبک این آهنگ پاپ می باشد. آهنگ سمت راست از خالید، در سال ۲۰۱۸ اجرا و ثبت شده است و یکی از آهنگ های آلبوم friends keep secrets می باشد. خواندن خالید در کنار هالزی یکی از جذاب ترین ترکیب صداهای موسیقیایی در جهان بود که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

Love lies

یکی دیگر از آهنگ های بسیار زیبای خالید love lise نام دارد که به معنی عشق دروغین می باشد. این آهنگ متن بسیار زیبایی دارد که از نظر کاربران بسیار جالب بوده است. خالید این آهنگ را در سال ۲۰۱۸ خوانده است. در این آهنگ خالید با normani korde همکاری می کند. این آهنگ زیبا از خالید در آلبومی به نام Simon ثبت شده است.

Right back

ششمین آهنگ از لیست بهترین آهنگ های خالید right back می باشد. این آهنگ بسیار پر طرفدار است و در زمان انتشار به خاطر سبک بی نظیری که داشت، بسیار استقبال شد. خالید این آهنگ را به سبک تخصصی خود یعنی آر اند بی و ترکیب پاپ سول اجرا کرد و که جزئی از آلبوم پری اسپریت می باشد.

Saturday nights

این آهنگ بسیار زیبا یکی از خاص ترین آهنگ های پر استقبال در سبک هیپ هاپ می باشد. خالید این آهنگ را با همکاری kane brown اجرا و منتشر کرده است. آهنگ Saturday nights توسط خالید و کانه براون در سال ۲۰۱۹ اجرا شده است و در آلبوم Saturday nights remix به ثبت رسیده است.

Otw

یکی دیگر از آهنگ های خالید که نام آهنگ، همان نام آلبوم می باشد. آهنگ otw که عضو آلبوم otw می باشد، یک هیپ هاپ رپ جذاب از خالید به همکاری 6lack و type dolla sign می باشد. این آهنگ در سال ۲۰۱۸ از این سه خواننده نام برده شده اجرا شده و ثبت گردیده است.

Talk

یکی دیگر از عاشقانه های خالد دونیل رابینسون که به ترانه سرایی خود این آهنگ را به ثبت رسانده است، talk نام دارد. این آهنگ در سال ۲۰۱۹ اجرا شده است و در زمان انتشار بازدید بسیار خوبی از طرف کاربران داشته است.

8teen

موزیک 8teen یکی دیگر از شگفتی های خالید است که در سال ۲۰۱۷ آن را اجرا کرده است. خالید این آهنگ را به تنهایی اجرا کرده است که متن آن نیز نوشته خودش می باشد. آهنگ 8teen یکی دیگر از اعضای آلبوم نوجوانان آمریکایی می باشد که به نام خالید ثبت شده است.

خالد دونل رابینسون

عکس های خالید را در کجا مشاهده کنیم؟

خالید یکی از خوانندگان حرفه ای و کاربلد آمریکایی می باشد. او صدای بسیار خوبی دارد و در حرفه ترانه سرایی مهارت بالایی دارد. اما خالد خواننده بسیار معروفی نیست و عمدتا صدای او را در کنار خواننده های معروف شنیده ایم. شاید برایتان سوال باشد که عکس های این خواننده تیره پوست آمریکایی را در کجا می توانیم مشاده کنیم. برای دیدن عکس های سلبریتی هایی همچون خالد دونیل رابینسون که شهرت خیلی زیادی ندارند، چند راه ساده وجود دارد.

اولین راه و ساده ترین راه این است که به برنامه گوگل مراجعه نمایید. برای دیدن عکس های خالید در گوگل، ابتدا باید نام آن را در قسمت جستجوی صفحه گوگل تایپ نمایید و آن را جستجو کنید. پس از باز شدن سایت، به قسمت تصاویر بروید و تمامی عکس ها از تمامی سایت هایی که آن ها را به اشتراک گذاشته اند قابل رویت هستند. راه دوم مراجعه به پیج اینستاگرام خالد دونیل رابینسون است که در تیتر بعدی به آن اشاره خواهیم کرد.

آدرس پیج اینستاگرام Khalid چیست؟

خالید اینستا را دنبال می کند. او در صفحات مجازی خود فعالیت های بسیار مختلفی دارد. برای پیدا کردن پیج اینستاگرام خالید، می توانید نام آن را در بخش جستجوگر برنامه اینستاگرام، نام خالد دونیل رابینسون را به صورت کامل و زبان لاتین وارد کنید و پس از جستجو کردن آن از میان پیج های آپلود شده پیجی که تیک آبی کنار نام آیدی اش داشته باشد، پیج اصلی خالید می باشد.

یکی دیگر از راه های تشخیص پیج اصلی او از میان فن پیج هایش، دقت کردن به تعداد فالورهای او می باشد. خالید یک سلبریتی است پس دنبال کننده های او از فن پیج ها بیشتر می باشد. خالید در پیج اینستاگرام خود فعالیت های مختلفی دارد. او استوری و پست های روزمره از انجام کارها و پروژه های در حال انجام خود را به اشتراک می گذارد. برخی فعالیت های او نیز در ارتباط با حمایت های او از حیوانات و یا کمک هایش به افراد ضعیف جامعه می باشد.

ویدیو کنسرت های این خواننده را در کجا می توان مشاهده کرد؟

یکی از راه های ارتباطی خواننده ها با هوادارانش و علاقه مندان آن ها، اجرای کنسرت ها می باشد. خواننده ها و طرفداران در کنسرت ها می توانند احساسات خود را به یکدیگر انتقال دهند. همچنین کنسرت ها یکی از منبع درآمد های اصلی خواننده ها هستند. آن ها با اجرای هر کنسرت، به تعداد بلیط هایی که به فروش می رسد، درآمد کسب می کنند و این راه درآمد بسیار خوبی برای خواننده هایی همچون خالید می باشد.

اما طرفداران گاهی از وجود برگزاری کنسرت دیر مطلع می شوند و بلیط های جایگاه های کنسرت به اتمام می رسد و یا این که بودجه خرید جایگاه را در کنسرت خالید ندارند و نمی توانند در کنسرت شرکت کنند. به خاطر وجود دلایلی که نام برده شد، شرایط طوری برنامه ریزی شده است که از هر کنسرت ویدیوهایی گرفته شده و به اشتراک گذاشته شود تا کسانی که به هر دلیلی موفق به حضور در کنسرت نشده اند، بتوانند ویدیو آن را تماشا کنند. ویدیو کنسرت های خالید در سایت های مختلف گوگل قابل مشاهده و دانلود می باشد. برای دیدن این ویدیوها شما می توانید از طریق برنامه هایی مانند یوتیوب نیز اقدام نمایید.

بهترین آلبوم های منتشر شده از سوی این خواننده کدامند؟

خالید از ابتدای شروع فعالیت موسیقیایی خود، آلبوم های جنجالی و معرکه ای را منتشر کرده است. او از زمان آغاز کار خود آن قدر موفق عمل کرده است که همه آلبوم های او با بازخورد بسیار بالایی به فروش رسید و از اجرای همه آن ها خرسند بود. یکی از بهترین آلبوم های او American teen نام دارد که در سال ۲۰۱۷ استارت آن را زده است. خالید بیشتر آهنگ های خود را در زمینه این آلبوم اجرا کرده است و جزء مشهورترین آلبوم های او به شمار می رود. چند تا از آهنگ های موجود در این آلبوم شامل 8teen ,young dumb and broke و lovely می شوند. یکی دیگر از آلبوم های خالید هادا رایکوم نام دارد که در سال ۱۹۸۵ این آلبوم را اجرا و ثبت کرده است و جزء اولین آلبوم های ثبت شده از این خواننده می باشد.

خالید کجا زندگی می کند؟

خالید یکی از خواننده های اروپایی می باشد که در آمریکا به دنیا آمده است. او از کودکی در منطقه فورت استوارت شهر جورجیا واقع در ایالات متحده آمریکا زندگی می کرد. خالید پس از ورود به دنیای موسیقی حرفه ای و رسیدن به شهرت همراه خانواده اش به چند منطقه بالاتر از مکان قبلی آمدند و با بیشتر شدن موقعیت های شغلی اش برای انجام و اجرای آهنگ های جدید و پروژه های مختلف از جمله ترانه سرایی برای دیگر خواننده ها و اجرای کنسرت های خود، مدام در حال مهاجرت به شهر های مختلف در کشور خود و دیگر کشور ها می باشد. خالید همچنین محلی برای سکونت در پایتخت کشور خود دارد و یک ویلای کنار دریا هم در اطراف آمریکا برای استراحت های خود تهیه کرده است.

همسر این خواننده کیست؟

خالد دونیل رابینسون که یکی از خواننده های آمریکایی می باشد، او یک تیره پوست آمریکایی است که از نژاد آفریقایی می باشد و فقط ۲۵ سال دارد. خالید هنوز ازدواج نکرده است و مجرد می باشد. خالید در یک خانواده مذهبی به دنیا آمده و بزرگ شده است. در خانواده او فرهنگ ازدواج طوری است که پسران و دختران زود ازدواج می کنند و در سن و سال کم تشکیل خانواده می دهند.

اما خالید پس از ورود به دنیای حرفه ای و شهرت، کاملا به روز شده است و به سنت های قدیمی خانواده اش اهمیت چندانی نمی دهد. او معتقد است که باید با عشق ازدواج کند و می گوید که هنوز به درجه عشق نرسیده و فردی را در آن حد که بخواهد با او ازدواج کند، پیدا نکرده است. خالید برای آینده خود اهدافی را برنامه ریزی کرده است؛ اما اسمی از ازدواج و متاهل شدن در لیست اهدافش نمی باشد.

درآمد این خواننده چقدر است؟

هنرمندان معمولا چند شغل یا منبع درآمد دارند. خالید نیز یکی از هنرمندانی است از چند هنر بهره مند است و از همه آن ها درآمد کسب می کند. او در حرفه خوانندگی فعالیت دارد و بابت هر آهنگ یا آلبومی که منتشر می کند حق فروش دریافت می کند. همچنین خالید کار ترانه سرایی نیز انجام می دهد و درصدی از فروش آهنگ های دیگر را بابت آهنگسازی اش دریافت خواهد کرد. یکی از بیشترین درآمدهای این افراد کنسرت های آن ها می باشد. خالید سالانه تعداد زیادی کنسرت در فضاهای مختلف و لوکیشن های متفاوت برگزار می کند.

او در شهر های بزرگ و توریستی آمریکا کنسرت هایی را اجرا می کند که از آن درآمد بسیار خوبی کسب می کند‌ و اما یکی از مهم ترین بخش های درآمدی سلبریتی ها که بسیار مهم است، تبلیغات می باشد. سلبریتی ها به علت شهرت بسیار زیادی که دارند، یکی از بهترین انتخاب ها برای انجام تبلیغات تجارت های مختلف هستند. خالید بخشی از درآمد خود را از انجام تبلیغات برای برندهای مختلف کسب می کند. منابع درآمد این خواننده آمریکایی را به طور کامل برای شما توضیح دادیم؛ اما مقدار دقیق درآمد خالید را نمی شود تخمین زد. خالید مانند دیگر سلبریتی ها در هر سال یک مقدار متفاوت درآمد کسب می کند و این مقدار در سال های بعد متغیر است به همین دلیل اندازه مشخصی از میزان درآمد او وجود ندارد.

خالید چه حاشیه هایی داشته است؟

خالید یکی از خواننده های با اخلاق و کم حاشیه می باشد. او با طرفداران خود بسیار خوب رفتار می کند و عمل های انسان دوستانه و خیرخواهانه بسیار زیادی انجام می دهد. اما تمام سلبریتی ها حتی با بهترین رفتار هم حاشیه هایی دارند و بدون حاشیه نیستند. حواشی مربوط به خالید بیشتر در ارتباط با نژاد او و در مورد مسائل نژاد پرستانه بوده است که خالید همیشه اعلام کرده است که باید جنگ ها و خشونت ها علیه تیره پوستان به اتمام برسد و او از این بابت بسیار ناراحت است. همچنین حواشی دیگری در ارتباط با روابط عاشقانه او با چند سلبریتی دیگر به وجود آمده بود که همه آن ها تکذیب شد.

این خواننده فعالیت خود را از چه سالی آغاز کرد؟

خالید یکی از خواننده هایی بود که از سن بسیار کم خوانندگی را شروع کرد. او پس از آغاز دوره متوسطه در کلاس های موسیقی و خوانندگی شرکت می کرد و از آن زمان تمرینات خوانندگی و آهنگسازی را شروع کرد. خالید اولین آهنگ ها و فعالیت های حرفه ای خود را در سال ۲۰۱۵ شروع کرد و اولین آهنگ خود را اجرا نموده است.

خالید تا کنون با چه خواننده هایی همکاری کرده است؟

خالید یک خواننده خوش صدای آمریکایی است. او قابلیت این را دارد که در سبک های مختلفی مانند پاپ، پاپ سول، رپ، هیپ هاپ و آر اند بی که سبک تخصصی اش است، آهنگ بخواند و اجرا کند. به همین دلیل توانسته است با خواننده های مختلفی در سبک ها و صداهای متفاوت اجرا داشته باشد. یکی از بهترین همکاری های او که حکم مشهور ترین آهنگ خالید را دارد، آهنگ lovely دوست داشتنی در کنار بیلی آیلیش می باشد.

بیلی آیلیش یکی از مشهور ترین خواننده ها، در ابتدای شروع فعالیت خود شد و همکاری خالید با او در این آهنگ باعث بیشتر دیده شدن خالید بود. فیلم خالید در کنار بیلی آیلیش در موزیک ویدیو آهنگ دوست داشتنی بسیار دیده شد و حتی کسانی که صدای خالید را می شناختند، هم این بار در یک موزیک ویدیو مشهور با چهره او به خوبی آشنا شدند. از بهترین همکاری های دیگر او نیز می توان همکاری با هالزی را نام برد که جزء بهترین آهنگ های او شناخته شد و ترکیب صدای آن ها در آهنگ eastside بسیار جذاب شده است.

آهنگ های این خواننده را چگونه دانلود کنیم؟

آهنگ های این خواننده مانند دیگر خواننده های مشهور آمریکایی به راحتی قابل دانلود می باشد. برای دانلود آهنگ های خالید راه های بسیاری وجود دارد که به راحتی می توانید آهنگ های خالید را گوش کنید و یا آن را دانلود نمایید. اولین و ساده ترین راه دانلود آهنگ های او مراجعه به گوگل می باشد. شما با مراجعه به گوگل و سرچ کردن نام آهنگ مورد نظر می توانید به سایت های مختلفی دسترسی پیدا کرده و آهنگ مورد نظر خود را با کیفیت های مختلف دانلود نمایید و حتی متن و ترجمه آهنگ را نیز مشاهده کنید. یکی دیگر از راه ها عضویت در چنل و وبسایت های مربوط به خالید می باشد که در این صورت از انتشار جدیدترین موزیک های او نیز مطلع خواهید شد.

موزیک ویدیو های خالید را در کجا مشاهده کنیم؟

خالید، خواننده ای است که آهنگ ها و آلبوم های او بسیار پر بازدید و پر طرفدار می باشد. او در کنار برخی آهنگ های خود موزیک ویدیو هم اجرا می کند و برای دانلود این ویدیوها شما به راحتی می توانید از طریق گوگل و یا یوتیوب اقدام نمایید. برای دانلود ویدیوهای او از طریق گوگل کافی است که نام ویدیو مورد نظر را در قسمت جستجوگر گوگل تایپ و سپس سرچ نمایید تا در کیفیت های مختلف ان را مشاهده و دانلود کنید. برای دانلود ویدیو یادگار خالید نیز می توانید از طریق برنامه یوتیوب اقدام نمایید که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. یکی دیگر از راه های مطلع شدن از انتشار آخرین موزیک ویدیوها هم مراجعه به پیج اینستاگرام خالید می باشد که اطلاعات مربوط به دانلود را با یک لینک مستقیم در اختیار کاربران قرار داده است.

سوالات متداول

آیا تصاویری از خالید و همسرش در رسانه ها وجود دارد؟

خیر. زیرا خالید تاکنون ازدواج نکرده است و همسری ندارد.

بیوگرافی خالید به صورت کامل تر و دقیق تر را در کجا مطالعه کنیم؟

یکی از راه ها مراجعه به سایت ویکی پدیا می باشد.

چرا خالید در میان طرفدارانش بسیار محبوب است؟

زیرا اخلاق و رفتار خالید بسیار مردمی می باشد. او با هوادارانش بسیار صمیمی برخورد می کند و کمک های بسیاری به افراد ضعیف جامعه تیره پوستان می کند.

5/5 - (1 امتیاز)