ازدواج خلسه و نیلوفر پس از 10 سال

طبق جدیدترین اخبار سلبریتی ها، سپهر خلسه خواننده رپ مشهور و نیلوفر دوست دخترش بالاخره پس از 10 سال ازدواج کردند. ازدواج خلسه و نیلوفر باعث شد که خلسه برای دومین بار کت و شلوار بپوشد!

ماجرای ازدواج خلسه و نیلوفر

هیچ چیز عشق اول نمیشه! خلسه هم به این موضوع پایبند بود و با دوست دخترش که ۱۰ سال از رابطه آنها می گذرد، ازدواج کرد. خلسه البته سال ها پیش به خواستگاری نیلوفر رفته بود و این اولین باری بود که او کت و شلوار پوشیده بود. حال پس از ۱۰ سال این دو از دواج خود را در کشوٖر ترکیه رسمی کردند. آنها بدون انجام مراسم خاصی به دفتر ازدواج رفتند و ازدواجشان را ثبت کردند.

واکنش ها به این ازدواج

با توجه به اینکه این زوج جزو مشهورترین زوج های رپ فارسی هستند، تقریبا تمام صفحات رپی به ازدواجشان واکنش نشان دادند و تبریک گفتند. همچنین سایر خوانندگان و سلبریتی های مشهور اینستاگرام نیز در استوری به این زوج تبریک گفتند. خلسه و نیلوفر تقریبا با تمام آرتیست های ایرانی ارتباط دارند و همین مسئله باعث واکنش های فراوان به این ازدواج شد. خلسه جزو خوش اخلاق ترین رپرهای ایرانی است که در بین نسل جوان نیز طرفدار بسیار زیادی دارد.

خلسه و نیلوفر در یوتیوب هم با یکدیگر برنامه های مختلفی ضبط می کنند و کانالشان جزو پرطرفدارترین کانال های یوتیوب است. این زوج درآمدشان از یوتیوب بوده و البته فعالیت های هنری خلسه در کنار برگزار کنسرت ها برایشان درآمدزا است. هرچند که خلسه و زدبازی در آخرین کنسرت این گروه در استانبول ترکیه آنقدر ضعیف بودند که شاید طرفدارانشان بهتر از آنها می توانستند موزیک هایشان را اجرا کنند!

تیم ما به صورت روزانه اخبار سلبریتی ها را بررسی کرده و جدیدترین اخبار سلبریتی ها را بلافاصله پس از انتشار در اختیار شما قرار خواهد دا. با ایرانیان سلبریتی همراه باشید.

5/5 - (2 امتیاز)
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.