ماهان تیموری کیست؟ | بیوگرافی استاد هوش مالی ایران

در این مقاله تلاش می کنیم به سراغ مبحث هوش مالی برویم، واژه هایی مانند بیزینس کوچینگ و استفاده درست از پتانسیل کاری و مخصوصاً کلید واژه هوش مالی که در این روزا مبحث اول در بیزینس و کسب درآمد است و این جملات حرف اول را می زنند. امیدواریم این مقاله که در آن به صاحب این بینش استاد بیزینس ماهان تیموری برای علاقه مندان جمع آوری کردیم مفید و نتیجه بخش باشد. با ایرانیان سلبریتی همراه باشید.

ماهان تیموری کیست؟

ماهان تیموری کیست؟

محمد رسول تیموری متخلص به ماهان تیموری جوانی ایرانی متولد شهر زیبای اصفهان که در بیوگرافی ماهان تیموری آمد است، وی در خانواده ایی کاملاً متوسط رشد کرد است. زندگی خانواده تیموری از لحاظ مالی در متوسط ترین شرایط ممکن برخوردار بود. اما ۱۰ سال کافی بود که وی از فردی کاملاً معمولی به لیست برترین افراد در حوزه بازاریابی کشور راه یابد. داشتن هوش آن هم از نوع مالی واقعاً مسئله ای است که تبدیل به علم شد است و یادگیری این مسئله مهمترین قدم برای شروع هر شغل است، نکته ای که تیموری تلاش می کند این علم را انتقال دهد تا شاهد اقتصادی قوی باشیم.

طی چند ماه اخیر کلیپ های بسیار مفیدی از وی در فضای مجازی پخش شد است، صحبت های بسیار انگیزشی و فرمول های جدیدی که برای هر نوع از شغل های مختلف توسط وی طراحی شد است و آموزش راز پیشرفت با فناوری روز به کمک صاحبان کسب و کار و تولید آمد است. ماهان به ادعای خودش جوانی خود ساخته است و دوست دارد علم و تجربه خود را به تمام افرادی که نیاز به تحول در کسب و کار دارند را به اشتراک بگذارد.

عکس های ماهان تیموری را در کجا ببینیم؟

تیموری در سال های اخیر و مخصوصاً در سال ۹۹ برای سخنرانی به کنفرانس های متعددی در شهر های مختلف دعوت شد است و عکس های ماهان تیموری در کنفرانس های مختلف به چشم می خورد. کلیپ آموزشی ماهان تیموری سرتاسر فضای مجازی از سایت های مختلف، بین کارگزاران حرفه ای و حتی تلگرام و اینستاگرام پخش شد است، وی در تلاش است که راه جدید و نوینی را که باعث ثروتمند شدن او شد را به شاگردان، صاحبان حرفه های مختلف مخصوصاً تولید کنندگان عزیز کشورمان که باعث چرخیدن چرخ اقتصاد کشور می شود به اشتراک بگذارد. جوانی که با دست خالی حالا جزو یکی از موفق ترین افراد در رشته های اقتصادی شد است سوژه خوبی برای ادامه مقاله است.

دوره های ماهان تیموری

دوره های ماهان تیموری

همان طور که در پارت قبلی اشاره شد وی کنفرانس های زیادی برگذار می کند، بخشی از آموزش را در اینستاگرام را رایگان در اختیار عموم می گذارد و بخش های حرفه ای تر و به قولی فوت کوزه گری خود را در سی دی های آموزشی خود قرار می دهد و هوش مالی را برای افراد علاقه مند توضیح می دهد، مواردی مانند کسب درآمد بیشتر، حفظ و نگهداری درست از پول، برنامه ریزی و بودجه بندی پول، هوش مالی جهت استفاده از پول و هوش مالی جهت پیشرفت در دانش مالی نکاتی است که به صورت علمی و آکادمیک برای هر نوع کسب و کاری جمع آوری کرد و در نهایت با تجارب خود پکیج بزرگی برای دوست داران پیشرفت هوش مالی به وجود آورد و صاحب سبکی نوین در این مسیر شد است.

ماهان تیموری کلاهبردار است؟

ما در جایگاه قضاوت نیستیم که این مسئله را تایید یا تکذیب کنیم. کشور ما ارگان های نظارتی زیادی دارد که اگر کسی به دنبال کلاهبردای باشد مطمئناً طی چند روز آن فرد را دستگیر می کند و رسانه ها هم به آن می پردازند. مسئله دیگر این که افراد با رضایت قلبی خود پکیج های ماهان تیموری را تهیه می کنند. به اعتقاد تعدادی از منتقدین تیموری کار خود را درست انجام داده است، همانطور که در کنفرانس های مختلف او افراد بسیار زیادی به چشم می خورند که از همین آموزش به کسب درآمد های چند برابری دست یافته اند. به اعتقاد این منتقدین بزرگترین اشتباه این شخص در نوع تبلیغات و بزرگ کردن حواشی مثل دستگیری خود بوده است که در عملکرد وی نتیجه معکوس ایجاد نمود. استفاده از عناوینی مانند ” قدرت یک شبه پولدار شدن و… کار دست شهرت وی داد.

ماهان تیموری و همسرش

تا کنون خبری مبنی بر ازدواج ماهان تیموری منتشر نشده و البته با توجه به سن او به نظر می آید مجرد باشد، اما در مورد خانواده او مطالبی هست که تقدیم شما دوستان عزیز می کنیم. خواهر ماهان هم دستی بر آموزش دارد و در حوزه کودک آموزش های مفید برای سنین مختلف جمع آوری و تدریس می کنند.

خانواده تیموری

برادر بزرگ تر وی نیز همچین در همین رشته فعالیت می کند و تقربیاً می توان گفت خانواده تیموری همه کاملاً فعال در رشته های کاملا مفید آموزش، بیزینس و حتی چاپ کتاب های مختلف هستند. یکی از عبارات متداول در فضای مجازی در رابطه با وی این است که ماهان تیموری شیاد است، که موافقین و مخالفین زیادی دارد. در ادامه به این موضوع هم می پردازیم اما همین که نوجوانی در کنار درس خواندن کسب و کار خود را با پیک موتوری شروع می کند و از شرایطی سخت خود را نجات می دهد خود الگوی مفیدی برای دیگر افرادی است که به زندگی عادی و درجا زدن عادت کردند.

ماهان تیموری هوش مالی دارد؟

ماهان تیموری هوش مالی دارد؟

در این قسمت از مقاله به فعالیت دیگر تیموری می پردازیم. ماهان تیموری اپلیکیشن برای پیشرفت شاگردان خود ساخته است. کلید واژه تمام فعالیت ماهان تیموری هوش مالی است، وقتی اسم از هوش مالی می بریم یعنی اینکه توان فکری داشته باشیم تا از هر شغل و کسب و کاری به درآمد بهتر و ثروت برسیم، حال اینکه عده ایی نامشخص تیتر می زنند تیموری دروغ می گوید. حال اینکه در صدا و سیمای ملی ایران تیموری به عنوان فردی موفق به برنامه های مختلف دعوت شد، کنفرانس های او همیشه موفق و مفید تقدیم صاحبان کسب و کار شد. نمی توان به خاطر اینکه وی اطلاعات مهم خود را پکیج می کند و می فروشد یا اپلیکیشن برای بهره بری دوست داران پیشرفت درست می کند او را شیاد یا دروغگو و کلاهبردار خطاب کنند.

دسترسی به محتواهای تیموری

شایان ذکر است که سایت ماهان تیموری همچنان در دسترس عموم است، اینستاگرام ماهان تیموری هم فعال است. چندین کتاب از او وارد بازار کتاب شد است و صد ها دلیل دیگر برای این دست حاشیه ها وجود دارد که اگر ماهان تیموری کلاهبردار بود، در جایگاه فعلی خود نبود اما یادمان باشد همین شرایط برای وی هوش مالی را به وجود آورد و حال اگر وی هوش مالی خود را با دیگران به اشتراک می گذارد دقیقا مسئله هوش مالی ماهان تیموری از همین جا پدیدار می شود.

دستگیری ماهان تیموری واقعیت دارد؟

چندی قبل خبری سر تیتر فضای مجازی شد، نکته ای که در اول کار باعث دل خوشی کسانی شد که چشم دیدن وی را نداشتند، خبر دستگیری ماهان تیموری آن هم با عکس و ویدئویی که باعث شد خیلی ها بگویند دیدی تیموری هم کلاهبردار بود و دستگیر شد و پشت سر هم انواع حاشیه و دروغ راه افتاد اما وقتی وارد سایت شدیم با صحنه ای جالب رو به رو شدیم، کلیپ تبلیغاتی بله خود این فرد کلیپی تبلیغاتی با لباس زندان ساخته بود و وقتی تا آخر ویدئو را تماشا کردیم در پایان باعث لبخند ما شد. شاید تیموری با این ویدئو به حواشی پشت سرش پاسخ داد، اما به اعتقاد خیلی از منتقدین همین امر مصوب اغاز فروپاشی شهرت وی شد. این روزها خیلی از افراد مطرح در فضای مجازی از راه حاشیه سازی سعی بر افزایش شهرت خود دارند.

اپلیکیشن هوش مالی ماهان تیموری چه نامی دارد؟

کافیست در اینترنت ماهان تیموری mahanteymouri سرچ کنید تا با حقایق وی بیشتر آشنا شوید. کارخانه ماهان تیموری در قم هم جزو نکات پیشرفت این جوان موفق است که توسط وی و پدرش اداره می شود و روزانه میلیون ها تومان درآمد دارد. اما هدف وی فقط پول نبود و نیست، در آخر این مقاله دانلود هوش مالی ماهان تیموری پیشنهاد می شود که هم به صورت دوره ایی و هم اپلیکیشن در دسترس شما عزیزان است امیدواریم از مطالب مفید این نرم افزار استفاده کنید. هوش بورسی ماهان تیموری یکی از دوره های مفید برای اهل بورس است که پیش بینی های خوبی از بورس ایران را در اختیار علاقمندان گذاشته است.

ماهان تیموری

سوالات متداول

ماهان تیموری از چه سنی شروع به کار کرد؟

او کمتر از ۱۵ سال سن داشت که وارد بازار کار شد و هر کاری می کرد تا به درآمد برسد.

آیا ماهان تیموری از طریق دارایی خانواده ثروتمند شد؟

در جواب این سوال باید بگوییم ماهان تیموری از نوجوانی سعی کرد رو پای خود ایستاده و مدام کار کند.

چگونه می توانیم بیشتر با آثار تیموری آشنا شویم؟

می توانید از طریق سایت شخصی ماهان تیموری یا اینستاگرام با آثار این جوان موفق آشنا شوید و در صورت تمایل پکیج های مختلف ماهان را سفارش دهید.

آیا تیموری در ایران زندگی می کند؟

در جواب باید بگوییم ماهان تیموری در تلاش است تا با آموزش راه های موفقیت و هوش مالی به دیگران هم با انتقال فرمول های خاص خود باعث پیشرفت هم‌وطن های خود بشود و هم باعث قوی تر شدن خودش بشود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
sara
sara
یکی از اعضا مجموعه ایرانیان سلبریتی و دنبال کننده اخبار و بیوگرافی سلبریتی ها در ایران.