مسعود جهانی چگونه موفق شد؟ | رابطه های پنهانی و افشای رازهای او

اگر اهل موسیقی و گوش دادن آهنگ باشید، حتما تا کنون نام مسعود جهانی یکی از خوانندگان و تنظیم کنندگان آهنگ های پاپ را شنیده اید و یا آهنگ های او را گوش کرده اید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری از این خواننده به دست آورید و یا یکی از طرفداران او هستید، خواندن این مقاله را از دست ندهید و تا انتهای آن همراه ایرانیان سلبریتی باشید.

مسعود جهانی کیست؟

مسعود جهانی کیست؟

مسعود جهانی در 10 خرداد سال 1366 در تهران متولد شده است ولی اصالت او تبریزی است. او از سن 14 سالگی شروع به آموزش دیدن در عرصه موسیقی کرد. سال 1385 در سن 19 سالگی، در رشته داروسازی در دانشگاه اصفهان قبول شد. در این رشته تا مقطع دکتری پیش رفت ولی آن را به دلیل مشغله های خود در حوزه موسیقی به اتمام نرساند و انصراف داد. در دوران تحصیلش، در سن 20 سالگی، موسیقی را به طور جدی پیگیری کرد و دوره و کلاس های بسیاری را برای صدا برداری و تنظیم کنندگی گذراند. پس از رها کردن درس و دانشگاه به تهران آمد. با هومن سزاوار آشنا شد و برای او چند قطعه آهنگ تنظیم کرد. بعد از سزاوار، با خواننده دیگری به نام رضا شیری کار کرد و برای او قطعه هایی نیز تنظیم کرد.

معروف ترین آهنگ های مسعود جهانی کدامند؟

مسعود جهانی بیشتر از این که خواننده باشد، تنظیم کننده آهنگ های بسیاری از خوانندگان مطرح است. پرداختن به تمام آهنگ هایی که او تنظیم کرده است، ممکن نیست. به همین به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

آهنگ نوازش

قطعه نوازش یکی از معروف ترین آهنگ هایی است که به خوانندگی امیر تتلو و تنظیم کنندگی مسعود جهانی، منتشر شده است.

آهنگ دیوانه

خواننده این قطعه رضا بهرام یکی از بهترین خوانندگان پاپ کشور است. این آهنگ را جهانی تنظیم کرده است و یکی از بهترین آهنگ هایی است که بهرام آن را خوانده است.

آهنگ آخر شب

این آهنگ یکی از معروف ترین آهنگ هایی است که مسعود جهانی آن را تنظیم کرده است. خواننده این قطعه مسعود صادقلو با تنظیم جهانی می باشد.

آهنگ بیا بازم

این آهنگ را برادران مسیح و آرش ای پی خوانندگی کرده اند. این آهنگ یکی از قطعه هایی که جهانی آن را تنظیم کرده است و بسیار شنیده شد.

آهنگ عاشقم کردی

آهنگ عاشقم کردی از گروه هروش بند که خوانندگان این گروه مهدی دارابی و مسعود جهانی هستند. این آهنگ را جهانی علاوه بر خواندن، تنظیم نیز کرده است.

آهنگ های مسعود جهانی را چگونه دانلود کنیم؟

فقط کافی است در در مرورگری هم چون گوگل نام مسعود جهانی و آهنگ های او را وارد کنید، به سرعت لیستی از آهنگ های او به شما نشان داده می شود و با انتخاب هر یک که می خواهید می توانید نسبت به دانلود و شنیدن آن اقدام کنید. هم چنین می توانید برای شنیدن آهنگ های او، از شبکه هایی مثل یوتیوب و آپارات استفاده کنید. در این برنامه ها نیز کافی است که نام او و آهنگ مورد نظر خود را نیز وارد کنید و با کمی جستجو به آهنگ های او برسید. علاوه بر این ها، برنامه هایی برای شنیدن آهنگ وجود دارند که شما با خرید اشتراک در آن ها، می توانید از این طریق اقدام به دانلود آهنگ های او کنید.

پیج اینستاگرام مسعود جهانی چیست؟

پیج اینستاگرام مسعود جهانی چیست؟

مسعود جهانی نیز یکی از خواننده ها و تنظیم کننده های بزرگ کشور است که از شبکه های اجتماعی بسیاری از جمله اینستاگرام استفاده می کند و 1.4 میلیون فالوور (دنبال کننده) و طرفدار دارد. او در این صفحه از آهنگ هایی که خوانده و قطعه هایی که تنظیم کرده است، رو نمایی می کند و علاوه بر این تبلیغاتی نیز انجام می دهد. اگر به دنبال پیج او هستید، آدرس صفحه او masoudjahani می باشد که روزانه عکس ها و فیلم هایی از خودش و خوانندگانی که با آن ها همکاری می کند، با مخاطبین خود به اشتراک می گذارد.

عکس های مسعود جهانی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های مسعود جهانی را در کجا مشاهده کنیم؟

مسعود جهانی یکی از خوانندگان و تنظیم کنندگان بسیار معروف است که عکس های بسیاری از او در اینترنت وجود دارد. برای دیدن عکس های او فقط کافی است که نام او را به صورت فارسی و یا حتی انگلیسی در قسمت جستجوی مرورگر های مختلفی مثل گوگل وارد کنید. پس از این کار خواهید دید که عکس و حتی آهنگ های بسیاری از او برای شما به نمایش در می آیند. علاوه بر این ها، این بازیگر، در شبکه های اجتماعی بسیاری مانند اینستاگرام فعالیت می کند که شما از طریق پیدا کردن صفحه او و یا صفحه هواداران او، می توانید عکس های او را مشاهده کنید.

معروف ترین آلبوم های مسعود جهانی کدامند؟

مسعود جهانی یکی از بزرگ ترین تنظیم کننده های ایران است و می توان گفت که او یک برند در ایران شده است. او تا کنون آهنگ های بسیاری را برای خوانندگان بسیار تنظیم کرده است که پرداختن به آن ها کار دشواری است. بنابراین برای دانستن این که چه آلبوم هایی را تنظیم کرده است، نام او در گوگل جستجو کنید.

آیا مسعود جهانی تا کنون کنسرتی برگزار کرده است؟

آیا مسعود جهانی تا کنون کنسرتی برگزار کرده است؟

بله این هنرمند، تا کنون کنسرت های بسیاری را به عنوان خواننده یکی از اعضای گروه هوروش بند با همکاری مهدی دارابی، در شهر های بسیاری برگزار کرده است.

درآمد مسعود جهانی چقدر است؟

درآمد یک خواننده به طور کلی به تعداد آهنگ ها و آلبوم هایی که در ماه یا سال منتشر می کند و میزان فروش آن ها در سایت های معتبر فروش و هم چنین شنیده شدن آن آهنگ ها بستگی دارد. علاوه بر این درآمد یک خواننده به کنسرت هایی که او برگزار می کند، متفاوت است و بستگی دارد. یک خواننده و یا تنظیم کننده ممکن است کار های متفرقه دیگری انجام دهد و از آن راه نیز کسب درآمد کند. مسعود جهانی تنظیم کننده با استعداد ، آهنگ ها و آلبوم های متعددی را از خود تا کنون منتشر کرده است، اما او نیز تا کنون اطلاعاتی از درآمد خود در هیچ رسانه و مطبوعاتی حتی در فضای مجازی فاش نکرده است و هم چنین از این که آیا او به کاری جز موسیقی مشغول است یا خیر، مجددا اطلاعاتی در این زمینه موجود نمی باشد.

مسعود جهانی چه حاشیه هایی داشته است؟

مسعود جهانی چه حاشیه هایی داشته است؟

دنیای موسیقی، پر از حاشیه است. علاوه بر این هر خواننده ممکن است حاشیه هایی در زندگی شخصی خود داشته باشد که فرصت پرداختن به آن ها در این مقاله وجود ندارد. اگر علاقه مند به حواشی مسعود جهانی هستید، نام او را در مرورگر گوگل جستجو کنید.

مسعود جهانی تا کنون با چه خواننده هایی همکاری کرده است؟

او یکی از بهترین تنظیم کننده های ایرانی است و تا کنون با بسیاری از خواننده ها برای تنظیم کار های آن ها همکاری کرده است. از جمله این خواننده ها می توان به امیر تتلو، مسعود صادقلو، رضا بهرام، مهراد جم، مسیح و آرش ای پی، رضا شیری، حامد همایون، محمد علیزاده و غیره اشاره کرد.

مسعود جهانی در کجا زندگی می کند؟

مسعود جهانی در کجا زندگی می کند؟

او اکنون در تهران زندگی می کند و در همان جا نیز مشغول به کار است. اما اطلاعات دقیق تری از محل سکونت او وجود ندارد.

اولین آهنگ مسعود جهانی چه نام داشت؟

مسعود جهانی در دنیای موسیقی، هم به عنوان خواننده و هم تنظیم کننده فعالیت می کند. به عنوان خواننده اولین آهنگ او با مهدی دارابی است که آن ها یک گروه به نام هوروش بند را تشکیل داده اند. نام این آهنگ که “یاد تو می افتم” است، اولین آهنگ از جهانی و این گروه است. اما اولین آهنگ او به عنوان تنظیم کننده که بسیار معروف شد، با همکاری و خوانندگی رضا شیری بوده است که نام آن آهنگ “عاشقی یعنی همین” بوده است.

موزیک ویدیو های مسعود جهانی را در کجا مشاهده کنیم؟

موزیک ویدیو های مسعود جهانی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده موزیک ویدیو های مسعود جهانی، فقط کافی است که نام او را در گوگل وارد کنید و اگر این خواننده موزیک ویدیویی از خودش منتشر کرده باشد، لیستی از آن ها برای شما به نمایش در می آید و می توانید نسبت به مشاهده آن اقدام کنید. هم چنین می توانید از برنامه هایی مثل اینستاگرام، یوتیوب و آپارات برای دیدن این موزیک ویدیو ها استفاده کنید. در این برنامه ها نیز کافی است که نام او را وارد کنید و با کمی جستجو به موزیک ویدیو های او برسید.

همسر مسعود جهانی کیست؟

او در سال 1385 در سن 19 سالگی ازدواج کرده است ولی همسر او فرد معروفی نیست و خود او نیز تا کنون نام همسرش را در رسانه ای منتشر نکرده است. این که آن ها هنوز با هم زندگی می کنند یا خیر، اطلاعاتی در دست نیست.

سوالات متداول

بیوگرافی مسعود جهانی چیست؟

مسعود جهانی متولد 10 خرداد سال 1366 در تهران است. او یکی از خوانندگان و تنظیم کننده های موفق در ایران است که با اکثر خواننده ها همکاری داشته است.

دستمزد مسعود جهانی چقدر است؟

جهانی تا کنون در هیچ مصاحبه ای از میزان دستمزد خود به طور دقیق صحبتی نکرده است و اطلاعاتی موجود نیست.

آیا مسعود جهانی اینستاگرام دارد؟

بله، او سال ها است که در این شبکه اجتماعی فعالیت می کند و آدرس پیج او masoudjahani می باشد.

4.8/5 - (26 امتیاز)
behnaz
behnaz
مدیر مسئول بخش اخبار سلبریتی های خارجی و بیوگرافی ها در مجموعه ایرانیان سلبریتی از سال 2020 هستم.