بیوگرافی پینک خواننده مطرح با بهترین آهنگ های او

در دنیای امروز یکی از هنرهایی که بسیار مورد استقبال قرار گرفته موسیقی است. موسیقی سبک های بسیاری دارد. سبک هایی مانند پاپ، راک، رپ، سنتی، کلاسیک، بلوز یا غمگین، رگتایم، اصیل، رمانتیک، جاز و بسیاری دیگر از سبک های موسیقی هستند. افراد زیادی مانند پینک در کشورهای مختلف هستند که به این هنر علاقه پیدا کرده و آن را دنبال کرده اند. این هنر به رشته های زیادی تقسیم می شود. رشته هایی مانند آهنگ سازی، نواختن آلات موسیقی که بسیار متنوع هستند مانند گیتار و دف و سنتور و غیره، ترانه سرایی و دیگر رشته ها که هر کس بر حسب سلیقه و علایق خود آن را برای یادگیری انتخاب می کند. در این بین خوانندگی دوست داران زیادی دارد و بیشتر به این رشته روی می آورند.

در همه کشورها خوانندگانی وجود دارند که به دلیل انجام کارهای زیاد و متنوع، در بین مردم شناخته شده و محبوب هستند. آمریکا یکی از کشورهایی است که در صنعت موسیقی بسیار موفق عمل کرده است. در آمریکا خوانندگان زن بسیاری هستند که مورد توجه دوست داران موسیقی هستند. بسیاری از آن ها در تمام دنیا معروف هستند. خوانندگانی مانند ریحانا، جنیفر لوپز، سلنا گومز و …از محبوب ترین خوانندگان زن آمریکایی هستند. در این مقاله قصد داریم در مورد یک خواننده زن آمریکایی به نام پینک اطلاعاتی در اختیار شما دوستان گرامی قرار دهیم. لطفا در ادامه مطلب با ما همراه شوید. همراه بیوگرافی سلبریتی ها خارجی باشید.

بیوگرافی پینک خواننده

بیوگرافی پینک

پینک، نام هنری آلیشیا بث مور است که از خوانندگان و ترانه سراهای مشهور آمریکایی است. آلیشیا یا بهتر است بگوییم پینک خواننده، در سال ۱۹۷۹ در یکی از شهرهای پنسیلوانیای آمریکا متولد شده است. گفته شده او این نام را از روی فیلم مستر پینک برای خود انتخاب کرده است، زیرا کسانی که با او دوست بوده اند حرکات او را به مستر پینک نسبت می دادند و می گفتند که این حرکت تو شبیه آقای صورتی است. وی دوران کودکی خود را به همراه خانواده اش در فیلادلفیا گذرانده است. پدر و مادر او در زمان کودکی پینک به دلیل مشکلات خانوادگی تصمیم به جدایی گرفتند.

بعد از طلاق والدینش ضربه روحی سختی به او و برادرش وارد شد و تا مدت ها از اجتماع و حتی کودکان دیگر دوری می کرد. افسرده شده و مدام دوست داشت که تنها باشد تا این که بعد از گذشت مدتی با اصرار مادرش از خانه خارج شد. همان طور که در فکر بود متوجه چند کودک شد که با یک کودک تنها دعوا می کردند. اما آن کودک با حرکات ژیمناستیک همه آن ها را زد و فراری داد. از آن به بعد بث به فکر افتاد تا این کار را یاد بگیرد و آن ضربه سخت روحی را پشت سر بگذارد. او به ژیمناستیک علاقه خاصی پیدا کرد.

به همین علت به باشگاه ژیمناستیک رفت و مدتی تحت آموزش قرار گرفت. خیلی زود توانست ژیمناستیک را به صورت حرفه ای یاد بگیرد. مادرش نیز او را در این راه حمایت کرد تا به موفقیت برسد. او علاوه بر توانایی داشتن در این رشته ورزشی، صدای زیبایی هم داشت و در زمان بیکاری در باشگاه برای دوستان خود آواز می خواند. وی توسط دوستان خود بسیار تشویق می شد تا در مسابقات خوانندگی مدارس شرکت کند. بالاخره تصمیم گرفت در مسابقات به عنوان خواننده رپ شرکت کند. با این کار در سن ۱۴ سالگی استعداد او کشف شده و وارد دنیای موسیقی شد.

پینک از سال۱۹۹۶ کار خود را به صورت حرفه ای آغاز کرده است و برنده جوایز بزرگی نیز شده است و از سال ۱۹۹۷ به شهرت رسیده است. همه آهنگ هایی که پینک اجرا کرده پیامی دارند. تلاش، امید به زندگی، مبارزه با سختی ها و … از پیام هایی هستند که در کارهای خود به آن ها اشاره کرده است. می توان گفت او هیچ کاری را بدون داشتن انگیزه انجام نداده است. وی در چندین فیلم هم بازیگری کرده است. فیلم های ممنون برای سهیم شدن۲۰۱۲، گوردخمه ۲۰۰۷، بیارش گریک ۲۰۱۰‌، رولربال ۲۰۰۲، مردم صحبت می کنند ۲۰۰۸ از جمله فیلم هایی هستند که وی در آن ها ایفای نقش کرده است. وی یک سال نیز توسط یک مجله به عنوان زیباترین زن سال معرفی شد و تصویر او و فرزندانش را روی جلد مجله چاپ کردند. این بخشی از بیوگرافی پینک بود که خدمت شما عرض کردیم.

بیوگرافی پینک خواننده

بهترین موزیک های Pink کدامند؟

پینک یکی از خوانندگان مشهور آمریکایی است که آهنگ ها و آلبوم های بسیاری دارد. آهنگ های پینک در نوع خود از نظر محتوا بی نظیر هستند. کارهای او از سوی طرف دارانش بسیار مورد توجه و استقبال واقع شده است. از بهترین موزیک های او می توان آهنگ های؛ خب که چی، لطفا ترکم نکن، کی می دونست، پارتی را شروع کنیم، فوق العاده عالی، ما چه می شویم، یک دلیل به من بده، نگذار خودم را نابود کنم، try، درست مثل آتش و … را نام برد که از محتوا و آهنگ سازی خوبی برخوردار هستند. به همین علت افراد زیادی با کارهای او رابطه برقرار می کنند و آن ها را می پسندند. علاقه مندان او را از روی صدای زیبایش تشخیص می دهند. افراد زیادی از شنیدن آواز او لذت می برند.

آهنگ خب که چی

پینک این آهنگ را در سال ۲۰۰۸ خوانده است. آهنگ خب حالا چی از mtv اروپا و استرالیا جایزه دریافت کرد و همچنین برای بهترین اجرا و موزیک ویدئو نامزد جایزه گرمی را دریافت کرد.

لطفا ترکم نکن

آهنگ لطفا ترکم نکن تولید ۲۰۰۸ است. در این آهنگ پینک عشقش را خطاب قرار می دهد و می گوید درست است که گاهی با تو سرد برخورد می کنم اما همیشه به تو نیاز دارم پس لطفا ترکم نکن.

کی می دونست

آهنگ کی می دونست از بهترین آهنگ های pink است که در سال ۲۰۰۶ منتشر شده است. این آهنگ بیشترین دانلود را در این سال به خود اختصاص داده است.

پارتی را شروع کنیم

آهنگ پارتی را شروع کنیم در سال ۲۰۰۱ انتشار پیدا کرده است و مانند دیگر آهنگ های pink جایزه دریافت کرده است.

فوق العاده عالی

آهنگ فوق العاده عالی، تولید ۲۰۱۰ و تک آهنگ است. آهنگ مورد نظر از بهترین آهنگ های pink به حساب می آید. فوق العاده عالی، پیام امید و آرزو در نهایت سختی و ناامیدی است.

ما چه می شویم

آهنگ ما چه می شویم در سال ۲۰۱۷ منتشر شده است. این آهنگ از آلبومBeautiful trauma انتخاب شده است و جایزه بهترین اجرای پاپ را برده است.

یک دلیل به من بده

آهنگ یک دلیل به من بده در سال ۲۰۱۲ در اختیار طرفداران قرار گرفت. این آهنگ به صورت گروهی اجرا شد و نامزد دریافت جایزه گرمی شد.

نگذار خودم را نابود کنم

آهنگ نگذار خودم را نابود کنم در سال ۲۰۰۱ انتشار پیدا کرد. در این آهنگ pink به این موضوع اشاره می کند که هر انسانی می تواند دشمن خودش باشد و موجب خود آزاری شود.

Try

آهنگ try یکی از معروف ترین آهنگ های pink است. در این آهنگ pink به این موضوع اشاره می کند که هیچ وقت نباید شکست را بپذیرید و نا امید بشوید. اگر زمین خوردید دوباره بلند شوید و تلاش کنید.

درست مثل آتش

آهنگ درست مثل آتش از برترین آهنگ های سال شناخته شد و جوایز بسیاری دریافت کرد. در این آهنگ پینک به ایستادگی در برابر سختی ها و مشکلات در راه رسیدن به هدف اشاره می کند. برای دانلود آهنگ های پینک به ویکی پدیا مراجعه کنید.

تصاویر پینک را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر نام آلیشیا بث مور را در گوکل سرچ کنید خواهید دید که تصاویر زیادی از وی در استایل های مختلف وجود دارد. نام هر آهنگی از وی را که در سایت های گوناگون سرچ کنید، تعداد زیادی عکس روی آن سایت مشاهده می کنید. هر اطلاعاتی که از این خواننده زن آمریکایی بخواهید با تصاویر زیادی از وی روبه رو خواهید شد. تصاویری با پوشش و میکاپ های مختلف از او در اینترنت وجود دارد. اگر به دنبال عکس های بیشتر و خاص تری از او هستید به شبکه های اجتماعی مانند اینستا ، فیسبوک، توییتر و … که در آن ها عضو است سر بزنید.

آدرس پیج اینستاگرام پینک چیست؟

در اینستا گرام پیج های زیادی وجود دارد که با نام افراد مشهور ثبت شده است. اما در واقع این پیج ها توسط فالوورهای افراد مشهور و به اسم آن ها گذاشته شده است. سلبریتی ها و ستارگان عرصه سینما، موسیقی و تمامی عرصه ها در این شبکه اجتماعی پر مخاطب، پیج دارند و به وسیله آن اخبار مهم زندگی هنری خود را در اختیار فالوورهای خود می گذارند تا کسانی که علاقه مند به دنبال کردن زندگی هنرمندان هستند از آن ها مطلع شوند.

در اینستا گرام در کنار اسم پیج افرادی که مشهور هستند یک علامت آبی رنگ وجود دارد که نشان دهنده پیج اصلی است. بث مور نیز در اینستا پیج دارد. شما می توانید با وارد کردن پینک اینستا آدرس پیج اینستا گرام او را پیدا کنید و جزو فالوورهای او شوید. این خواننده زن در کشورهای بسیاری محبوبیت دارد و از هر کجای جهان او را دنبال می کنند.

ویدیو کنسرت های این خواننده را در کجا می توان مشاهده کرد؟

آلیشیا ویدئو کنسرت های بسیاری اجرا کرده است و به خاطر بیشتر اجراهای خود نیز جوایزی دریافت کرده است. برای تماشای ویدئو کنسرت های او می توانید به سایت آپارات، یوتیوب، نماشا و …سر بزنید. برای شنیدن کنسرت های او نیز می توانید به سایت رادیو فردا مراجعه کنید و از شنیدن آهنگ های او لذت ببرید. بث مور در کشورهایی مانند عربستان، انگلیس، هلند، آلمان، سوئیس، فرانسه و … کنسرت داشته است.

بهترین آلبوم های منتشر شده از سوی این خواننده کدامند؟

وی آلبوم های بسیاری در کارنامه خود دارد. از بهترین آلبوم های او می توان به؛ نمی توانی مرا به خانه ببری سال ۲۰۰۰، این را امتحان کن ۲۰۰۳، حقیقت در مورد عشق۲۰۱۲، انسان بودن آزار دهنده است ۲۰۱۹، من نمرده ام ۲۰۰۶، ترومای زیبا ۲۰۱۷ و آلبوم بزرگ ترین موفقیت… تا الان، اشاره کرد. برای دانلود آهنگ های پینک با کیفیت عالی به سایت طرفداری سری بزنید. آلبوم بزرگ ترین موفقیت…تا الان او، در سال ۲۰۱۰ منتشر شد. این آلبوم مجموعه آثار معروف او بود که به صورت یک جا منتشر شد. موزیک جدیدی در این دسته قرار دارد به نام لیوانت را بالا ببر.

این موزیک چندین بار رتبه اول را در استرالیا به دست آورد. آلیشیا این آلبوم را به همسرش تقدیم کرده و گفته که کری باعث شد من این کار را اجرا کنم. بدون نقص، قطعه دیگری است که در این مجموعه خوش درخشیده است. این موزیک زیبا و پر معنا، انسان ها را به مبارزه با افسردگی و خودکشی دعوت می کند. بی نقص توانسته مقام دوم را در بیلبورد هات آمریکا که برای سنجش میزان محبوبیت آهنگ ها برگزار می شود به خود اختصاص دهد و جزو ده آهنگ برتر کشورهای انگلستان، هلند، آمریکا، کانادا و چندین کشور دیگر قرار بگیرد. ناگفته نماند آلبوم نمی توانی مرا به خانه ببری در سال ۲۰۰۰ از پر فروش ترین های آن سال شد و دانلود آن به حدود یک میلیون رسید.

محل زندگی پینک کجاست؟

آلیشیا متولد ادینگتون پنسیلوانیا است که یکی از شهرهای زیبای آمریکا است. او دوران کودکی خود را در فیلادلفیا گذرانده است و در حال حاضر نیز ساکن یکی از شهرهای ایالات متحده است.

همسر این خواننده کیست؟

بث مور در سال ۲۰۰۷ در سن ۲۷ سالگی با یک موتور سوار معروف که در مسابقات موتور کراس عملکرد خوبی داشت به نام کری هارت ازدواج کرد. یکی از دلایلی که کری هارت را انتخاب کرده است این بوده که به موتور سواری شدیدا عشق می ورزیده است. حاصل زندگی مشترک پینک و همسرش دو فرزند است. بث مور موفقیت خود را مدیون همراهی های کری می داند و بعضی از آهنگ های خود را به او تقدیم کرده است. او در زندگی شخصی خود موفق بوده است. بسیار جالب است بدانید که pink به موتور سواری نیز علاقه وافری دارد.

در مصاحبه ای که توسط یک شبکه تلویزیونی با بث مور انجام شده است این موضوع را اعلام کرده است که همه دختران به طلا و جواهر و زیورآلات علاقه دارند اما من این گونه نیستم. بنده وسایل آهنی و فولادی مانند موتور را خیلی دوست دارم و در حال حاضر نیز در گاراژ منزلم چند دستگاه موتورسیکلت با مارک های معروف دارم. همسرم کری نیز من را در این امر بسیار تشویق می کند. به طوری که در دومین زایمان به عنوان کادو یک موتور کروکی از کری هدیه گرفتم. من از این که کری هارت را انتخاب کردم بسیار خوشحالم و در کنار او و فرزندانم احساس خوشبختی می کنم.

درآمد این خواننده چقدر است؟

همان طور که همه شما عزیزان می دانید خوانندگان در هر اجرایی که انجام می دهند مبلغ بالایی دریافت می کنند. کنسرت هایی که برگزار می کنند طرف داران بسیاری را به خود اختصاص می دهد و سالن های کنسرت پر می شود از کسانی که عاشق آن ها هستند. این خانم خواننده علاوه بر خوانندگی، بازیگری هم می کند و از او برای اجرا در برنامه های بزرگ نیز دعوت شده است که در ازای این کار دستمزد بالایی دریافت می کند. نام او در لیست پر درآمد ترین زنان خواننده جهان ثبت شده است. بث مور مبلغ دو میلیون دلار به هلال احمر کشور استرالیا برای کمک به حادثه دیدگان آتش سوزی در این کشور اهدا کرد.

مهم ترین حواشی پینک کدامند؟

همه کسانی که به نوعی مشهور هستند خواسته یا ناخواسته درگیر حواشی می شوند. Pink نیز مانند دیگر ستارگان حاشیه هایی دارد. یکی از حواشی او این بوده که در سال ۲۰۰۸ خبر اختلافات او با همسرش منتشر شد. اما او این امر را دروغ خواند و گفت من و کری هیچ مشکلی با هم نداریم و زندگی خوبی در کنار هم داریم. از دیگر حاشیه های او این است که مصرف مواد مخدر داشته و به علت اعتیاد شدید و مصرف بالا دچار اوردوز شده است. اما بعد از مدتی از این زندگی خسته شده و خود را از منجلاب اعتیاد بیرون می کشد. یکی دیگر از حواشی او این است که در یکی از کنسرت ها به دلایلی از صحنه بیرون می افتد و کارش به بیمارستان کشیده می شود.

بسیاری گفته بودند که او حال خوبی نداشته و احتمالا در زمان اجرا چیزی مصرف کرده است. وی این موضوع را تکذیب کرده و گفته به دلایل فنی برایم مشکل پیش آمد و از صحنه به بیرون پرتاب شدم. ماجرا این بود که من باید به وسیله یک طناب روی سر تماشاچیان دور می زدم اما نمیدانم چه شد که طناب رها شد و من به بیرون پرتاب شدم. در خیلی از جوامع مردم به دنبال ساخت شایعه یا به قولی حاشیه هستند که بسیاری از ستارگان با این موضوع دچار مشکل می شوند اما خیلی ها نیز مانند این خواننده آن را مدیریت می کنند تا زندگی شخصی و هنری خود را از این مشکلات دور نگه دارند.

این خواننده فعالیت خود را از چه سالی آغاز کرد؟

این خواننده محبوب از سال ۱۹۹۶ به صورت حرفه ای کار خود را آغاز کرده است و در حال حاضر نیز کار می کند. وی در طول این سال ها آلبوم ها و آهنگ های زیادی اجرا کرده است و بیشتر کارهای او نیز دیده شده است. Pink در ژانرهای پاپ، راک و آراند بی، فعالیت می کند و در نواختن گیتار نیز مهارت دارد. خواننده موردنظر ما از سال ۱۹۹۷به اوج شهرت رسید و در میان خوانندگان اسم و رسم پیدا کرد.

پینک تا کنون با چه خواننده هایی همکاری کرده است؟

خواننده مورد نظر ما در طی دوره کاری خود با خواننده های بسیاری همکاری داشته است. اما با افرادی مانند امینم، هربی هنکاک، نیت روس و گروهYou+Me بیشترین همکاری ها را داشته است. بث تک آهنگ های زیادی هم دارد که با همراهی دیگر هنرمندان آن ها را اجرا کرده است.

موزیک های این خواننده را چگونه دانلود کنیم؟

برای دانلود موزیک های وی فقط کافیست آهنگ های pink را در اینترنت یا گوگل جست و جو کنید. بیشتر سایت ها، موزیک های او را در صفحه خود دارند. اگر به دنبال آهنگ خاصی از او هستید به آهنگیفای در تلگرام بروید و تنها قسمتی از آهنگ را به آهنگیفای بفرستید تا موزیک مورد نظر برای شما ارسال شود.

موزیک ویدیو های Pink را در کجا مشاهده کنیم؟

وی موزیک ویدئو های بسیاری دارد. برای مشاهده این موزیک ویدئوها می توانید به سایت هایی که می شناسید نگاهی بیندازید. تمام کلیپ های اجرا شده توسطpink در سایت های مختلف موجود است. اگر موفق به یافتن آن ها نشدید به آپارات، یوتیوب، سایت سلبریتی ها و … بروید. در این مقاله سعی کردیم تا در مورد زندگی این خواننده زن آمریکایی اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. از همراهی صمیمانه شما کمال تشکر را داریم.

سوالات متداول

در مورد پینک خواننده مشهور آمریکایی چه اطلاعاتی دارید؟

پینک که نام هنری آلیشیا بث مور است از خوانندگان و ترانه سراهای مشهور آمریکایی است. در سال ۱۹۷۹ در یکی از شهرهای پنسیلوانیای آمریکا متولد شده است. او به ژیمناستیک علاقه خاصی داشت. به همین علت به باشگاه ژیمناستیک رفت و مدتی تحت آموزش قرار گرفت خیلی زود توانست ژیمناستیک را به صورت حرفه ای یاد بگیرد. او علاوه بر توانایی داشتن در این رشته ورزشی، صدای زیبایی هم داشت و در زمان بیکاری در باشگاه برای دوستان خود آواز می خواند. وی توسط دوستان خود بسیار تشویق می شد تا در مسابقات خوانندگی مدارس شرکت کند. بالاخره تصمیم گرفت در مسابقات به عنوان خواننده رپ شرکت کند. با این کار استعداد او کشف شده و از سال ۱۹۹۶وارد دنیای موسیقی شد.

نام چند فیلم که پینک در آن ها بازی کرده است را نام ببرید؟

فیلم های ممنون برای سهیم شدن۲۰۱۲، گوردخمه ۲۰۰۷، بیارش گریک ۲۰۱۰‌، رولربال ۲۰۰۲، مردم صحبت می کنند ۲۰۰۸ از جمله فیلم هایی هستند که پینک در آن ها ایفای نقش کرده است.

چند مورد از بهترین آهنگ های آلیشیا را نام ببرید؟

از بهترین موزیک های او می توان به، آهنگ خب که چی، لطفا ترکم نکن، کی می دونست، پارتی را شروع کنیم، فوق العاده عالی، ما چه می شویم، یک دلیل به من بده، نگذار خودم را نابود کنم، try، درست مثل آتش و … اشاره کرد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید