برنامه رامبد جوان چقدر درآمد دارد؟ | بررسی برنامه تلویزیونی رامبد جوان

در این مقاله قصد داریم یکی از برنامه های رامبد جوان که در شبکه نسیم پخش می شود اطلاعاتی به شما مخاطبین بدهیم این برنامه که یکی از پربیننده ترین برنامه های شاد در تلویزیون می باشد چند سالی بود به صورت مداوم از این شبکه پخش می شد با ما باشید تا در ادامه اطلاعات کاملی از این برنامه به شما بدهیم. همراه ایرانیان سلبریتی باشید.

دورهمی مهمان برنامه رامبد جوان

دورهمی مهمان برنامه رامبد جوان

خندوانه برنامه‌ای تلویزیونی به تهیه‌کنندگی سید علی احمدی و کارگردانی و مجری گری رامبد جوان است که در هر قسمت با چهره‌های سرشناس سینما، تلویزیون، ورزش، سیاست و مانند آن در مورد خنده و شادی گفتگو می‌کند. خندوانه مدت زیادی یکی از پرمخاطب ترین برنامه‌های تلویزیونی ایران محسوب می‌شود.

دورهمی مهمان برنامه رامبد جوان یعنی آقای جوان در یکی از قسمت های خندوانه از آقای مهران مدیری مجری برنامه دورهمی که این برنامه هم از شبکه نسیم پخش می شد دعوت کرده و آقای جوان یک مصاحبه بسیار جالب و جذاب با آقای مهران مدیری داشت.

رامبد جوان و برنامه دورهمی

آقای رامبد جوان هم در یکی از قسمت های دورهمی شرکت کرد و این برنامه هم جزو پر بیننده ترین برنامه های دورهمی بوده چون این دو مجری و کارگردان معروف و محبوب در یک برنامه محبوب و مردمی بودند.

برنامه رامبد جوان و سحر دولتشاهی

تا کنون از طرف برنامه خندوانه از سحر دولتشاهی دعوت نشده ولی خیلی از بینندگان و مخاطبین این برنامه خواستار دعوت از این بازیگر معروف و محبوب بوده به خاطر مشکلی که بین سحر دولتشاهی و رامبد جوان وجود داشته تا به حال این امکان وجود نداشت ولی خیلی از مخاطبین در لایو های مختلف از رامبد جوان خواستند که از سحر دولتشاهی هم در این برنامه دعوت کند که در یکی از لایوها پاسخ این سوال را داده و گفته حتماً به زودی این کار را خواهم کرد ولی تا کنون چنین اتفاقی نیفتاده و سحر دولتشاهی در برنامه تلویزیونی و مصاحبه تلویزیونی شرکت نکرده است مشکل رامبد جوان و سحر دولتشاهی هم به سال‌ها قبل برمی‌گردد که این دو زن و شوهر بودند و الان چند سالی می‌شود که از یکدیگر جدا شده اند.

برنامه رامبد جوان با نگار جواهریان

برنامه رامبد جوان با نگار جواهریان

یکی از قسمت های خندوانه برنامه رامبد جوان با نگار جواهریان بوده در این گفتگوی جذاب و شنیدنی که در یکی از قسمت های آخر فصل چهارم خندوانه صورت گرفت که می توان یکی از پربیننده ترین برنامه های خندوانه قلمداد کرد. در واقع این گفتگوی شنیدنی و جذاب که بین رامبد جوان و نگار جواهریان زن و شوهر بازیگر و محبوب سینمایی ایران بود در این گفتگو که با چند تا مسابقه جذاب همراه بود برای مخاطبین برنامه خندوانه بسیار جذاب و دیدنی بوده است.

مسابقه لب خوانی کردن کلمات با حضور نگار جواهریان در خندوانه

یکی از قسمت های برنامه مسابقه لب خوانی کردن کلمات و همچنین ادا بازی بوده که این قسمت از برنامه رامبد جوان بسیار جالب و دیدنی بوده است. این قسمت از برنامه جذاب دورهمی را می توانید در آپارات به صورت کامل مشاهده کنید.

برنامه گپ رامبد

گپ یک برنامه تلویزیونی به کارگردانی رامبد جوان است که با هدف کاهش فاصله میان بازیگران ایرانی با مخاطبانشان ساخته شده است. تولید فصل اول این مجموعه در ۱۴ قسمت و از فروردین ۱۳۹۱ به صورت هفتگی از شبکه آی فیلم پخش شد در هر قسمت از این برنامه، با یکی از بازیگران مطرح، در مکانی که خود او پیشنهاد می‌کند، گفتگو انجام می‌شود و او از زندگی شخصی و کاری خود صحبت می کند. در قسمت اول گپ به ایده ساخت این مجموعه توسط رامبد جوان نیز پرداخته شد نویسندگی این مجموعه بر عهده گروه ایده می ده به سرپرستی رامبد جوان بود اعضاء گروه ایده می ده که نویسندگی گپ را انجام دادند روزبه حسینی، شوکا کریمی، پویا مهدوی‌زاده و فرهاد غلامیان بودند.

رامبد جوان در برنامه نود

رامبد جوان در برنامه نود

در 29 اسفند سال 90 رامبد جوان به همراه سروش صحت و حبیب رضایی در برنامه ۹۰ شرکت کردند در این گفتگو به خاطر قولی بوده که رامبد جوان به عادل فردوسی پور در یکی از گفتگوهای دوستانه با یکدیگر داشتند و رامبد جوان قول داده بوده که در برنامه نود عادل فردوسی پور شرکت کند که عادل فردوسی پور در این برنامه جوان از طرف رامبد به خاطر شجاعت و نوع بیان و گفتگو با مهمانان خود مورد تحسین قرار گرفت. یکی از قسمت های برنامه دورهمی که با حضور رامبد بوده را می توانید به طور کامل از برنامه هایی مثل آپارات و یوتیوب مشاهده کنید.

برنامه رامبد جوان در شبکه نسیم

یکی از پرمخاطب ترین برنامه های تلویزیون برنامه رامبد در شبکه نسیم است. برنامه خندوانه یکی از پرمخاطب ترین برنامه های شاد خانوادگی در تلویزیون می باشد این برنامه که تا کنون ۷ فصل آن با اجرای رامبد پخش شده و مخاطبین و طرفداران بسیار زیادی دارد فصل اول از ۲۳ خرداد ۱۳۹۳ شروع شد و در ۳ آبان 1393 پایان یافت و فصل هفتم خندوانه از ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ روی آنتن رفته و تا کنون ادامه دارد.

سری هفتم برنامه خندوانه چه زمانی پخش می شود؟

این ویژه برنامه رامبد جوان در 1400 بوده است. فصل هفت این برنامه هم مانند برنامه های دیگر خندوانه با استقبال زیادی مواجه شده این برنامه مخاطبان و هواداران بسیار زیادی دارد. ساعت پخش خندوانه ساعت 23 است و روزهای شنبه، چهارنشبه و پنجشنبه از شبکه نسیم پخش می شود. تکرار ساعت پخش خندوانه هم روز بعد 3، 6، 11 و 17 روز بعد خواهد بود. در سری جدید خندوانه به دلیل شرایط کرونا تعداد شرکت کنندگان در این برنامه کاهش چشمگیری داشته است.

برنامه رامبد جوان و خندوانه

برنامه رامبد جوان و خندوانه

ایده اجرای برنامه در سال ۱۳۸۳ توسط رامبد جوان به شبکه پنج داده شده بود، ولی به خاطر تأمین نشدن بودجه و مسائلی و مشکلات که در آن زمان وجود داشت ساخت این برنامه به تعویق افتاد. تا اینکه سال 92 ایده این برنامه به شبکه نسیم داد شده که پس از یک سال بررسی از ۲۰۰۰ مقاله‌ای که درباره خندیدن و خنده در جهان تألیف و نوشته شده بود، تقریباً ۹۰۰ مورد استخراج علمی برنامه شد. بارزترین بخش این مقالات توجه به اثرات حیرت‌انگیز خنده در انسان‌ها بود از بخش‌های مهم برنامه می‌توان به استندآپ کمدی، مسابقه، میان‌برنامه مصاحبه با مردم انیمیشن و نماهنگ اشاره کرد. به گفته محمدرضا زائری برنامه خندوانه یکی از بهترین الگوها در تجربه‌های رسانه ای است.

حاشیه های برنامه رامبد

حاشیه‌های برنامه رامبد جوان را می‌توان در قالب های زیادی بررسی کرده یکی از حواشی که در برنامه خندوانه در فصل هفتم خیلی در فضای مجازی و جامعه کتاب خوان و نویسندگان مورد انتقاد قرار گرفت در یکی از برنامه ها نویسندگان توسط دو تا از مهمانان برنامه که هر دو از ورزشکاران و فوتبالیست های و مربیان سرشناس ایران هستند مورد تمسخر قرار گرفتند. حواشی توهین فیروز کریمی به نویسندگان ایرانی در خندوانه، همچنان ادامه دارد و ماجرا با عذرخواهی رامبد جوان به پایان نرسیده است. پس از انتقاد کاربران فضای مجازی و تعدادی از چهره‌ها و نویسندگان، اتحادیه ناشران و کتاب فروشان تهران نیز با انتشار بیانیه‌ای به این برنامه واکنش نشان دادند.

برای این برنامه در فصل 7 حواشی بسیار زیادی در طول چند ماهی که از پخش آن می گذرد، ایجاد شده و گرفتار حاشیه های مختلفی شده است. اوایل تعطیلات نوروز، یکی از سری برنامه های تم دار خندوانه با تم ژاپنی پخش شد که رویا شریف تهیه کننده سینما از آن انتقاد کرد.

رضا شفیعی جم و حاشیه حضور او در خندوانه

یکی دیگر از حواشی خندوانه رضا شفیعی جم در یکی از قسمت های خندوانه با تم دهه 60، به عنوان کمدین حضور یافته بود، از رامبد جوان گلایه کرد و بابت حضورش در برنامه از مخاطبان عذرخواهی کرد. شفیعی جم ادعا کرد، رامبد جوان هنگام اجرای او چشم هایش را بسته و خوابیده و بخش هایی از اجرایش نیز حذف شده است این گلایه و صحبت هم حواشی زیادی برای برنامه رامبد جوان ایجاد کرد.

فرزندان رامبد جوان و سحر دولتشاهی

فرزندان رامبد جوان و سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در 27 اسفند 87 با رامبد جوان بازیگر و کارگردان تلویزیون و سینما ازدواج کرد. آشنایی آنها از تئاتر شکل گرفت، دولتشاهی می گوید دوستان مشترک زیادی داشتیم و دورادور همدیگر را می شناختیم تا اینکه بالاخره وقتش رسید کم کم حواسمان بیشتر به هم جلب شد تا بالاخره کار به ازدواج کشید، رامبد بعد از اینکه به من پیشنهاد ازدواج داد، آمد با پدرم صحبت کرد. بعد هم خواستگاری انجام شد.

سحر دولتشاهی و رامبد جوان در چه سالی از یکدیگر جدا شدند

طلاق آنها در سال 1393 در سکوت خبری انجام شد، تا مدت ها این جدایی از طرفین تایید نشد. فرزندان رامبد جوان و سحر دولتشاهی این دو هیچ فرزند مشترکی ندارند. رامبد جوان و نگار جواهریان در سال 95 با یکدیگر ازدواج کردند. رامبد جوان تا کنون 3 بار ازدواج کرده است. نام همسر رامبد جوان در ازدواج اول ماندانا روحی است. زن اول رامبد جوان هم همانند خودش هنرمند بوده است نام مادر رامبد جوان هم هما فانی جوادی می باشد. خندوانه یکی از پر ببینده ترین برنامه رامبد جوان است.

سوالات متداول

نام دختر رامبد جوان چیست؟

دختر رامبد جوان و نگار جواهریان در کانادا به دنیا آمد نام او نوردخت می باشد.

رامبد جوان متولد چه سالی می باشد؟

او متولد ۱ دی ۱۳۵۰ در تهران هنرپیشه کارگردان و مجری ایرانی است.

نام همسران رامبد جوان چیست؟

ماندانا روحی، سحر دولت شاهی و نگار جواهریان می باشد.

رامبد جوان و نگار جواهریان در چه سالی با هم ازدواج کردند؟

رامبد جوان و نگار جواهریان در سال 1395 با هم ازدواج کرده اند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
atefe ak
atefe ak
نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی هستم. جدیدترین اخبار سلبریتی ها و حاشیه ها را دنبال می کنیم و به اطلاع شما خواهیم رساند.