اولین ازدواج سحر قریشی با پسری که 5 سال از او کوچک تر بود!

در این مقاله به اولین ازدواج سحر قریشی اشاره خواهیم کرد. با این که نزدیک به بیست سال از این رابطه می گذرد. اطلاعات و جزئیات کمی از آن منتشر شده است. با ما همراه باشید تا جزئیات این رابطه جنجالی را بررسی کنیم.

همسر اول سحر قریشی

همسر اول سحر قریشی

سحر قریشی بازیگر پر حاشیه که چند سالی هست به کشور ترکیه مهاجرت کرده است. اولین بار در سال 1383 قبل از به شهرت رسیدن با مهران اخوان ذاکری ازدواج کرد. رابطه سحر و مهران اخوان خوب بود و این رابطه تا سال 1388 ادامه داشت. تا این که در سال 1388 به طور رسمی از هم جدا شدند. سحر تا کنون به ازدواج اولش در رسانه ها کمتر اشاره کرده است. مهران اخوان ذاکری در مصاحبه ای به دلیل و جزئیات رابطه و جدایی اش از سحر اشاره کرده است. در ادامه به جزئیات این مصاحبه جنجالی خواهیم پرداخت.

دلیل طلاق سحر قریشی از همسر اولش

مهران بارها اعلام کرده بود که مخالف ادامه بازیگری و فعالیت سحر در سینما هستم. حتی به دادگاه حمایت از خانواده هم مراجعه کرد و از سحر شکایت کرد. اما چون مشوق سحر بود و به او اجازه کار داد. تقاضای مهران برای ممنوع الکار شدن سحر رد شد. با این حال از نظر شرعی و قلبی دیگر راضی به فعالیت سحر نبود. حتی بعضی از تهیه کنندگان و کارگردانان به نظر مهران احترام گذاشتند.

طبق صحبت های مهران اخوان ذاکر در مصاحبه ای اعلام کرد: سحر پس از پخش سریال دلنوازان از شبکه سه صدا و سیما به شهرت خاص و غیر قابل پیش بینی رسید. به شهرت رسیدن سحر باعث شده بود رفتارش با من و اطرافیان تغییر کند. این تغییرات و کم محلی برای من غیر قابل تحمل بود.

در نهایت پس از کشمکش های متعدد با رضایت دو نفر در سال 1388 از هم جدا شدند. البته گفته شده که جدایی سحر قریشی از همسر اولش دلایل دیگری بوده است. سحر رفتار سرد خود را تکذیب کرد. او مدعی شد که رفتار او با مهران هیچ گونه فرقی نکرده است و به شهرت رسیدنش هیچ گونه نقشی بر جدایی اش ندارد.

پرونده اولین ازدواج سحر قریشی در این جا بسته می شود. اما به این جدایی و رابطه واکنش های متعددی صورت گرفت. در ادامه به این حواشی خواهیم پرداخت.

واکنش ها به اولین ازدواج سحر قریشی

واکنش ها به اولین ازدواج سحر قریشی

همان طور که مطلع هستید سحر روابط نسبتا زیادی با چهره های معروف از جمله مهدی طارمی، امیر تتلو و…. داشته است. هر یک از این روابط داستان و حواشی خودش را داشته است. اما اولین ازدواج سحر قریشی کمتر مورد بررسی قرار گرفت. اشاره کمتر به رابطه اول سحر هم دلایل متعددی می توان داشته باشد. به عنوان مثال شهرت کم سحر نسبت به زمان حال، نقش کم رنگ فضای مجازی و…. . به همین دلایل با گذشت 14 سال هنوز رسانه ها به اولین ازدواج سحر قریشی اشاره می کنند.

سحر قریشی در سال های اخیر اشاره خاصی به ازواج اولش نکرده است. هر چند که طی این مدت گذشته رسانه ها چندین بار به این موضوع اشاره کردند و از او سوالاتی پرسیدند. اما این سوالات بدون پاسخ ماندند.

5/5 - (1 امتیاز)