بیوگرافی شادی کرم رودی + عکس های جدید و جذاب او

شادی کرم رودی یکی از بازیگران معروف ایرانی است که طرفداران زیادی دارد در این مقاله می خواهیم شما را با این بازیگر معروف و بیوگرافی و اینستاگرام و خیلی از موضوعات مختلف دیگر وی صحبت کنیم اگر می ‌خواهید با او آشنا شوید تا پایان مقاله همراه ما باشید.

شادی کرم رودی کیست؟

شادی کرم رودی کیست؟

این فرد یکی از بازیگران معروف ایرانی است که طرفداران زیادی دارد او متولد ۶ مهر ماه سال ۱۳۶۹ می باشد وی هم اکنون ۳۰ سال سن دارد این سلبریتی از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را در عرصه بازیگری آغاز کرده و توانسته با فعالیت در عرصه بازیگری به معروفیت زیادی برسد این بازیگر معروف اصالتا تهرانی است وی در تهران به دنیا آمده و هم اکنون در تهران زندگی می‌ کند ملیت این بازیگر معروف ایرانی می باشد. بیوگرافی شادی کرم رودی اینگونه می‌ باشد که وی متولد ۶ مهرماه سال ۱۳۶۹ است. او از سلبریتی های متولد مهر است.

درامد شادی کرم رودی

این بازیگر معروف از طریق بازیگری درآمد هنگفتی به دست می ‌آورد این بازیگر یکی از جوان ترین بازیگران سینما می باشد او از سال ۱۳۹۳ فعالیتش را در عرصه بازیگری آغاز کرد و از سال ۹۲ توانست درآمد زیادی از طریق بازیگری به دست بیاورد البته این بازیگر معروف در اینستاگرام و بسیاری از برنامه های دیگر فعالیت می کند برای همین درآمد مختصری هم از فعالیت در برنامه ‌های جهانی به دست می‌ آورد.

مصاحبه با این بازیگر

همیشه با بازیگران و خوانندگان و افراد معروف مصاحبه ‌های زیادی می ‌شود که در این راستا می‌ توانیم به مصاحبه ‌هایی که با این بازیگر معروف شده است اشاره کنیم با این بازیگر مصاحبه‌ های بسیاری شده است که شما می توانید مصاحبه های او را در گوگل و تلگرام و اینستاگرام و یوتیوب و بسیاری از برنامه‌ های دیگر ببینید همیشه مصاحبه های افراد معروف را در برنامه ‌های زیادی منتشر می ‌کنند تا افراد آن مصاحبه ها را ببینند.

شادی کرم رودی

عکس شادی کرم رودی

عکس های زیادی از این بازیگر معروف در گوگل منتشر شده است که طرفداران او آن عکس ها را می ‌بینند البته عکس های بسیاری از او در اینستاگرام هم منتشر شده است البته خود این بازیگر عکس های جدید زیادی از خود در پیج اصلی اینستاگرامش منتشر کرده که شما می‌ توانید این عکس ها را هم در گوگل و در اینستاگرام ببینید برای مثال شما می توانید نام این بازیگر را در قسمت جست و جوی اینستاگرام وارد کنید و پیج اینستاگرام او را ببینید.

فیلم هایی که شادی کرم رودی بازی کرده است:

در این بخش از مقاله درباره فیلم هایی که این بازیگر معروف در آن نقش آفرینی کرده است را به شما خواهیم گفت اگر می‌ خواهید با فیلم ‌های این بازیگر آشنا شوید در این مقاله همراه ما باشید زیرا بهترین فیلم های او را به شما خواهیم گفت.

دارکوب

دارکوب یکی از فیلم ‌های سینمایی زیبایی بود که طرفداران زیادی داشت یکی از بازیگران معروف به نام شادی کرم رودی در آن حضور پیدا کرده و توانست با نقش ‌آفرینی در این سریال به معروفیت زیادی برسد سریال‌ دارکوب در سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شد.

جمشیدیه

این بازیگر معروف در سریال ‌های زیادی حضور پیدا کرده است یکی دیگر از سریال ‌هایی که این سلبریتی در آن نقش آفرینی کرد سریال جمشیدیه می باشد بازیگران زیادی بودند که در این فیلم نقش آفرینی کردند و توانستند با نقش آفرینی در این فیلم به معروفیت برسند.

ماهی و گربه

ماهی و گربه یکی از پرطرفدارترین سریال هایی بود که این بازیگر معروف در آن حضور پیدا کرده بود این بازیگر توانست با نقش‌ آفرینی در این سریال درآمد هنگفتی به دست بیاورد و به معروفیت برسد سریال ماهی و گربه در سال ۲۰۱۳ منتشر شد این فیلم در سال ۲۰۱۳ توجه افراد زیادی را به خود جلب کرد.

خوابگرد ها

بازیگران معروف و به نام زیادی در سریال خوابگرد ها حضور پیدا کرده بودند که در این راستا می‌ توانیم به شادی کرم رودی اشاره کنیم که در این سریال حضور پیدا کرد و توانست با حضور در این سریال به معروفیت بیشتری برسد شما می توانید این فیلم‌ را از طریق گوگل و برنامه‌ های دیگر دانلود کنید.

مثل بچه آدم

یکی از پرطرفدارترین فیلم هایی که این بازیگر معروف در آن نقش آفرینی کرده است فیلم مثل بچه آدم بود که افراد زیادی در آن نقش آفرینی کرده بودند و به معروفیت رسیدند این بازیگر با نقش آفرینی در این سریال توجه افراد زیادی را به خود جلب کرد و درآمد هنگفتی از این سریال به دست آورد.

نستاگرام شادی کرم رودی

اینستاگرام شادی کرم رودی

افراد زیادی هستند که در اینستاگرام فعالیت می کنند و توانسته اند با فعالیت در اینستاگرام به معروفیت زیادی برسند البته بسیاری از افراد از طریق فعالیت در اینستاگرام به درآمد هنگفتی می‌ رسند که می ‌توانیم به این سلبریتی معروف اشاره کنیم که در اینستاگرام فعالیت می کند و توانسته با فعالیت در اینستاگرام به معروفیت زیادی برسد‌.

شادی کرم رودی چند سال دارد؟

این بازیگر معروف متولد ۶ مهرماه سال ۱۳۶۹ می باشد و هم اکنون ۳۰ سال سن دارد و از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را در عرصه بازیگری آغاز کرده این بازیگر زمانی که فعالیت خود را در عرصه بازیگری آغاز کرد ۳۲ سال سن داشت این بازیگر در سال ۱۳۶۹ در تهران به دنیا آمده است و اصالتا تهرانی است و هم اکنون در تهران زندگی می کند عکس های زیادی از دوران کودکی او در گوگل منتشر شده است.

شادی کرم رودی در شهرزاد

گفته می‌ شد که این بازیگر معروف در سریال شهرزاد که یکی از بهترین سریال ها و پرمخاطب ترین سریال های شناخته شده است حضور داشته که این خبر کاملا دروغ بود این بازیگر در سریال شهرزاد حضور نداشته وی گفته است اگر خبری درباره اینکه من در سریال شهرزاد حضور داشتم بدانید که این خبر دروغ است زیرا من در این سریال نقش آفرینی نکرده‌ ام و اگر در این سریال حضور داشته باشم قطعاً شما خواهید دید.

شادی کرم رودی در دارکوب به خوبی نقش آفرینی کرد و توانست با نقش ‌آفرینی در سریال دارکوب به معروفیت زیادی برسد. شادی کرم رودی ویکی پدیا به این منظور است که شما می توانید اطلاعات دقیق و کاملی از این سلبریتی را در سایت ویکی پدیا مشاهده کنید. یکی از بازیگران معروف به نام Shadi Karamroudi می باشد که طرفداران زیادی دارد او در سریال های زیادی نقش آفرینی کرده است.

شادی کرم رودی در نهنگ عنبر بازی کرده است؟

شادی کرم رودی در نهنگ عنبر بازی کرده است؟

این بازیگر معروف در سریال نهنگ عنبر نقش ‌آفرینی نکرده است ولی بسیاری از افراد می‌ گویند که او در این سریال حضور پیدا کرده است ولی این بازیگر خودش می ‌گوید که من در این سریال بازی نکرده ام و اگر در این سریال حضور پیدا کنم قطعا شما مرا می بینید و متوجه می‌ شوید که آیا من در این سریال حضور پیدا کرده ام و یا حضور نداشتم. قد شادی کرم رودی حدود ۱۷۵ سانتی متر می باشد.

شادی کرم رودی و همسرش

رابطه این بازیگر با همسرش بسیار خوبی می باشد آنها عکس های زیادی در کنار هم منتشر کرده اند هیچ خبری درباره اینکه نام همسر این بازیگر چه می باشد نیست و در سایت‌ های گوگل هم منتشر نشده است و کسی نمی داند که نام همسر این بازیگر چه می باشد البته چند وقتی گفته می ‌شد که این بازیگر معروف می خواهد از همسرش طلاق بگیرد که این خبر کاملا دروغ بود این خبر را بد خواهان این بازیگر برایش ساخته بودند.

شادی کرم رودی در مردم معمولی که یکی از بهترین فیلم های او می باشد نقش آفرینی کرده است. گفته می شود که شادی کرم رودی در بوم و بانو حضور داشته است که این خبر کاملا دروغ بود.

تحصیلات شادی کرم رودی چقدر است؟

در این بخشی از مقاله می خواهیم درباره اینکه این بازیگر معروف تحصیلاتش چه بوده است صحبت کنیم اگر می خواهید بدانید که تحصیلات او چه بوده است در این بخش از مقاله همراه ما باشید این بازیگر معروف فارغ التحصیل رشته نوازندگی را از دانشگاه هنر گرفت و فوق لیسانس ادبیات نمایشی اش را از دانشگاه سوره گرفته است البته شما می توانید اطلاعات دقیقی از تحصیلات این بازیگر را در سایت ویکی پدیا مشاهده کنید این بازیگر معروف اصالتا تهرانی است و دوران دانشگاه خود را در تهران گذرانده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

بیوگرافی شادی کرم رودی چگونه است؟

اینگونه است که این بازیگر معروف متولد ۶ مهر ماه سال ۱۳۶۹ می باشد او هم اکنون ۳۰ سال سن دارد این فرد یکی از بازیگران معروف ایرانی می باشد.

شادی کرم رودی ویکی پدیا یعنی چه؟

یعنی اینکه شما می توانید اطلاعات دقیقی از این بازیگر معروف را در سایت ویکی پدیا مشاهده کنید و با او آشنا شوید.

قد شادی کرم رودی چقدر است؟

قد این بازیگر معروف حدود ۱۷۵ سانتی متر می باشد همانگونه که از عکس‌ های او مشخص است وی قدی بلند دارد.

آیا شادی کرم رودی در دارکوب حضور داشته است؟

این بازیگر معروف در سریال دارکوب حضور داشته و توانسته با نقش آفرینی در این سریال به معروفیت زیادی برسد عکس های زیادی از این بازیگر در سریال دارکوب منتشر شده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
atefe ak
atefe ak
نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی هستم. جدیدترین اخبار سلبریتی ها و حاشیه ها را دنبال می کنیم و به اطلاع شما خواهیم رساند.