کنسرت شجریان در تخت جمشید

اخیرا خبری از برگزاری کنسرت شجریان در تخت جمشید منتشر شده است. در این مقاله بررسی خواهیم کرد که این موضوع حقیقت دارد یا نه؟

ماجرای برگزاری کنسرت همایون شجریان در تخت جمشید

چند روز پیش بود یکی از نمایندگان مجلس به برگزاری اجرا شجریان در تخت جمشید اشاره کرد. بلافاصله این خبر وایرال شد. اما تا کنون این خبر از سمت همایون شجریان و نهادهای دیگر تایید یا تکذیب نشده است. شاید بتوان گفت تقریبا در تاریخ موسیقی ایران برگزاری کنسرت یا فستیوال در مکان های تاریخی فرهنگی کم سابقه یا حتی بی سابقه بوده است. اگر شما هم دوست دارید در این کنسرت شرکت کنید حتما ادامه این مقاله را مطالعه کنید.

تاریخ کنسرت شجریان در تخت جمشید

همان طور که اشاره کردیم در حال حاضر موضوع اجرا شجریان در تخت جمشید صد درصد تایید نشده است. اما با توجه به اوضاع فعلی اگر این کنسرت برگذار شود. میشه احتمال داد در مهر امسال برگزار شود. زیرا تا پایان تابستان امسال همایون شجریان در کانادا اجرا و کنسرت خواهد داشت. اگر این ماجرا از سوی وزرات ارشاد تایید شود. به زودی تاریخ اجرای شجریان در تخت جمشید اعلام خواهد شد.

کنسرت شجریان در تخت جمشید
کنسرت شجریان در تخت جمشید

خرید بلیط کنسرت شجریان در تخت جمشید

شاید کمی زود باشد برای این که به ماجرای خرید بلیط اجرا شجریان در تخت جمشید اشاره کنیم. زیرا امکان برگزاری رایگان این کنسرت وجود دارد. در غیر این صورت می توانید بلیط را از سایت های معتبر تهیه کنید. طبق آخرین اخبار مثل این که خود همایون شجریان با برگذاری این کنسرت موافقت کرده است. اگر این کنسرت بتواند مجوز بگیرد سپس جزئیات آن از جمله زمان دقیق برگزاری، قیمت بلیط کنسرت، سایت خرید و…. مشخص و اعلام خواهد شد.

احتمالا ماجرای برگزاری اجرا شجریان در تخت جمشید حقیقت داشته باشد. زیرا در غیر این صورت شجریان این موضوع را تکذیب می کرد. باید ببینیم مقامات دولتی چه عملکردی خواهند داشت. اگر این کنسرت برگزار شود بدون شک در آینده شاهد برگزاری فستیوال یا جشنواره های با شکوهی در ایران خواهیم بود.

در مقاله های بعد به این موضوع دقیق تر اشاره خواهیم کرد. در صورت معلوم شدن برنامه دقیق کنسرت اطلاعات دقیق را در خدمت شما قرار می دهیم. ممنون از همراهی شما. دیگر اخبار سلبریتی ها را بخوانید.

سوالات متداول

در ابتدا چه کسی به موضوع ماجرای برگزاری اجرا شجریان در تخت جمشید اشاره کرد؟

در ابتدا یک نماینده مجلس به برنامه شجریان در تخت جمشید اشاره کرد.

قیمت بلیط کنسرت همایون شجریان در تخت جمشید چند تومان است؟

تا کنون این ماجرا تایید نهایی نشده است. در صورت تایید شدن احتمال داده اند این برنامه رایگان برگزار خواهد شد.

5/5 - (2 امتیاز)
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.