علی اردوان کیست؟ بیوگرافی 10 آهنگ برتر علی اردوان

علی اردوان یکی از خوانندگان بسیار مشهوری است که چند سالی است در سبک موسیقی دیس لاو و رپ در حال فعالیت می باشد و جالب است بدانید که با وجود آن که سابقه زیادی در عرصه موسیقی برای او در کارنامه‌ اش دیده نمی‌ شود اما با این حال عده زیادی او را می‌ شناسند و او را به عنوان یکی از خوانندگان این سبک از موسیقی بسیار موفق شناخته اند. به همین دلیل است که می دانیم شما نیز کنجکاو هستید درباره این خواننده اطلاعاتی را به دست آورید. امروزه خوانندگان زیادی شروع به فعالیت در عرصه آهنگسازی می کنند اما تنها برخی از آنها دنبال می شوند و مورد توجه دنبال کنندگان و فالوورهای خود قرار می گیرند و کار آسانی نیست که به توان توجه و نظر مخاطبان موسیقی را جلب نمود. این خواننده نیز در همین دسته به شمار می رود زیرا با اینکه او مدت زمان طولانی نیست که کار خود را در این عرصه ادامه می دهد اما توانسته نظر دنبال کنندگان خود را جلب کند. به همین دلیل تصمیم داریم که در ادامه در این زمینه اطلاعات و جزئیات ارزشمند و کاملی را در اختیارتان بگذاریم تا اگر شما نیز اگر از طرفداران علی اردوان هستید با این خواننده بیشتر آشنا شوید. پس توصیه می‌ کنیم تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

علی اردوان کیست؟

علی اردوان کیست؟

حتماً می دانید که این روز ها در ارتباط با آرتیست هایی که به تازگی در موسیقی کشور ایران ورود پیدا کرده‌ اند، چه صحبت ها و شایعاتی وجود دارد و عده زیادی از طرفداران موسیقی دیس لاو نسبت به خوانندگانی که در این سبک از موسیقی در حال فعالیت هستند و به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده اند، علاقه زیادی پیدا کرده اند و می خواهند بدانند که این خوانندگان چه آهنگ های جدیدی را برای انتشار به فضای مجازی و به اشتراک گذاشتن آن با دنبال کنندگان خود در نظر گرفته اند. او به تازگی در کشور ایران علاقه مندان خود را پیدا کرده و می توان گفت که کسانی که از این سبک موسیقی رپ خوششان می آید، تمامی خوانندگان بسیار با استعداد در این عرصه را دنبال می‌ کنند تا از آهنگ های جدید آنها باخبر شوند و از شنیدن این آثار لذت ببرند. علی اردوان نیز از این قضیه مستثنی نیست و به عنوان یکی از خوانندگان بسیار حاذق و با استعداد بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

این آرتیست یکی از معروف ترین هنرمندان رپ فارسی است که به قدری ترانه ها و آثار او فراگیر شده است که صحبت از این خواننده در فضای مجازی نیز بسیار همه گیر واقع شده است. عده زیادی هستند که با این هنرمند ارتباط برقرار کرده اند و تمام آثار او را گوش می دهند و حتی یک آثار او را نیز از دست نداده اند‌. علی اردوان چند سالی است که در عرصه موسیقی رپ فارسی و موسیقی دیس لاو در حال فعالیت می باشد و کارهای بسیار زیادی که از او تا کنون منتشر شده و خوانده شده است، سبب شده است تا عده زیادی از او را به عنوان یکی از با استعدادترین افراد در این عرصه بشناسند و او را در فضای مجازی نیز دنبال کنند. او یکی از پرودیوسر ها و رپر های بسیار موفقی می باشد که در زمینه آهنگسازی و تنظیمات آهنگ علاقه و استعداد زیادی از خود به نمایش گذاشته و نه تنها در خوانندگی بلکه در این زمینه نیز آثار بسیار موفقی از او در دست می باشد.

کسانی که به آهنگ های عاشقانه و موسیقی دیس لاو علاقه‌مند هستند و موسیقی رپ و هیپ هاپ فارسی را نیز دنبال می‌ کنند، گروه اکتاو و علی اردوان را به خوبی می‌ شناسند. علی اردوان در این گروه مدت زمان طولانی است که فعالیت می‌ کند و به شهرت رسیده و به انتشار چند نمونه از آهنگ های بسیار غمگین در این عرصه بسنده نکرده و همچنان در حال تولید آهنگ های بسیار قوی و پرطرفداری در این عرصه می باشد. ساختن چند بیت حرفه ای باعث شده تا این خواننده به یک باره جایگاه بسیار خوبی در میان آرتیست ها و هنرمندان موفق در سبک موسیقی هیپ هاپ و رپ فارسی پیدا کند و حتی با سرعت بسیار بیشتری نسبت به خوانندگان دیگر در این عرصه در میان دنبال کنندگان موسیقی رپ شناخته شود. با توجه به همین موارد است که عده زیادی به دنبال کسب اطلاعات بیشتر از این خواننده اند و می خواهند او را دنبال کنند تا به آثار او گوش دهند و با او بیشتر آشنا شوند.

گروه اکتاو گروه موسیقی است که به طور اختصاصی در حال انتشار آهنگ های رپ است و نه تنها علی اردوان بلکه خوانندگان دیگری نیز در این گروه به فعالیت پرداخته اند و می‌ توان گفت که حضور خوانندگان دیگر در این گروه موسیقی توانسته تاثیر بسیار زیادی بر روی پیشرفت این گروه داشته باشد. ممکن است برخی از افراد بهزاد لیتو و دیگر خوانندگان این گروه را بشناسند اما درباره علی اردوان اطلاعاتی نداشته باشند. به هر حال حضور خوانندگان دیگری همچون بهزاد لیتو که از شهرت بالایی برخوردار است، در این گروه باعث شده تا شهرت این خواننده نیز افزایش پیدا کند.

یکی دیگر از دلایلی باعث شده این خواننده تا این اندازه خود را در فضای مجازی معرفی نکند و در سکوت کار خود را به پیش ببرد این است که او در آهنگ سازی برای خوانندگان دیگر تایم و زمان زیادی را صرف می کند و همین باعث شده است که او چندان به حواشی و جنجال توجهی نشان ندهد و به این موضوعات علاقه مند نباشد و سعی خود را انجام دهد تا تنها تمرکزش بر روی فعالیت های موسیقی خود باشد. او همچنین در میکس و مستر نیز فعالیت می کند و تلاش و زحمت زیادی برای به شهرت رسیدنش انجام می دهد و همین موارد به کمتر دیده شدن او به عنوان خواننده رپ کمک کرده است.

معروف ترین آهنگ های علی اردوان کدامند؟

معروف ترین آهنگ های علی اردوان کدامند؟

در ادامه این قسمت درباره تمام آثار این خواننده که با انتشار آن حواشی و موج توجه بسیار زیادی را از سوی طرفداران خود به سمت خود جذب کرده است را برایتان توضیح خواهیم داد و شما را با این خواننده بسیار محبوب در میان طرفداران موسیقی رپ آشنا خواهیم کرد. با توجه به آنکه علی اردوان در سال ۱۳۹۹ به شهرت رسید می دانیم که آهنگ هایی که برای نخستین بار در آن سال منتشر کرد بسیار مورد توجه قرار گرفت و موجب شد عده زیادی بخواهند تا درباره این خواننده اطلاعاتی را به دست آورند و بدانند که نام این خواننده چیست و چه آثار دیگری را منتشر کرده است. از این رو در ادامه به معرفی ۷ نمونه از آثار این خواننده خواهیم پرداخت تا در صورتی که شما نیز علاقه‌ مند بودید به دانلود این آثار بپردازید و آنها را بشنوید و از آنها لذت ببرید. پس تا انتهای این قسمت نیز همراه ما باشید.

دلم تنگ شده برات

از جمله آهنگ های بسیار معروف این خواننده می توان به آهنگ دلم تنگ شده برات اشاره کنیم. این آهنگ متن بسیار عاشقانه و غمگین دارد و از جمله آثار دلنشین او است که باعث شده شنونده بسیار راحت با آن همراهی کند و از شنیدن آن لذت ببرد. این آهنگ در سبک موسیقی رپ و هیپ هاپ شامل می‌ شود و تعداد بسیار زیادی آمار دانلود پیدا کرده و افراد بسیاری آن را شنیده اند و باعث شده تا انتشار این آهنگ به افزایش شهرت این خواننده کمک زیادی کند.

اکسمه

آهنگ دلم تنگ شده برات به قدری بازخورد بسیار خوبی برای این خواننده داشته که او با خود فکر کرد خوب است این کار را ادامه دهد و آهنگ های بیشتری را در این سبک منتشر نماید. از این رو این آهنگ را منتشر کرد و نام آن را اکسمه گذاشت. این آهنگ برای افرادی که طرفدار موسیقی رپ هستند بسیار لذت بخش بود و باعث شد تا با این اثر همراهی کنند. این آهنگ با همخوانی سپهر خلسه به عنوان یکی از بهترین آهنگ های او و خلسه شناخته شد.

شب های تهران

علی اردوان همچنین روند فعالیت های خود را در موسیقی رپ با انتشار اثر شب های تهران با هم خوانی سپهر خلسه رپر مورد علاقه این سبک موسیقی و عرفان ادامه دارد و توانسته با اسن اثر بار دیگر توجه مخاطبان خود را جلب نماید. این آرتیست این اثر را در کارنامه خود به ثبت رسانده و شما با جستجو نام این اثر می توانید آن را دانلود کنید و به شنیدن آن بپردازید.

امشب دور همیم

امشب دور همیم

از جمله دیگر فعالیت های بسیار پر طرفدار این خواننده که البته در مقایسه با دیگر کارهای او به میزان کمتری شنیده شده است. همکاری این خواننده با یکی از اعضای گروه زد بازی سیاوش سیجل در این اثر صورت گرفت که با نام امشب دور همیم منتشر شد. علی اشتاو برای تنظیمات این آهنگ بسیار زحمت کشید تا مانند دیگر آثار مورد توجه هوادارانش قرار گیرد.

حلال اولسون

جدید ترین آهنگ علی اردوان به تازگی با نام حلال اولسون با کمک و همکاری گاهی سهراب ام جی منتشر شده است. پیش از آن آهنگ ساچ واو با همکاری گروه بزرگ اپیکور جز جدیدترین کارهای علی اردوان شناخته می شود که توصیه می‌ کنیم تا حتماً آهنگ ها را دانلود و گوش کنید.

ساچ واو

ساچ واو از آهنگ های نه چندان قدیمی این خواننده شمرده می شود که توانسته توجه مخاطبان این خواننده را جلب کند و به او کمک کند تا خط سلیقه دنبال کنندگان خود را بشناسد و آن را دنبال کند تا همچنان محبوب باقی بماند. شما نیز می توانید با دنبال آثار او درباره این آثار و این خواننده اطلاعات بیشتری را به دست آورید.

همه چی دارم

با توجه به سلیقه و علاقه مندی طرفداران این خواننده که به دانلود آثار او از طریق سایت ها و اپ ها می پردازند او کاملا متوجه نوع سلیقه طرفدارانش شده است و می داند که آنها از کدام یک از آثار او بیشتر خوششان می آید و می داند که همکاری او با کدام یک از خوانندگان رپ برای طرفدارانش جذاب می باشد. از این رو بار دیگر با خوانندگانی چون علی رضا جی جی و سیجل و سپهر خلسه به فعالیت پرداخت و این آهنگ را منتشر کرد که از بازخورد بسیار مثبتی برخوردار شد.

عکس های علی اردوان را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های علی اردوان را در کجا مشاهده کنیم؟

با جستجوی نام این خواننده در سایت های معتبر اینترنتی می توانید منبع زیادی از عکس‌ های او را مشاهده کنید. او هم اکنون در شبکه مجازی اینستاگرام نیز در حال فعالیت است و زمانی که او را در شبکه های مجازی اینستاگرام و یوتیوب دنبال نمایید منبع زیادی از عکس های او در اختیارتان قرار می گیرد. این خواننده فعالیت قابل توجهی در اینستاگرام دارد و همین باعث شده تا طرفداران او برای مشاهده عکس ها و کلیپ های بیشتر از او، این خواننده را در شبکه های مجازی دنبال نمایند. از این رو توصیه می کنیم برای دنبال کردن و مشاهده تصاویر بیشتر حتما پیج اینستاگرام او را در اینستاگرام بیابید.

پیج اینستاگرام علی اردوان چیست؟

برای دنبال کردن این خواننده تیاز به یک منبع قابل اعتمادی داریم که او در اختیارمان گذاشته باشد. پیج اینستاگرامی او منبع خوبی است تا دنبال کنندگان و فالور های او در آن به مشاهده عکس ها و تصاویر و کلیپ های منتش شده از آثار جدید او بپردازند و این چنین درباره او اطلاعات بیشتری را به دست آورند. شما می توانید پیج اینستاگرام او را با آیدی aliardavanam دنبال کنید و از تمام اخبار جدید مربوط به او با خبر شوید. او هم اکنون در صفحه شخصی اش در این اپلیکیشن بیش از ۵۲۰ هزار نفر دنبال کننده را با خود همراه کرده است.

علی اردوان چه حاشیه هایی داشته است؟

علی اردوان چه حاشیه هایی داشته است؟

علی اردوان نیز از آن دسته از رپر ها و خواننده هایی می باشد که جدیداً به شدت وارد حواشی می‌ شود و از حاشیه های او می توانیم به کل کل اش با امیر خلوت و همین طور علی ازا به علت کاور کردن از آهنگ های افراد دیگر اشاره کنیم که در واقع به علت مشکل داشتن با این افراد شروع به بحث و کل کل با آن ها کرد و در این باره برای علی ازا یک فری استایل ساخت و آن را استوری کرد که حمله شدید به علی ازا به حساب می آید.

این رپر تا کنون آلبومی هم منتشر کرده است؟

شاید برایتان جالب باشد بدانید که این خواننده دو سال است که به فعالیت در عرصه موسیقی و به خصوص موسیقی رپ و هیپ هاپ پرداخته است اما تا به این لحظه هیچ اثری به عنوان آلبوم از او منتشر نشده است و تمام طرفداران او معتقد اند که او تنها به صورت تک آهنگ در حال فعالیت می باشد. تمام آهنگ های او به صورت فیت بوده و کمتر به تنهایی اثری را ساخته و منتشر کرده است و بیشتر با افراد معروفی مانند بهزاد لیتو و سپهر خلسه در حال تولید آهنگ و انتشار آن می باشد.

اولین آهنگ علی اردوان چه نام داشت؟

اولین اثری که از این خواننده بسیار پرطرفدار منتشر شد آهنگ دلم تنگ میشه برات بوده است. این اثر بسیار عاشقانه و غمگین بود و از زمانی که منتشر شد در نوع خود توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب نمود. این اثر به قدری پرطرفدار بود که او تصمیم گرفت این مسیر را ادامه دهد و همچنین با خوانندگان معروف به تولید اثر بپردازد تا آثار او آمار دانلود بیشتری پیدا کند و او در این مسیر بیشتر تشویق شود. به همین خاطر بعد از این اثر آثار مشابه دیگری از این خواننده به نام آهنگ اکسمه و قلب بنفش و حس معمولی منتشر شد.

این رپر تا کنون کنسرتی هم داشته است؟
EpiCure – Such A Wow

این رپر تا کنون کنسرتی هم داشته است؟

این رپر تا کنون کنسرتی برگزار نکرده و توانسته تنها با همکاری بیشتر با سپهر خلسه و بهزاد لیتو در کنسرت های آنان شرکت نماید و آهنگ های مشترکی که با آنها خوانده را اجرا نماید.

فیلم کنسرت های علی اردوان را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده فیلم های جدیدی که از کنسرت این خواننده با خوانندگان دیگر مثل بهزاد لیتو و سپهر خلسه منتشر شده است، می توانید به یوتیوب این خواننده ها مراجعه نمایید و به مشاهده عکس ها و کلیپ های شب کنسرت علی اردوان با سپهر خلسه و بهزاد لیتو بپردازید. همچنین در شبکه مجازی اینستاگرام می توانید صفحات این خوانندگان را دنبال کنید و به مشاهده فیلم های کنسرتشان بپردازید.

همسر علی اردوان کیست؟

از جمله مواردی که مدت ها بسیار قابل توجه علاقه مندان و هواداران این خواننده قرار گرفته بود، روابط شخصی او می باشد. رابطه او با دوست دخترش از جمله حواشی و جنجال هایی می باشد که همچنان عده زیادی نسبت به آن کنجکاو هستند. همچنین بسیاری از سایت ها نیز به این موضوع اشاره کرده اند و به آن دامن زده اند. شایعاتی در ارتباط با این موضوع به گوش می رسد که رابطه او و خواننده زن معروف به نام ستین صحت دارد و گفته می‌ شود که در واقع دوست دختر علی اردوان می باشد و آنها با کمک همدیگر معروف شده اند و هر کدام کمک به پیشرفت هم کرده اند. در ارتباط با این موضوع نیاز است بگوییم که این دو خواننده در واقعیت نیز باعث پیشرفت همدیگر شده اند و در آهنگ هایی نیز با همدیگر همکاری های بسیار خوبی داشته اند. از این طریق توانسته اند که هر کدام تاثیر زیادی در به شهرت رساندن دیگری داشته باشد اما در ارتباط با رابطه دوستی نمی توان با قاطعیت اظهار نظر کرد و لازم است بگوییم که هیچ‌ گونه اخبار موثقی در این زمینه منتشر نشده و با اعلان نشدن خبر قطعی در این باره می توان به کذب بودن این خبر باور داشت.

این رپر کجا زندگی می کند؟

این رپر هم اکنون در شهر تهران زندگی می کند و به انتشار آهنگ ها و آثار جدید پرداخته و در شهر تهران به تولید آهنگ مشغول شده است. او طبق شنیده ها قصد دارد به کشور ترکیه مهاجرت کند اما هنوز تصمیم قطعی نگرفته و اخباری مربوط به این موضوع نیز منتشر شده است.

درآمد علی اردوان چقدر است؟

با توجه به آنکه علی اردوان تا کنون کنسرت مجزا و مخصوصی برگزار نکرده است، درآمد بسیار زیادی برای او وجود ندارد اما او با خوانندگان دیگری مانند سپهر خلسه و بهزاد لیتو برای اجرای آهنگ های مشترکشان در کنسرت این دو حضور پیدا کرده و به هر حال سهم خود را برای برگزاری این کنسرت ها دریافت کرده است. بنابراین می‌ توان انتظار داشت که درآمد خوبی را تاکنون به دست آورده و آینده روشنی در انتظار او وجود داشته باشد. همچنین او با فعالیت در یوتیوب نیز درآمد خوبی کسب می کند‌.

معروف ترین فیت های علی اردوان کدامند؟

معروف ترین فیت های علی اردوان کدامند؟

اگر تا کنون به دانلود آهنگ علی اردوان پرداخته باشید می دانید که در سایت های دانلود آهنگ و در سایت های معرفی خوانندگان درباره بیوگرافی علی اردوان اطلاعاتی منتشر شده است و معروف ترین آهنگ های این خواننده نیز معرفی شده است. از جمله این آهنگ ها می توان به دانلود آهنگ سپهر خلسه و علی اردوان و هستی به نام دلم تنگ میشه اشاره کرد که به شهرت این خواننده بسیار کمک نمود. در سایت ویکی پدیا درباره علی اردوان بیوگرافی منتشر نشده و آهنگ های او نیز تنها قشر خاصی از جوانان دنبال می کنند. به همین دلیل دانلود آهنگ های علی اردوان مانند حلال اولسون علی اردوان از آمار دانلود بالایی در مقایسه با دیگر خوانندگان برخوردار نیست. هرچند که آهنگ هایی که او به صورت فیت منتشر کرده مانند همخوانی علی اردوان و اپیکور و سپهر خلسه و بهزاد لیتو از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده است.

سوالات متداول

 1. علی اردوان کیست؟

  علی اردوان از جمله خوانندگان محبوب در سبک موسیقی رپ و هیپ هاپ می باشد.

 2. بهترین آثار علی اردوان چیست؟

  بهترین آثار علی اردوان قلب بنفش و دلم تنگ شده برات و حس معمولی و اکسمه می باشد.

 3. آیدی اینستاگرام علی اردوان چیست و چند نفر دنبال کننده دارد؟

  آیدی اینستاگرام علی اردوان @hajali می باشد و بیش از ۵۰۰ هزار نفر او را دنبال می کنند.

 4. منبع درآمدی علی اردوان از چه طریقی تامین می شود؟

  منبع درآمدی علی اردوان از طریق فعالیت در یوتیوب تامین می شود.

1/5 - (1 امتیاز)
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.