اپیکور بند چگونه شکل گرفت؟ همه چیز در مورد گروه Epicor

این روز ها دنیای موسیقی نسبت به قدیم پیشرفت های چشمگیری داشته است و خیلی ها به این عرصه وارد شده اند. در رابطه با طرفداران این دنیای پر شور نیز همین اتفاق صورت گرفته است. خیلی ها هستند که از قدیم وارد این عرصه شده اند و برخی دیگر نیز هستند که به مرور زمان در این عرصه پا گذاشته اند. برخی هواداران نیز هستند که قبلاً علاقه مند به هنر های موسیقی نبوده اند ولی به مرور زمان علاقه پیدا کرده اند. از گروه های موسیقی که از قدیم تا الان شهرت زیادی داشته و دارد گروه پر آوازه اپیکور بند می باشد. این گروه از گروه های مشهور در دنیای موسیقی است که از 4 نفر اصلی تشکیل شده است و همچنان از قدیم تا کنون به فعالیت حرفه ای مشغول می باشند. اگر می خواهید در ارتباط با این گروه اطلاعات بیشتری را کسب کنید در ادامه مقاله با ایرانیان سلریتی همراه باشید.

بیوگرافی اپیکور بند

بیوگرافی اپیکور بند

درباره بیوگرافی این گروه باید گفت که گروه اپیکور بند گروهی است فعال در زمینه موسیقی سرایی که از 4 نفر تشکیل شده است. این 4 نفر عبارتند از: امیر، مرحوم حسین، آرمان و آتنا. در این جمع 4 نفره امیر و مرحوم حسین به عنوان رپر و به سبک رپ فعالیت داشتند و آرمان و آتنا نیز به عنوان خواننده به سبک « R&B » به فعالیت خوانندگی پرداخته اند. آهنگ سازی های این گروه توسط آرمان انجام می شده است. جالب است که بدانید سبک گروه اپیکور بر اساس تلفیق موسیقی داب استپ با هیپ هاپ و بلوز می باشد و در این مورد تعداد فراوانی تک آهنگ و دو عدد مجموعه به اسم جمعه شب و یک از این گروه به انتشار در آمده است. فعالیت این گروه با برچسب متفقین صورت گرفته است.

یکی از نکات بسیار مهم که مورد توجه افراد زیادی واقع شده است در مورد شکسته شدن رکورد جهانی تندخوانی در آهنگ ” فاطما گل ” به وسیله امیر اپیکور می باشد که از این جهت با واکنش‌های مختلفی در فضای مجازی مواجه شده است. البته این نکته را باید یادآور شد که فیلم های اجرای زنده این موزیک پس از گذشت اندک زمانی به انتشار در آمد. یک نکته شاید نظر شما را جلب کرده باشد این است که در معرفی این گروه به یکی از اعضای آن پیشوند مرحوم را اضافه کردیم. در رابطه با مرحوم حسین باید گفت که چند سال پیش به دلیل حمله صرع درگذشت.

آهنگ های گروه اپیکور بند

تا کنون آهنگ های بسیار زیبایی از این گروه منتشر شده است که هوادارن و طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده اند. خیلی ها به گفته خودشان از شنیدن این آهنگ ها سیر نمی شوند و حتی طوری شیفته آن ها شده اند که دوست دارند 24 ساعته به شنیدن آن ها بپردازند. اگر شما هم از علاقه مندان به موسیقی می باشید پیشنهاد می کنیم به موسیقی های این گروه پر طرفدار حتماً سر بزنید. در ادامه به معرفی چند نمونه از موسیقی های این گروه مخاطب پسند می پردایم.

اپیکور بند tekoon bede

آهنگ تکون بده از آهنگ های بسیار پر طرفدار در دنیای موسیقی می باشد که توسط گروه اپیکور بِند ساخته شده است و از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است. این آهنگ از موزیک هایی می باشد که همه پسند بوده و هوادارن بسیاری را به خود جلب کرده است.

اپیکور بند baba karam

آهنگ قدیمی بابا کرم را تا به حال همه شنیده اند. جالب است بدانید که این آهنگ قدیمی و بسیار پر طرفدار از این گروه می باشد که با اجرای این آهنگ هواداران بسیاری را نصیب خود کرده اند و با گذشت ده ها سال هنوز هم این آهنگ هواداران بسیار زیادی را روز به روز به خود اختصاص می دهد.

اپیکور بند حاجی دست خوش

آهنگ بسیار زیبای حاجی دست خوش از پر هوادار ترین آهنگ های این گروه هنرمند می باشد. این آهنگ به محض انتشار لایک ها و نظرات بسیار مثبتی را به خود گرفت و از بهترین آهنگ های منتشر شده آن ها به حساب می آمد.

اپیکور بند bia vasat

از دیگر موزیک های مشهور این گروه موزیک بیا وسط است که هنوز که هنوزه خیلی ها شیفته این موزیک دلربا هستند. این موسیقی از شاهکار های این گروه می باشد. شما برای دانلود این موزیک دلچسب می توانید به سایت های دانلود موزیک مراجعه نمایید.

آهنگ زیبای بچه بالاس

موزیک بسیار زیبای بچه بالاس از بهترین موزیک های این گروه خواننده می باشد که هم اکنون برای دانلود شما عزیزان در سایت های متنوع موسیقی قابل دسترسی می باشد.

آهنگ چشمات

از دیگر شاهکار های گروه اپیکور موزیک بسیار زیبایی به نام ” چشمات ” می باشد. این موزیک بسیار مورد توجه دوست داران موسیقی واقع شده است که می تواندی آن را از سایت های دانلود موزیک دانلود کنید.

موزیک mommy sorry

آهنگ مامی سوری از دیگر آهنگ های بسیار زیبای این گروه دوست داشتنی می باشد که با خلق این موزیک نیز شهرت بسیاری به دست آوردند. شما می توانید جهت دانلود این موسیقی زیبا به سایت های دانلود موسیقی دست پیدا کنید.

آهنگ Rapo Dars MidaM

موزیک رپو درس میدم از دیگر شاهکاری از گروه اپیکور می باشد که با انتشار این موزیک تعداد بسیار زیادی از طرفداران را اسیر خود کردند. هم اکنون می توانید به دانلود این موزیک در سایت های دانلود موسیقی بپردازید.

موزیک Bache Balas

از دیگر شاهکار های گروه اپیکور، موزیک بچه بالاس می باشد. شما می توانید برای شنیدن این ترانه بسیار زیبا نام آن را در موتور های جستجوگر جستجو نمایید.

آهنگ خالتور

خالتور جزء ترک های بسیار پر هیجان و زیبای گروه اپیکور می باشد. این آهنگ وقتی منتشر شد توجه بسیاری از عاشقان دنیای موسیقی را به خود جلب کرد.

اینستاگرام اپیکور بند

اینستاگرام اپیکور بند

پیج اینستاگرام گروه Epicor در فضای مجازی موجود می باشد که دارای دنبال کنندگان فعالی است و در این پیج انواع کار های آن ها یافت می شود. خیلی ها در حال جستجو کردن عبارت ” گروه اپیکور بند اینستا ” می باشند که به این دلیل است که می خواهند این گروه دوست داشتنی را دنبال کنند و از کار ها و اجرا های زیبای آن ها همیشه بروز باشند. این گروه، تصاویر و موزیک ها و همچنین موزیک ویدیو های فراوانی از خودشان را در پیج اینستاگرام شان منتشر می کنند و همین باعث شده است که طرفداران فراوانی نصیب آن ها شود. شما نیز اگر از هواداران این گروه پر طرفدار هستید می توانید به راحتی به پیج اینستاگرام آن ها دسترسی داشته باشید. پیج اینستاگرام آن ها مخصوص افرادی است که می خواهند در هر لحظه از حال و احوال این گروه و کار ها و اجرا های زیبای آن ها با خبر باشند.

فعالیت های موفق در اینستاگرام این گروه

همانند بسیاری از سلبریتی ها در دنیای مجازی این گروه نیز یک پیج مخصوص به گروه خود در اینستاگرام دارند که فعالیت های خودشان را در این صفحه به اشتراک برای کاربران فضای مجازی قرار می دهند. خیلی از طرفداران این گروه اقدام به دنبال کردن آن ها در اینستاگرام کرده اند تا از تمام اجرا ها و اخبار از سوی آن ها اطلاع داشته باشند. شما نیز اگر عضو اینستاگرام هستید می توانید با جستجوی نام آن ها در اینستاگرام به صفحه شخصی این گروه دسترسی داشته باشید. شاید برای شما نیز جالب باشد که بدانید اعضای این گروه هر کدام در فضای اینستاگرام پیج شخصی خود را نیز دارند و در صفحه های شخصی شان علاوه بر اجرا های گروهی، کار های تک نفره خود را به اشتراک قرار می دهند. اعضای گروه اپیکور نیز در پیج های شخصی شان پست ها و دابسمش ها و چالش های ویژه ای برای سرگرمی و دور همی کاربران منتشر می کنند و اتفاقاً از این پسن ها استقبال های ویژه ای می شود و کابران به تبادل نظرات با یکدیگر می پردازند.

فیت های اپیکور بند

فیت در دنیای موسیقی، اصطلاحاً به خواندن دو یا چند رپر با یکدیگر گفته می شود و وقتی می گویند فلانی با فلانی فیت داده یعنی این که آن دو نفر با هم رپ خوانده اند. همانطور که گفته شد اپیکور بند یک گروه 4 نفره می باشد که در اکثر آهنگ های آن ها هر چهار نفر به صورت فیت اقدام به خواندن موزیک هایشان کرده اند. فیت های این گروه از مشهور ترین فیت ها در دنیای موسیقی می باشد که کمتر کسانی توانسته اند در این مورد از آن ها سبقت بگیرند. شما جهت تماشای فیت های این گروه می توانید به پیج اینستاگرام آن ها سر بزنید و یا می توانید در موتور های جستجوگر به جستجوی فیت های آن ها بپرازید و از تماشای آن ها لذت ببرید.

حاشیه های اپیکور بند

از گذشته تا کنون حاشیه سازی پدیده ای بوده است که در مورد شخصیت های معروف صورت می گرفته و برای آنها داستانهای درست می شده است. اکنون با پیشرفت تکنولوژی و فناوری اطلاعات این حاشیه سازی ها بسیار راحت تر شده و هر کسی در هر نقطه از جهان می‌تواند برای کسانی دیگر به حاشیه‌ سازی بپردازد. این حاشیه‌ سازی‌ها معمولاً پیرامون افراد مشهور و چهره های شاخص دنیا صورت می گیرد که برخی از این حاشیه ها واقعی و برخی دیگر غیر واقعی هستند و به همین دلیل است که نمی توان به هر مطلبی که در فضای مجازی برخورد می کنیم اعتماد کرد. اون گروه همچنین به همراه سهراب ام جی عضو زدبازی به تازگی ترکی منتشر کرده است.

در ارتباط با گروه اپیکور نیز باید گفت که این گروه از بی حاشیه ترین گروه های دنیای موسیقی می باشد و حتی تک به تک افراد در این گروه نیز تا به حال حاشیه ای نداشته اند. البته ممکن است از طرف افراد سود جو حواشی پیرامون آن ها ساخته شده باشد ولی هیچ وقت اقدامات آن ها بر واقعیت حاکم نشده است.

کلیپ اپیکور بند

گروه اپیکور بند از گروه هایی است که تا کنون کلیپ های بسیار زیادی از خوشان و اجرا هایشان به نمایش گذاشته اند. برای تماشای کلیپ های آن ها می توانید به پیج اینستاگرام آن ها مراجعه کنید. آن ها کلیپ هایشان را در پیج اینستاگرام خود منتشر می کنند تا به راحتی در دسترس هواداران شان قرار بگیرد. همچنین برای تماشای کلیپ های آن ها می توانید به چنل های مختلف در یوتیوب و یا چنل اصلی گروه اپیکور بَند مراجعه نمایید. به طور خلاصه باید بگوییم که ویدیو های آن ها در سایت های مختلف از جمله سایت های موسیقی به وفور یافت می شود. شما می توانید در سایت های دانلود موزیک خصوصاً سایت ها و پلتفرم های ویدیویی به جستجوی کلیپ های این گروه محبوب دسترسی پیدا کنید.

فوت شدن حسین اپیکور

فوت شدن حسین اپیکور

در مورد حسین، یکی از اعضای این گروه که در ابتدای مقاله با عنوان ” مرحوم حسین ” از او یاد شد باید گفت که در سال 1394 حسین اپیکور در اثر حمله صرع مدتی در بیمارستان بستری شد و مدتی بهبود پیدا کرده بود و پس از این بهبودی که به صورت موقت بود متأسفانه در روز 23 فروردین ماه سال 1396 از دنیا رفت. طی فوت شدن او در سال 1396 مراسم بسیار با شکوهی با حضور خانواده اش و سایر هنرمندان و تعد افراد زیادی از طرفداران او برگزار شد و او در قطعه 48، ردیف 13 در بهشت زهرا تهران در منزلگاه ابدی خود به خاک سپرده شد. فعالیت و اجرا های گروه اپیکور با تک آهنگ ” میام پیشت داداش ” ادامه داشت و هنوز که هنوزه ادامه دارد.

شما می توانید با جستجوی عبارت ” اپیکور بند ویکی پدیا ” در موتور های جستجوگر در ارتباط با این گروه موسیقی بسیار پر طرفدار اطلاعات بیشتری کسب کنید. آهنگ بیا وسط از جمله آهنگ های بسیار زیبا از این گروه می باشد که به محض انتشار توجه همگان را به خود جلب کرد. جهت دانلود این موزیک می توانید عبارت ” اپیکور بند بیا وسط ” جستجو کنید و به این آهنگ بسیار زیبا دسترسی پیدا کنید. از دیگر موزیک های بسیار زیبای این گروه موزیک بالاتر می باشد که این موزیک نیز غوغای بسیار پر هیجانی را در دنیای موسیقی رقم زد. برای دانلود این موزیک نیز می توانید عبارت ” اپیکور بند balatar ” را در موتور های جستجو گر و سایت های موزیک جستجو کنید. همچنین برای دانلود یکی دیگر از زیبا ترین موزیک های این گروه می توانید به جستجوی عبارت ” اپیکور بند ma yekim to chi ” اقدام به دانلود موزیک « ما یکیم تو چی » بپردازید.

اهنگ های اپیکور بند از بهترین آهنگ ها در دنیای موسیقی و در بین تمام خواننده ها شناخته شده است. از موزیک های بسیار زیبای دیگر آن ها موزیک « خالتور » می باشد. برای دانلود آهنگ خالتور از اپیکور بند نیز می توانید به سایت های دانلود موزیک مراجعه نمایید. برای شنیدن یکی دیگر از شاهکار های این گروه چهار نفره می توانید به دانلود اهنگ بیا وسط اپیکور بند مراجعه نمایید. از سری اجرا های بسیار حرفه ای و البته جنجالی این گروه می توان به منتشر شدن اخباری در تیتر های روزنامه ها مبتنی بر موزیک های ترلامپ (اپیکور و ترامپ) اشاره کرد. موزیک ترلامپ اپیکور بند از جمبه موزیک های جذاب این گروه می باشد. خیلی ها از طرفداران این گروه اقدام به دانلود آهنگ بگو به درک اپیکور بند کرده اند و به گفته خیلی هایشان این موزیک هم از جمله موزیک های پر طرفدار آن ها می باشد که دانلود های زیبایی را به خود اختصاص داده است.

همچنین خیلی ها هم هستند که برای دانلود آهنگ بابا کرم اپیکور بند دست و سر می شکنند چرا که موزیک بابا کرم نیز از جمله مویک های قدیمی می باشد که همچنان خمورد استقبال نسل های جدید هم واقع شده است. توجه داشته باشید که موزیک « تکون بده » نیز از جمله موزیک های جالب این گروه می باشد که مانند دیگر موزیک های آن ها می توانید برای دانلود اهنگ اپیکور بند تکون بده به انواع سایت های دانلود موسیقی سر بزنید و پس از دانلود و شنیدن این موسیقی نظر خود را در قالب کامنت برای دیگران بیان کنید. موزیک « میام پیشت داداش اپیکور بند » نیز از خاطره انگیز ترین و غم انگیز ترین موزیک های این گروه می باشد که پس از فوت حسین که یکی از اعضای این گروه بود به یادگار برای او خوانده اند.

دیس اپیکور بند

دیس لاو یکی از زیر شاخه های رپ به حساب می آید، اما با گویش و سبکی متفاوت همراه است و خیلی ها هستند که به این سبک علاقه دارند. این سبک نیز توسط گروه اپیکور بَند خوانده شده و بسیار هم در اجرای موزیک هایشان به این سبک موفقیت های زیادی را کسب کرده اند. شما می توانید با مراجعه به پیج اینستاگرام آن ها از دیس لاو های آن ها دیدن کنید و لذت ببرید. همچنین در بسیاری از سایت ها و از جمله پیج های شخصی این گروه می توانید به موزیک هایی که به این سبک اجرا کرده اند دسترسی داشته باشید.

کلاب هاوس اپیکور بند

از دیگر شبکه های اجتماعی که این روز ها به دنیای مجازی افزوده شده است پلتفرم کلاب هاوس می باشد که خیلی ها را به خود جذب کرده است. بسیاری از هنرمندان شاخص در سراسر دنیا عضو این شبکه اجتماعی می باشند. گروه معروف اپیکور بَند نیز مانند دیگر سلبریتی های هم دوره ای خود در این شبکه اجتماعی عضو هستند و فعالیت های مجازی خود را در این شبکه اجتماعی نیز به اشتراک هواداران شان قرار می دهند. بسیاری از طرفداران این گروه در شبکه اجتماعی کلاب هاوس همان هواداران پر و پا قرص شان است. این هواداران پر شور و هیجان نیز به دنبال کردن این گروه در یک مکان مجازی اکتفاء نکرده اند و تصمیم دارند که با استفاده از دنبال کردن گروه محبوب شان در جا های مختلف همیشه از حال و احوال و اجرا های آن ها اطلاعات بروزی داشته باشند. شما نیز اگر عضو این شبکه اجتماعی هستید می توانید فوراً این گروه محبوب را دنبال کنید و به پست های آن ها دسترسی داشته باشید.

دوست دختر اعضای اپیکور بند

دوست دختر اعضای اپیکور بند

مدتی در بین کاربران فضای مجازی خبری رد و بدل می‌شد که اعضای این گروه یک دوست دختر دارند که به آن ها در اجرای کار هایشان کمک می کند. در بازخورد به این موضوع باید گفت که به احتمال زیاد منظور آن ها از دوست دختر همان آتنا می باشد که نمی شود گفت دوست دختر آن ها می باشد بلکه آتنا یکی از اعضای گروه اپیکور می باشد که از ابتدا هم عضو این گروه بوده است و جزء چهار نفر شناخته شده از اعضای این گروه به شمار می رود. احتمال می رود که کسانی که عبارت دوست دختر را به او داده اند یا از این گروه اطلاعات دقیق و کاملی نداشته اند و یا اقدام به شایعات سود جویانه کرده اند. به هر حال آتنا از اعضای اصلی این گروه 4 نفره بوده و می باشد.

بیت های اپیکور بند

بیت های اپیکور بند

بیت در اصطلاح رپر ها از آهنگ های بدون کلام می باشد. جالب است بدانید که هیچ گونه ساز و یا آلات موسیقی در نواختن این آهنگ های بی کلام نقشی ندارند. شاید برایتان تعجب آور باشد ولی همینطور است. بیت سازی از هنر هایی است که خواننده ها به اجرا در می‌آورند و به این صورت است که موزیک های زیبایی را با دهان خود به صدا در می‌آورند. این موزیک سازی به صورتی است که اگر کسی در حضور این خوانندگان نباشد فکر می کنند که این صدا ها ناشی از آلات موسیقی می باشد. یکی از افتخاراتی که نصیب گروه اپیکور شده است این است که این گروه بیت های زیبایی را تا به حال اجرا کرده اند و بیت های آن ها از جمله بیت های شنیدنی می باشد که در میان رپر ها جزء معدود ترین ها است و خیلی ها در تلاش هستند که از بیت های این گروه تقلید کنند.

سوالات متداول

گروه اپیکور بند چه گروهی است؟

یگ گروه چهر نفری می باشد که در زمینه موسیقی رپ فعالیت می کنند و هر کدام از آن ها وظیفه خود را اجرا می کنند.

اعضای گروه اپیکور بَند چه کسانی هستند؟

نام آن ها امیر، مرحوم حسین، آرمان و آتنا می باشد.

اعضای گروه اپیکور بند هم اکنون کجا هستند؟

آن ها از ابتدا در ایران بوده اند و هم اکنون در ایران هستند به فعالیت حرفه ای خود پرداخته اند.

اپیکور بَند چند نفر هستند؟

در ابتدا آن ها 4 نفر بودند ولی با مرگ حسین در سال 1396 آن ها سه نفر شدند.

4/5 - (1 امتیاز)
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.