علت مرگ امیرحسین شیرچی چه بود؟

در این مقاله قصد داریم به مرگ امیرحسین شیرچی بپردازیم که حواشی زیادی به همراه داشت. با جدیدترین اخبار سلبریتی ها همراه باشید.

دلیل مرگ امیرحسین شیرچی

پزشکان و مسئولان دلیل مرگ امیرحسین شیرچی جوان 21 ساله را ایست قلبی اعلام کردند. چند روز پیش مصاحبه ای با زهره هراتیان رئیس مرکز پزشکی فیفا در ایران صورت گرفت. او در مورد مرگ امیر حسین شیر چی گفت: امیرحسین گواهی پزشکی و مدارک لازم را برای حضور و فعالیت در فوتبال را داشته است. اما با آزمایش های صورت گرفته نمی توان از صد درصد سلامت قلب خاطر جمع شد. آزمایش و تست هایی که از بازیکن ها صورت می گیرد تقریبا 80 درصد سلامت قلب را نشان می دهد. در ادامه به جزئیات مرگ امیر حسین شیرچی اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

حضور افراد سرشناس در تشیع جنازه امیرحسین شیرچی

مراسم تشیع جنازه امیرحسین شیرچی با حضور مردم و مسئولین مربوطه در شهر بابلسر برگزار شد. جمعیت زیادی در این مراسم شرکت کردند. مرگ امیرحسین شیرچی کاملا غیر منتظره بود و خیلی از اهالی ورزش به خصوص اهالی فوتبال غمگین شدند. بسیاری از افراد سرشناس ورزشی از جمله علی کریمی، قلعه نویی، علی دایی و…. ابراز همدردی کردند و به خانواده مرحوم تسلیت گفتند.

واکنش ها به مرگ امیرحسین شیرچی

واکنش های مختلفی نسبت به مرگ امیرحسین شیرچی صورت گرفت. خیلی از اهالی ورزش بر این عقیده هستند که عدم حضور پزشک متخصص و نبود تجهیزات پزشکی در لیگ های دسته پایین باعث اتفاق افتادن این حادثه ناگوار شد. برخی هم نبودن نظارت بر جامعه پزشکی را دلیل اصلی فوت امیرحسین دانستند. با این که پرونده فوت امیر حسین شیرچی بسته شده است اما همچنان افراد زیادی نسبت به این موضوع واکنش نشان می دهند. جامعه فوتبال در گذشته هم شاهد چنین اتفاق هایی بوده است. با این که در طی این چند سال اخیر مرگ بازیکنان به صورت غیر منتظره انگشت شمار بوده است اما تاثیر زیادی بر بعد روانی اهالی ورزش وارد می کند.

فوت امیرحسین شیرچی

شخصی یا مسئولی مرگ امیر حسین شیرچی را به عهده نگرفته است. خانواده این مرحوم خواستار تحقیقات بیشتری نسبت به این موضوع شده اند. در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری در مورد فوت امیرحسین شیرچی بازیکن جوان و با استعداد تیم شهدای بابلسر اشاره خواهیم کرد. ممنون از همراهی شما.

سوالات متداول

دلیل مرگ امیرحسین شیرچی چه بود؟

ایست قلبی را به عنوان دلیل اصلی مرگ امیرحسین اعلام کردند.

مراسم تشیع جنازه امیر حسین شیرچی به چه صورت برگزار شد؟

این مراسم با حضور زیادی از مردم، طرفدارانش و مسئولین مرتبط صورت گرفت.

آرامگاه امیر حسین شیرچی در کدام شهر است؟

امیر حسین را در شهر بابلسر خاکسپاری کردند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید