مدل شدن حسین تهی برای برند dust of gods و حواشی آن

اخیرا عکس و فیلم هایی منتشر شده است که مدل شدن حسین تهی را نشان می دهد. در این مقاله به جزئیات کامل این اتفاق اشاره خواهیم کرد. با اخبار سلبریتی ها همراه باشید.

عکس های مدل شدن حسین تهی

این روزها عکس های مدل شدن حسین تهی در فضای مجازی منتشر شده است. حتی خود این رپر معروف عکس و کلیپ های خودرا در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است. اما سوالی که برای خیلی از مخاطبان به وجود آمده است این که عکس ها دقیقا مال کجاست؟ آیا حسین در حوزه مدلینگ فعالیت می کند؟ عکس هایی که چند روز پیش منتشر شد مربوط به یک برند معروف پوشاک است. در ادامه به معرفی این برند و حواشی ایجاد شده اشاره خواهیم کرد.

حسین تهی
حسین تهی

همکاری حسین تهی و برند dust of gods

اگر اهل دنیای مد و فشن هستید بدون شک برند dust of gods را می شناسید. این برند تا کنون از افراد معروف از جمله رونالدو، نیمار، رپرهای معروف آمریکایی و….. به عنوان مدل لباس های خود استفاده کرده است. در هفته گذشته که هفته مد در آمریکا بود. برند dust of gods از حسین به عنوان مدل خود در فشن شو نیویورک استفاده کرد. اما تا کنون تهی به جزئیات این ماجرا و نحوه همکاری اش با این برند اشاره نکرده است. شایعاتی مبنی بر قرارداد نوشتن حسین با این برند برای فعالیت بلند مدت پیچیده شده است. اما تا کنون این خبر تایید نشده است.

حواشی مدل شدن حسین تهی

همان طور که اشاره کردیم این فشن شو در با حضور علاقه مندان در نیویورک برگزار شد. برخی از حاضرین در این فشن شو ایرانی بودند. زمانی که تهی به عنوان مدل این برند روی صحنه حاضر شد. ایرانیان حاضر در آن جا را شگفت زده کرد. علاقه مندان که مدل شدن حسین تهی را پیش بینی نکرده بوند اورا بسیار تشویق و حمایت کردند. بعد از به اتمام رسیدن این فشن شو حسین از تمام کسانی که اورا تشویق کردند تشکر کرد.

در تاریخ رپ ایران بی سابقه بوده است که رپری به عنوان یک مدل در فشن شو حاضر شود. البته این موضوع در بین رپرهای خارجی بسیار رایج است. در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری از مدل شدن تهی اشاره خواهیم کرد.

سوالات متداول

ماجرا مدل شدن حسین تهی برای کدام برند می باشد؟

برند dust of god از حسین تهی به عنوان مدل در فشن شو نیویورک استفاده کرد.

از کجا می توان عکس و فیلم های مدلینگ حسین تهی را مشاهده کرد؟

حسین تهی عکس و فیلم های این فشن شو را در پیج اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است.

5/5 - (2 امتیاز)
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.