امیر تتلو کیست؟ بررسی پشت پرده دستگیری و اعدام تتلو

امیر تتلو یکی از خوانندگان زیر زمینی ایرانی است که در حال حاضر در کشور ترکیه فعالیت می کند. او ترانه نویسی هم کرده است و سبکی که پیروی می کند، رپ، پاپ و آر اند بی می باشد. از او به عنوان نخستین خواننده زیر زمینی یاد می شود که توانسته در سبک آر اند بی فعالیت کند و به شهرت برسد. زمانی که اولین آلبوم خود را منتشر کرد، سر و صداهای زیادی را به پا کرد و به خاطر اینکه از وزارت فرهنگ و ارشاد هم مجوز نداشت، حاشیه هایی را ایجاد کرد. این خواننده تا به حال چندین بار دستگیر شده است و بالاخره تصمیم میگ یرد تا از کشور خارج شود. همچنین او نظرات مختلفی در مورد قربانی کردن حیوانات، حجاب و چند موضوع دیگر دارد که همین موارد موجب شده تا بیشتر در نقطه کانون توجهات قرار گیرد. در ادامه این مقاله به زندگینامه و بیوگرافی این سلبریتی خواهیم پرداخت.

امیر تتلو کیست
محتوا پنهان

امیر تتلو کیست؟

امیر تتلو یک خواننده و ترانه نویس است که اولین آلبوم خود را در سال 1390 به نام زیر همکف منتشر کرد. این آلبوم بدون اینکه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز بگیرد، منتشر شد. او پس از آن چندین آلبوم دیگر را هم منتشر کرد و به همین خاطر چند بار هم توسط پلیس و ماموران انتظامی بازداشت شده است. او در سال 1392 برای اولین بار بازداشت شد و دوباره آزاد شد. سپس در سال 1395 نیز به جرم تشویش و اشاعه فساد و فحشا برای دو ماه زندانی بود. پس از آزاد شدن تا سال 1397 به صورت زیر زمینی فعالیت می کرد تا اینکه تصمیم گرفت به ترکیه مهاجرت کند.

اولین کنسرت او در شهر تفلیس گرجستان برگزار شد و استقبال خوبی هم از آن شده بود اما با حاشیه های بسیاری همراه بود. حالب است بدانید که تتلو در سال گذشته هم در ترکیه به مدت یک هفته به خاطر نقض قانون ویزا بازداشت بود اما پس از آن آزاد شد.

کتاب امیر تتلو

ویدئو بررسی زندگی امیر تتلو

ویدئو بررسی زندگی امیر تتلو

کتاب امیر تتلو

اما در روزهای اخیر انتشار تصاویری از کتاب این خواننده موجی از واکنش ها را به وجود آورده است. عکس این خواننده روی جلد آن چاپ شده است و اسم آن هم ” به دنبال بهشت در برزخ و جهنم ” می باشد که گفته می شود همه اطلاعات مربوط به این خواننده در آن آورده شده است. در آن تیترهایی مانند اعداد تعادلی، تتلو مشوق ورزش، نوآوری در موسیقی، نوازندگی امیر تتلو، سیاوش قمیشی، موزیک ویدئو انرژی هسته ای، آمار پیج رسمی امیر تتلو، مطالبی راجع به کنسرت های امیر تتلو، جایگاه تتلو در موسیقی و چند تیتر دیگر آمده شده است.

گفته می شود که این کتاب دارای 3 فصل می باشد و در آن زندگینامه، آهنگ ها و مصاحبه های او آورده شده اند. کار نوشتن آن از مهر ماه سال 1398 آغاز شده و به خاطر اینکه مشکلاتی وجود داشته، انتشار آن طولانی شده است.

آهنگ های امیر تتلو

آهنگ های امیر تتلو

این خواننده تا به حال آهنگ های زیادی را منتشر کرده است که نخستین آنها زیر همکف نام داشت و در سال 1390 وارد بازار شد. پس از آن او آلبومی به نام تتلیتی ها را در سال 1392 منتشر کرد که دارای 15 ترانه بود و استقبال خوبی هم از آن شد. سپس در سال 93 آهنگی را برای حمایت از تیم ملی ایران منتشر کرد. در آن زمان تیم ملی برای بازی های جام جهانی در برزیل حضور داشت.

امیر تتلو الله

اما یکی از جدیدترین آهنگ های این خواننده الله می باشد که حدود 6 دقیقه مدت زمان آن می باشد و در 9 مهر سال جاری منتشر شده است. او با این ترانه ثابت کرده است که یکی از بهترین خواننده های این سبک می باشد.

امیر تتلو خانم وزیری

او در سال جاری یک آلبوم دیگری را هم منتشر کرده است که نام 78 می باشد. این آلبوم دارای 25 آهنگ می باشد که یکی از آنها خانوم وزیری است. این ترانه 8 دقیقه ای در 27 تیر سال جاری منتشر شده است.

امیر تتلو جدید

او تا به حال آهنگ های زیادی را منتشر کرده است که می توان در سایت های مختلف تمام آنها را دانلود کرد. اما یکی از جدیدترین آنها می توان به دل من هواتو کرده اشاره کرد که در زمان انتشار استقبال خوبی از آن شد.

امیر تتلو نوازش

در سال 1396 بود که این خواننده مشهور آلبومی با نام قهرمان را منتشر کرد که دارای 16 ترانه مختلف بود. یکی از این ترانه ها نوازش نام داشت که یکی بهترین کارهای این خواننده محسوب می شود.

امیر تتلو حرمسرا

اما یکی از ترانه های جنجالی این خواننده که در آلبوم 78 او قرار دارد، حرمسرا می باشد. او این آهنگ را که 12 دقیقه زمان دارد، در 12 اردیبهشت سال جاری منتشر کرده است. پس از انتشار آن جنجال های زیادی را به پا کرده است.

امیر تتلو مسخره بازی

اما امیر تتلو تا به حال چندین نماهنگ مختلف را منتشر کرده است که یکی از آنها مسخره بازی است و در سال 1397 منتشر شده است. ناگفته نماند که کارگردان این نماهنگ زیبا را عماد خیابانیان برعهده داشت.

بیوگرافی امیر تتلو

بیوگرافی امیر تتلو

او در 30 شهریور سال 1366 در تهران به دنیا آمده است.  نام اصلی او امیر حسین مقصودلو است و از دوران کودکی به این رشته علاقه داشته است و به صورت زیر زمینی کار می کرد. در سال 1382 بود که تصمیم گرفت تا زمان بیشتر را روی این کار بگذارد و کارهایش را روی وبلاگی که مال دوستش بود را منتشر می کرد و توانست اسم و رسمی را برای خود به وجود آورد. در سال 90 نخستین آلبوم خود را منتشر کرد که  استقبال خوبی شد. سپس در سال 92 به دلیل این فعالیت های زیر زمینی دستگیر شد و پس از تعهد آزاد شد. یک سال بعد از آن، ترانه ای را در حمایت از تیم ملی فوتبال برای بازی های جام جهانی ساخت و منتشر کرد. سپس اعلام کرد که نمی خواهد دیگر در زمینه موسیقی فعالیت کند و گفت که می خواهد فوتبالیست شود.

او به تمرین تیم پرسپولیس رفت اما مسئولان این تیم او را اخراج کردند. بعد از آن نیز اعلام کرد که نمی خواهم فوتبالم را با پرسپولیس ادامه دهم و می خواهم با تیم راه آهن بازی کنم. اما مسئولان این تیم نیز مانع حضور او بر سر تمرینات تیم شدند. تا اینکه در سال 94 زمانی که تیم هسته ای ایران با کشورهای خارجی در مورد برنامه هسته ای مذاکراتی انجام می داد، او آهنگی را در همین زمینه منتشر کرد. جالب است بدانید که این ترانه را با کمک نیروهای مسلح ساخت و در همان زمان رتبه نخست جستجوی گوگل را در ایران به خود اختصاص داد. او در سال 95 دوباره بازداشت شد و پس از مدتی آزاد شد. سپس در سال 96 از محمد باقر قالیباف و پس از انصراف او از ابراهیم رئیسی حمایت کرد. در سال 96 اعلام کرد که از دنیای موسیقی خداحافظی کرده است و می خواهد که مجوز بگیرد و به طور قانونی فعالیت خود را آغاز کند اما یک سال بعد پس از آنکه نتوانست درا ین راه موفق باشد به خارج از کشور مهاجرت کرد.

دلیل زندان رفتن امیر تتلو در ترکیه

امیر تتلو حدود دو سال پیش به دلیل برخی مسائل به زندان ترکیه منتقل شد. در واقع گفته می شود در آن سال ها وقتی وی متوجه شد که اجازه خروج از ترکیه را ندارد و نمی تواند وارد دیگر کشورها بشود به سفارت آمریکا در ترکیه رفته و جنجالی به پا کرده است. در نتیجه چنین موضوعی باعث دردسر وی شد و او را زندانی کردند.

در این دوران شرایط امیر تتلو بسیار نامناسب بود و طرفدارانش بسیار نگران او شدند. مدتی بعد اما این هنرمند آزاد شد و همیشه در رابطه با خاطراتش در زندان ترکیه و شرایط سختی که داشته صحبت می کند. این هنرمند که همیشه جنجال و حواشی زیادی را برای خود به وجود می آورد باعث توجه افراد و رسانه های زیادی شده و بارها او را زندانی کرده اند. در واقع همیشه قبل از این که tataloo را دستگیر کنند به او تذکراتی می دهند اما چون این خواننده توجهی به چنین موضوعاتی ندارد در نهایت زندانی می شود.

گردن من ننداز امیر تتلو

گردن من ننداز امیر تتلو

آهنگ امیر تتلو که به گردن من ننداز مشهور شده است، یکی دیگر از بهترین آهنگ های او محسوب می شود. این آهنگ نیز یکی از جدیدترین آهنگ های او محسوب می شود که با آلبوم 78 به بازار عرضه شد. شما می توانید برای دانلود او به پیج امیر تتلو مراجعه کنید و آن را در دسترس داشته باشید.

امیر تتلو در کدام زندان ایران می باشد؟

اخیرا خبر دستگیری امیر تتلو در سطح گسترده ای منتشر شد و بسیاری از هوادارانش به شدت نگران شرایط او شدند. طبق ادعای برخی خبر رسانی ها این هنرمند در ترکیه توسط پلیس اینترپل دستگیر شده و بعد او را به ایران منتقل کرده اند. این چهره معروف اکنون در زندان اوین می باشد و پلیس در حال رسیدگی به تخلفاتش می باشد. در این بین اما شایعات و حواشی زیادی در رابطه با وی به وجود آمده است اما همچنان جزئیات زیادی از شرایط وی در دسترس نمی باشد.

با این حال اما مادر و خواهرانش سعی دارد که هوادان او را از شرایطی که دارند با خبر کنند. برخی افراد مدعی هستند که اکنون امیر تتلو در خانه های امن سپاه زندگی می کند و در زندان نمی باشد. با این حال اما نمی توان صلاحیت چنین خبرهایی را تصدیق کرد. در نتیجه باید منتظر ماند تا به طور کامل مشخص شود که وی چه شرایطی دارد و چه آینده ای در انتظارش است.

احتمال اعدام امیر تتلو وجود دارد؟

اخیرا ویدیوهایی در اینستاگرام و دیگر اپلیکیشن های فضای مجازی با عنوان فیلم اعدام امیر تتلو منتشر می شود. در واقع برخی افراد سعی دارند با استفاده از چنین موضوعاتی بازدید پیج و ویدیوهای خود را بالا ببرند. با این حال اما باید بگوییم که چنین خبرهایی دروغ می باشند و هنوز حکم اصلی این خواننده مشخص نیست.

همچنین لازم است بدانید که وکیل امیر تتلو نیز بارها در این رابطه صحبت کرده است و مدعی شده که تمامی خبرهای مربوط به اعدام این خواننده دروغ می باشد چرا که همچنان منتظر حکم او می باشند. در نتیجه اگر از طرفداران امیر تتلو هستید سعی کنید که خبرهای مربوط به وی را از طریق منابع معتبر دنبال کنید. به هر حال با وجود این که اتهامات وارد شده به این سلبریتی سنگین است اما باید توجه کرد که ممکن ست وی اعدام نشود و حکمی دیگر برای او تعیین کنند.

این موضوعات و دردسرها همه مربوط می شود به خانه امیر تتلو در ترکیه که بسیار هم جنجالی می باشد. در واقع بسیاری از دوست دخترهای این چهره معروف از جمله سحر قریشی مدعی شده اند که وی آن ها را کتک می زده و مجبورشان می کرده که قرص هایی بخورند. برخی معتقد هستند که این خانم ها راست می گویند و برخی دیگر اما از tataloo حمایت می کنند. بنابر چنین ادعاهایی که این افراد داشتند امیر تتلو با مشکلات زیادی رو به رو شد و اکنون در زندان اوین می باشد.

مصاحبه صدا و سیما با امیر تتلو رپر

امیر تتلو قبل از این که از ایران برود چند باری صدا و سیما با او مصاحبه کرده است. در واقع گفته می شود از آن جهت که تتلو طرفداران زیادی دارد صدا و سیما برای پیشبرد برخی منافع خود از این هنرمند استفاده و به او قول داده اند که مجوزش را صادر می کنند. آن ها در این برنامه ها حتی تتوهای امیر تتلو را نشان دادند و از وی خواستند که در رابطه با آن ها صحبت کند. در تمام این مصاحبه ها امیر تتلو سعی داشت که از حکومت ایران دفاع کند و مدعی شد که کشور خود را دوست دارد.

در زمان پخش چنین مصاحبه هایی از امیر تتلو جنجال های زیادی به پا شد. بسیاری از طرفداران این خواننده نمی توانستند باور کنند که او در صدا و سیما دیده شده است چرا که معمولا موزیک های وی غیر مجاز است. همچنین در آن دوران حواشی زیادی هم برای tataloo به وجود آمد که بعد از مهاجرت بیشتر در رابطه با آن ها توضیح داد.

به هر حال اگر از علاقه مندان به دیدن چنین مصاحبه هایی از امیر تتلو می باشید چنین امکانی را دارید که با جست و جو در گوگل و یا یوتیوب به تماشای آن ها بنشینید. تمامی این ویدیوها و مصاحبه ها باعث می شوند که اطلاعات بیشتری در رابطه با زندگی شخصی و هنری این خواننده به دست آورید.

تلگرام امیر تتلو

تلگرام امیر تتلو

اما این سلبریتی در شبکه اجتماعی تلگرام هم فعالیت های زیادی دارد و کانالی را با نام خود ایجاد کرده است و توانسته نظر کاربران زیادی را به طرف خود جلب نماید. در این کانال او تصاویر و کلیپ های ترانه های خود را منتشر می کند و به آن دسته از افرادی که نمی توانند در دیگر صفحات اجتماعی او عضو شوند از این طریق خدمات ارائه می دهد.

اینستاگرام امیر تتلو

اینستاگرام امیر تتلو

از مهترین مراکز فعالیت این سلبریتی اینستاگرام بود که به خاطر جنجالی که به پا کرد مسئولان این شبکه اجتماعی اکانت او را مسدود کردند. موضوع ازا ین قرا بود که او در کلیپی اعلام کرد که تمام دختران زیر سن برای برقراری رابطه جنسی با او به او ملحق شوند. پس از اینکه این حرف را زد انتقاد های زیادی علیه او در شبکه های اجتماعی شکل گرفت و تمام سازمانی های حمایت از حقوق زنان نیز دست به کار شدند و از این خواننده شکایت کردند و موجب شد تا در نهایت مسئولان اینستاگرام پیج او را مسدود نمایند.

یوتیوب امیر تتلو

یوتیوب امیر تتلو

اما پس از اینکه پیج منتسب به او در اینستاگرام مسدود شد، او تصمیم گرفت تا فعالیت های خود را همزمان در یوتیوب دنبال کند و اکانتی با نام خود در این صفحه ایجاد کرد و از تمام طرفداران خود خواست تا به این شبکه رجوع کنند. او در پیج خود تمام کلیپ و موزیک های خود را بارگزاری می کند و از علاقمندان خواسته تا او را در این شبکه نیز دنبال کنند.

کامنت های امیر تتلو

کامنت های امیر تتلو

امیر تتلو پس از اینکه اکانت قبلی اش را از دست داد، دوباره یک پیج جدیدی در این شبکه ایجاد کرد و در حال حاضر هم بیش از 2 میلیون فالوور دارد. او با همین مقدار دنبال کننده توانسته رکورد کامنت های اینستاگرام را به نام خود ثبت کند. امیر از طرفداران خود خواسته بود که با کامنت گذاشتن من را تشویق کنید تا قطعه جدید موسیقی خود را منتشر کند. هوادارانش نیز برای این کار هجوم آوردند و کامنت گذاشتند. این خواننده در ابتدا تعداد 10 میلیون را هدف قرار داد اما پس از اینکه به این رقم نزدیک شدند، به ترتیب 12، 16 و 18 میلیون را نشانه رفت و موجب شد تا رکورد کامنت های این شبکه اجتماعی را به نام خود ثبت کند.

لیست آلبوم های امیر تتلو

امیر تتلو این سلبریتی معروف ایرانی تاکنون تک آهنگ ها و آلبوم های زیادی منتشر کرده است. این خواننده حدود 15 آلبوم دارد که در زمان انتشار با استقبال زیادی از سمت مخاطبان رو به رو بوده اند. بسیاری از تتلیتی ها یا همان طرفداران این رپر در سطح گسترده ای از آلبوم ها او حمایت می کنند و البته باید بگوییم که این آثار واقعا کم نظیر و حرفه ای می باشند. در ادامه به معرفی برخی از این آلبوم ها خواهیم پرداخت.

آلبوم مال من باش

این آلبوم در سال 2020 منتشر شد و باید بگوییم که یکی از معروف ترین آلبوم هایی می باشد که tataloo تاکنون منتشر کرده است. در واقع این خواننده قبل از این که آلبوم مال من باش را منتشر کند با در اختیار گذاشتن قسمت هایی از برخی موزیک های آن توجه افراد زیادی را به این اثر جلب کرد.

آلبوم برزخ

این آلبوم هم در سال 2020 در اختیار طرفداران قرار گرفت. در واقع در این سال امیر تتلو تلاش زیادی در جهت ساخت موزیک و آلبوم های خود داشت و بسیار هم فعال بود. آلبوم برزخ در لیست پر فروش ترین آثار این سلبریتی می باشد.

آلبوم زیر همکف

این آلبوم نیز در سال 2011 منتشر شد و می توان گفت که جزو اولین آلبوم های امیر تتلو می باشد. در آن زمان که این خوانند چنین اثری را در اختیار مخاطبان خود قرار داد با واکنش ها بسیار خوبی رو به رو شد و همه او را حمایت کردند.

آلبوم شماره 7

از دیگر آلبوم های بسیار معروف و جنجالی امیر تتلو می توان به شماره 7 اشاره کرد. این اثر نیز بسیار حرفه ای و جذاب می باشد و tataloo مدعی می باشد که برای ساخت آن زمان زیادی را صرف کرده است.

واکنش دوستان این رپر به دستگیری اش

پس از انتشار خبر دستگیری امیر تتلو افراد مختلفی واکنش های متفاوتی داشتند. برخی مدعی بودند که او سزاوار چنین اتفاقی بود و برخی دیگر معتقد بودند که او نباید زندانی شود. در این بین اما بسیاری از دوست های این خواننده از وی حمایت کردند و معمولا سعی داشتند در استوری ها و لایوهای خود در رابطه با بی گناهی او صحبت کنند.

شاکیان خصوصی امیر تتلو در ایران چه کسانی هستند؟

شاکیان خصوصی امیر تتلو در ایران معمولا خانواده هایی می باشند که مدعی هستند دخترهایشان به خانه این سلبریتی رفته اند و وی با این دخترها رفتارهای نامناسبی داشته است. به هر حال اخیرا چنین شکایات و ادعاها در رابطه با tataloo زیادی بود و به همین دلیل هم با مشکلات زیادی مواجه شد.

ماجرای سایت شرط بندی امیر تتلو چه بود؟

بعد از درگیری امیر تتلو با پویان مختاری، این خواننده مدعی شد که به درخواست پویان چند وقتی را در زمینه سایت های شرط بندی فعالیت داشته است اما بعد از این که متوجه می شود کار او غیر قانونی است دیگر همکاری نمی کند. به هر حال این سلبریتی بعد از دعوا با پویان مختاری چنین ادعاهایی داشت ولی باید بدانید که بعد از چنین ماجرایی دیگر هیچ سایت شرط بندی را تبلیغ نکرد.

صحبت های جدید سحر قریشی در مورد امیر تتلو

سحر قریشی که مدت زمانی را با تتلو رابطه داشت و ادعا کرد که عاشق این هنرمند می باشد اخیرا توضیحاتی از او در اختیار مخاطبانش قرار داد که باعث دردسرهای زیادی برای امیر شد. این بازیگر بیان کرد که tataloo او را مجبور کرده که تتو بزند وگرنه وی علاقه ای به چنین کارهایی نداشته است. او همچنین مدعی شد که این خواننده او را کتک می زده و در آن زمان شرایط نامناسبی را برایش به وجود آورده است.

داستان دعوای امیر تتلو در زندان چیست؟

این ماجرا مربوط می شود به اولین باری که امیر تتلو در ایران زندانی شده است. وی در یکی از مصاحبه های خود به طور کامل در این خصوص توضیح می دهد و مدعی می شود که در آن روزها با یکی از هم بندی هایش درگیر شده و در نهایت با هم دعوا کرده اند.

رکورد های امیر تتلو

رکورد های امیر تتلو

اما یکی دیگر از رکوردهای او با همکاری ندا یاسی به دست آمد. او در 20 فروردین سال جاری یک لایو مشترکی را با ندا یاسی دیگر سلبریتی خارج نشین اجرا کرد. در آن شب امیر تتلو در حال تتو کردن بدنش بود که از قضا در ابتدا حسین تهی در آن شرکت کرد و بعد از آن بچه های تی ام بکس نیز  شرکت کردند. اما در انتها هم ندا یاسی وارد معرکه شد و موجب شد تا رکورد دنیا که قبل از آن دست یک رپر کانادایی باشد را بزنند.

در این لایو آنها فحاشی و حرف های نامتعارف بسیاری را رد و بدل کردند و از هواداران خود می خواهند تا کاری کنند که دیگران نیز به آن اضافه شوند و بتوانند که رکورد را بزنند. در نهایت این لایو بیشتر از 600 هزار بازدید خورد و موجب شد تا رکورد آن را به نام امیر تتلو و ندا یاسی ثبت کنند.

ماجرای تتلو و سحر قریشی

ماجرای تتلو و سحر قریشی

سحر قریشی نخستین بازی خودش را در فیلمی به نام لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی بازی کرد. اما از زمان بازی در سریال دلنوازان به شهرت بیشتر رسید. اما به تازگی شایعه شده است که این بازیگر با امیر تتلو رابطه عاشقانه ای داشته و در گذشته مدتی را هم با یکدیگر بوده اند. تمام این شایعات از زمانی آغاز شد که سحر یک دابسمشی را با آهنگ امیر تتلو منتشر کرد و در زیر آن کامنت های مختلفی را گذاشتند. یکی از این کامنت ها را امیر تتلو گذاشت که بسیار عجیب بود. برخی ها از این کامنت گذاشتن و نحوه آن این برداشت را کردند که این خواننده به او علاقمند است. این موضوع خیلی زود در تمام فضای مجازی پخش شد.

سحر قریشی کامنت گذاشته بود که هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش..اما بلافاصله بعد از این کامنت امیر تتلو تصویر یک کلاه پادشاهی و عکس قلب را در زیر آن گذاشت و سپس سحر هم با گذاشتن نام تتلو عکس همان تصویر کلاه پادشاهی و یک ستاره را گذاشت که حرف و حدیث ها درباره این دو را بیشتر کرد.

امیر تتلو و پویان مختاری

امیر تتلو و پویان مختاری

هر دوی آنها از خوانندگان مشهور خارج نشین می باشند که طرفداران بسیاری دارند. ماجرای درگیری آنها از زمانی شروع شد که نیلی افشار همسر پویان در یک کلیپی اعلام کرد که دیگر طاقت ندارد با او زندگی کند و نمی خواهد که دیگر قیافه او را ببیند و تصمیم گرفته تا از او جدا شود. او در حالی که دلش شکسته بود و گریه می کرد این حرف ها را زد و بعد از آن امیر تتلو وارد معرکه می شود و می گوید که من از تو حمایت می کنم. پس از آن بود که پویان مختاری از این حرکت امیر خشمگین می شود و در یک لایوی اعلام می کند که بهتره پاتو بکشی کنار و وارد زندگی خصوصی افراد نشی. او خطاب به این خواننده زیر زمینی اعلام کرد که تو هیچ موقع درک نکردی که به دیگران احترام بگذاری و وارد زندگی خصوصی دیگران نشوی.

پس از از آن بود که رابطه این دو با هم شکرآب می شود و دیگر نمی توانند در ساخت آهنگی به نام پورشه با یکدیگر همکاری کنند.

طولانی ترین آهنگ امیر تتلو

طولانی ترین آهنگ امیر تتلو

اما این خواننده که دوست دارد تمام رکوردهای موجود را از آن خود کند، دست به کاری زده است که دیگر خواننده های سبک رپ هم نتوانسته آن را انجام دهد. او تصمیم گرفت تا طولانی ترین آهنگ رپ را نیز به نام خود ثبت کند و به همین خاطر آهنگ من 3 را که بیش از 20 دقیقه ای است را ضبط و منتشر کند. این آهنگ در 24 اردیبهشت سال جاری منتشر شده است و یکی از آهنگ های آلبوم 78 می باشد.

صدف طاهریان و تتلو

صدف طاهریان و تتلو

 چندی پیش بود که ماجرای رابطه این بازیگر و امیر تتلو رسانه ای شد و گفته می شد که صدف طاهریان به این خواننده پیشنهاد شرمانه ای را داده است. او از آن دسته از بازیگرانی است که پس از بازی در چند فیلم و سریال کشف حجاب می کند و سپس تصمیم می گیرد که به خارج از کشور مهاجرت نماید. در ابتدا در کشور ترکیه می رود و در آنجا با یک خواننده ترکیه ای دیده می شود. بعد از آن زمزمه های ازدواج این دو به گوش رسید که پس از مدتی هر دوی آنها این موضوع را تکذیب کردند. سپس عکس او در کنار امیر تتلو دیده شد که خیلی زود این تصاویر را از روی صفحه خود پاک کرد اما شایعات ادامه یافت. هر چند که هیچ کدام از آنها در مورد این تصویر واکنشی نشان ندادند اما گفته می شود که این دو مدتی را در ترکیه با هم گذرانده اند.

تتلو و دنیا جهانبخت

تتلو و دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت نیز زمانی که به خارج از کشور مهاجرت کرد تصمیم گرفت تا در زمینه شبکه های اجتماعی فعالیت کند و به همین خاطر تلاش فراوانی کرد تا بتواند نظر کاربران فضای مجازی را به طرف خود جلب نماید. در ابتدا چندین جراحی زیبایی را در تمام قسمت های بدن خود از جمله صورت، سینه و باسن انجام داد اما در این زمینه موفق نبود. سپس به راه های دیگری متوسل شد تا بتواند بلکه چند هوادار جذب کند اما کارساز نبود. تا اینکه به طور اتفاقی اعلام کرد که با ساسی مانکن خواننده لس آنجلسی رابطه دارد و می خواهد از عشقش خودش را دار بزند. این کلیپ خیلی سریع در شبکه های اجتماعی پخش شد و او راه جذب مخاطب را یاد گرفت و مدتی با این موضوع سرگرم بود.

او هر دفعه عاشق یکی از خواننده های سلبریتی می شد تا اینکه نوبت امیر تتلو رسید. اعلام کرد که فقط یک نفر را در صفحه اینستاگرامش دنبال می کند که او هم امیر تتلو است و با انتشار عکسی این گفته اش را ثابت کرده است و سپس امیر هم در زیر آن کامنت دوستت دارم را گذاشته است. از همان زمان بود که شایعات در مورد این دو سلبریتی زیاد شد و تصاویری هم از آنها در کنار هم منتشر شد که موجب جنجال های بسیاری گردید.

رکورد کامنت یوتیوب تتلو

رکورد کامنت یوتیوب تتلو

پس از اینکه اکانت اینستاگرام او  به خاطر ماجرای حرمسرا مسدود شد، او به شبکه یوتیوب رفت و در آنجا برای خود یک صفحه ای افتتاح کرد. سپس تصمیم گرفت تا در این شبکه هم مانند اینستاگرام رکوردی را به نام خود ثبت کند دو به همین منظور سعی کرد تا رکورد کامنت را دست یابد. او برنامه های متفاوتی را برای این کار دارد و در ابتدا می خواهد تا از طرفداران خود بخواهد تا در زیر پست های آهنگ های او کامنت هایی را بگذارد. هدف او گرفتن 6 میلیون کامنت می باشد تا بتواند این رکورد را نیز به نام خود ثبت کند. از همین رو به تتلو یک شاخ اینستاگرام می گویند و از یکی از شاخ های اینستاگرام است.

ماجرای تتلو و سارا نیکا

ماجرای تتلو و سارا نیکا

چندی پیش بود که تصویری نیمه برهنه از این دو بازیگر خوب و نوجوان ایرانی در یکی از استخرهای کشور سوئد در فضای مجازی منتشر شد که واکنش های زیادی را در پی داشت. یکی از این واکنش ها را امیر تتلو انجام داد. این خواننده قبلا در اینستاگرام خود اعلام کرده بود که از این دو دختر خوشش می آید و از آنها خواستگاری کرده بود. اما پس از اینکه تصاویر نیمه برهنه آنها در فضای مجازی منتشر شد، تتلو با عصبانیت در فضای مجازی نوشت که این عکس ها را مشاهده کردم. این دو به درد آقای نقی معمولی و اقای هویچ می خورند. عمه مهینه من که در حال حاضر 800 ساله می باشد، بدنی خوش هیکل تر از این دو دختر جوان دارد.

سوالات متداول

اولین آلبوم امیر تتلو چه نام دارد؟

نخستین کار او زیر همکف بود که درسال 1390 به صورت پنهانی ضبط و روانه بازار شد. او پس از آن کارهای زیادی را منتشر کرده است.

امیر تتلو در کدام تیم های فوتبال بازی کرده است؟

او می خواست که از دنیای موسیقی کناره گیری کند و به تیم پرسپولیس بپیوندند اما مسئولان این تیم با این کار مخالفت کردند.

آیا امیر تتلو عاشق سارا نیکا بود؟

قبلا اعلام کرده بود که دوست شان دارد و می خواهد که از آنها خواستگاری کند اما با دیدن تصاویر نیمه برهنه آنها از این کار منصرف شده است

4.4/5 - (7 امتیاز)
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.