بهترین آهنگ های آریانا گرانده به همراه بیوگرافی و عکس های رابطه هایش

همواره از قرن ها پیش هنر موسیقی به عنوان محبوب ترین هنر در بین مردم جهان جای داشت. با گذر زمان نه تنها موسیقی جایگاه خود را از دست نداد بلکه به طرفداران او نیز افزوده شد. میزان محبوبیت این هنر در دنیا امروز به میزانی می باشد که از خوانندگان و نوازندگان در کنار بازیگران به عنوان شناخته شده ترین سلبریتی های جهان یاد می شوند. این دسته از هنرمندان به دلیل محبوبیت فراوانشان به الگو های دنیا امروز تبدیل شده اند و ما قصد داریم به یکی از این خوانندگان یعنی آریانا گرانده بپردازیم. آریانا یکی از شناخته شده ترین خاونندگان سبک پاپ در سراسر دنیا می باشد و ما امروز قصد داریم به زندگی و برخی از محبوب ترین آهنگ های او بپردازیم. پس با ما همراه باشید و با این خواننده زیبا و دوست داشتنی آشنا شوید. همراه ایرانیان سلبریتی باشید.

بیوگرافی آریانا گرانده

بیوگرافی آریانا گرانده

کمتر کسی پیدا می شود که با آریانا آشنا نباشد، اما شاید شما تا به امروز با او آشنا نشده باشید و برایتان سوال شده باشد که اصلا آریانا گرانده کیست؟ آریانا گرانده یکی از معروف ترین خوانندگان سبک پاپ در سراسر دنیا می باشد. البته این خواننده آمریکایی به عنوان یک ترانه سرا هم نیز شناخته می شود. آریانا گرانده بوترا خواننده معروف آمریکایی در 26 ژوئن سال 1993 در شهر بوکا راتون، فلوریدا به دنیا آمد. اصالت او از طرف مادری به ایتالیا بازمی گردد و یک برادر ناتنی به نام فرانک هم دارد. او فعالیت حرفه ای خود را در سنین کودکی با بازی در تئاتر آغاز و سبک به خوانندگی روی آورد. در ادامه با بیشتر با زندگی حرفه ای این خواننده معروف آشنا می شویم، پس با ما همراه باشید.

آلبوم های آریانا گرانده

Positions

تا به امروز آرینا گرانده 6 آلبوم منتشر کرده که آلبوم «موقعیت ها» آخرین آلبوم او می باشد. این آلبوم که ششمین آلبوم استدیویی آریانا می باشد در 30 اکتبر سال 2020 منتشر شد. این آلبوم که دارای 14 ترک می باشد در آن خوانندگانی همانند دوجا کت، د ویکند و تای دولا ساین حضور دارند. شما می توانید این آلبوم را از طریق اسپاتیفاوی و ساوند کلود گوش کنید و ار آن لذت ببرید.

Sweetener

یکی از محبوب ترین آلبوم های آریانا، آلبوم «شیرین کننده» می باشد. این آلبوم در اوت سال 2018 توسط کمپانی ریپابلیک ریکوردز منتشر شد. این آلبوم دارای 15 قطعه می باشد و در آن هنرمندانی مانند فارل ویلیامز، نیکی میناژ و میسی الیوت نیز حضور داشته‌ اند.

Dangerous Woman

Dangerous Woman

از دیگر آلبوم های آریانا گرانده می توانیم به آلبوم «زن خطرناک» اشاره کنیم. این آلبوم که به عنوان سومین آلبوم استدیویی شناته می شود، در آن خوانندگانی نظیر نیکی میناژ، لیل وین، میسی گری و فیوچر حضور دارند. این آلبوم دارای 11 ترک می باشد و اصلی ترین قطعه آن هم آهنگ «Dangerous Woman» می باشد.

آهنگ های آریانا گرانده

Love Me Harder

آهنگ «مرا سخت تر دوست داشته باش» را می توانیم به عنوان یکی از بهترین آهنگ آریانا گرانده نام ببریم. این ترک که بخشی از آلبوم «My Everything» آریانا می باشد، در آن با خواننده معروف کانادایی یعنی د ویکند به خوانندگی می پردازد. این آهنگ در سبک پاپ عاشقانه است و شما می توانید آن را در پلتفرم های موسیقی مانند اسپاتیفای و ساوند کلود گوش دهید.

Stuck with U

شاید برایتان جالب باشد که بدانید، دو خواننده محبوب سبک پاپ یعنی آریانا گرانده و جاستین بیبر با هم همکاری هایی داشته اند. آن ها در آهنگی به نام Stuck with U به همخوانی با یکدیگر پرداختند و آهنگی زیبا و گوش نواز را خلق کردند. این آهنگ هم مانند اکثر آهنگ های آریانا در سبک عاشقانه می باشد.

break free

یکی از دوست داشتنی ترین آهنگ های آریانا آهنگ break free می باشد. این آهنگ که مانند اکثر آهنگ های آریانا در سبک عاشقانه است، دارای آهنگ و بیتی نسبتا شاد می باشد. آریانا در این آهنگ با خواننده دیگری به نام زد به همخوانی می پردازد. شما می توانید پس از دانلود آهنگ آریانا گرانده break free در اسپاتیفای به آن گوش دهید و از این آهنگ دوست داشتنی لذت ببرید.

side to side

آهنگ آریانا گرانده side to side را می توانیم به عنوان یکی از دیگر آهنگ ها محبوب او نام ببریدم. آریانا این آهنگ را در سال 2016 منتشر کرد و با خواننده سبک رپ یعنی نیکی میناژ به همخوانی پرداخت. موزیک ویدئو این آهنگ نیز موجود می باشد و شما می توانید این موزیک ویدیو آریانا گرانده و نیکی میناژ را در یوتیوب مشاهده کنید.

don't call me angel

don’t call me angel

یکی از طلایی ترین همکاری های آریانا در خصوص آهنگ don’t call me angel می باشد. آریانا در این آهنگ با خوانندگان معروف دیگری مانند مایلی سایرس و لانا دل ری به همخوانی می پردازد و آهنگی بی نظیر را خلق می کند. شما می توانید در پلتفرم هایی مانند اسپاتیفای به دانلود آهنگ آریانا گرانده don’t call me angel و از گوش دادن به آن لذت ببرید.

Thank U, Next

یکی از محبوب ترین آهنگ های آریانا، آهنگ ممنون بعدی می باشد. این آهنگ در رابطه عاشقانه ناموفق اش با پیت دیویدسون می باشد که در بخش های بعدی به صورت کامل به حواشی آن می پردازیم. این آهنگ دارای موزیک ویدئو هم می باشد و شما می توانید از طریق یوتیوب و آپارات به دانلود موزیک ویدیو آریانا گرانده بپردازید.

one last time

از آهنگ one last time آریانا می توانیم به عنوان یکی محبوب ترین آهنگ های او نام برد. این آهنگ هم یکی از دیگر آهنگ های عاشقانه آریانا می باشد و او در این آهنگ با خواننده دیگری به نام فیدز به همکاری می پردازد. این آهنگ در اسپاتیفای او یکی از پر بازدید ترین آهنگ های او محسوب می شود.

boyfriend

یکی از دوست داشتنی ترین آهنگ های آریانا گرانده آهنگ boyfriend می باشد. این آهنگ در ارتباط با یکی از دوست پسر های قبلی او می باشد و او در این آهنگ با خواننده ای به نام Social house  به همکاری می پردازد. او در این آهنگ در استایل همیشگی خود ظاهر شد و با همان سبک همیشگی اش به خوانندگی پرداخت.

Focus

اگر طرفدار آریانا باشید، احتمالا با آهنگ فوکوس او آشنا هستید. با وجود این که این آهنگ دارای متنی عاشقانه می باشد، یکی از شاد ترین آهنگ های این خواننده معروف شناخته می شود. این آهنگ یکی از سینگل ترک های او محسوب می شود و همچنین در بخش کروس این آهنگ با خواننده دیگری به همخوانی می پردازد.

7 Rings

7 Rings

آهنگ 7 حلقه پنجمین ترک استدیویی آلبوم ممنون بعدی می باشد. این آهنگ آریانا در سبک تلفیقی پاپ و آر اند بی می باشد. او در این آهنگ به این می پردازد که چگونه موفقیت های جهانی اش برای او زندگی ای مجلل و بدون محدودیت به همراه داشته است.

آریانا گرانده کنسرت

تا به اینجا با برخی از آهنگ های آریانا گرانده آشنا شدیم و آن ها را مورد بررسی قرار دادیم. حال وقت آن رسیده که به کنسرت ها او اشاره ای بکنیم. آریانا هم مانند همه خواننده های معروف تا به امروز کنسرت های فراوانی در سراسر دنیا برگزار کرده است. علاوه بر اجرا های تکی، او با خوانندگان دیگری در سبک پاپ و رپ هم بر روی سن رفته و به اجرا پرداخته است. اما مدتی است برنامه کنسرت های او به دلیل بیمار کرونا لغو شده است و برای جلوگیری از شیوع این بیماری کنسرتی برگزار نمی کند.

اگر در خارج از کشور به سر می برید می توانید اطلاعات برگزاری کنسرت های آریانا را در اینستاگرام شخصی اش پیگیری کنید و در صورت برگزاری در آن ها شرکت کنید. اما داخل ایران زندگی می کنید و شرایط حضور در کنسرت های او برای شما ممکن نیست و با این حال علاقه به دیدن کنسرت های آریانا گرانده دارید، می توانید با استفاده از پلتفرم هایی یوتیوب کنسرت های او را مشاهده و از اوقات خود لذت ببرید.

آریانا گرانده و ویکند

همان طور که در بخش های قبلی متوجه شدید، که آریانا با یکی از دیگر خوانندگان معروف سبک پاپ به نام د ویکند همکاری داشته است. اما آهنگ Love Me Harder تنها همکاری آن ها نبوده و آریانا به تازگی در یکی از ریمیکس های آهنگ Save Your Tears د ویکند هم حضور داشته است. این ریمیکس بسیار زیباتر از نسخه اصلی آن بود از همین رو با بازدید های فراوانی همراه بود.

آریانا گرانده یا تیلور سویفت؟ کدام محبوب تر است؟

شاید برایتان سوال شده باشد که آریانا از محبوبیت بیشتری برخوردار است یا تیلور سویفت؟ در جواب این سوال باید بگوییم آن طور که آمار ها در فضای های مجازی ای مانند یوتیوب، اسپاتیفای و دیگر شبکه های اجتماعی نشان می دهند، آریانا از محبوبیت بیشترین نسبت به تیلور برخوردار می باشد.

آریانا گرانده و جونگ کوک

آریانا گرانده و جونگ کوک

شاید برایتان سوال شده باشد که رابطه جونگ کوک و آریانا گرانده چیست؟ احتمالا با خواننده محبوب بند بی تی اس یعنی آشنا هستید. بر اساس شواهد به نظر می رسد که رابطه جونگ کوک و آریانا تنها یک رابطه دوستانه می باشد. این دو خواننده چندین عکس در کنار یکدیگر دارند و همچنین جونگ در برخی از کنسرت های آریانا هم حاضر شده است.

آریانا گرانده و بلک پینک

همان طور که در بخش قبلی متوجه شدید، آریانا علاقه هایی به سبک کی پاپ دارد و آن ها را دنبال می کند. اما باید اضافه کنیم که او تنها گروه بی تی اس را دنبال نمی کند، بلکه گروه بلک پینک هم یکی از دیگر گروه های کی پاپ می باشد که او بسیار هوادار آن می باشد. او چندین عکس با اعضای این گروه دارد و همچنین چندین بار اشاره کرده است که عاشق این بند می باشد.

اینستاگرام آریانا گرانده

همان طور که به نظر می رسد، آریانا گرانده هماننده بسیاری از سلبریتی ها در سراسر جهان از اینستاگرام خود در جهت های متفاوتی استفاده می کند. اما شاید برایتان سوال شده باشد که آریانا در اینستاگرام در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟ برای یافتن جواب این سوال در ادامه این بخش با ما همراه باشید.

همان طور که گفته شد آریانا از اینستاگرام در جهت ها مختلفی استقاده می کند. اما اگر بخواهیم اصلی ترین فعالیت او را در این شبکه اجتماعی را نام ببریم، باید به عکس های او اشاره کنیم. آریانا مانند بسیاری از سلبریتی ها از اینستاگرام خود بیشتر در جهت انتشار عکس هایش و نشان دادن زندگی خود به مخاطبانش استفاده می کند. این فعالیت او به صورتی است که او تا به امروز بیش از 4500 پست منتشر کرده که حجم عظیمی از آن ها عکس های او به صورت تکی یا با افراد دیگری می باشد.

دیگر کاربرد های اینستاگرام برای آریانا گرانده، استفاده از آن به عنوان پل ارتباطی اش با دوست دارنش می باشد. او همانند اکثر سلبریتی های از این شبکه اجتماعی برای آگاه کردن فعالیت های حرفه ایش برای طرفدارانش اسنفاده می کند و سعی می کنند آن ها را از جدید ترین آثار خود مطلع کند.

فعالیت آریانا در اینستاگرام تنها در پست محدود نمی شود و پیج او دارای هایلایت های فراوانی می باشد. او در هایلایت های پیج خود به مسائل فراوانی می پردازد. موضوعاتی مانند روابط عاشقانه، حیوان خانگی، موزیک و … در هایلایت های آریانا دیده می شود و شما می توانید با مراجعه به پیج او آن ها را مشاهده کنید. آریانا گرانده در اینستاگرام خود دارای بیش از 232 میلیون دنبال کننده می باشد واین میزان فالوور باعث شده که او به یکی از محبوب ترین سلبریتی ها در دنیا تبدیل شود.

راز زیبایی آریانا گرانده

راز زیبایی آریانا گرانده

شاید برای شما هم مانند افراد بسیاری سوال شده باشد که راز زیبایی آریانا گرانده در چیست؟ در جواب این سوال باید بگوییم که چندین عامل در زیبایی او نقش داشته اند. در ابتدا باید بگوییم که آریانا به صورت خدادادی از چهره زیبا و دوست داشتنی ای برخوردار است، اما او تنها به این عامل اکتفا نکرده است. یکی از دیگر عواملی که باعث زیبایی فراوان آریانا شده است، میکاپ و لوزام آرایشی با کیفیتش می باشد. همان طور که گفته آریانا با این که از چهره مناسبی برخوردار می باشد، اما هیچگاه بدون میکاپ و آراییش در برابر مردم حاضر نمی شود و معمولا از آراییش زیادی برخوردار می باشد. همچنین یکی از دیگر دلیل های زیبایی آریانا گرانده، عمل ها پلاستیک او می باشد. او تا به امروز چندین عمل زیبایی انجام داده است که در بخش بعدی آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

آریانا گرانده قبل از عمل

در بخش قبلی متوجه شدیم که یکی از راز های زیبایی آریانا گرانده عمل های زیبایی او می باشد. در ارتباط با عمل ها او باید بگوییم که او نه تنها یک بار به عمل های پلاستیک نپرداخته بلکه تا به امروز چنیدن عمل جراحی در نقاط متفاوتی از بدنش داشته است. از برخی عمل ها او می توان به پروتز لب های او و همچنین بوتاکس در چندین قسمت از صورتش اشاره کرد. البته باید اضافه کنیم که عمل های زیبایی آریانا اتفاق عجیبی نیست و در بین سلبریتی های بسیار رواج دارد. اگر علاقه دارید عکس های قبل از عمل آریانا را مشاهده کنید در بخش های بعدی با ما همراه باشید.

عکس های آریانا گرانده

تا به اینجا با زندگی آریانا گرانده آشنا شدیم و برترین آهنگ های او را هم مورد بررسی قرار دادیم. حال شاید علاقه داشته باشید عکس هایی از آریانا همراه با دیگر سلبریتی ها یا به تنهایی مشاهده کنید؛ اما بهترین راه پیدا کردن عکس های او چیست؟ در جواب این سوال باید بگوییم که برای مشاهده عکس های او چندین راه پیش روی شما قرار دارد و می توانید با استفاده از آن ها عکس های او را مشاهده کنید.

یکی از رایج ترین روش های مشاهده عکس سلبریتی ها استفاده از پیج اینستاگرام آن ها می باشد. از همین رو شما می توانید تنها با مراجعه به پیج آریانا گراند در اینستاگرام عکس های او را مشاهده کنید. اما این روش با مزیت و معایبی نیز همراه است. از مزیت های این روش می توان به این اشاره کرد که شما می توانید، جدید ترین عکس های سلبریتی ها را با کیفیت اصلی مشاهده کنید. اما این عکس ها تنها داری تعداد محدودی می باشند که توسط خود آن سلبریتی منتشر شده است.

از همین رو ما به شما استفاده از جستجوگر گوگل را پیشنهاد می کنیم. شما می توانید با مراجعه به این موتور جستجوگر عکس آریانا گرانده برای پروفایل خود دانلود و از آن ها استفاده کنید. تنها کاری که باید بکنید، این است که در گوگل نام آریانا را سرچ و سپس به قسمت تصاویر مراجعه کنید. پس اگر به دنبال عکس های آریانا هستید، حتما یک سر به گوگل بزنید و با تعداد بی کرانی عکس مواجه شوید.

دوست پسر های آریانا گرانده

دوست پسر های آریانا گرانده

شاید مانند خیلی از افراد برایتان سوال شده باشد که دوست پسر آریانا گرانده کیست؟ در جواب این سوال باید بگوییم که آریانا تا به امروز با افراد مختلفی در رابطه عاشقانه بوده است، اما در حال حاضر دالتون گومز دوست پسر او می باشد. اما دالتون تنها دوست پسر او نمی باشد، بلکه مدتی پیش آریانا چندین تصویر از خود، دالتون و انگشتر گران قیمتی در دستانش در اینستاگرام منتشر کرد و به مخاطبان خود نشان داد که با دالتون نامزد کرده اند. اما در کنار این رابطه عاشقانه آریانا، او رابطه هایی پر حواشی ای داشت که در بخش های بعدی به آن ها اشاره می کنیم، پس با ما همراه باشید.

آریانا گرانده و مک میلر

چندین سال پیش بود که آریانا گرانده با رپری به نام مک میلر وارد رباطه احساسی شد. اما از قضا پایان این رابطه با حواشی فراوانی همراه شد. این دو فرد پس از دو سال رابطه عاشقانه از یکدگیر جدا شدند و آریانا رابطه اش را با مک، یک رابطه سمی خواند. اما تنها در مدت کوتاهی بعدی از جدایی خبر مرگ مک میلر بر اثر مواد مخدر منتشر شد. این خبر بسیار آریانا را تحت فشار قرار داد. زیرا بسیاری از افراد تصور می کردند، مرگ مک خودکشی است و برای جدایی او با آریانا بوده است. آریانا در پی اقدامی در اینستاگرام خود در ارتباط با مرگ مک میلر، دوست پسر سابق صحبت هایی کرد و بخاطر این اتفاق اظهار تاسف کرد. همچنین در ادامه عکسی از خود همراه با مک منتشر کرد.

آریانا گرانده و پیت دیویدسون

یکی از دیگر رابطه های جنجالی آریانا گرانده با پیت دیویدسون کمدین بود. رابطه آن‌ دو در عرض مدت کوتاهی، چنان جدی شد که تتویی یکسان بر روی بدنشان زدند، اما این تند رفتن در رابطه، عاقبت خوشی نداشت و با جدایی تلخی به پایان رسید. رابطه آن ها عمر زیادی نداشت و تنها پس از 6 ماه به پایان رسید. پس از جدایی آن دو، پیت در یک برنامه به اسم Saturday Night Live comedian در ارتباط با جداییش با آریانا به شوخی کردن پرداخت و به صورت علنی اعلام کرد که دیگر با او در رابطه نیست. همچنین او در صحبت هایش به نوعی به آریانا گفته بود که آریانای عزیز تو خیلی خوبی ولی برو پی کارت با بهترین آرزوها.

مدتی بعد آریانا ویدئو این برنامه را مشاهده می کند و بسیار عصبانی می شود. از همین رو در توییتی خطاب به پیت می نویسد: «برا کسی که ادعا می کنه از رابطه متنفره مطمئنی عشق بهش میاد.» همچنین در ادامه در پی این اقدام پیت آهنگی در ارتباط با او به نام «thank u next» منتشر می کند که ما در بخش های قبلی به آن پرداختیم. اگر به دنبال گوش دادن این آهنگ هستید، ما استفاده از پلتفرم هایی مانند اسپانیفای و ساوند کلود را به شما پیشنهاد می کنیم.

حاشیه های آریانا گرانده

یکی از بزرگ ترین حواشی آریانا گرانده به سال 2015 بازمی گردد. ماجرا این حواشی از آنجایی آغاز شد که او با تعدادی از دوستانش به یکی مغازه شرینی فروشی مراجعه می کنند. سپس در آن مغازه هنگامی که کارکنان سرگرم بودند، آریانا و دوستانش به صورت مخفیانه شروع به لیس زدن پیراشکی های می کنند. همچنین در آن میان آریانا اشاره می کند که از آمریکا و آمریکایی ها متنفر است. پس از خروج او از آن مغازه، دوربین های مغازه بازبینی و صاحب مغازه طی اقدامی از او شکایت می کند.

آریانا گرانده

در پی این اتفاق حواشی زیادی به پا می شود و آریانا مورد انتقاد ها فراوانی قرار می گیرد. پس از مدتی او به این اتفاق واکنش نشان می دهد و به خاطر کار خود در مصاحبه های متعددی معذرت خواهی می کند. همچنین او در این مصاحبه ها برای آرام کردن مردم اعلام می کند که به آمریکایی بودن خود افتخار می کند. از دیگر حواشی آریانا گرانده می توان به قضیه مرگ دوست پسر سابق او، مک میلر اشاره کرد که در بخش های قبلی به آن نیز اشاره کردیم.

سوالات متداول

سوالات متداول

قد آریانا گرانده چقدر است؟

قد او در حدود 153 سانتی متر می باشد.

سن آریانا گرانده چقدر است؟

او در سال 1993 به دنیا آمد.

چه زمانی آریانا گرانده در برنامه جیمی فالون حضور داشت؟

او چندین بار در این برنامه حضور داشت که آخرین بار او به سال 2018 بازمی گردد.

آریانا گرانده تا به امروز چند آلبوم منتشر کرده است؟

او تا به امروز بیش از 6 آلبوم منتشر کرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
sara
sara
یکی از اعضا مجموعه ایرانیان سلبریتی و دنبال کننده اخبار و بیوگرافی سلبریتی ها در ایران.