امیر خلوت کیست؟ معرفی بهترین آهنگ ها و حاشیه های رپی خلوت

از قرن های پیش هنر موسیقی در بین ایرانیان از جایگاه والایی برخوردار بوده است. در امروز نه تنها این هنر جایگاه خود را حفظ کرده بلکه به اهمیت او نیز افزوده شده است. این عامل باعث شده که خوانندگان و فعالین در عرصه موسیقی به بزررگ ترین سلبریتی های ایران تبدیل شوند. اما چند سالی است که سبک جدیدی به نام رپ در ایران طرفداران بسیاری پیدا کرده است و می توان پس از سبک پاپ آن را محبوب ترین سبک موسیقی در ایران دانست. ما امروز قصد داریم به یکی از معروف ترین خوانندگان این سبک زیرزمینی یعنی امیر خلوت بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید و با این خواننده محبوب خیابانی آشنا شوید.

بیوگرافی امیر خلوت

بیوگرافی امیر خلوت

شاید مانند بسیاری از افراد برایتان سوال شده باشد که امیر خلوت کیست و در چه زمینه ای فعالیت می کند؟ امیر حسین ترکمان ملقب به امیر خلوت یکی از معروف ترین رپر های زیرزمینی می باشد. او در سبک رپ اجتماعی فعالیت می کند و یکی از عواملی که باعث به شهرت رسیدن او شد لحن خاص و منحصر به فرد او بود. اگر تا به حال آهنگی از امیر گوش داده باشید، قطعا با لحن خیابانی و کوچه بازاری او آشنا هستید.

امیر در 31 تیر ماه سال 1371 در تهران به دنیا آمد. او از دوران کودکی تا به امروز در منطقه ای در غرب تهران زندگی می کند. او پس از به پایان رساندن دوران دبیرستانش، برای ادامه تحصیل راهی دانشگاه شد. پس از مدتی توانست در رشته بازرگانی دوره لیسانس را به پایان برساند. اما پس از آن تصمیم به ادامه تحصیل نگرفت و دیگر درس نخواند.

امیر خلوت از همان دوران کودکی علاقه فراوانی به موسیقی نشان می داد. در دوران نوجوانی بود که با موسیقی زیرزمینی آشنا شد و به شدت مجذوب آن شد. برای مدتی این سبک را تنها به عنوان یک شنونده همراهی می کرد، اما پس از مدتی در سن 16 سالگی تصمیم به فعالیت در این سبک گرفت. او در میتینگ های رپی زیادی شرکت کرد و به واسطه آن ها مقداری به شهرت رسید. در ادامه او در سال 87 فعالیت حرفه ای خود را انتشار دو ترک با نام های «خون بها» و «مرد سبز» آغاز کرد. در ادامه به بهترین آهنگ های امیر خلوت می پردازیم، پس با ما همراه باشید و با این آهنگ های زیبا و دوست داشتنی آشنا شوید. خلوت یکی از بهترین رپرهای زیر زمینی ایران می باشد.

آهنگ های امیر خلوت

حال که به صورت کلی با امیر خلوت آشنا شدیم، وقت آن رسیده که آهنگ های او را مورد بررسی قرار دهیم. همان طور که گفته شد، امیر در سبک رپ اجتماعی-خیابانی فعالیت می کند و بیشتر ترک های او هم در این زمینه می باشد. اما با این وجود آهنگ هایی در سبک های متفاوت مانند لاو و یا دلنوشته هم برخوردار می باشد. اما ما قصد داریم در این بخش با 10 تا از معروف ترین آهنگ های او آشنا شویم:

خلوت تند

از اهنگ تند امیر خلوت می توان به عنوان یکی از محبوب آهنگ ها او در تمام دوران فعالیتش نام برد. این آهنگ یک قطعه در سبک اجتماعی می باشد که خلوت با همان لحن و استایل خیابانی اش در آن ظاهر شده است. اما این آهنگ از نظر تکنیکی با بسیاری از آهنگ های دیگر او متفاوت می باشد. زیرا او در آهنگ تند، نسبت به باقی آهنگ هایش تندتر به رپ کردن می پردازد و به اصطلاح فست رپ می کند. همچنین در این آهنگ، از فلویی متفاوت و منحصر به فرد استفاده شده که به زیبایی و کیفیت آهنگ افزوده است.

شیشه خورده

شیشه خورده

شیشه خورده یکی از دیگر ترک های محبوب امیر خلوت بود که در سبک گنگ نوشته شده بود. این آهنگ خلوت را می توان به عنوان یکی از خشن ترین کار او نام برد. او در این آهنگ به افرادی که با او مشکل دارند تیکه هایی می اندازد و به نوعی آن ها را دیس می کند.

رویا

اگر آهنگ های خلوت را گوش داده باشید، می دانید که آهنگ رویا جزو متفاوت ترین کار های او در تمام دوران فعالیتش بوده است. این قطعه برخلاف اکثر آهنگ های او در سبک اجتماعی نبود، بلکه در سبک لاو و یا همان عاشقانه می باشد. او این آهنگ را در وصف یار و همدم خود نوشته و منتشر کرده است. امیر همسر خود را در این آهنگ به همه دنیا و رویایش تشبیه کرده و در بخش هایی از آهنگ به توصیف زیبایی رابطه عاشقانه خود و همسرش می پردازد.

دنیای من

آهنگ دنیای من هم یکی از دیگر آهنگ های دوست داشتنی و متفاوت خلوت می باشد. این آهنگ که نسبتا آهنگ قدیمی ای محسوب می شود، در سبک دلنوشته می باشد. امیر در ورس اول این آهنگ به سختی های زندگی اش می پردازد و در ادامه اضافه می کند که با وجود این سختی های هیچگاه در برابر مشکلات خم نمی شود. اما در بخش دوم این آهنگ او به دنیایی که در رویا هایش تصور می کند، می پردازد و سعی می کند آن را برای مخاطبانش تصویر سازی کند. شما می توانید با مراجعه به پلتفرم هایی مانند ساوند کلود به دانلود اهنگ امیر خلوت بپردازید.

مثل قبل

شاید برایتان سوال شده باشید که آهنگ امیر، خلوت میزنی به سیگارت تند تند پک چه نام دارد؟ این آهنگ مثل قبل نام دارد و به عنوان یکی از بهترین آهنگ های خلوت شناخته می شود. او در این آهنگ با بند اوکتاو به همخوانی می پردازد و آهنگی زیبا را با این بند معروف خلق می کند. این آهنگ معروف مانند بسیاری از کار های خلوت در سبک دلنوشته می باشد و بیشتر به دلیل این همکاری مناسب بسیار محبوب شد.

دستای تو

دستای تو

کمتر کسی پیدا می شود که به آهنگ دستای تو امیر خلوت علاقه نداشته باشد. این آهنگ هم جزو آهنگ های متفاوت او محسوب می شود. این آهنگ که یک همکاری با خواننده معروف سجادی می باشد، در سبک دیس لاو می باشد. خلوت در این آهنگ به رها شدن اش توسط عشق زندگی اش می پردازد و در ادامه اضافه می کند که از این اتفاق راضی است و با رفتن همدم او به کامل ترین فرد زمین تبدیل شده است.

رینگ

آهنگ رینگ یکی از کار ها اخیر خلوت بود که با بازخورد های مثبت فراوانی همراه شد. این آهنگ رپ بتل امیر خلوت و کچی بتز بود که هر کدام از آن ها در این آهنگ سعی کردند یکدیگر را دیس کنند و قدرت رپ کردنشان را به طرفدارانشان نشان دهند. این رپ بتل یک بتل هماهنگ شده بود و درگیری ای در پشت آن نبود. شما می توانید با مراجعه به اسپاتیفای به دانلود اهنگ رینگ امیر خلوت بپردازید.

سوپر استار

بسیاری از افراد باور دارند آهنگ سوپر استار بهترین آهنگ امیر خلوت می باشد. این آهنگ که موزیک ویدئوی آن هم ساخته شده در ارتباط با دیدگاه جامعه به سبک رپ می باشد. او در این آهنگ سعی می کند که به دیدگاه منفی مردم و جامعه بپردازید. او همچنین به مشکلات فعالیت در این سبک در ایران می پردازد، اما اشاره می کند که با وجود تمام این مشکل ها او از عشق خود به رپ دست نخواهد کشید و در راه خود همچنان پا برجاست.

جانی

در لیست بهترین آهنگ های امیر خلوت، آهنگ جانی هم از جایگاه مناسبی برخوردار می باشد. این آهنگ مانند اکثر آهنگ های او در سبک اجتماعی می باشد و او با همان استایل کوچه بازاری خود در این آهنگ ظاهر می شود. اما یکی از عواملی که به این آهنگ زیبایی فراوانی بخشیده است، استفاده از کلمه «جانی» می باشد. خلوت در این آهنگ بار ها از کلمه جانی در معانی متفاوت استفاده می کند و این عامل قدرت او در بازی با کلمات را نشان داد.

برای

برای

یکی از معروف ترین آهنگ های امیر، آهنگ برای می باشد. این آهنگ با نام خیابونای لعنتی از امیر خلوت هم شناخته می شود. این اهنگ یکی از مهم ترین همکاری های خلوت در تمام دوران حرفه ایش بود. او در این آهنگ با خواننده معروف، صادق به همخوانی می پردازید. این آهنگ مانند بسیاری از کار های خلوت در سبک اجتماعی می باشد، اما عاملی که به این آهنگ زیبایی بخشیده، همکاری طلایی او با صادق می باشد.

عکس های امیر خلوت

تا به اینجا با امیر خلوت خواننده معروف سبک رپ آشنا شدیم و معروف ترین آهنگ های رو را مورد بررسی قرار دادم. حال شاید علاقه داشته باشید که عکس های او را به تنهایی یا همراه با باقی آرتیست های این سبک زیرزمینی مشاهده کنید. اما شاید برایتان سوال شده باشد، که بهترین راه مشاهده عکس های امیر خلوت چیست؟ در جواب این سوال باید بگوییم که برای مشاهده عکس های امیر خلوت چندین راه پیش رو دارد.

یکی از رایج ترین روش های مشاهده عکس های او استفاده از موتور جستجوگر گوگل می باشد. شما با جستجو کردن راه او و مراجعه به قسمت تصاویر می توانید، عکس هایی از او را مشاهده کنید. اما این روش معمولا با مشکلاتی از قبیل، فیلتر بودن سایت ها و بی کیفیت بودن عکس های همراه می باشد. از همین رو ما استفاده از پیج امیر خلوت در اینستاگرام را به شما پیشنهادی می کنیم. شما با مراجعه به پیج او، می توانید عکس های جدید یا قدیمی او را با کیفیت اصلی مشاهده کنید. در بخش های بعدی به فعالیت امیر خلوت در اینستا می پردازیم، پس با ما همراه باشید.

دوست دختر امیر خلوت

شاید برای شما هم مانند خیلی از افراد سوال شده باشد که دوست دختر امیر خلوت کیست؟ در جواب این سوال باید بگوییم که تا به امروز امیر هیچ گونه سند و شواهدی مربوط به این که در رابطه ای قرار دارد را منتشر نکرده است و تنها با استناد بر برخی از آهنگ های او مانند آهنگ رویا می توان فرض کرد که او در رابطه ای عاشقانه قرار دارد. اما با توجه به این موضوع او تا به امروز ازدواج نکرده است و همچنان مجرد می باشد.

تتو های امیر خلوت

اگر تا به امروز با امیر خلوت آشنا شده باشید، در جریان هستید که از تتو های فراوانی در قسمت های متفاوتی از بدنش برخوردار می باشد. اما برخی از تتو های امیر معروف تر از باقی تتو های او می باشند. برای مثال او در چندین آهنگش به تتو «حق» بر روی گردنش اشاره می کند و این اتفاق باعث شده که همه هواداران او از وجود این تتو با خبر باشند.

او علاوه بر حق، تتو های دیگری مانند تاج و اسمش که در زیر تاج قرار دارد، بر روی گردنش برخوردار می باشد. همچنین بخش عظیمی از جفت دست های او نیز تتو می باشد. بر روی دست راست او یک گل رز و شکلی ابر مانند و بر روی دست چپ او چهره یک ببر طراحی شده است. اما این تتو ها تنها برخی از تتو های قابل رویت او می باشند و امیر از تتو های بیشتری برخوردار می باشد.

فیت های امیر خلوت

فیت های امیر خلوت

برای

همان طور که در بخش های قبلی هم متوجه شدید، معروف ترین فیت امیر خلوت به آهنگ «برای» بازمی گردد. او در این آهنگ با خواننده معروف و بی حاشیه، صادق به همکاری پرداخت و کاری بی نظیر را رقم زد. همان طور که شد، این آهنگ در سبک دلنوشته و اجتماعی می باشد.

کجایی دادا

کجایی دادا یکی از شناخته شده ترین همکاری های خلوت در تمام دوران حرفه ای خود می باشد. او در این آهنگ با محمدرضا شایع خواننده پر طرفدار به همخوانی می پردازد. این آهنگ در آلبوم گروهی فرکانس قرار داشت و یک دیس به یکی از دیگر خوانندگان رپ فارسی می باشد. در بخش بعدی این آهنگ را بیشتر مورد بررسی قرار می دهیم.

مثل قبل

یکی از دیگر فیت های دوست داشتنی امیر خلوت با گروه اوکتاو می باشد. او با این بند در آهنگی به نام «مثل قبل» به همکاری پرداخت و اثر ماندگار در سبک دلنوشته به جای گذاشت. خلوت در این ترک با فلویی منحصر به فرد ظاهر شد و به جذابیت این آهنگ افزود.

دیس های امیر خلوت

دیس های امیر خلوت

طهران مال تو نیست

آهنگ «طهران مال تو نیست» را می توانیم به عنوان قدیمی ترین دیس امیر خلوت نام ببریم. این آهنگ که مربوط به اوایل فعالیت او می باشد، از همین رو از کیفیت پایینی برخوردار می باشد. خلوت در این آهنگ به دیس کردن آهنگ «تهران مال منه» گروه زد بازی برمی خیزد و آن ها را مورد انتقاد قرار می دهد.

کجایی دادا

کجایی دادا یکی از معروف ترین دیس های امیر خلوت به نیما نیموش، یکی از خواننده زیرزمینی پر حواشی بود. خلوت در این آهنگ با محمدرضا شایع به همخوانی پرداخت. محتوای کلی این آهنگ دیس به افرادی می باشد که از روی ترس دستگیری، از ایران مهاجرت کرده اند. او و شایع در این آهنگ اشاره می کنند که با وجود تمام سختی های موجود در ایران، همچنان هم امکان دستیابی به موفقیت هست. ویدئو اجرا کجایی دادا در استدیو امیر خلوت هم منتشر شده است و شما می توانید آن را در آپارات و یا یوتیوب مشاهده کنید.

زیر پام

یکی معروف ترین دیس ترک های امیر خلوت، آهنگ زیرپام می باشد. او در این آهنگ با 3 آرتیست دیگر به نام سامان، ناطق و معراج به همکاری پرداخت. این آهنگ را می توان به نوعی دیس به چندین خواننده مانند سهراب ام جی و محمدرضا شایع دانست. او در این آهنگ به تناقض و دو رویی های برخی از آرتیست های پر حواشی رپ فارسی می پردازد و آن ها را تخریب می کند.

آلبوم های امیر خلوت

آلبوم های امیر خلوت

شاید برایتان سوال شده باشد که امیر خلوت تا به امروز چند آلبوم منتشر کرده است. از همین رو ما در این بخش به آلبوم های خود خلوت و همچنین آلبوم هایی که در آن ها حضور داشته است می پردازیم، پس با ما همراه باشید:

آلبوم من

شاید برایتان جالب باشد که بدانید، امیر خلوت در سال ها فعالیت حرفه ای خود در زمینه موسیقی رپ، تنها یک آلبوم کوتاه به نام «من» منتشر کرده است. این آلبوم که آلبومی قدیمی محصول می شود، در کل شامل 4 ترک می باشد و کل زمان آلبوم 12 دقیقه است. نام ترک های این آلبوم به ترتیب من، شهر موش ها، چقدر پول و آدما می باشد.

آلبوم فرکانس

یکی از آلبوم هایی که خلوت به عنوان یک خواننده در آن حضور داشت، آلبوم گروهی فرکانس می باشد. این آلبوم در سال 1398 منتشر شد و در آن علاوه بر امیر خلوت آرتیست های معروفی مانند حصین، رضا پیشرو، مهراد هیدن، خلسه و ام جی و دیگر اعضا زدبازی حضور داشتند. خلوت در این آلبوم در یک آهنگ با محمدرضا شایع حاضر شد و با او به همخوانی پرداخت. این آهنگ که پس از مدتی کوتاه بسیار معروف شد، «کجایی دادا» نام داشت.

آلبوم رینگ

از دیگر آلبوم هایی که خلوت در آن حضور داشت می توان به آلبوم رینگ اشاره کرد. رینگ هم یک آلبوم گروهی بود که در سال 1395 منتشر شد. در این آلبوم معروف رپ فارسی آرتیست های محبوبی مانند شایع، اپیکور، سجادی و … حضور داشتند. امیر در این آلبوم در آهنگی به نام «صدای ایران» حضور داشت.

درآمد امیر خلوت

درآمد امیر خلوت

شاید در ذهنتان برایتان سوال شده باشد که خواننده زیرزمینی ای مانند امیر خلوت از چه راهی درآمد کسب می کنند؟ در ابتدا باید بگوییم که خواننده های زیرزمینی از آنجایی که فعالیت آن ها در ایران مجاز نمی باشد و به رسمیت شناخته نمی شوند، مجبور اند برای کسب درآمد و سپری کردن زندگی خود از چندین راه مختلف استفاده کنند و خلوت هم از این قاعده مستثنی نمی باشد.

اما درآمد امیر خلوت از کجاست؟ یکی از روش های درآمدزایی او پیش فروش آهنگ هایش می باشد. سال ها پیش این روش به دلیل وجود نداشتن هیچگونه قانونی اجرا شدنی نبود، اما امروزه با توجه به فرهنگ سازی ها می تواند منبع درآمدی کوچکی برای یک هنرمند باشد. یکی از دیگر راه ها که از آن درآمد کسب می کند، استفاده از پلتفرم هایی مانند اسپاتیفای، ساوند کلود و همچنین یوتیوب می باشد. درآمد حاصل از این پلتفرم ها به صورتی می باشد که به میزان بازدید های یک آهنگ مقدار مشخصی پول به صاحب آن اثر تعلق می گیرد.

او همچنین برای مدتی به تبلیغ سایت های بت و شرط بندی می پرداخت، اما پس از مدتی از این کار احساس پشیمانی کرد. یکی از روش های دیگر درآمدزایی خلوت، همکاری پولی بود. یکی از مهم ترین همخوانی های پولی او با پویان مختاری بود که با حواشی فراوانی همراه شد.

اینستاگرام امیر خلوت

امیر خلوت هم مانند اکثر سلبریتی های از پیج شخصی خود اینستاگرام برخوردار می باشد و از آن در راستای فعالیت حرفه ای خود استفاده می کند. این به صورتی است او از این شبکه اجتماعی به عنوان یک پل ارتباطی با طرفدارانش استفاده می کند و سعی می کند فعالیت های جدید خود را با آن ها به اشتراک بگذارد. او همچنین هر از گاهی سعی می کند لایوی برگزار کند و در آن مخاطبانش را از اخبار جدید با خبر کند و یا به سوال های آن ها پاسخ دهد. شما می توانید لایو امیر خلوت را در پیج شخصی او با آیدی amirkhalvatofficial@ مشاهده کنید.

او در کنار فعالیت های کاری و حرفه ای در اینستاگرام، هر از گاهی تصاویر و عکس هایی از خود با دنبال کنندگانش به اشتراک می گذارد و آن ها را از حال خود با خبر می کند. او علاوه بر اینستاگرام در شبکه های اجتماعی دیگری مانند توییتر و تلگرام نیز فعالیت می کند. شما می توانید کانال تلگرام امیر خلوت را در هایلایت های پیج اینستاگرامش پیدا و او را در تلگرام هم دنبال کنید. پیج او در اینستاگرام هم اکنون دارای بیش از 867 هزار نفر دنبال کننده می باشد و این رقم روز به روز در حال افزایش می باشد.

حاشیه های امیر خلوت

اگر از اوایل فعالیت امیر خلوت او را دنبال کرده باشید، می دانید که او آنچنان خواننده پر حواشی ای نیست و در حواشی کمی حضور داشته است. یکی از حواشی که او را بسیار درگیر خود کرد، همکاری او با پویان مختاری یکی از شاخ های اینستاگرام بود.

او مدت ها پیش با دریافت هزینه ای حاضر شد با پویان به همخوانی بپردازد. پس از منتشر شدن این ترک، بازخورد های منفی فراوانی روانه امیر شد و زندگی او را به صورت گسترده ای تحت تاثیر قرار داد. اما خلوت پس از مدتی به این حواشی واکنش نشان داد و گفت او طی این سال ها فعالیت در عرصه رپ، هیچگاه از طرف هوادارانش حمایت نشده است و برای کسب درآمد مجبور شده است با پویان همکاری کند.

از دیگر حواشی اخیر خلوت، درگیری و بتل او با کچی بیتز بود. همه این حواشی از یک لایو کچی آغاز شد و به بتل آن دو نیز ختم شد. پس از منتشر شدن آهنگ بتل آن دو تمام درگیری و حواشی های آن دو به پایان رسید.

دستگیری امیر خلوت

شاید برایتان سوال شده باشد که آیا امیر خلوت تا به امروز دستگیر شده است؟ در جواب این سوال باید بگوییم بر اساس شواهد او تا به امروز هیچگاه دستگیر نشده است. البته او در موزیک ویدئو آهنگ «سوپر استار» که نشان دهنده مشکلات فعالیت در زمینه رپ می باشد، به صورت ساختگی دستگیر می شود. اما غیر از این ویدئو ساختگی او هیچگاه به دلیل فعالیتش دستگیر نشده است.

امیر خلوت

سوالات متداول

امیر خلوت چند سال دارد؟

امیر متولد سال 1371 می باشد.

امیر خلوت کجا ساکن می باشد؟

او هم اکنون در شهر تهران زندگی می کند.

معروف ترین همکاری امیر خلوت با کیست؟

از مهم ترین همکاری های او می توان با صادق و شایع نام برد.

امیر خلوت تا به امروز چند آلبوم منتشر کرده است؟

او تنها یک آلبوم کوتاه به نام «من» منتشر کرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
sara
sara
یکی از اعضا مجموعه ایرانیان سلبریتی و دنبال کننده اخبار و بیوگرافی سلبریتی ها در ایران.