دوست دختر جدید آرتا بعد از ربکا (افشای اختصاصی خبر)

دوست دختر جدید آرتا وانتونز بعد از ربکا قادری مشخص شد. طبق جدیدترین اخبار سلبریتی ها که بدستمان رسیده، نام دوست دختر جدید آرتا، هانیه است. در ادامه همراه ما باشید شما را از جزئیات این رابطه آگاه کنیم!

دوست دختر جدید آرتا کیست؟

همانطور که می دانید و ما هم قبلا در پست کات کردن آرتا و ربکا برای شما آوردیم، این زوج دوست داشتنی مدتی است که از یکدیگر جدا شده اند. علت این جدایی هم خیانت آرتا به ربکا قادری بوده است. آن سوی رابطه آرتا دختری به نام هانیه است. هانیه از جمله کسانی است که فعالیت زیادی در فضای مجازی انجام نداده و فقط 6 ماه است که به مدلینگ روی آورده است.

ویدئو دوست دختر جدید آرتا بعد از ربکا

آیا هانیه علت خیانت آرتا به ربکا بوده است؟

بله، دوست دختر جدید آرتا علت اصلی خیانت آرتا به ربکا بوده و در اصل آرتا با هانیه به ربکا خیانت کرده است. در هر صورت آرتا و ربکا رابطه شان پس از این اتفاق کاملا نابود شد. اخباری هم وجود دارد که گفته می شود این دو به مدت 5 ماه است که با یکدیگر در رابطه اند! یعنی ربکا 4 ماه دیر از این رابطه با خبر شده است.

شغل هانیه چیست؟

او علاقه شدیدی به مد دارد و مدتی هم مدلینگ را آغاز کرده است. او 23 سال سن دارد و احتمالا در آینده نامش را بیشتر خواهیم شنید. تیم ما ویدئویی هم به صورت کامل از حاشیه های این مسئله و نحوه افشای آن آماده کرده است که می توانید آن را در یوتیوب ایرانیان سلبریتی ببینید.

آیا ربکا از این رابطه خبر دارد؟

ربکا خیلی دیر متوجه دوست دختر جدید آرتا شد. به همین دلیل رابطه آنها به شدت آسیب دید و نابود شد. احتمالا او هم در آینده وارد رابطه شود.

آرتا و دوست دخترش هانیه چه مدت است در رابطه اند؟

این دو پس از کات کردن آرتا و ربکا رابطه خود را خیلی جدی تر کرده اند. احتمالا 5 ماه است این دو با یک دیگر در رابطه اند. در صورتی که اخبار بیشتری بدستمان برسد آن را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

سوالات متداول

  1. اسم دوست دختر جدید آرتا چیست؟

    هانیه اسم اوست و 23 سال سن دارد.

  2. این دو چه مدت است در رابطه اند؟

    آرتا و هانیه به مدت 5 ماه است که با یکدیگر در رابطه اند.

4.6/5 - (34 امتیاز)
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.