کید کادی کیست؟ بیوگرافی، آهنگ ها و حاشیه های رپر آمریکایی

کید کادی یک رپر و بازیگر آمریکایی می باشد که توانسته با کارها و اجراهای نابش توجهات زیادی را به طرف خود جلب کند. این خواننده در سال 2009 میلادی نخستین آلبوم خود را به بازار عرضه کرد که استقبال خوبی هم از آن شد. در این آلبوم آهنگی وجود داشت که توانست تا رتبه پنجم بیلبورد سبک آر اند بی و هیپ هاپ بالا بیاید. کانیه وست خواننده مشهور آهنگ او را یکی از برترین آهنگ ها معرفی کرد که موجب شد این خواننده به شهرت بیشتری برسد. او پس از اینکه اعتماد به نفس خود را بدست آورد کارهایش را یکی پس از دیگری به بازار عرضه کرد و موجب شد تا نگاه های زیادی را به طرف خود جلب کند. کارهای او تنها در آمریکا تا به حال 16 میلیون نسخه فروخته شده اند و دو آهنگ او نیز جایزه گرمی را برنده شده است. او با نامداران زیادی کار کرده است و در این مقاله قصد داریم تا به زندگینامه Kid cudi بیشتر بپردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی کید کادی

بیوگرافی کید کادی

هر چند که اطلاعاتی زیادی در مورد این خواننده وجود ندارد اما ما قصد داریم تا در این قسمت به سوالاتی مانند کید کادی کیست پاسخ دهیم. نام اصلی او اسکات رامومن سگورو مسکادی است که در تاریخ 30 ژانویه سال 1984 میلادی در کلیولند اوهایو به دنیا آمده است. این خواننده در محله های شاکر هایس و سالون بزرگ شده است. او در خانواده ای به دنیا آمده است که چهار بچه داشت که از میان آنها او جوان ترین بود. دو برادر و یک خواهر داشت. مادرش معلم مدرسه بود و پدرش هم به عنوان یک نقاش خانه فعالیت می کرد و سابقه عضویت در نیروی هوایی آمریکا و نیز حضور در جنگ جهانی دوم را داشت.

زندگینامه Kid cudi را مطالعه می کنید. او زمانی که یازده سال سن داشت، پدر خود را به خاطر سرطان از دست داد. از دست دادن او تاثیر زیادی روی شخصیت و نیز موزیک های او داشت. او سپس به دبیرستان محله خود رفت و به مدت دو سال در آن تحصیل کرد. سپس به مدرسه محله سالون هم رفت اما دیگر نتوانست درس های خود را ادامه دهد و ترک تحصیل کرد. بعد از آن او در گروه رپ عضو شد و به نیویورک سیتی منتقل شد. در آنجا در کنار عمویش کالیل مدی فعالیت های خود در عرصه موزیک را هم دنبال می کرد. او در آنجا در رستورانی کار می کرد و پس از چند سال به کلیولند رفت. در آنجا نیز در یک مغازه استخدام شد که به طور خیلی اتفاقی با کانیه وست روبرو شد. اولین کار او توجه این خواننده را جلب کرد.

جدول شبکه های اجتماعی او

یوتیوبکلیک کنید
اسپاتیفایکلیک کنید
ویکی پدیاکلیک کنید
دیزرکلیک کنید
همسر کید کادی

همسر کید کادی

اما در برخی از سایت ها گفته شده است که او در سال 2009 میلادی با جیمی باراتتا که یک وکیل بوده وارد رابطه عشقی می شوند. آنها مدتی را با هم رابطه داشتند که در برخی دیگر از گزارش های آمده است که بارها این دو با یکدیگر قهر و آشتی کرده اند. حتی کادی یک موزیک را هم به نام او به بازار عرضه کرده بود که البته باعث نشد که او از وی در سال 2012 میلادی جدا شود. گفته می شود که این خواننده در حال حاضر یک دختر به نام وادا وامون مسکادی دارد. گفته نشده است که مادر او چه کسی است .

درآمد کید کادی

درآمد کید کادی

درآمد کید کادی در سال 2019 میلادی 13.8 هزار دلار برآورد شده بود که در سال های بعد از آن پیش بینی های مختلفی صورت گرفته بود. در برخی از سایت های آمده است که درآمد این خواننده در همان سال بین 13 تا 18 هزار دلار برآورد شده بود. اما در سال 2020 نیز در برخی از سایت ها درآمد او را 321.9 هزار دلار  برآورد کرده بودند. اما در مورد دارایی خالص این خواننده گفته می شود که 4 میلیون دلار برآورد شده است که در برخی از سایت ها هم این دارای تا 8 میلیون دلار هم گفته شده است.

فرزندان Kid cudi

فرزندان Kid cudi

اما همانطور که گفته شد در مورد زندگینامه و رابطه های این خواننده اطلاعات زیادی در دست نیست. او تنها یک دختر دارد که در سال 2010 میلادی به دنیا آمده است. اما گفته نشده است که او از چه کسی به دنیا آمده است و مادر او چه کسی می باشد. اما احتمال دارد که مادر او جیمی باراتتا باشد که به عنوان یک وکیل شناخته می شود. او در سال 2009 میلادی با این خواننده رابطه برقرار می کند و احتمالا یک سال بعد از آن صاحب فرزند می شوند. اما گفته شده که آنها در سال 2012 میلادی به خاطر وجود اختلافاتی از یکدیگر جدا شده اند.  کید کادی او را به شدت دوست داشت و حتی یک ترانه هم به نام او خوانده است. دختر او در حال حاضر 10 ساله می باشد و این خواننده گفته است که افتخار می کند که یک پدر است. او گفته که از زمانی که دخترم وارد زندگی ام شده زندگی ام دگرگون شده است.

خانه کید کادی

خانه کید کادی

اما همانطور که می دانید اکثر خوانندگانی که در حال حاضر به شهرت رسیده اند و در بهترین  شرایط زندگی می کنند، زمانی را در بدترین شرایط سپری کرده اند. آنها معمولا در دوران کودکی خود با شرایط بد اقتصادی روبرو بوده اند و اما به یک باره زندگی آنها متحول شده و مسیر زندگی آنها تغییر کرده است. این خواننده هم در چنین مسیری حرکت کرده است که البته تا حدودی نسبت به دیگر خوانندگان وضعیت بهتری داشته بود. اما در حال حاضر هم توانسته ثروت زیادی را بدست بیاورد و در شرایط بهتری زندگی کند. او نیز درآمد نسبتا خوبی دارد و با اجرا و ضبط کارهای جدید و نیز کنسرت های مختلف توانسته پول خوبی را به جیب بزند.

مصاحبه لیل وین با کید کادی در خصوص همکاری با امینم

حدود سه سال پیش مصاحبه ای با کید کادی انجام شد که در مورد همکاری های مختلفی که با امینم داشت، سوالات زیادی از او می پرسیدند. این مصاحبه به صورت آنلاین انجام شده بود و لیل وین بیان می کرد که امینم در مورد توییتی که کید کادی نوشته بود ( خدای رپ کمک) هیچ اطلاعی نداشته است و پس از با خبر شدن از این موضوع، پس از دو ماه با کید کادی همکاری کرده بود.

کادی نیز از این موضوع بسیار خوشحال بود و می گفت که این همکاری به دلیل این برنامه شروع شد و او ادامه می داد که با منیجر امینم تماس گرفته و یکی از ترک های خود را برای او فرستاده است. امینم هم پس از شنیدن آن، سوالات مختلفی در مورد این ترک از او پرسیده بود و در نهایت ورس خود را اجرا کرد که باعث شده بود کید کادی بسیار خوشحال شود.

او در این مصاحبه بیان می کرد که امینم بهترین رپر است و بارها به خودم گفته ام که اگر امینم در این ترانه حضور داشته باشد، حتما من را در رپ خواهد کشت. اما هیچ چیزی به جز همکاری کردن با امینم برای من مهم نبود و این اتفاق رخ داد. این مصاحبه را می توانید در یوتیوب کید کادی به دست آورید.

حواشی کید کادی و کانیه وست

کانیه وست یک خواننده معروف است که مدت ها پیش با کید کادی دچار حواشی و مشکلات بسیاری شد. کانیه وست یک پست منتشر کرد که در آن یک دست نوشته بود و در این دست نوشته بیان شده بود که کید کادی در آلبوم داندا 2 حضور نخواهد داشت. کانیه در آن نوشته بود که این موضوع، به ماجرای رفاقت کادی با کسی که همه می دانید مربوط می شود.

پس از این خبر احتمالات بسیاری به وجود آمد و افراد زیادی، دوست پسر جدید کیم کارداشیان را به عنوان این فرد مرموز معرفی کردند. البته نا گفته نماند که در این استوری کیم کارداشیان نیز تگ شده بود که حدس و گمان مردم را قطعی تر می کرد. کید کادی هم در قسمت کامنت های این پست نوشته بود که من هم تمایلی به حضور در آلبوم تو نداشتم و همه می دانند که بهترین اتفاق آلبوم تو، من بودم و برایت آرزوی موفقیت می کنم.

اما کید کادی تنها به این کامنت بسنده نکرد و در توییتر خود توییت های بسیاری منتشر کرد که در یکی از آن ها نوشته بود که مدت ها پیش در مورد این مسئله صحبت کردیم اما توبه طور ناگهانی من را حذف کردی و با انجام این کار قصد داشتی که حاشیه سازی کنی و من دیگر دوست تو نیستم. این دو نفر استوری و پست های مختلفی منتشر کردند و کنایه های بسیاری به هم زدند. به سایت های معتبر موسیقی مراجعه کنید و بیف کید کادی و کانیه وست را به دست آورید.

ماشین کید کادی

ماشین کید کادی

اما اگر دقت کرد باشیدد بیشتر خوانندگان در کلیپ های خود از برند های مختلفی استفاده می کنند. حال سوال اینجاست که آیا این اتومبیل ها را واقعا آنها خریداری کرده اند؟ باید خدمت شما عرض کنیم که معمولا شرکت های سازنده آنها برای اینکه محصولات خود را تبلیغات کنند  با افراد مشهور قراردادهایی را امضاء می کنند تا آنها از محصولات آنها در اجراهایشان استفاده کنند. در عوض این شرکت ها پول نقدی به همراه یکی از بهترین محصولاتشان را در اختیار این فرد می گذارند. به این ترتیب است که هر بار این خواننده با یک اتومبیل شیک و جدیدی دیده می شوند. در حال حاضر او دارای چندین اتومبیل شیک و برند می باشد که در پارکینگ خانه خود از آنها نگهداری می کند. گفته می شود که برخی از ماشین های او مرسدس بنز اس ای اس، پورشه 911 کاریرا فور اس، رنج راور استاندارد، مرسدس بنز چری رد، بنویل، کن ام اسپایدر  یک وسپا قرمز می باشد.

بررسی آلبوم های کید کادی رپر

کید کادی یک رپر فعال است که تا کنون ترانه های بسیاری تولید و منتشر کرده است. این خواننده تا به امروز چند آلبوم نیز تهیه کرده است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

Man on the Moon: The End of Day

Man on the Moon: The End of Day محصولی از سال 2009 می باشد و یک آلبوم موزیکال است. در این آلبوم 19 ترک وجود دارد که مدت زمان آن ها بین 3 تا 5 دقیقه است. آلبوم مرد روی ماه : پایان روز، توانست رضایت 99 درصد از مخاطبان این خواننده را به دست آورد و در تعداد بالایی دانلود شود. Dream On، GOOD Music و Universal Motown Records این آلبوم را در تاریخ 15 سپتامبر سال 2009 منتشر کردند. سبک ترانه های این آلبوم هیپ هاپ، آلترناتیو هیپ هاپ و آلترناتیو راک است.

Man on the Moon II: The Legend of Mr. Rager

Man on the Moon II: The Legend of Mr. Rager هم نام یکی دیگر از آلبوم های موزیکال کید کادی است که مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفت. این آلبوم در تاریخ 9 نوامبر سال 2010 منتشر شد و Dream On و GOOD Music ناشران آن بودند. پراگرسیو رپ، نئو سایکدلیا، آلترناتیو راک و آلترناتیو هیپ هاپ، ژانر این آلبوم می باشد. بهتر است بدانید که در این آلبوم 17 ترک بسیار جذاب وجود دارد که در بسیاری از سایت های موسیقی قرار گرفته اند. بهترین اهنگ های کید کادی در این آلبوم قرار گرفته اند.

Indicud

Indicud محصولی از سال 2013 می باشد که کید کادی آن را تولید کرده است. کادی این آلبوم را به صورت مستقل و تنهایی تولید کرده است و Republic Records، GOOD Music و Wicked Awesome Records آن را منتشر کرده اند. سبک ترانه های آن هیپ‌ هاپ و آلترناتیو هیپ هاپ می باشد و 18 ترانه در آن وجود دارد.

فیت های مطرح کید کادی

کید کادی یک خواننده مطرح و برجسته است که با ترانه های جذاب و صدای بسیار خوب توانسته است بسیاری از خوانندگان را به سمت خود جذب کند و ترانه های مشترکی را به کمک آن ها تولید کند. در ادامه به تعدادی از فیت های این خواننده اشاره می کنیم.

تراویس اسکات

تراویس اسکات یک رپر بسیار معروف آمریکایی است که به عنوان ترانه سرا و تهیه کننده موسیقی هم فعالیت می کند. او و کید کادی ترانه ای به نام THE SCOTTS تولید و منتشر کرده اند که در تاریخ سه شنبه 2 خرداد 1402 در سایت های موسیقی قرار گرفت. این ترک حدود 3 دقیقه زمان دارد و به همراه متن می توان آن را به دست آورد. AT THE PARTY هم نام یکی دیگر از ترانه های مشترک این دو خواننده است که فارل ویلیامز هم در اجرای آن همکاری داشته است. بیت کید کادی در این ترانه ها را گوش کنید و از آن لذت ببرید.

کانیه وست

کانیه وست که یک رپر، با اصالتی آمریکایی است، مدت زیادی با کید کادی رابطه دوستانه ای داشت و در این مدت ترانه های زیادی با همکاری این دو خواننده منتشر شد. Erase Me یکی از ترانه های مشترک این دو خواننده است که جیم جانسین هم در تولید آن کمک زیادی کرده است. این ترانه توانست در بیلبورد هات آمریکا رتبه 40 را به دست آورد. All Of The Lights ترانه ای دیگر از کید کادی و کانیه وست است که خواننده دیگری به نام ریحانا در آن حضور داشته است. گفته می شود که این ترانه در تاریخ چهارشنبه 28 تیر 1402 منتشر شده است و مدت زمان آن نزدیک به 5 دقیقه است.

امینم

امینم یکی از فست ترین رپرهای جهان است که اصالتا آمریکایی است. The Adventures Of Moon Man & Slim Shady یکی از ترانه های بسیار زیبای امینم و کید کادی است که در اواخر سال 2020 تولید و منتشر شده است. این ترک توانست رضایت دنبال کنندگان کادی را به دست آورد و به عنوان یکی از بهترین فیت های این خواننده معرفی شود.

مرگ کید کادی

مرگ کید کادی

در مورد کید کادی هم این مطلب صدق می کند که هر از چند گاهی خبرهایی در مورد مرگ او منتشر می شود. این خواننده نیز همیشه مورد توجه قرار داشته و به همین خاطر است که هر از چند گاهی خبرهای کشته شدن او در یک حادثه منتشر می شود. واکنش خود او به این اخبار نیز جالب بوده است و در اولین باری که این خبرها منتشر شد او با تعجب گفت که پس من کی هستم که جلوی شما سبز شده ام؟ او می گفت که دشمنان زیادی دارد و از همه طرفدارانش خواست که به شایعات گوش ندهند و از رسانه های معتبر خبرها را دنبال کنند.

آهنگ های برتر کید کادی

آهنگ های برتر کید کادی

کید کادی در سال 2012 در جنسئو نیویورک برای نخستین بار از سال 2010 میلادی آهنگی را به سبک هیپ هاپ اجرا کرد که مورد استقبال همگان قرار گرفت. او در 25 آوریل همین سال با بیرون دادن آهنگ “دنیس منو با ویسکی بیشتری به فضا ببر” دوباره به رپ بازگشت. در ادامه به برخی از کارهای این خواننده می پردازیم.

The Scott

یکی از آهنگ های خوب این خواننده است که البته آن را با همکاری تراویس اسکات اجرا کرده است. این آهنگ در سال 2020 منتشرشده است و در بیلبورد داغ نیزتوانست در رتبه بالا قرار بگیرد.

Damaged

یکی دیگر از جدیدترین کارهای این خواننده می باشد که در سال 2020 میلادی منتشر شده است و به سبک هیپ هاپ خوانده شده است.

Day n Nite

در سال 2008 میلادی منتشر شده است و تنها در آمریکا 2 میلیون بار دانلود شده است. همچنین این آهنگ در بیلبورد داغ آمریکا رتبه سوم را کسب کرد و در سال 2009 میلادی در بین 25 آهنگ برتر توانست رتبه 15 را از آن خود کند.

Pursit of Happiness

این آهنگ نیز در سال 2009 میلادی منتشر شده است و رتبه یک کشور فرانسه و 3 بریتانیا و بلژیک را از آن خود کرده است.

Sound track 2 my life

یکی دیگر از کارهای پر طرفدار این خواننده می باشد که تحت آلبوم مرد روی ماه: آخر روز در سال 2009 میلادی منتشر شده است.

Solo Dolo

این آهنگ نیز با نام عجیب و غریبش مورد توجه بسیاری قرار گرفت و در سال 2009 از قطعه های آلبوم Man on the moon  می باشد.

Mr Rager

در سال 2010 منتشر شده است و امیلی نز با او در تولید آن همکاری کرده است. هر چند که در چارت آمریکا رتبه 77 را کسب کرد اما طرفداران زیادی دارد.

Erase Me 

یکی دیکر از آهنگ هایی است که کانیه وست نیز در آن نقش آفرینی کرده است و توسط جیم جانسین تولید شده است. این آهنگ در بیلبورد داغ آمریکا به رتبه 40 رسیده بود.

اینستاگرام Kid cudi

اینستاگرام Kid cudi

اما این خواننده مشهور نیز در شبکه های اجتماعی به خصوص در تلگرام نیز فعالیت می کند. او تصاویر و کلیپ های مخصوص خود را در این شبکه با طرفداران خود به اشتراک می گذارد. در حال حاضر او نزدیک دو میلیون و نیم فالور دارد و بیش از 160 پست مختلف را منتشر کرده است. او در آخرین پستی که منتشر کرده است یکی از آهنگ های خود را که توانسته رتبه یک بیلبورد را کسب کند، منتشر کرده است که مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. این کلیپ بازدید، کامنت و لایک زیادی خورده است و از در زیر آن برخی ها هم از او انتقادهایی کرده اند.

فیلم های  Kid cudi

فیلم های  Kid cudi

او در سال 2010 میلادی با بازی در فیلم سفر آقای راجر نقش خودش را بازی کرد. سپس در سال 2011 میلادی نیز در فیلم مانیاک نقش توستد کیلر را بازی کرد. در سال بعد از آن هم در فیلم تابستان بی رحم ظاهر شد که در آنجا نقش رافی را بازی کرد. این فیلم یک فیلم کوتاه بود. همچنین در سال 2013 میلادی در دو فیلم ظاهر شد. او نقش لو برکوویتز را در فیلم خداحافظ جهان بازی کرد و نقش یانی را در فیلم تاکوما به خوبی بازی کرد. سال بعد از آن در سه فیلم نید فور اسپید، The ever After  و Two Night Stand ظاهر شد. سال 2016 در هیچ فیلمی بازی نکرد تا اینکه در سال 2017 هم در فیلم های Vincent N Roxxy و Killing Hasselhoff جلوی دوربین رفت. Drunk Parents، Jay and Silent Bob Roboot و Jexi نیز فیلم هایی است که او در سال 2019 میلادی بازی کرده است. در سال 2020، او تنها در فیلم Bill and Ted face the music نقش آفرینی کرد.

جوایز Kid cudi

جوایز Kid cudi

او زمانی که در سال 2008 کار خود به نام A Kid Named Cudi  را منتشر کرد مورد توجه کانیه وست قرار گرفت. او سپس کار استودیویی خود را که با نام Good Music را منتشر کرد که مورد توجه قرار گرفت. این خواننده در سال 2010 میلادی شهرت زیادی بدست آورد. زیرا سه آهنگ او نامزد دریافت جوایز گرمی شده بودند. آهنگ های Day n Nite برای دو جایزه این جشنواره معتبر و نیز آهنگ Make Her say نیز برای یک جایزه نامزد شده بودند. این خواننده تا به حال دو جایزه گرمی را برنده شده است. یکی از آنها آهنگ All of the lights  می باشد که با همکاری کانیه وست، ریحانا و فرگی ساخته شده است. اما آهنگ Day n Nite او توانست در لیست جوایز شبکه ام تی وی هم قرار بگیرد. در همان سال او توانست جایزه بیت پوورت موزیک را از آن خود کند. همچنین او در همان سال موفق به دریافت جایزه اوربان موزیک نیز شد.

حاشیه های Kid cudi

حاشیه های Kid cudi

در برخی از سایت ها گفته می شود که او رابطه اش با کانیه وست را که به عنوان مربی او شناخته می شود و همیشه به او وفادار بوده بهم زده و دیگر با او رابطه ای ندارد. همانطور که می دانید کانیه وست یکی از برترین خوانندگان سبک رپ می باشد که تجربه زیادی در این راه دارد. او به طور اتفاقی زمانی که در یک فروشگاهی که در آن کار می کرد با او ملاقات کرد و سپس پس بیرون دادن اولین کار خود مورد توجه کانیه قرار گرفت و با او قرارداد امضاء کرد. آنها از آن پس با همدیگر تیمی قوی ای را تشکیل داده بودند و کارهای زیادی را هم به بیرون عرضه کرده بودند که یکی از کارهای مشترک آنها توانست نامزد جایزه گرمی شود. این دو سال های زیادی است که در این زمینه با یکدیگر همکاری می کنند و توانسته اند که کارهای خوبی را به بیرون عرضه کنند. اما این خبر موجب شد تا توجه بسیاری را به طرف خود جلب کنند. در حال حاضر گفته می شود که رابطه آنها خراب شده است اما هنوز هیچ کدام از آنها در مورد این واکنشی نشان نداده است. هر چند که برخی از سایت ها این خبر را تکذیب کرده اند.

Kid cudi و خواننده های دیگر

Kid cudi و خواننده های دیگر

آهنگ های کید کادی را که دنبال کنید، متوجه می شوید که این خواننده با افراد مشهور زیادی همکاری کرده است. یکی از آنها ریحانا است که شهرت زیادی در تمام جهان دارد. او در یکی دو آهنگ نیز با این خواننده به طور مشترک روی صحنه آمده است و در کنار هم کنسرت هایی را برگزار کرده اند. در همان زمان برخی ها از رابطه این دو سخن می گفتند که البته به سرعت تکذیب شد. درست در همان زمان بود که کید همسر خود را طلاق داده بود و به تنهایی زندگی می کرد. البته ریحانا با شخص دیگری در رابطه بود. از جمله افراد دیگری که این خواننده با آنها همکاری کرده است می توان کانیه وست، فرگی و چند نفر دیگر را نام برد.

عکس های کید کادی

عکس های کید کادی

برای اینکه بتوانید به تصاویر خواننده کید کادی دسترسی داشته باشید، به شما توصیه می کنیم که در صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید. در حال حاضر در این صفحه می توانید علاوه بر عکس، به کلیپ و برخی از موزیک های او نیز دسترسی داشته باشید. همچنین شما می توانید در بیشتر سایت هایی که آهنگ های این خواننده را برای دانلود قرار داده اند، به تصاویر هنری او دسترسی داشته باشید. برخی از سایت های دیگر نیز هستند که عکس های گرافیکی آن را با کیفیت بزرگتر در اختیار علاقمندان قرار می دهند.

دانلود آهنگ های کید کادی

دانلود آهنگ های کید کادی

برخی از سایت های خارجی هستند که تمام آهنگ های این خواننده را برای دانلود قرار داده اند که کیفیت آنها بالا می باشد و به همین خاطر باید پول بپردازید. اما برخی دیگر از سایت های داخلی نیز هستند که همان آهنگ ها را با کیفیت های بالا ارائه می دهند و هیچ پولی دریافت نمی کنند. این آهنگ ها همراه عکس می باشند که می توانید به راحتی در اختیار بگیرید. همچینن برخی از سایت ها هستند که متن و یا همان لیریک ترانه ها را همزمان ارائه می کنند. این متن ها برای آن دسته از افرادی خوب است که بخواهند به طور کامل معنی این آهنگ ها را درک کنند. همچنین در برخی از این سایت ها این امکان هم فراهم شده است که بتوانید به صورت آنلاین به موزیک گوش دهید. او توپاک را یکی از مراجع تقلید خود در رپ می داند.

یوتیوب کید کادی

یوتیوب کید کادی

اما همانطور که می دانید در آمریکا استفاده از شبکه ویدئویی یوتیوب کاربرد زیادی دارد و در بین افراد سلبریتی و مخصوصا خواننده ها رواج یافته است. خوانندهها می توانند آهنگ و کارهای تصویری خود را از این طریق به اشتراک بگذارند و به طرفداران خود خدمت کنند. این شبکه قانون هایی را هم برای جلوگیری از کپی رایت دارد که باید قبل از اینکه برای خود کانالی را می سازید با آنها آشنایی داشته باشید در غیر این صورت ممکن است به محضی که به بهره برداری برسد، کانال شما از طرف مسئولان مسدود شود و تمام زحمات شما هدر رود. یکی از مسائلی که می توان به آن اشاره کرد جنبه مالی و اقتصادی استفاده از این شبکه است. به صورتی که هر ویدئو یا کلیپی که منتشر می کنیم به هر تعدادی که بازدید بخورد به همان اندازه می توان پول به حساب خود واریز کرد.

دلیل شهرت کید کادی

دلیل شهرت کید کادی

او یک خواننده رپ می باشد که به خاطر رویکردی که در سبک ترانه هایش داشت به شهرت رسیده است. به همین جهت او مورد احترام و دوستی بزرگان زیادی شد. همچنین یکی دیگر از دلایل مشهور شدن او کار کردن با چهره های شاخصی بود که توانست در کنار آنها خو بدرخشد. علاوه بر آن چند آهنگ او نیز نامزد جایزه معروف گرمی شده بودند که در نهایت موفق شد 2 بار این جایزه را دریافت کند. او با بیرون دادن آهنگی به نام پسری به نام کیدی ، به شهرت رسید و از همان زمان بود که با کانیه وست نیز دوست شد و او را به عنوان مربی خود معرفی کرد. او کارهای زیادی را با این خواننده مشهور ضبط، اجرا و به بازار عرضه کرده است.

نگاهی به کنسرت های کید کادی

کید کادی هم مانند سایر خوانندگان آمریکایی، کنسرت های مختلفی را برگذار کرده است. او در شهرها و کشورهای مختلف کنسرت برپا کرده و همیشه کنسرت های او بسیار شلوغ و پر جمعیت بوده است. گفته می شود که او حتی با ریحانا و برخی از خوانندگان دیگر، کنسرت های مشترکی را اجرا کرده است. اکنون می توانید به اینترنت مراجعه کنید و ویدئوهای مختلفی از کنسرت این فرد را به دست آورده و مشاهده کنید. برای اطلاع از کنسرت جدید کید کادی می توانید به اینستاگرام او مراجعه کنید و استوری های او را دنبال کنید، چرا که او توضیحات زیادی در مورد فعالیت ها و کنسرت هایش را در استوری بیان می کند.

سوالات متداول

کید کادی اهل کجاست ؟

او در ایالت کلیولند اوهایو به دنیا آمده است و در شاکر هایس و سالون بزرگ شده است. وی یکی از بهترین خواننده های آمریکا محسوب می شود.

ایا کید کادی با ریحانا رابطه دارد؟

این دو در چند آهنگ با هم دیگر همکاری هایی داشته اند اما در مورد رابطه عاشقانه آنها هیچ اطلاعاتی در دست نیست.

کید کادی چند بار جایزه گرمی را برنده شده است؟

او پس از بیرون دادن چند اثر موفق، بالاخره توانست 2 بار این جایزه مشهور را تصاحب کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.