اشکان کاگان کیست؟ بررسی معروف ترین آهنگ ها و دستمزدش برای بیت ساختن

اشکان کاگان یکی از رپر های نسل 4 به شمار می رود که در ابتدا فعالیت خود را به عنوان تهیه کننده موسیقی در سبک و استایل رپ و هیپ هاپ شروع کرد و بعد از آن به عنوان آهنگساز فعالیت خود را ادامه داد و در حال حاضر نیز به عنوان خواننده فعالیت می کند.

اشکان کاگان کیست؟

اشکان کاگان کیست؟

همان طور که می‌دانید این روز ها سبک رپ در بین نسل جوان به شدت پرطرفدار و محبوب شده است و هم چنین خوانندگانی که در این سبک فعالیت می کنند نیز رو به افزایش است. حال برخی از خوانندگان سبک رپ مدت زمان نسبتا کوتاهی است که فعالیت خود را در این سبک شروع کرده اند و توانسته اند در همین مدت زمان کوتاه به شهرت نسبتاً خوبی نیز برسند و طرفدارانی را هم به دست آورده اند که یکی از این افراد اشکان کاگان می باشد. حال در این قسمت قرار است به بیوگرافی اشکان کاگان بپردازیم.

اشکان یکی از آرتیست های جوان و با استعداد اهل ایران است که در ابتدا به عنوان تهیه‌کننده فعالیت خود را در صنعت موسیقی شروع کرد و بعد از آن به آهنگسازی روی آورد و سپس به عنوان خواننده در سبک رپ فعالیت خود را ادامه داد. او در حال حاضر ترک های متعددی را به تنهایی و چندین ترک را با همکاری برخی از رپران دیگر خوانده و منتشر کرده است که تمام آثار او طرفداران زیادی را نیز به دست آورده اند. باتوجه به این که اشکان مدت زمان نسبتا کوتاهی است که فعالیت خود را در خوانندگی شروع کرده است به همین دلیل نام او در لیست رپران نسل 4 قرار دارد. این موضوع را هم بهتر است که بدانید اشکان کاگان با نام اصلی اشکان بشیری متولد سال 1373 در ایران می باشد و در حال حاضر به فعالیت در خوانندگی و سبک رپ می پردازد.

چرا اشکان کاگان در کنسرت هیپ هاپولژیست حضور نداشت؟

اگر فعالیت رپرهای نسل چهار را دنبال می‌ کنید به احتمال زیاد اشکان کاگان و هیپ هاپولژیست را می‌ شناسید و یا این که فعالیت های این دو رپر را دنبال می کنید. آن ها از دوستان صمیمی یکدیگر به شمار می‌ روند که مدتی است با همکاری‌ های دو نفره‌ شان توانسته اند به شهرت و معروفیت بسیار خوبی برسند. حال زمانی که هیپ هاپولژیست اولین کنسرت خود را در شهر دبی برگزار کرد اشکان در این کنسرت حضور نداشت. به همین دلیل خیلی از افراد کنجکاو شدند تا دلیل عدم حضور اشکان در این کنسرت را بدانند. این موضوع را هم باید افزود در پی این جریان حاشیه‌ های بسیار زیادی در رابطه با قهر بودن این دو رپر نیز به وجود آمد.

در نهایت زمانی که حاشیه‌ های عدم حضور کاگان در کنسرت هیپ هاپولژیست به اوج خود رسیدند. اشکان کاگان در یکی از گفتگوهای خود بیان کرد: اگر امکانش وجود داشت می‌ رفتم اما بنابه دلایلی نتوانستم در کنسرت دوست و همکار خوبم هیپ هاپولژیست حضور پیدا کنم. هم چنین کاگان در ادامه صحبت‌ های خود افزود که هیچگونه دعوا و درگیری بین او و هیپ هاپولژیست به وجود نیامده و عدم حضورش در این کنسرت شخصی بوده است.

آدرس کانال تلگرام اشکان کاگان چیست؟

در ابتدا اشکان کاگان اینستا را به مرکز فعالیت خود تبدیل کرد و از طریق این شبکه توانست به شهرت خوبی برسد و طرفداران و مخاطبان فراوانی را به دست آورد. هم چنین به این گونه اشکان کاگان اهنگ های او از بازدید بیشتری برخوردار شدند. پس از آن کاگان تصمیم گرفت تا در تلگرام نیز یک کانال برای خود راه اندازی کند تا به این گونه مطالب و محتوایی که نمی‌ تواند در اینستاگرام منتشر کند را در کانال تلگرامش برای مخاطبان خود آپلود کند.

گفتنی است که در حال حاضر کاگان در تلگرام نیز مخاطبان بسیار زیادی دارد. حال اگر تمایل دارید تا آدرس کانال تلگرام این رپر جوان و تازه کار را پیدا کنید پیشنهاد می‌ کنیم تا به قسمت سرچ تلگرام مراجعه نمایید. بهتر است بدانید در حال حاضر این رپر معروف دل نوشته های خود، تصاویر، کلیپ ها و حتی آهنگ هایش را در کانال تلگرام خود منتشر می کند. شما با مراجعه به کانال تلگرام این رپر می توانید به جستجو و دانلود آهنگ های معروف کاگان همچون آهنگ اشکان کاگان قرص، آهنگ اشکان کاگان کاردی، آهنگ اشکان کاگان دریا کنار، آهنگ اشکان کاگان آژیر و غیره بپردازید.

معروف ترین آهنگ های اشکان کاگان کدامند؟

اشکان از اواخر دهه 90 فعالیت خود را به عنوان خواننده به صورت جدی آغاز کرده است و با این که مدت زمان نسبتا کوتاهی است که در حرفه خوانندگی فعالیت می‌ کند، اما تا به اکنون توانسته آهنگ های بسیار خوبی را منتشر کند و هر کدام از آهنگ های او مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفته اند و به این گونه او توانسته طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را نیز به دست آورد. حال در ادامه قرار است به معرفی معروف ترین آهنگ های این خواننده رپ بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنید برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

قرص

یکی از بهترین و معروف ترین آهنگ های اشکان که پس از انتشار با طرفداران زیادی رو به رو شد آهنگ قرص نام دارد. او این آهنگ را با همکاری هیپ هاپولوژیست ساخته و منتشر کرده است. می توانید اهنگ قرص اشکان کاگان را از سایت های موسیقی به راحتی جستجو و دانلود نمایید.

آژیر

از دیگر آهنگ های معروف این رپر می توان به آهنگ اشکان کاگان آژیر اشاره کرد که این آهنگ پس از انتشار مورد استقبال خیلی از مردم به ویژه طرفدارانش قرار گرفت.

کاردی

اگر تمایل دارید تا یکی از بهترین و معروف ترین آهنگ های اشکان را دانلود کنید، پیشنهاد می کنیم تا آهنگ کاردی را دانلود نمایید. این آهنگ یکی از بهترین آهنگ های این رپر معرفی شده است.

ماریو پوزو

از یکی از بهترین آهنگ های این رپر می توان به ماریو پوزو اشاره کرد که این آهنگ پس از انتشار با واکنش‌ های مثبت زیادی رو به رو شد و اشکان با این آهنگ توانست به شهرت خود بیفزاید.

فروتن باش  

فروتن باش  

یکی دیگر از بهترین آهنگ های اشکان آهنگ فروتن باش نام دارد که پس از انتشار تا مدت زمان نسبتا طولانی رکورد دانلود را از آن خود کرد.

پرواز

از دیگر آثار خوب اشکان می توان به آهنگ پرواز اشاره کرد این آهنگ پس از انتشار مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفت.

کتونی

آهنگ کتونی یکی دیگر از آثار خوب و شنیدنی این رپر جوان است که این اهنگ نیز پس از انتشار با استقبال خوبی رو به رو شد.

کلاغ  

کلاغ یکی دیگر از آهنگ های خوب و شنیدنی این رپر جوان به شمار می رود که پس از انتشار مورد توجه خیلی از نسل جوان قرار گرفت.

دوپام

آهنگ دوپام یکی از معروف ترین و بهترین آهنگ های اشکان می باشد. این آهنگ پس از انتشار مورد تعریف و تمجید خیلی از شنوندگان قرار گرفت.

پارس

آهنگ پارس یکی دیگر از آثار خوب و به یادماندنی این رپر با استعداد است که خیلی از افراد با شنیدن این آهنگ، طرفدار اشکان شدند.

بهترین آلبوم های اشکان کاگان کدامند؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم اشکان مدت زمان نسبتاً کوتاهی است که فعالیت خود را در خوانندگی شروع کرده است و با این که ترک های زیادی را نیز منتشر کرده است، اما بهتر است که بدانید این رپر جوان تا به اکنون هیچ گونه آلبومی را به صورت رسمی منتشر نکرده است. البته ناگفته نماند که این رپر با استعداد در یکی از صحبت‌ های اخیر خود بیان کرده است که به احتمال زیاد تا مدتی دیگر آلبوم رسمی خود را منتشر خواهد کرد. البته این موضوع را هم بیان کرده است که این آلبوم به شرطی که مشکلی پیش نیاید منتشر خواهد شد. با این حال این موضوع باعث خوشحالی خیلی از طرفداران او شده است.

در نهایت این موضوع را هم باید افزود اگر تمایل دارید تا به دانلود آهنگ های اشکان کاگان و دانلود بیت های اشکان کاگان بپردازید، پیشنهاد می کنیم تا به اینترنت مراجعه نمایید، چرا که در اینترنت سایت های موسیقی متعددی وجود دارند که خیلی از این سایت ها لینک دانلود آهنگ های این رپر را برای طرفداران او در صفحات خود قرار داده اند.

همکاری اشکان کاگان و دورچی

بهتر است بدانید که این روزها رپرهای نسل چهار برای این که بتوانند در میان مردم به ویژه علاقمندان به رپ به شهرت و معروفیت برسند. هم چنین بتوانند در دنیای رپ فارسی جایگاه خوبی را از آن خود کنند به همکاری با سایر رپرهای می پردازند. حال این موضوع شامل اشکان کاگان نیز می‌ باشد. بهتر است بدانید این رپر نسل چهارمی سعی دارد تا با همکاری با سایر رپرهای به ویژه سایر رپرهای نسل چهار توجهاتی را به سمت خود جلب کند. هم چنین به این گونه بازدید موزیک‌ هایش را افزایش دهد و به شهرت خوبی برسد. به همین دلیل او از زمانی که به صورت جدی در عرصه خوانندگی و در سبک رپ فعالیت خود شروع کرده است. همکاری‌ های خوبی با خوانندگان و رپرهای دیگر داشته است و فیت‌ های بسیار جذاب و شنیدنی را منتشر کرده است.

حال گفتنی است که یکی از رپرانی که اشکان کاگان تا به اکنون همکاری‌ های بسیار جذاب و شنیدنی با او داشته است دورچی می‌ باشد. اگر به رپ علاقمند هستید به احتمال زیاد تا به اکنون یکی از آهنگ‌ های دورچی را شنیده اید. دورچی یکی از رپرهای نسل چهارمی به شمار می‌ رود که با انتشار یکی از آهنگ‌ های جنجالی اش توانست به یکباره به شهرت و معروفیت بسیار زیادی برسد. حال ناگفته نماند که دورچی آهنگ جنجالی اش به نام دمن تینگز را با همکاری کاگان خوانده و منتشر کرده است.

زمانی که دورچی و اَشکان کاگان damn things را منتشر کردند. این آهنگ در مدت زمان کوتاهی از بازدید بسیار بالایی برخوردار شد و تا مدت‌ ها در لیست بیشترین تعداد دانلود قرار گرفت. هم چنین جالب است که بدانید پس از انتشار این آهنگ خیلی از کاربران اینستاگرام شروع به ساخت دابسمش‌ های مختلفی با این آهنگ کردند. به همین دلیل این دو رپر در مدت زمان کوتاهی توانستند با انتشار این آهنگ به شهرت و معروفیت بسیار زیادی برسند.

البته ناگفته نماند که این تنها آهنگ مشترک بین دورچی و کاگان نمی‌ باشد. این دو رپر تا به اکنون آهنگ‌ های دیگری همچون آهنگ دونت و آهنگ عشق را با همکاری یکدیگر خوانده و منتشر کرده اند. حال اگر تمایل دارید تا به جستجو و دانلود آهنگ‌ های مشترک این دو رپر جوان و تازه کار بپردازید. پیشنهاد می‌ کنیم تا به سایت‌ های موسیقی که در اینترنت موجود هستند مراجعه نمایید.

مقایسه اشکان کاگان و مهدیار آقاجانی

بهتر است بدانید که اشکان در صنعت موسیقی علاوه بر این که به عنوان خواننده رپ مشغول به فعالیت است. به عنوان تهیه کننده و آهنگساز نیز شناخته می‌ شود و در این دو حرفه هم تا به اکنون فعالیت‌ های چشمگیری داشته است. حال مدتی است که برخی از افراد به مقایسه فعالیت‌ های مهدیار آقاجانی و اشکان کاگان پرداخته اند. مهدیار آقاجانی موسیقی‌ دان، آهنگساز و تهیه کننده موسیقی است. در حال حاضر مهدیار آقاجانی در دنیای موسیقی بسیار شناخته شده و معروف می‌ باشد. هم چنین او تا به اکنون همکاری‌ های بسیار جذاب و قوی با رپرهای و خوانندگان ایرانی داشته است.

حال گفتنی است که جریان مقایسه این دو فرد زمانی به وجود آمد که یکی از یوتیوبرهای معروف که در زمینه رپ فعالیت می‌ کند یک کلیپ از آثار این دو آرتیست را جمع آوری کرد. پس از آن این یوتیوبر این ویدیو از مقایسه آثار مهدیار آقاجانی و اشکان را در چنل یوتیوب خود آپلود کرد. به این گونه خیلی از افرادی که به مشاهده این ویدیو پرداختند به مقایسه فعالیت ها و آثار اشکان کاگان و مهدیار آقاجانی پرداختند و نظرات خود را بیان کردند.

اشکان کاگان چه حاشیه هایی داشته است؟

بررسی حواشی اشکان کاگان

این روز ها در پیرامون خیلی از رپران حاشیه های متعددی مشاهده می‌شود که این موضوع شامل اشکان نیز می باشد. در این باره بهتر است که بدانید هر از گاهی منابع اطلاعاتی او توسط برخی از کاربران در شبکه‌ های مجازی منتشر می شود که این موضوع باعث به وجود آمدن حاشیه هایی برای این رپر شده است. هم چنین گاهی اوقات این رپر باعث به وجود آمدن حاشیه هایی برای خود می شود. با این حال از حواشی که تا به اکنون در پیرامون این رپر مشاهده شده است می‌ توان به موضوعاتی از جمله: دعوا و درگیری هایی که او با برخی از رپران و خوانندگان دیگر مانند شایع داشته است، ماجرای مهاجرت اشکان از ایران، فیت هایی که منتشر کرده است، جریان زندان رفتن اشکان، روابط شخصی او و برخی از موضوعات دیگر اشاره کرد.

البته ناگفته نماند که حاشیه‌ های پیرامون این رپر باعث شده است تا او به شهرت و معرفیت بیشتری برسد. از این رو خیلی از کاربران بر این باورند که اکثر حواشی که در پیرامون اشکان وجود دارد خود او باعث به وجود آمدن این حاشیه‌ ها شده است تا به این گونه بتواند به شهرت و معروفیت خود بیفزاید و بازدید آهنگ هایش را در پلتفرم های مختلف افزایش دهد.

اشکان کاگان کجا زندگی می کند؟

با توجه به این که فعالیت در سبک رپ در ایران غیر مجاز است و تمام خوانندگان این سبک به صورت زیرزمینی در حرفه خود فعالیت می‌کنند، از این رو خیلی از آن ها مدت‌ ها است که به خارج از ایران مهاجرت کرده اند و ساکن کشور های خارج از ایران از جمله ترکیه شده اند تا به این گونه بتوانند به صورت آزادانه در حرفه خود فعالیت کنند. به همین دلیل امروزه برای خیلی از افراد سوالی که به وجود می آید، این است که اشکان ساکن کجاست؟ و یا این که آیا اشکان نیز از ایران مهاجرت کرده است؟ بهتر است که بدانید در حال حاضر این رپر معروف ساکن ایران و شهر بابل است.

هم چنین این موضوع را هم باید افزود که او تا به اکنون در مورد مهاجرتش با مخاطبان خود صحبتی نکرده است. از این رو به نظر نمی‌ رسد که این رپر تازه کار قصد مهاجرت از ایران را داشته باشد.

درآمد اشکان کاگان چقدر است؟

درآمد اشکان کاگان چقدر است؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که برای اکثر طرفداران و مخاطبان این رپر جوان به وجود می‌آید، این است که منبع درآمد اشکان چیست و یا این که درآمد او چقدر می باشد؟ در ابتدا بهتر است که بدانید از آن جایی که اشکان همانند سایر رپران تمایلی ندارد تا میزان درآمدش رسانه ای شود، به همین دلیل او تا به اکنون در هیچ کدام از صحبت‌ های خود در مورد میزان درآمدش با مخاطبان و طرفدارانش صحبتی نکرده است، از این اطلاعات دقیقی در این باره در دسترس نمی باشد. اما با این حال بهتر است که بدانید معمولاً رپران از طریق فروش آلبوم ها و آهنگ هایشان و برگزاری کنسرت درآمدزایی می کنند. اما از آن جایی که اشکان مدت زمان نسبتا کوتاهی است که فعالیت خود را در خوانندگی شروع کرده است، به همین دلیل درآمد آنچنانی از طریق حرفه اش ندارد.

حال این موضوع را هم باید افزود که این روز ها او از طریق فعالیت در شبکه های مجازی از جمله یوتیوب و اینستاگرام توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند.

اولین آلبوم اشکان کاگان چه نام داشت؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، این رپر تازه‌کار و با استعداد اهل ایران تا به اکنون هیچ گونه آلبومی را منتشر نکرده است. اما با این حال خیلی از طرفداران منتظر آلبومی شنیدنی و جذاب از اشکان کاگان هستند.

پیج اینستاگرام اشکان کاگان چیست؟

پیج اینستاگرام اشکان کاگان چیست؟

امروزه اینستاگرام به یکی از شبکه های محبوب اجتماعی تبدیل شده است که خیلی از رپران برای برقراری ارتباط با مخاطبان و طرفدارانشان و هم چنین معرفی آهنگ ها و آلبوم های جدیدشان در اینستاگرام فعالیت گسترده ای انجام می دهند که این موضوع شامل اشکان کاگان نیز می باشد. حال بهتر است که بدانید او مدت ها قبل در اینستاگرام برای خود یک صفحه کاربری راه اندازی کرده است و این روز ها اینستاگرام را به مرکز فعالیت خود تبدیل کرده است. او با توجه به فعالیت گسترده ای که در این شبکه انجام می دهد توانسته کاربران زیادی را در اینستاگرام به دست آورد. اشکان از طریق اینستاگرام توانسته به شهرت و معرفیت خود بیفزاید.

حال برای دنبال کردن صفحه اینستاگرام اشکان کافیست تا عبارت (prodbykagan) را در قسمت سرچ این شبکه جستجو کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. شما با دنبال کردن پیج اینستاگرام اشکان می توانید از جدیدترین اخبار او مطلع شوید و به مشاهده عکس هایی که او برای فالوورانش منتشر می کند بپردازد. هم چنین می توانید به مشاهده لایو اشکان کاگان که گاهی اوقات برای فالوورانش برگزار می‌کند نیز بپردازید.

عکس های اشکان کاگان را در کجا مشاهده کنیم؟

باتوجه به این که اشکان یکی از معروف ترین رپران نسل 4 به شمار می رود که طرفداران زیادی نیز دارد، از این رو جستجو و مشاهده عکس های این رپر کار راحت و آسانی می باشد. حال برای مشاهده عکس های این رپر کافیست تا به شبکه های مجازی او مانند اینستاگرام مراجعه نمایید. هم چنین ناگفته نماند که علاوه بر شبکه های مجازی اگر به موتور جستجوی گوگل مراجعه کنید و عباراتی از جمله تصاویر اشکان کاگان را جستجو نمایید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس های متعددی از این رپر برای شما نمایش خواهد یافت. هم چنین ناگفته نماند که در گوگل علاوه بر عکس می توانید اطلاعاتی در رابطه با این رپر مانند اشکان کاگان و دوست دخترش و یا حتی نظر جی جی راجب اشکان کاگان را نیز بدست آورید.

موزیک ویدیو های اشکان کاگان را در کجا مشاهده کنیم؟

اشکان تا به اکنون موزیک ویدیو های بسیار جذاب و دیدنی را با همکاری برخی از رپران دیگر ساخته و منتشر کرده است. حال اگر طرفدار این رپر معروف هستید و می خواهید به مشاهده موزیک ویدیو های اشکان بپردازید، پیشنهاد می کنیم تا به شبکه های مجازی او مانند اینستاگرام و یوتیوب مراجعه نمایید، چرا که به طور معمول اشکان تمام موزیک ویدیو های جدید خود را در شبکه های مجازی اش برای مخاطبان و طرفدارانش با کیفیت بسیار بالا منتشر می‌کند. هم چنین ناگفته نماند که علاوه بر شبکه های مجازی اگر نام موزیک ویدیو مورد نظر خود از اشکان را در گوگل جستجو نمایید نیز با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و می توانید از طریق گوگل نیز به مشاهده موزیک ویدیو های مورد نظر خود از اشکان بپردازید.

اشکان کاگان تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

اشکان کاگان تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

به طور معمول اکثر خوانندگان و رپران که طرفداران و مخاطبان زیادی دارند هر چند وقت یک بار کنسرت‌ هایی را در کشور های مختلف برای طرفداران و مخاطبانشان برگزار می کنند تا به این گونه طرفداران آن ها بتوانند به صورت زنده آهنگ مورد علاقه خود را گوش دهند و هم چنین خواننده مور علاقه خود را از نزدیک ببینند و لحظات خوبی را داشته باشند. البته ناگفته نماند که خوانندگان از طریق برگزاری کنسرت نیز توانسته اند یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورند و درآمدزایی کنند. حال در رابطه با اشکان کاگان بهتر است که بدانید با توجه به این که او ساکن ایران است و ایران یکی از محدود کشور هایی است که رپران در این کشور به صورت رسمی نمی توانند فعالیت کنند، به همین دلیل او تا به اکنون هیچ گونه کنسرتی را در ایران برای مخاطبان و طرفدارانش برگزار نکرده است.

با این حال برخی از منابع بیان کرده اند که اشکان کاگان در کنار برخی دیگر از رپران نسل 4 قرار است به زودی کنسرت جذابی را برای مخاطبان و طرفدارانشان در خارج از کشور برگزار کنند. البته ناگفته نماند که اشکان تا به اکنون به این اخبار واکنشی نشان نداده و آن ها را تایید و یا تکذیب نکرده است.

همسر اشکان کاگان کیست؟

امروزه اشکان کاگان توانسته مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی را بدست آورد. حال خیلی از مخاطبان او تمایل دارند تا در کنار حرفه‌ اشکان، در مورد زندگی شخصی او و روابط اش نیز بیشتر بدانند. در ابتدا بهتر است که بدانید مدتی قبل اخباری در رابطه با ازدواج این رپر جوان در برخی از شبکه های مجازی منتشر شد که این موضوع مورد توجه خیلی از طرفداران او قرار گرفت. اما در این باره بهتر است که بدانید اشکان تابه اکنون ازدواج نکرده است و در حال حاضر مجرد می باشد. حال این موضوع را هم باید افزود با توجه به این که این رپر در تمام مصاحبه های خود در مورد حرفه اش و فعالیت هایی که قرار است انجام دهد صحبت می‌کند و از همان ابتدا زندگی شخصی خود را از حرفه اش، جدا نگه داشته است، به همین دلیل در مورد روابط شخصی او و این که در حال حاضر با چه کسی در رابطه است اطلاعات دقیقی در دسترس نمی باشد.

معروف ترین دیس های اشکان کاگان کدامند؟

معروف ترین دیس های اشکان کاگان کدامند؟

اگر به رپ علاقه مند هستید و این سبک را دنبال می‌کنید، به طور قطع تا به اکنون مشاهده کرده‌ اید که هر چند وقت یک بار درگیری‌ هایی بین برخی از رپران صورت می گیرد که گاهی اوقات این دعوا و درگیری ها تا جایی ادامه پیدا می‌ کند که منجر به انتشار دیس و دیس بک هایی بین آن ها می شود که این موضوع شامل اشکان کاگان نیز می باشد. گاهی اوقات درگیری‌ هایی بین اشکان و برخی از رپران دیگر مشاهده می شود که این درگیری‌ ها تا جایی ادامه پیدا کرده‌ اند که منجر به انتشار دیس و دیس بک های بین آن ها شده است. البته ناگفته نماند که این درگیری‌ ها و انتشار دیس ترک ها باعث شهرت و معروفیت بیشتر این رپر شده است.

حال از معروف‌ ترین دیس ترک های این رپر که به همراه هیپ هاپولوژیست ساخته و منتشر کرده است، می‌توان با آهنگ دیس اشاره کرد که اشکان و هیپ هاپولوژیست این آهنگ را خطاب به دانیال یکی از اعضای گروه شایع خوانده و منتشر کرده اند. در نهایت این موضوع را هم باید افزود که اگر تمایل به دانلود این دیس ترک جنجالی و شنیدنی را دارید پیشنهاد می کنیم تا به سایت های موسیقی که در گوگل موجود هستند مراجعه نمایید.

اشکان کاگان تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

زمانی که خبری در رابطه با همکاری دو رپر با یکدیگر در شبکه های مجازی و رسانه ها منتشر می‌ شود این موضوع باعث خوشحالی خیلی علاقه مندان به رپ و به ویژه طرفداران آن دو رپر می شود، چرا که به طور معمول فیت هایی که توسط رپران منتشر می‌ شوند بسیار جذاب و شنیدنی هستند. حال این موضوع را هم باید افزود که این رپر معروف و تازه کار نیز تا به اکنون همکاری های بسیار جذاب و شنیدنی با برخی از رپران دیگر داشته است که به واسطه این همکاری ها نیز توانسته به شهرت و معرفت خود بی افزاید. حال اگر طرفدار این رپر بااستعداد هستید، شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید او تا به اکنون با رپران دیگری از جمله سروش هیپ هاپولوژیست، کوشا، پی دی سی و سیاوش و برخی دیگر همکاری های بسیار خوبی داشته است.

البته ناگفته نماند که تا به اکنون اکثر همکاری های این رپ با سروش هیپ هاپولوژیست صورت گرفته است و این دو رپر تا به اکنون فیت های خوبی را با یکدیگر منتشر کرده اند. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که اشکان و سروش هیپ هاپولوژیست دوستی بسیار نزدیکی نیز با یکدیگر دارند.

ماجرای دعوای اشکان کاگان چیست؟

این روزها مشاهده می‌ شود که خیلی از رپرهای برای این که به شهرت خود بیفزایند و یا بازدید موزیک‌ هایشان را افزایش دهند به دعوا و درگیری با برخی از چهره‌ های مشهور به ویژه رپرهای دیگر می پردازند. حال گفتنی است که مدتی قبل اشکان کاگان نیز یک درگیری جنجالی را با یکی از رپرهای معروف به وجود آورد. پس از آن خیلی از افراد در رابطه با این درگیری بیان کردند که کاگان برای این که بتواند بازدید آهنگ تازه منتشر شده‌ اش را افزایش دهد این درگیری ساختگی را به وجود آورده است.

حال گفتنی است که دعوای این رپر تازه کار با محمدرضا شایع رپر مشهور ایرانی بوده است. کاگان به یکباره در صفحه اینستاگرام خود به تیکه انداختن به محمدرضا شایع پرداخت و حتی او را مورد انتقاد خود قرار داد. البته شایع به تیکه‌ های کاگان واکنشی نشان نداد. به همین دلیل این درگیری خود به خود به پایان رسید. با این حال خیلی از افراد بیان کردند که اشکان کاگان تنها برای این که بازدید موزیک جدیدش را افزایش دهد این درگیری ساختگی را با شایع رپر مشهور به وجود آورده است.

بررسی فعالیت اشکان کاگان در پلت فرم های مختلف

بهتر است بدانید که در حال حاضر اشکان کاگان رپر نسل چهارم برای این که بتواند از طریق حرفه‌ اش درآمدزایی کند. هم چنین به میزان شهرت و معروفیت خود بیفزاید فعالیتش را در پلتفرم‌ های مختلف همچون اسپاتیفای، ساون کلاود، یوتیوب و غیره شروع کرده است. در حال حاضر این رپر معروف آهنگ های خود را در پلت فرم هایی همچون اسپاتیفای و ساون کلاود منتشر می کند. حال با هر بار گوش کردن آهنگ های این رپر در این پلت فرم ها به کاگان مبالغی پرداخت می شود.

حال این موضوع را هم باید افزود که کاگان در حال حاضر در پلت فرم اسپاتیفای بیش از 138 کا شنونده دارد. به همین دلیل هر کدام از موزیک‌ هایی که او تا به اکنون در این پلت فرم آپلود کرده است بیشتر از صد هزار بازدید داشته اند. ناگفته نماند که موزیک های کاگان در پلت فرم ساون کلاود نیز از بازدید بسیار بالایی برخوردارند.

نظر رپرهای مختلف در خصوص این آهنگساز

گفتنی است که کاگان در ابتدا به عنوان آهنگساز و تهیه کننده موسیقی فعالیت خود را در صنعت موسیقی شروع کرده است. پس از آن نیز او باتوجه به علاقه ای که به خوانندگی در سبک رپ داشته است به عنوان رپر هم مشغول به فعالیت شده است. حال این روزها خیلی از رپرهای در مورد کاگان این گونه بیان کرده اند که او از استعداد بسیار خوبی در رپ کردن برخوردار است. اما به عنوان آهنگساز یک عجوبه تکرار نشدنی است که می تواند در این حرفه استعدادش را به خوبی گسترش دهد. به هر حال کاگان این روزها هم به عنوان رپر و هم به عنوان آهنگساز مشغول به فعالیت است. هم چنین تا به اکنون آثار بسیار خوبی را نیز ساخته و منتشر کرده است.

سوالات متداول

اشکان کاگان کیست؟

اشکان کاگان با نام اصلی اشکان بشیری متولد سال 1373 در ایران است و در حال حاضر به فعالیت در حرفه خوانندگی و سبک رپ می پردازد. او یکی از رپران نسل 4 به شمار می رود که این روز ها توانسته به شهرت زیادی نیز برسد.

بهترین و معروف ترین آهنگ های اشکان کاگان کدامند؟

از بهترین و معروف ترین آهنگ های اشکان کاگان می توان به: قرص، آژیر، کاردی، ماریو پوزو، فروتن باش، پرواز، کتونی، کلاغ، دوپام و پارس اشاره کرد.

چگونه می توان به مشاهده عکس های اشکان کاگان پرداخت؟

برای مشاهده عکس های این رپر روش‌ های متعددی وجود دارد، به عنوان مثال شما می توانید به شبکه های مجازی او و یا حتی موتور جستجوی گوگل مراجعه کنید.

5/5 - (3 امتیاز)
baran
baran
از مجموعه ایرانیان سلبریتی سپاس گزارم که این فرصت را قرار داد تا تولید محتوای سلبریتی های ایرانی را در این وب سایت انجام دهم.