بهترین فیت رپ فارسی کدام است؟ معرفی بهترین آهنگ های مشرک رپ ایران

فیت در رپ به چه معناست؟ در این مقاله به صورت کامل راجب این موضوع توضیح خواهیم داد. همچنین در ادامه مقاله بهترین فیت رپ های فارسی به شما معرفی خواهند شد. در پایان نیز به چند سوال متداول که ممکن است برایتان پیش بیاید پاسخ داده خواهد شد. پس تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

فیت در رپ یعنی چه؟

فیت در رپ یعنی چه؟

فیت در رپ چیست؟ این سوال حتما بسیار ذهن شما را مشغول کرده است و حتی برایتان سوال پیش آمده که این سوال یعنی چه؟ در ادامه به این سوال پاسخ خواهیم داد. حتما دیده اید که برخی از خوانندگان مشهور رپ در یک آهنگ باهم همکاری و هم خوانی می کنند، این یعنی فیت در رپ. به طور کلی زمانی که دو خواننده در یک آهنگ باهم خوانندگی کنند می گوید که این دو باهم فیت داده اند و معنی فیت در رپ بدین صورت کامل می شود.

بهترین فیت رپ فارسی چه بود؟

خب زمان آن رسیده تا بهترین فیت رپ فارسی را به شما معرفی کنیم. فیت رپ های بسیاری توسط رپر های مشهور ایرانی ساخته شده و در دسترس همگان قرار گرفته است. یاس، حصین و هیچکس معمولا بهترین فیت های رپ را ارائه داده اند که در ادامه به 15 تا از بهترین فیت رپ های فارسی اشاره خواهد شد.

ما با همیم از بهترین فیت رپ فارسی

این فیت توسط بهرام با نام اصلی بهرام نورایی و رضا پیشرو با نام اصلی محمدرضا ناصری خلق و خوانده شد. این فیت در سال 1386 منتشر شد و به یکی از ماندگار ترین آهنگ های رپ فارسی تبدیل شد. این فیت حتی توانست در سطح جهانی نیز حرفی برای گفتن داشته باشد.

چرا بدی

فیت رپ چرا بدی توسط گروه مشهور زدبازی و هیچکس با نام اصلی سروش لشکری خلق و خوانده شد. این فیت توانست لقب پر سروصدا ترین و پرحاشیه ترین فیت را از آن خود کند و نکته جالب اینجاست که هیچکس و پیشرو دو دوست صمیمی بودند که در این آهنگ هیچکس برعلیه پپیشرو بود. لازم به ذکر است که این دو از قدیمی ترین رپرهای ایران می باشند.

سنگین

فیت رپ سنگین توسط حصین و صادق خلق و خوانده شد و سال انتشار این آهنگ سال 1391 بود. از بهترین فیت رپ های فارسی می توان به این آهنگ اشاره کرد که دارای فضایی گنگ نیست و بیشتر بر پایه ژانر دپ است. این دو از بهترین خوانندگان رپ فارسی هستند.

بازم کلان

فیت رپ بازم کلان توسط هیچکس و رضا پیشرو با نام های اصلی سروش لشکری و محمدرضا ناصری خوانده و منتشر شد. سال انتشار این اثر زیبا سال 1386 بود و توانست به یکی از معروف ترین آهنگ های رپ تبدیل شود و خیلی ها را به سمت خود بکشاند.

اینو بفهم

اینو بفهم فیت رپی بسیار جذاب بود که توسط بهرام و عرفان خوانده و منتشر شد. این آهنگ در سال 1388 منتشر شد و توانست در اوج بدرخشد. همکاری این دو یک شاهکار بود. این فیت رپ ار وب سایت های دانلود رپ فارسی قابل دانلود است.

صدای اتحاد از برترین فیت رپ فارسی

این فیت از بهترین فیت های رپ تاریخ ایران بود که در زمان انتشار خود بسیار غوغا کرد. این آهنگ توسط یاس و تک ناین در سال 1392 منتشر شد و به سرعت به یکی از بهترین های رپ فارسی و جهان تبدیل شد. این کار از بهترین کار های یک رپر خارجی و ایرانی در کنار هم بود.

سرزمین یخ 

فیت سرزمین یخ توسط پیشرو با نام اصلی محمدرضا ناصری و عرفان خوانده و منتشر شد. این فیت عالی در سال 1391 منتشر شد که در ان در مورد مشکلات جامعه صحبت شده است که در نتیجه توانست به یکی از موفق ترین رپ های ایران تبدیل شود.

میان غم هایم 

از بهترین همکاری های فدایی و قاف می توان فیت میان غم هایم را نام برد که در زمان خود بسیار موفق بود که مهدیار کار بیت آن را انجام داده بود. از موفق ترین کار های فیت رپ فارسی می توان به این آهنگ اشاره کرد. این آهنگ به راحتی از وب سایت های ارائه دهنده رپ قابل دانلود است.

میری تو لک

میری تو لک از فیت رپ های بسیار موفق ایرانی بود که توسط پیشرو و حصین خوانده و منتشر شد. این فیت رپ در سال 1396 منتشر گشت و به سرعت توانست به یکی از بهترین ها تبدیل شود. در این آهنگ بیشتر به رپر های دیگر تیکه و کنایه زده شد.

چی شنیدی

چی شنیدی فیت رپ موفقی از همکاری مشترک فدایی و هیچکس بود که در سال 1391 منتشر شد. از بهترین و موفق ترین فیت های فارسی می توان به این کار اشاره کرد. در صورت تمایل این فیت بسیار جذاب از وب سایت های ایرانی قابل دانلود است.

واس هر ایرانی

خب در ادامه می رسیم به فیت رپ واس هر ایرانی از گروه زدبازی و رضا پیشرو. گروه زدبازی و رضا پیشرو با نام اصلی محمدرضا ناصری هر دو در ایران دارای طرفداران بسیاری هستند. این فیت شنونده های بسیاری را به سوی خود جذب نمود.

برو جلو

این فیت رپ نیز توسط رضا پیشرو و هیچکس خوانده و منتشر شد و توانست خیلی زود به یکی از بهترین ها تبدیل شود. این فیت واقعا بی نظیر بود و پیشنهاد ما به شما این است که حتما آن را از وب سایت های ارائه دهنده رپ دانلود کنید.

کمک

آهنگ کمک توسط دو هنرمند و رپر معروف یعنی یاس و هیچکس خوانده و منتشر شد و توانست به یکی از بهترین ها تبدیل شود. این فیت مورد توجه بسیاری قرار گرفت زیرا که دارای معنی بود و توسط دوتا از بهترین رپر ها خوانده و منتشر شده بود.

شکی نیست

فیت رپ شکی نیست توسط تی دی و اوج خوانده و خلق شده است و با توجه به نظرسنجی ها ارزش شنیدن دارد و شما به راحتی می توانید این فیت بسیار جالب را از وب سایت های ارائه دهنده معتبر موسیقی و رپ دانلود و گوش دهید.

لز و جوبیا

لز و جوبیا فیت رپی است که توسط حصین ملقب با حسین ابلیس و تی دی خوانده و منتشر شد. هر دو از رپر های محبوب ایران هستند و این فیت توانست خیلی زود تبدیل به یکی از بهترین ها شود. برای دانلود می توانید به وب سایت های ارائه دهنده رپ مراجعه کنید.

دانلود بهترین فیت های رپ فارسی

دانلود بهترین فیت های رپ فارسی

در ادامه می رسیم به بحث دانلود بهترین فیت های رپ فارسی. خوشبختانه در کشور ایران بسیاری از خوانندگان رپ با همکاری هم اثر ها و آهنگ های بسیار جذابی را ارائه داده اند و شما به راحتی تنها با سرچ عبارت “دانلود بهترین فیت های رپ فارسی” می توانید به این آهنگ ها دسترسی پیدا و انان را دانلود کنید.

بهترین فیت های تاریخ رپ فارسی

بهترین فیت های تاریخ رپ فارسی را می توانید با چند جستجو در فضای اینترنت پیدا کنید. خوشبختانه وب سایت ها و کانال های تلگرامی در خصوص ارائه موسیقی رپ وجود دارد که به راحتی می توانید به آنان دسترسی پیدا کنید. همچنین در یوتیوب نیز می توانید کلیپ های فیت رپ فارسی را مشاهده کنید. در آپارت نیز امکان دیدن این کلیپ ها برای شما فراهم شده است.

برترین فیت رپ فارسی و خارجی

گاهی پیش می آید که رپر های خارجی با رپر های ایرانی و فارسی همکاری کرده و فیت های بسیار جذابی را ارائه می دهند که در ادامه 5 تا از بهترین ها به شما معرفی خواهد شد.

صدای اتحاد

همان طور که در اندکی قبل تر توضیح داده شد این فیت توسط یاس و تک ناین خوانده و منتشر شد. همکاری این دو شاهکاری بسیار عالی را خلق کرد که توانست به یکی از برترین های فیت رپ فارسی و خارجی تبدیل شود. این آهنگ به راحتی قابل دانلود است.

Still D.R.E

این آهنگ توسط دو رپر محبوب خارجی یعنی اسنوپ داگ و دکتر دِره خوانده و منتشر شد. این آهنگ در سال 1999 منتشر شد و یکی از قطعات آلبوم رمسی Dre به شمار می آید. شما به راحتی با سرچ نام این آهنگ می توانید آن را دانلود کنید.

 Drop It Like It’s Hot

فیت رپ خارجی  Drop It Like It’s Hot توسط Snoop Dogg و Pharrell در سال 2004 خوانده و منتشر گشت و توانست به مدت سه هفته در صدر جدول US Billboard Hot 100 قرار بگیرد. همچنین این اهنگ در سال ۲۰۰۵ نامزد دریافت جوایز گرمی به عنوان بهترین آهنگ رپ و بهترین اجرای رپ دو نفره یا گروهی شد.

روشن

این آهنگ توسط رضا پیشرو و عرفان خوانده و منتشر شد و توانست محبوبیت بالایی را کسب کند. تنها با سرچ نام این آهنگ به راحتی می توانید ان را دانلود کنید همچنین این امکان در اختیار شما گذاشته شده است تا آن را به صورت آنلاین از وب سایت ها گوش دهید.

فصل زشتی

این فیت رپ عالی حاصل همکاری مشترک رضا پیشرو و دانیال است که شما قادر هستید آن را به صورت آنلاین از وب سایت های معتبر گوش دهید. همچنین در وب سایت های مختلف با کیفیت های گوناگون می توانید این آهنگ را به راحتی دانلود کنید.

بزرگترین فیت رپ فارسی مال کیه؟

خب در ادامه می سیم به بحث آخر و سوال اینجاست که قوی ترین و بزرگترین فیت رپ فارسی متعلق به کدام رپر ها است؟ به این سوال پاسخ خواهیم داد. فیت های هیچکس و حصین، یاس و هیچکس، حصین و یاس در صدر جدول برترین ها قرار دارند. این سه هر کدام از پرطرفدار ترین رپر های فارسی و ایرانی هستند.

سوالات متداول فیت رپ فارسی

فیت صدای اتحاد از کدام رپر ها است؟

این فیت از یاس و تک نایین است.

آهنگ صدای اتحاد در چه سالی منتشر شد؟

این آهنگ در سال 1392 منتشر شد.

همکاری دو خواننده در یک آهنگ چه نام دارد؟

همکاری دو خواننده در یک آهنگ فیت نام دارد.

5/5 - (2 امتیاز)
jax jaxi
jax jaxi
خبرنگار و مدرس خبرنگاری در دانشگاه تهران. از سال 2018 به فعالیت در حوزه خبرنگاری سلبریتی های ایرانی مشغول هستم.