بیوگرافی گروه کمل (Camel) و برترین آهنگ های آن

گروه کمل یک گروه پراگرسیو راک انگلیسی است که از سال 1971 در گیلدفورد تاسیس شده است و در حال حاضر به یکی از گروه های محبوب راک تبدیل شده است که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد.

معرفی گروه گروه کمل

معرفی گروه گروه کمل

گروه کمل به انگلیسی (Camel) یک گروه پراگرسیو راک انگلیسی می باشد که در سال 1971 در گیلدفورد تشکیل شد. این گروه در طی سال ها با انتشار آثار قوی و بی نظیر توانست علامندان خودش را جذب کند و به یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین گروه های موسیقی راک تبدیل شد. حال در ادامه قرار است به معرفی اعضای اصلی این گروه بپردازیم و اطلاعات جالبی را در رابطه با آن ها قرار دهیم.

اندرو لاتیمر یکی از اعضای گروه کمل

اندرو لاتیمر متولد 17 می 1949 در شهر گیلفورد انگلستان است. او آهنگساز و نوازنده انگلیسی و یکی از اعضای کلیدی گروه موسیقی پراگرسیو راک کمل است. تخصص اصلی اندرو لاتیمر نواختن گیتار و خوانندگی است، البته در کنار آن به نواختن فلوت و کیبورد هم مشغول است. اندرودر سال 2014 جایزه یک عمر دستاورد هنری پروگرسیو میوزیک اواردز را دریافت کرده است.

پیتر باردنز

پیتر باردنز یک کیبورد نواز انگلیسی و هم چنین یکی از بنیانگذاران گروه پراگرسیو راک بریتانیایی کمل بوده است. او به همراه اندرو لاتیمر کیبورد می نواخت، می خواند و هم چنین ترانه می نوشت. این هنرمند در طول دوران حرفه ای خود در کنار افرادی همچون راد استوارت، میک فلیت وود، پیتر گرین و ون موریسون کار کرده است.هم چنین او 11 آلبوم انفرادی هم ضبط کرده است.

اندی وارد

اندرو جان وارد متولد 28 سپتامبر 1953در اپسوم، ساری، انگلستان است. او یکی از اعضای گروه پراگرسیو راک بریتانیایی کمل است. اندی وارد در خیلی از آثار برجسته این گروه نقش بسزایی داشته است. البته ناگفته نماند که تو پس از یک دوره بیماری و در سال 1981 مجبور به بازنشستگی از گروه شد.

کالین بیس

کالین باس متولد 4 مه 1951 است، او یک موسیقی‌ دان، ترانه‌ سرا، خواننده و تهیه‌کننده موسیقی انگلیسی است که از سال 1979، عضو گروه پراگرسیو راک بریتانیایی کمل بوده است که بعد از 10 سال وقفه به دلیل بیماری، رهبر گروه در سال 2013 به تور فعال بازگشت. او دو آلبوم انفرادی به نام خودش و هم چنین سه آلبوم ضبط شده در اندونزی با نام صباح حباس مصطفی ساخته است.

معروف ترین آهنگ های گروه کمل کدامند؟

معروف ترین آهنگ های گروه کمل کدامند؟

این گروه معروف انگلیسی سالیان طولانی است که فعالیت می‌ کند و تا به اکنون آهنگ های متعددی را منتشر کرده است که هر کدام از آهنگ های این گروه مورد استقبال خیلی از مردم به ویژه مخاطبانشان قرار گرفته اند. حال این موضوع را هم باید افزود که برخی از آهنگ های کمل با توجه به نظرسنجی در لیست بهترین و معروف ترین آهنگ های این گروه قرار گرفته اند که در ادامه قرار است به معرفی آن ها بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

stationary traveller

به طور قطع یکی از بهترین و معروف ترین آهنگ های این گروه stationary traveller نام دارد که کمل با انتشار این آهنگ توانست به شهرت و معروفیت خود بی افزاید. حال برای دانلود آهنگ camel stationary traveller می توانید به سایت های موسیقی مراجعه نمایید.

ice

از یکی از بهترین آثار این گروه می توان به ice اشاره کرد. اعضای گروه، این آهنگ را با سبک خاصی خوانده و منتشر کردند. برای دانلود اهنگ ice camel می توانید به سایت های موسیقی مراجعه نمایید.

Sandy Marton

Sandy Marton یکی دیگر از آهنگ های خوب و به یاد ماندنی این گروه است که پس از انتشار تا مدت ها توسط مردم در ماشین ها و مهمانی ها پلی می شد. می توانید برای دانلود آهنگ Camel by Camel Sandy Marton به سایت های موسیقی مراجعه نمایید.

Lunar Sea

از یکی دیگر از آهنگ های پرطرفدار و محبوب این گروه می توان به آهنگ Lunar Sea اشاره کرد که پس از انتشار با استقبال خوبی رو به رو شد.

for today

اگر می‌ خواهید یکی از بهترین و معروف ترین آهنگ های گروه کمل را دانلود کنید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به دانلود آهنگ for today camel بپردازید، چرا که این آهنگ در لیست یکی از بهترین آهنگ های این گروه قرار دارد.

درآمد اعضای گروه کمل چقدر است؟

اعضای گروه کمل با توجه به فعالیت گسترده ای که در حرفه شان و هم چنین در این گروه محبوب انجام می دهند، توانسته اند درآمد عالی برای خود به وجود آورند و درآمدزایی کنند. در این باره بهتر است که بدانید یکی از مهم ترین روش های درآمدزایی اعضای گروه، برگزاری کنسرت می باشد. آن ها با برگزاری کنسرت در شهر ها و کشور های مختلف و فروش بلیط های کنسرت توانسته اند یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورند. هم چنین با فروش آلبوم ها و تک آهنگ هایشان نیز درآمدزایی می‌ کنند. البته این موضوع را هم باید افزود که در رابطه با درآمد دقیق اعضای این گروه اطلاعاتی منتشر نشده است.

عکس اعضای گروه کمل را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس اعضای گروه کمل را در کجا مشاهده کنیم؟

گروه کمل یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین گروه های موسیقی انگلیسی است که در سراسر جهان طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد. حال خیلی از طرفداران این گروه تمایل دارند تا به مشاهده تصاویر اعضای این گروه بپردازند، چرا که از مشاهده عکس های خوانندگان مورد علاقه خود لذت می برند. حال بهتر است که بدانید با مراجعه به اینترنت و جستجوی نام هر کدام از اعضای این گروه و یا حتی جستجو عباراتی همچون عکس های اعضای گروه کمل با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و می‌ توانید به مشاهده این عکس ها و یا حتی دانلود آن ها بپردازید.

هم چنین در اینترنت علاوه بر جستجوی عکس می‌ توانید با مراجعه به برخی از سایت های موسیقی به دانلود بهترین آهنگهای گروه کمل و دانلود آلبوم rajaz گروه camel
و یا حتی فول آلبوم گروه کمل نیز بپردازید و از گوش کردن به آثار فوق العاده این گروه لذت ببرید.

آدرس پیج اینستاگرام اعضای گروه کمل چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی است که در حال حاضر خیلی از هنرمندان و خوانندگان در این صفحه فعالیت می کنند تا به این گونه بتوانند با طرفداران و مخاطبانشان در ارتباط باشند. حال این موضوع را هم باید افزود که برخی از اعضای گروه کمل هم در اینستاگرام عضو هستند و با فعالیت در این گروه توانسته اند به شهرت و محبوبیت خود بی افزایند و به این گونه به تبلیغ و معرفی آثار جدیدشان هم می پردازند. حال اگر می خواهید تا آدرس اینستاگرام اعضای این گروه را پیدا کنید، پیشنهاد می کنیم تا به قسمت سرچ اینستاگرام مراجعه کنید و نام هر کدام از اعضای این گروه را به انگلیسی جستجو نمایید تا پیج آن ها برای شما نمایش یابد.

این خوانندها چه حاشیه هایی داشته اند؟

این خوانندها چه حاشیه هایی داشته اند؟

با توجه به این که اعضای این گروه از خوانندگان معروف و سرشناس به شمار می روند که مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان دارند، به همین دلیل تمام فعالیت‌ ها و رفتار های آن ها مورد توجه خیلی از مردم و طرفدارانشان قرار گرفته است، از این رو در پیرامون این خوانندگان گاهی اوقات حاشیه‌ هایی مشاهده می‌ شود که معمولاً حواشی پیرامون آن ها مربوط به فعالیت هایی که در حرفه شان و یا در گروه انجام می دهند، می باشد.

موزیک ویدیو های این گروه را در کجا مشاهده کنیم؟

این گروه موسیقی راک تا به اکنون موزیک ویدیو های بسیار جذابی را منتشر کرده است که هر کدام از موزیک ویدیو های این گروه مورد استقبال مخاطبان و طرفدارانش قرار گرفته است. حال اگر می‌ خواهید به مشاهده موزیک ویدیو های این گروه بپردازید، پیشنهاد می کنیم تا نام موزیک مورد علاقه خود را در آپارات جستجو نمایید. هم چنین با مراجعه به شبکه‌ های مجازی همچون اینستاگرام و یوتیوب هم می توانید به جستجو و مشاهده موزیک ویدیو های کمل بپردازید.

اعضای این گروه کجا زندگی می کنند؟

اعضای این گروه کجا زندگی می کنند؟

بهتر است که بدانید در حال حاضر اعضای این گروه در شهر های مختلف انگلستان زندگی می کنند. اما با این حال اگر می خواهید اطلاعات کامل و دقیقی در این باره به دست آورید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به ویکی پدیای اعضای گروه مراجعه کنید.

معروف ترین آلبوم های این گروه کدامند؟

گروه کمل تا به اکنون آلبوم های متعددی را منتشر کرده است، اما با این حال با انتشار آلبوم های معروفش نظیر Mirage ،The Snow Goose و Moonmadness توانست مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی را بدست آورد. ممنون که تا اینجا ما را همراهی کردید، در ادامه مقاله پیشنهادی بیوگرافی مارون فایو را بخوانید.

معروف ترین آلبوم های این گروه کدامند؟

سوالات متداول

گروه کمل از چه سالی فعالیت خود را شروع کرده است؟

گروه کمل (Camel) یک گروه پراگرسیو راک انگلیسی می باشد که از سال 1971 فعالیت خود را شروع کرده است.

معروف ترین آلبوم های گروه کمل کدامند؟

از معروف ترین آلبوم های این گروه می توان به Mirage ،The Snow Goose و Moonmadness اشاره کرد.

چگونه می توان به مشاهده موزیک ویدیو های گروه کمل پرداخت؟

برای مشاهده موزیک ویدیو های این گروه کافیست تا به شبکه های مجازی همچون یوتیوب و اینستاگرام و یا حتی آپارات مراجعه کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
baran
baran
از مجموعه ایرانیان سلبریتی سپاس گزارم که این فرصت را قرار داد تا تولید محتوای سلبریتی های ایرانی را در این وب سایت انجام دهم.