مهدی حسینی کیست و چقدر بابت آهنگسازی پول می گیرد؟

نوازندگان و خوانندگان زیادی در ایران فعالیت دارند که علاوه بر اینکه خودشان خوانندگی انجام می دهند، به خوانندگان دیگر نیز کمک کرده و برای آن ها تنظیم یا آهنگسازی را قبول می کنند. یکی از این افراد مهدی حسینی است که در ادامه این مطلب قصد داریم درباره این خواننده و کار هایی که انجام داده است بدانیم و بیشتر با او آشنا شویم. همراه مرجع سلبریتی های ایران باشید.

مهدی حسینی کیست؟

مهدی حسینی کیست؟

حتما تا به حال نام مهدی حسینی را در ترانه های بسیاری شنیده اید. هم چنین او تا به حال آهنگ هایی نیز خودش خوانده است و این موضوع باعث شده که شما بخواهید بیشتر درباره این شخص بدانید. مهدی حسینی یک خواننده جوان، آهنگساز، تنظیم کننده و ترانه سرای ایرانی است که در سبک موسیقی پاپ فعالیت دارد. او سال ها است که به این کار مشغول است اما خوانندگی را به تازگی آغاز کرده است. اطلاعاتی درباره محل تولد و تاریخ تولد این فرد موجود نیست و خودش هم در این باره صحبتی نکرده است و در صفحه مجازی خود حرفی نزده است.

او دوست نزدیک خوانندگان معروفی مانند مسعود صادقلو، علیشمس، اشکین ۰۰۹۸، امین حسام، مهدی آذر و افراد دیگر است که سال ها است با آن ها فعالیت می کند و نتیجه این فعالیت آهنگ های زیادی است که برای این افراد ساخته است و یا اینکه با آن ها خوانندگی انجام داده است. اگر به آهنگ های مسعود صادقلو توجه کرده باشید نام این فرد را زیاد می شنوید زیرا دوست نزدیک این خواننده است و با همکاری زیادی داشته است. مهدی حسینی هم اکنون نیز فعالیت می کند و سعی می کند تا کار های متفاوتی را برای خوانندگان دیگر ارائه دهد. با این حال این فرد در زمینه خوانندگی برای خود نیز فعال است و سعی می کند تا آثاری نیز برای خود تولید کند.

این آهنگساز با کدام خواننده های همکاری کرده است؟

همان طور که در بالا بیان کردیم مهدی حسینی با خوانندگان زیادی فعالیت داشته است و برای آن ها کار تنظیم کرده است. همین طور او برای این خوانندگان ترانه سرایی و نوازندگی نیز کرده است. در کارنامه هنری او می توان دید که ۱۸ آهنگ، ۲ ریمیکس، ۲ آهنگسازی، ۷ تنظیم، ۱۷ سروده و ۲ نوازندگی وجود دارد. در زیر تعدادی از خوانندگانی که این فرد با آن ها همکاری داشته است را نام برده و توضیح می دهیم.

مسعود صادقلو

مهدی حسینی و مسعود صادقلو تا به حال با هم فعالیت های زیادی داشته اند و آهنگ های زیادی را مهدی حسینی برای او ساخته است. از جمله این آهنگ ها می توان به رفت در سال ۱۳۹۶، زیر بارونا برقص ۱۳۹۵، آخر شب ۱۳۹۵، با تو این دل ۱۳۹۵ ، دیوونه بازی ۱۳۹۵، نیمه گمشده ۱۳۹۰، دستای مریضت ۱۳۹۰ اشاره کرد.

مهدی آذر

یکی دیگر از خوانندگانی که این فرد با او فعالیت زیادی را انجام داده است، مهدی آذر است. البته این خواننده به تازگی کار خود را با مهدی حسینی آغاز کرده است و آهنگ هایی مانند رنگ چشمات در سال ۱۳۹۸، یادگاریات در سال ۱۳۹۸، بله در سال ۱۳۹۸ را با هم خوانده اند.

اشکین ۰۰۹۸

اشکین ۰۰۹۸ خواننده ای بود که در اواسط دهه هشتاد هجری شمسی بسیار معروف شده بود و آهنگ هایش شنیده میشد. او به همراه علیشمس، علیرضاز و مهدی حسینی آهنگ قلقلی را در سال ۱۳۸۹ خوانده اند که این آهنگ در زمان خود بسیار معروف شده بود و اولین آهنگ مهدی حسینی هم به حساب می آمد. هم چنین آهنگ های رعنا در سال۱۳۹۱، صنم در سال ۱۳۹۲ و دوستت ندارم را در سال ۱۳۹۰ با هم خوانده اند.

عکس های مهدی حسینی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس های این خواننده و آهنگساز می توان به گوگل مراجعه کرد. سایت های بسیاری هستند که آهنگ های این فرد را به اشتراک گذاشته اند و یا اینکه درباره او و آهنگ هایش مطلب نوشته اند. این سایت ها برای اینکه مخاطب با این فرد بیشتر آشنا شوند، عکس هایی نیز از او به اشتراک می گذارند که شما می تواند با ورود به این سایت ها به عکس ها دسترسی داشته باشید. البته این کار بسیار سخت است. زیرا وارد شدن به این سایت ها وقت گیر است. به همین دلیل می توان از قسمت تصاویر گوگل استفاده کرد و نام او را نوشت. گوگل در صفحه نتایج تمامی عکس های مرتبط با این فرد را نمایش می دهد و دیگر نیاز نیست که به سایت ها برای دیدن تصاویر او رفت.

پیج اینستاگرام مهدی حسینی چیست؟

پیج اینستاگرام مهدی حسینی چیست؟

مهدی حسینی مانند دیگر خوانندگان معروف برای خود صفحه ای را اینستاگرام باز کرده است تا از طریق آن هم عکس های خود‌ را به اشتراک بگذارد و هم بتواند با مردم در ارتباط باشد. آدرس این صفحه mehdihosseiniofficial است که بیشتر از ۱۶۶ هزار نفر نیز دنبال کننده دارد و تیک آبی نیز از اینستاگرام به معنای اعتبار پیج گرفته است. می‌ توانید پست های زیادی را از زندگی خصوصی او و هم چنین کار هایی که انجام داده است ببینید.

این خواننده به ورزش نیز بسیار علاقمند است و در هایلایت های او‌ استوری هایی از ورزش بدنسازی وجود دارد که می توان به آن ها نیز دسترسی داشت. هم چنین می توان از طریق کامنت ها نیز برای او نظر گذاشت و با او از این طریق ارتباط داشت. هم چنین از اخبار مهم مهدی حسینی نیز می توان از طریق این صفحه با خبر شد. زیرا او خودش اداره این صفحه را به عهده دارد و اگر آهنگی را منتشر کند اول آن را در این صفحه بیان می کند.

مهدی حسینی چه حاشیه هایی داشته است؟

مهدی حسینی به عنوان یک خواننده تا به حال حواشی نداشته است و نام او از این طریق در صدر اخبار نیامده است. معمولا کسانی که حاشیه ایجاد می کنند به دنبال طرفدار یا فالوور بیشتری هستند و از این طریق جلب توجه می کنند. اما مهدی حسینی با کار خود توانسته توجهات زیادی را جلب کند و حاشیه ای برای خود نداشته است. ممکن است این خواننده گاهی در کنار خوانندگان دیگر نامش برای حواشی دیده شود اما این موضوع فراموش شده و مردم آن را پیگیری نمی کنند.

همسر مهدی حسینی کیست؟

همسر مهدی حسینی کیست؟

از همسر مهدی حسینی اطلاعات دقیقی در دسترس نیست و تا به حال درباره او صحبت نکرده است. ممکن است این خواننده مجرد باشد و ازدواج نکرده باشد و به همین دلیل از همسرش اطلاعات دقیقی در دسترس نیست. با این حال ممکن است در آینده نزدیک اگر ازدواج کرد در صفحه اینستاگرام خود آن را اعلام کند و از همسرش اطلاعاتی را نیز بیان کند.

معروف ترین آهنگ های مهدی حسینی کدامند؟

معروف ترین آهنگی که مهدی حسینی خوانده است آهنگ ها و همکاری هایی است که با مسعود صادقلو داشته است. آثاری مانند رفت و آخر شب در زمان انتشار خود بسیار درخشیدند و تقریبا همه درباره آن ها حرف می زدند و در همه جا شنیده می شد. این آهنگ ها جز پر دانلود ترین ها بودند و در بیشتر سایت ها نیز برای دانلود هم اکنون قرار دارند.

آهنگ های مهدی حسینی را چگونه دانلود کنیم؟

آهنگ های مهدی حسینی را چگونه دانلود کنیم؟

تقریبا تمام آهنگ های این خواننده برای دانلود در سایت های معتبر موجود است. شما می توانید وارد این گوگل شده و نام این خواننده به همراه نام آهنگ را بنویسید. سپس می توانید از طریق ورود به سایت مربوطه آهنگ را با کیفیت های مختلف دانلود کرده و گوش کنید. هم چنین امکان شنیدن آهنگ به صورت آنلاین نیز وجود دارد.

اولین آهنگ مهدی حسینی چه بود؟

اولین آهنگ مهدی حسینی چه بود؟

اولین آهنگی که این خواننده آن را خواند و با آن معروف شد قلقلی بود که به همراه علیشمس و اشکین ۰۰۹۸ خوانده شده بود. این آهنگ سبک شاد و شیش و هشتی دارد اما در آن زمان زیاد مطرح نشده بود. بعد از آن اما مهدی حسینی با خوانندگان دیگر فعالیت های بیشتری انجام داد و باعث شد بهتر دیده شده و بعد از آن آهنگ هایی را با سبک پاپ منتشر کرد.

آلبوم مهدی حسینی

آلبوم مهدی حسینی

مهدی حسینی تا به حال آلبوم نداشته است و بیشتر آثاری که تولید کرده است به شکل تک آهنگ است و تا به حال این تک آهنگ ها را به مجموعه تبدیل نکرده است. ممکن است در آینده این خواننده آلبومی را منتشر کند و یا اینکه تک آهنگ های خود را به آلبوم تبدیل کند.

سوالات متداول

دانلود آهنگ مهدی حسینی رنگ چشمات را چگونه انجام دهیم؟

برای دانلود این آهنگ از مهدی حسینی می توانید به گوگل مراجعه کرده و نام این آهنگ را بنویسید. هم چنین می توان به سایت های معتبر در این زمینه مراجعه کرد و این آهنگ را دانلود کرد. دانلود آهنگ ها از طریق ربات های تلگرامی نیز امکان پذیر است.

بیوگرافی مهدی حسینی خواننده را کجا بخوانیم؟

بیوگرافی مهدی حسینی را می توان از طریق سایت های مختلف اینترنتی خواند و هم چنین در این مطلب به صورت کامل برای شما از بیوگرافی این خواننده صحبت کردیم. هم چنین می توان به اینستاگرام او مراجعه کرد و بیشتر با او آشنا شد.

مهدی حسینی از چه سالی فعالیت خود را آغاز کرد؟

مهدی حسینی از سال 1389 با آهنگ قلقلی کار خود را آغاز کرد. البته ممکن است او قبل از این نیز فعالیت کرده باشد که از این موضوع اطلاعاتی در دسترس نیست.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
مژده
مژده
خبرنگار سلبریتی های ایرانی از سال 1397