هزینه تبلیغات در اینستاگرام سلبریتی ها چقدر است؟ | معرفی بهترین ها

این روز ها فضای اینستاگرام فضایی است که خیلی ها در آن حضور دارند. عده ای از افراد از اینستاگرام به عنوان یک سرگرمی استفاده می کنند . بیشتر اوقات فراغت خود را در این شبکه اجتماعی می گذرانند. در این میان هم خیلی ها هستند که به تبلیغات گسترده برای کالا ها و خدمات گوناگون می پردازند و در این میان همین افراد درآمد خوبی را از بابت تبلیغات به دست می آورند چرا که به واسطه تبلیغات برای برند های مختلف در قبال آن ها هزینه دریافت می کنند. افراد بسیاری در این عرصه فعالیت دارند که به اصطلاح به آن ها واینر می گویند. در ادامه می خواهیم درباره هزینه تبلیغات در اینستاگرام بیشتر صحبت کنیم پس با ما همراه باشید.

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

همان طور که در مقدمه بیان شد افرادی هستند که به واسطه شهرتی که در instagram دارند به کار واینری مشغول هستند به این صورت که در قبال تبلیغات برای شرکت ها و برند های مختلف پولی به عنوان هزینه تبلیغات از آن ها می گیرند. این هزینه ها به خاطر تبلیغاتی است که برای برند ها می شود و به این طریق برای آن برند ها و شرکت ها مشتری پیدا می کنند. اما شاید برای شما سوال پیش بیاید که هزینه تبلیغات در اینستاگرام به چه صورت است؟ خوب است بدانید که هزینه تبلیغات هر واینر متفاوت است و برای هر تبلیغ از 1 میلیون تومان به بالا دریافت می کنند. البته بعضاً پیش آمده که یک واینر مبالغ کمتری هم در قبال تبلیغات بگیرد ولی معمولاً کمتر از 1 میلیون تومان نیست.

هزینه تبلیغات در اینستاگرام توسط مدل ها

هزینه تبلیغات در اینستاگرام توسط مدل ها

بیشتر مدل های معروف در اینستاگرام مشغول تبلیغات مختلف به نفع برند ها و شرکت های متعدد هستند که در این میان برای تبلیغاتی که می کنند هزینه های مختلفی دریافت می کنند. خیلی از افراد هستند که در ابتدا به عنوان یک تازه کار هستند ولی بعداً با انتشار تصاویر و کلیپ ها و دابسمش های مختلف شهرت فراوانی در اینستاگرام به دست می آورند و به خاطر همین شهرت بالا اقدام به تبلیغات برای دیگران می کنند و پول خوبی از آن ها دریافت می کنند. به معرفی چند نمونه از این مدل ها می پردازیم.

آرش مهاجری

آرش مهاجری از مدل های ایرانی و شاخ های اینستاگرام می باشد که او به کار های واینری و تبلیغات گسترده روی آورده و درآمد خوبی از این بابت دارد.

رضا میرزایی

رضا میرزایی نیز در خانواده های واینر ها قرار می گیرد. او یکی از چهره های مشهور و فعال در اینستاگرام است که از برند های مختلف بابت تبلیغات برای آن ها هزینه های هنگفتی دریافت می کند.

ارمیا قاسمی

از چهره های مشهور و مدلینگ در شبکه اجتماعی اینستاگرام ارمیا قاسمی می باشد که او نیز به واسطه مدلینگ بودنش شهرت بالایی دارد و از همین فرصت برای تبلیغات استفاده کرده که به خاطر همین هم درآمد خوبی دارد.

5 تا از نمونه هزینه های تبلیغات در اینستاگرام توسط واینر ها

5 تا از نمونه هزینه های تبلیغات در اینستاگرام توسط واینر ها

واینر های اینستاگرام اولین کسانی هستند چه در محیط اینترنتی فعالیت خود را آغاز کردند و افراد زیادی را نسبت به خود جلب کردند. آنها از همان ابتدا که اینستاگرام فعالیتش آغاز شد در همین اپلیکیشن پیج شخصی خود را راه اندازی کردند و اقدام به ساخت کلیپ های متعدد و طنزگونه کردند. ما می‌خواهیم در این قسمت شما را با چند نفر از معاینه های معروف آشنا کنیم و مبلغ تبلیغات اینستاگرام آنها را حدودی برای شما بیان کنیم.

هزینه تبلیغات محمد امین کریم پور که یکی از چهره های مشهور در اینستاگرام است در ابتدا با مبلغ هایی حدوداً 100 هزار تومان تبلیغات خود را آغاز کرد ولی او هم اکنون بابت هر تبلیغ حدود 10 میلیون تومان دریافت می کند. گروهی به نام ماری اچ ام نیز وجود دارد که متشکل از چند واینر حرفه ای است که آن ها نیز در قبال تبلغیات فراوان درآمد بالایی کسب می کنند. پریسا پور مشکی نیز یکی از واینر های کم سن و سال و جوان در اینستاگرام است که به خاطر سن کمش خیلی ها در روز او را دنبال می کنند و او نیز جزء نفرات نخست در بخش هزینه های اینستاگرامی قرار دارد.

هومن ایران منش نیز از واینر های درجه یک می باشد که در روز حدود 5 یا 6 تبلیغ در ساتوری انجام می دهد و بابت هر تبلیغ بالای یک میلیون تومان دریافت می کند. علی صبوری نیز از مدتی پیش وارد شبکه های واینری شد و در ابتدا در برنامه خندوانه حضور یافت و به واسطه حضورش در این برناه معروف شد و در اینستاگرام پیج خود را راه اندازی کرد و سپس به یک واینر قدرتمند تبدیل شد. هزینه تبلیغات وی هم در استوری بالای یک میلیون تومان است.

پیج با هزینه کم برای تبلیغات در اینستاگرام

بعضی ها هستند که توانایی پرداخت هزینه های بالا برای تبلیغات محصولاتشان را ندارند و دنبال پیج های هستند که هزینه های کمی را دریافت می کنند. این پیج ها معمولاً فالوور های کمتری دارند ولی استوری های آنها بیشتر برای کاربران مورد نمایش قرار می گیرد. همانطور که می دانید برای هر تبلیغ تعداد فالوورها اهمیت چندانی ندارد و آن چیزی که خیلی مهم است بازدید هر استوری می باشد. وقتی تعداد ویو و بازدید های استوری ها پایین می آید هزینه تبلیغات نیز پایین می آید.

قیمت تبلیغات در اینستاگرام

قیمت تبلیغات در اینستاگرام

در اینستاگرام قیمت های تبلیغات با یکدیگر متفاوت هستند. مثلاً برای بازدیدهای بالای ۵۰۰ هزار نفر حدوداً ۱۰ میلیون تومان هزینه بابت تبلیغات می گیرند و برای بازدیدهای حدوداً یک میلیون نفر هم بالای ۵۰ میلیون تومان هزینه تبلیغ آن می باشد. وقتی شیوه تبلیغ از استوری به پست تبدیل می شود هزینه آن نیز متفاوت می‌شود و باید گفت که هزینه تبلیغات به صورت پست بیشتر از تبلیغات به صورت استوری است.

هزینه تبلیغات در اینستاگرام ایران

هزینه تبلیغات instagram سلبریتی ها نیز متفاوت می باشد. باید گفت که هزینه تبلیغات instagram سلبریتی های ایرانی نسبت به سلبریتی های خارجی مقداری کمتر می باشد. البته همانطور که می دانید اینستاگرام سرعت کمتری در ایران نسبت به کشورهای دیگر دارد اما هم اکنون مثل بقیه کشورها از موقعیت خوب و قابل توجهی برخوردار است و قادر بوده به بهترین شکل به افراد در آمد برساند.

هزینه تبلیغات در اینستاگرام و تلگرام

هزینه تبلیغات در اینستاگرام و تلگرام

در مقایسه تبلیغات در instagram و تلگرام باید گفت که هزینه تبلیغات در اینستاگرام بلاگرها و تلگرام آن ها متفاوت می‌باشد البته نمی شود گفت که در اینستاگرام بیشتر از تلگرام و یا در تلگرام بیشتر از اینستاگرام هزینه وجود دارد. در واقع باید بگوییم که بستگی به کانال تلگرام یا پیج instagram دارد که تا چه اندازه دارای محبوبیت می باشد ولی به طور کلی باید گفت که اینستاگرام محیط بهتری برای تبلیغات است اگر شما زمان می خواستید به تبلیغات بپردازید پیشنهاد می کنیم اینستاگرام را در اولویت قرار دهید ولی اگر چه تلگرام هم می‌تواند جایگاه خیلی خوبی برای تبلیغات باشد. در این مورد بلاگر های معروف ایرانی بیشترین درآمد را دارند.

هزینه تبلیغات رونالدو در اینستاگرام

میانگین هزینه تبلیغات در اینستاگرام و همچنین هزینه تبلیغات اینستاگرام برای هنرمندان و سلبریتی ها به مراتب خیلی بیشتر از بلاگر های معمولی است. مثلا رونالدو بابت تبلیغاتی که انجام می دهد هزینه های هنگفتی دریافت می کند. پرداخت هزینه تبلیغات instagram برای هر کاربری که می خواد تبلیغش پخش شود راحت است. هزینه تبلیغات اسپانسر اینستاگرام که سلبریتی ها و هنرمندان دریافت می کنند بیشتر از افراد معمولی است. شما نیز اگر برای محصولی می خواهید مشتری پیدا کنید می توانید آن را به واینر ها بسپارید.

میانگین هزینه تبلیغات در اینستاگرام

میانگین هزینه تبلیغات در اینستاگرام

در خصوص میانگین مبلغ تبلیغات در instagram باید گفت پرداخت هزینه تبلیغات در اینستاگرام متفاوت می باشد اما حدوداً ۳ تا ۴ میلیون برای هر تبلیغ است. هزینه تبلیغات در اینستاگرام توسط سلبریتی ها بالا می باشد برای مثال مبلغ تبلیغات در اینستاگرام صدف بیوتی حدوداً برای هر تبلیغ ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان دریافت می کند. هزینه تبلیغات بلاگرها در اینستاگرام از هنرمندان خیلی بیشتر از بلاگر های معمولی می باشد. البته مبلغ تبلیغات در اینستاگرام برای کسانی که می خواهند برای محصولاتشان تبلیغ کنند ممکن است اندکی زیاد باشد.

هزینه تبلیغات در استوری اینستاگرام

همانطور که قبلا اشاره شد هزینه تبلیغات استوری اینستاگرام مبلغ تبلیغات در پست اینستاگرام متفاوت است به این صورت که تبلیغات در استوری مبلغ کمتری نسبت به تبلیغات در پست دارد. بعضی ها به دلیل اینکه می‌خواهند هزینه کمتری بابت تبلیغات محصولاتشان پرداخت کنند تبلیغات به صورت استوری را نیز خریداری می کنند.

سوالات متداول

هزینه تبلیغات در استوری اینستاگرام چقدر است؟

در استوری های اینستاگرام اگر کسی بخواهد تبلیغ کند حدوداً هزینه ای بین 1 تا 3 میلیون تومان پرداخت می کند.

تفاوت هزینه تبلیغات در استوری اینستاگرام و پست اینستاگرام چیست؟

تبلیغات در استوری و در پست اینستاگرام متفاوت است و به این صورت می باشد که تبلیغات در استوری ارزان تر از تبلیغات در پست های اینستاگرامی می باشد.

تبلیغات در اینستاگرام توسط چه کسانی منتشر می شود؟

کسانی که در اینستاگرام برای برند ها و شرکت های مختلف تبلیغ می کنند واینر نام دارند. واینر ها اقدام به تبلیغات گسترده برای برندهای مختلف می کنند و در قبال آنها پول خوبی به عنوان هزینه تبلیغات دریافت می کنند.

هزینه تبلیغات در اینستاگرام حدوداً چقدر می باشد؟

تبلیغات در اینستاگرام هزینه های متفاوتی دارد ولی به طور میانگین برای هر صد هزار بازدید حدوداً یک میلیون تومان دریافت می شود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.