بیوگرافی صدف بیوتی اینفلوئنسر اینستاگرام با عکس های قبل عمل و رازهایش

صدف بیوتی یک میک آپ آرتیست است که در سال های اخیر توانسته خود را در رده های بالای جهانی برساند. او از معروفترین افرادی است که در این زمینه فعالیت می کند. زمانی که در ایران بود و نوجوانی بیش نبود، به حرفه آرایشگری علاقه بسیاری داشت. از همان زمان آرایش کرده و مرتب بود و به کلاس های آرایشگری می رفت. تا اینکه تصمیم گرفت تا مهارت خود را با دیگران هم به اشتراک بگذارد و برای این کار ویدئوهایی را از خود تهیه و در فضای مجازی منتشر می کرد. این بانوی مدلینگ اصلا فکرش را هم نمی کرد که یه روزی از این طریق به مشهورترین سلبریتی فعال در این زمینه تبدیل شود. زمانی که او به شهرت رسید دیگر نتوانست جلوی پیشرفت خود را بگیرد و پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کرد و درجات عالی رسید. در ادامه این مقاله شما را با این هنرمند بیشتر آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی صدف بیوتی

بیوگرافی صدف بیوتی

صدف بیوتی نام اصلی او نیست. نام واقعی این سلبریتی صدف مسائلی می باشد. او در سال 1368 به دنیا آمده است و گفته می شود که تحصیلات عالی خود را در رشته شیمی تا مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد ادامه داده است. اما پس از آن به دلیل علاقه ای که به رشته آرایشگری داشت، کلا تحصیل را رها کرد و به طور حرفه ای به این رشته پرداخت. او در میان کاربران ایران جایگاه بسیار بالایی دارد. زمانی که نوجوان بود به مد و آرایش علاقه ای زیاد داشت تا جایی که همیشه خودآرایی می کرد و سعی می کرد تا نظر بقیه را به خود جلب کند. در حال حاضر او در شهر کالیفرنیای آمریکا زندگی می کند دو به عنوان دومین فرد فعال و معروف در زمینه بیوتی بلاگر شناخته می شود. او یکی از معروف ترین بلاگرهای ایرانی می باشد.

در چند سال اخیر ویدئوهای او توجه زیادی از کاربران را به طرف خود جلب کرده است. کلیپ هایی که او در آن ظاهر می شود و به خودآرایی می پردازد که بازدید زیادی می گیرد. او در این ویدئوهای آموزش های مختلفی در مورد آرایش و تکنیک های آن به طرفداران خود اراده می دهد. همچنین در برخی از آنها شاهد هستیم که این سلبریتی طرز تهیه ماسک های صورت مختلفی را نیز به آنها آموزش می دهد که بازدید خوبی می گیرد. او هوادارن خود را بچه بیوتی ها صدا می زند و سعی می کند تا آنها را هم در کار خود شریک کند و با آنها صمیمی باشد. جالب است بدانید که در صفحه او حتی مردان هم عضو هستند و ویدئوهای او را تماشا می کنند. از دوران کودکی به این رشته علاقه زیادی داشته و در این مورد گفته که دوست داشته یا یک آرایشگر شود یا اینکه به یک جراح پلاستیک حرفه ای تبدیل شود.

صدف بیوتی قبل از عمل

صدف بیوتی قبل از عمل

امروزه عمل زیبایی در بین افراد جامعه مد شده است و بسیاری از افراد برای اینکه بتوانند کم و کاستی های صورت و یا بدن خود را بپوشانند، دست به چنین اقدامی می زنند. آنها بدون اینکه به خطرات این کار بیاندیشیند متحمل هزینه های زیادی نیز می شوند. اما در عرصه مدلینگ و فضای مجازی نیز این عمل های زیبایی زیاد استفاده می شود و این افراد نیز برای اینکه یکسره جلوی دوربین هستند، صورت خود را به دست جراحان زیبایی می سپارند. در مورد صدف بیوتی حرف و حدیث های زیادی وجود دارد که برخی ها می گویند که این بانوی ایرانی دارای زیبایی طبیعی است. او در بیشتر کلیپ های خود به طور طبیعی عمل می کند و صورت خود را آرایش می کند و پس از آن دوباره در ویدئوی بعدی همین کار را انجام می دهد و سادگی و بی آلایشی این سلبریتی موجب شده تا کاربران با او احساس راحتی کنند و زیبایی او را خدادادی بدانند.

اما برخی دیگر می گویند که فرم بینی  و گونه این سلبریتی به طرز طبیعی نیست و احتمال قوی وجود دارد که او عمل تزریق ژل را انجام داده باشد. همچنین آنها می گویند که زمانی که بدون آرایش جلوی دوربین ظاهر می شود، اگر دقت کنید می بینید که زیر چشمان او نیز دارای سیاهی هایی بوده که با تزریق ژل بالا آمده و این موضوع موجب شده تا آن قسمت ها پر دیده شوند. از ان گذشه صورت کشیده او این نوید را می دهد که چونه و گونه این بانوی مدل مصنوعی است و در انها ژل تزریق شده است.

صدف بیوتی یوتیوب

صدف بیوتی یوتیوب

یوتیوب صدف بیوتی از جمله صفحات آرایشی پر بازدید و پر طرفدار حال حاضر این شبکه اجتماعی می باشد. او در این صفحه تمام کلیپ های خود را بارگزاری می کند و هر باری که این کار را انجام می دهد، بازدید فراوانی می خورد. گفته می شود که ایده این کار زمانی به ذهنش خطور کرده است که یه سرچی کوچولو در این شبکه اجتماعی می زند تا ببیند چه کسانی دارای پیج های این چنینی هستند که با کمال تعجب می بیند که در میان کاربران ایرانی هیچ پیجی در این راستا وجود ندارد. از آنجایی که لوازم آرایشی و بهداشتی و کلا رشته آرایشگری یک رشته پر طرفدار است، سریع دست به کار شد و اولین پیج را به نام خود ثبت کرد.

سپس به طور اتفاقی یک ویدئویی از خودآرایی خودش را در آن گذاشت و کم کم ظرف یک سال و نیم این پیج به پرطرفدارترین پیج ایرانی و دنیا تبدیل شد. در حال حاضر او کلیپ های مخصوص خود را در این صفحه هم منتشر می کند و از آنجایی که قوانین یوتیوب را هم خوب می داند و کاری جدید را انجام می دهد، درآمد خوبی هم ازا ین کار نصیبش می شود. یکی از قوانین شبکه یوتیوب این است که کارهایی که می سازد نباید کپی برداری از سایت یا شرکت خاص دیگری باشد در غیر این صورت به شما اجازه کار را نمی دهد. اما صدف هرگز کار کپی نمی کند و تمام ویدئوهای او ساخت خودش با برند خودش می باشد. به همین دلیل او یک تیم حرفه ای را استخدام کرده تا در این زمینه کار کند.

صدف بیوتی در برنامه سینا

صدف بیوتی در برنامه سینا

برنامه سینا ولی الله که از شبکه ماهواره ای پخش می شود، از این سلبریتی نیز دعوت کرده بود. در ابتدا مجری این برنامه او را معرفی می کند و می گوید که مهمان امروز ما اولین کسی است که توانسته در این راه به طور حرفه ای کار کند و طرفدراان زیادی را به طرف خود جذب کند. او نخستین میک آپ آرتیست ایرانی است که توانسته در تمام دنیا طرفداران بسیاری داشته باشد و ویدئوهای او بازدیدهای زیادی می خورد. سپس صدف با همان استایل همیشکی ووارد صحنه می شود و با مخاطبان با هیجان خاصی احوال پرسی می کند. این کار موجب می شود که سینا متلک پرانی خود را شروع کند و به او می گوید که واقعا لقب بیوتی برازنده تویه فقط و هیچ کس دیگه نمی تونه ازا ین لقب برای خودش استفاده کنه.

در ادامه این برنامه از بیوگرافی خودش می گه و در وسط آن سینا هم متلک های خودش را میگه. صدف می گوید که در سن 20 سالگی به آمریکا مهاجرت کرده و تا قبل از آن هم در ایران مشغول تحصیل و یاد گرفتن آرایشگری بوده است. او زمانی که به آمریکا می رود در یک سالن آرایشگری مشغول به کار می شود و رفته رفته برای خودش کار مستقلی را دست و پا می کند. سپس ویدئوها را شروع می کند و به یک باره به شهرت می رسد.

صدف بیوتی و همسرش

صدف بیوتی و همسرش

علی همسر او می باشد که بر اساس گزارش های رسیده، او در زمینه ساخت و ضبط ویدئو کار می کند. او یک تدوینگر ماهر است و برای خودش یک استودیو حرفه ای دارد. صدف برای اینکه بتواند ویدئوهای حرفه ای تری را برای طرفداران خود ضبط کند به سراغ او می رود و از او در این زمینه کمک می خواهد. علی هم که سال ها درا ین کار سابقه داشته با قراردادی با او همکاری می کند. این دو رفته رفته رابطه خودشان را افزایش می دهند و به همدیگر علاقمند می شوند. آنها پس از مدتی تصمیم می گیرند تا با هم ازدواج کنند و بالاخره در 17  اردیبهشت سال 1396 به طور رسمی اعلام می کنند که با هم ازدواج کرده اند.

صدف می گوید که یکی از دلایلی که به این درجه رسیده ام، علی همسرم بوده و اگر کمک و حمایت او نبود، هرگز به تنهایی قادر نبوده تا به این درجه برسد. علی نیز در این مورد گفته که از همان اول که سراغم آمد با یک نگاه عاشقش شدم. زیبایی و وقار او چشم مرا به خود گرفت و موجب شد تا از همان روز یکسره در ذهن من وجود داشته باشد.

پدر صدف بیوتی

پدر صدف بیوتی

پدر صدف بیوتی کیست یکی از سوالات رایج کاربران فضای مجازی می باشد. چندی پیش شایعه شده بود که عموی او به عنوان مشاور وزیر بهداشت کار می کند و این خبر خیلی زود تمام فضای مجازی را فرا گرفت. اما صدف پس از مدت کوتاهی به آن واکنش نشان داد و اعلام کرد که هرگز فردی را با این مشخصات نمی شناسد و با تگ کردن ویدئوی مورد نظر اعلام کرد که اصلا فردی با چنین نامی در وزارت بهداشت کار نمی کند. پس از مدتی مشخص شد که راست می گوید و آن فردی که در ویدئو ظاهر می شود رضا مسائلی استادیار دانشکده داندان پزشکی تهران می باشد.

این سلبریتی در حالی این شایعه را رد می کند که بنا به گفته خودش همیشه دوست داشته تا در مورد او شایعاتی به وجود آید. او می گوید که این کار موچب می شود که افراد مشهورتر شوند و این کاری با کلاس است. او می گوید که من آقازاده نیستم و هر گونه ارتباط با افراد سیاسی و دولتی را رد می کنم.

اینستاگرام صدف بیوتی

اینستاگرام صدف بیوتی

یکی از پر طرفدارترین پیج های ایرانی ها را دارد و در این شبکه اجتماعی فعالیت گسترده ای را انجام می دهد. در واقع می توان گفت که کانون فعالیت های این سلبریتی در این شبکه اجتماعی می باشد و در آن تمام کارهای خود را بارگزاری می کند. این صفحه در حال حاضر حدود 3 میلیون و 500 هزار فالور دارد و حدود 750 پست مختلف را منتشر کرده است. در آخرین پستی که این بانوی ایرانی منتشر کرده است او آموزش مدل موی حالت دار و فرفری را منتشر کرده است. این ویدئو تا به حال حدود 850 هزار ویو و بیش از 13 هزار کامنت گرفته است.

در این صفحه نوشته شده است که ساکن کالیفرنیای آمریکا می باشد و به عنوان بلاگر کار می کند. همچنین او سبک لایف استایل و گردشگری را نیز تیک زده است و از کانال یوتیوب صدف بیوتی هم در این صفحه تبلیغ می کند. نکته جالب دیگر این صفحه این است که او به همراه همسرش به تمام نقاط دنیا سفر می کند و تصاویر و کلیپ های خود را منتشر می کند. در حال حاضر او طرفداران زیادی دارد.

چالش صدف بیوتی

چالش صدف بیوتی

اما یکی دیگر از صفحات پر بازدید او در شبکه اجتماعی اینستاگرام صفحه Sadaf beauty diary می باشد که بیش از یک میلیون و 7000 هزار فالور دارد و حدود 390 پست مختلف را منتشر کرده است. در این صفحه نیز اطلاعاتی در مورد خود او وجود دارد و آدرش صفحات دیگرش را در شبکه های اجتماعی تبلیغ کرده است. اما علاوه بر عکس و کلیپ، او در این صفحه چالش هایی را نیز برگزار می کند که طرفداران بسیاری دارد. این روش یکی از ترفندهای امروزی سلبریتی های فضای مجازی است تا بتوانند کاربران را سرگرم کنند و با آنها در ارتباط باشند. او تا به حال چالش های زیادی را برگزار کرده است که یکی از آنها چالش دروغ می باشد.

ترشی لیمو صدف بیوتی

ترشی لیمو صدف بیوتی

اما جالب است بدانید که این سلبریتی در رشته آشپزی هم مشهور است. او به تازگی روش درست کردن ترشی لیمو را آموزش داده است. برای این کار 2 کیلو لیمو سبز نیاز دارید. همچنین نمک  و پودر پاپریکا به مقدار لازم، دبه شیشه ای یا پلاستیکی متوسط را هم تهیه کنید. در مرحله اول لیموها را شسته و با یک پارچه خشک می کنیم. سپس آنها را به چهار قسمت مساوی تقسیم می کنیم. سپس مقدار کمی نمک با پودر پاپریکا را در هر مرحله به ان اضافه می کنیم تا اینکه تمام بشه. بعد از آن، باید فراموش نکنیم که 10 سانت از شیشه یا دبه را خالی می گذاریم و درب آن را می بندیم. سپس باید آن را با پلاستیک سلفون بپیچونیم و در جای خنگ بگذاریم.

صدف بیوتی کیست

صدف بیوتی کیست؟

یکی از سلبریتی های مشهور حال حاضر دنیا می باشد که در زمینه آرایشگری و بیوتی بلاگری فعالیت می کند. او از دوران کودکی به این رشته علاقه داشت و تا زمانی که در ایران بود هم درس می خواند و هم در کنارش به این رشته می پرداخت. تحصیلات عالی خود را در رشته شیمی تا مقطع لیسانس ادامه داد و پس از آن به این رشته پرداخت. او در سن 20 سالگی به آمریکا مهاجرت کرد و در آنجا در یک سالن زیبایی مشغول به کار شد. در ابتدا گیج و سردرگم بود و نمی دانست چیکار کند اما یک روز در شبکه یوتیوب سرچ زد تا ببیند که چه کسانی درا ین شبکه کانال های آرایشی ایرانی دارد. با کمال تعجب دریافت که تا به حال هیچ کس چنین کانالی را ایجاد نکرده و او اولین کسی بود که این کار را می کند. سپس ویدئوهایی از خود ضبط می کرد و در آن بارگزاری می کرد. این کار را تا یک سال و نیم ادامه داد تا اینکه به شهرت رسید.

صدف بیوتی باقلوا

صدف بیوتی و تهیه باقلوا

این سلبریتی در صفحه یوتیوب خود ویدئویی را منتشر کرده است که در آن طرز تهیه باقلوا را آموزش می دهد. در این ویدئو نوشته شده است که می خوام طرز تهیه غذایی محبوب ایرانی ها را به شما آموزش دهم که تا به حال توی عمرتون نخوردید. او با صبر و حوصله این کار را جلوی دوربین انجام می دهد و به صورت حرفه ای طوری توضیح می دهد که انگار یک سرآشپز حرفه ای است. او نخستین بلاگری است که در این زمینه هم فعالیت می کند و در حال حاضر به خاطر این فعالیت هایش طرفداران بسیاری  را به طرف خود جذب کرده است. صدف یکی از بیوتی بلاگرهای حرفه ای است که طرفدارانش بیشتر او را به خاطر آرایشگری های او می شناسند.

صدف بیوتی ویکی پدیا

اطلاعات صدف بیوتی در ویکی پدیا

صدف بیوتی میکاپ آرتیست، اینفلوئنسر معروف ایرانی و بلاگر است که در سن 20 سالگی به آمریکا مهاجرت کرد. او از همان دوران نوجوانی به رشته آرایشگری علاقه زیادی داشت و به خاطر این که بتواند در این رشته فعالیت کند، رشته تحصیل خود را شیمی انتخاب کرد تا بتواند مواد آرایشی تولید کند. اما پس از اینکه در این رشته تا مقطع لیسانس ادامه تحصیل داد، تصمیم گرفت تا رشته خود را تغییر دهد و رشته پرستاری را برگزید. او علاقه زیادی به آرایشگری داشت و به همین دلیل در سالن زیبایی مشغول به کار شد و سپس کانال خود در شبکه های مجازی را ایجاد کرد و از خود ویدئوهایی را ضبط می کرد و آن را در این صفحات بارگزاری می کرد. او به خوبی خودارایی را به دیگران یاد می داد و در برخی از آنها هم ساختن ماسک های صورت حرفه ای را نیز به طرفداران خود آموزش می داد.

صدف و خواهرش

صدف و خواهرش

این بلاگر در ویدئویی با خواهرش مسابقه ای آرایشی را می گذارد که بازدید زیادی داشته است. آنها تصمیم می گیرند که در مدت 15 دقیقه در حالی که به سوالات هوادارانش جواب می دهند، خودآرایی کنند و هر کسی که بهتر و زودتر توانست خودش را آرایش کند، برنده است. کار فیلمبرداری و سوال پرسیدن را علی همسرش بر عهده دارد.

درآمد این بلاگر

درآمد این بلاگر

شاید شما هم تا به حال به این نکته فکر کرده باشید که درآمد این سلبریتی از این کارها چقدر می باشد. البته این نکته را باید ذکر کنیم که نمی توان در اینترنت مطبی در این مورد پیدا کرد اما می توان حدس زد که این بلاگر درامد زیادی را کسب می کند. در سال 2019 میلادی او یکی از تاثیرگذارترین فرد در زمینه اقتصاد معرفی شد. همچنین یکی دیگر از مجله های مشهور آمریکایی از او به عنوان فردی معروف در زمینه لوازم آرایشی یاد کرد که فعالیت های مفید و موثری در این زمینه دارد. او همواره در گردش است و تمام کشورهای جهان را دیده است. او یکی از ثروتمندترین بلاگرهای ایرانی می باشد.

عروسی صدف مسائلی

عروسی صدف مسائلی

همانطور که می دانید صدف برای اینکه کلیپ های حرفه ای تری را تولید کند، نزد علی می رود و از او می خواهد که در ساخت کلیپ ها کمکش کند. علی نیز این پیشنهاد را می پذیرد و از آنجایی که چند سال است در این زمینه سابقه و تجربه دارد، کلیپ های حرفه ای را از او می سازد و موجب می شود که کار صدف حسابی بگیرد. آنها همکاری خود را ادامه دادند تا اینکه به همدیگر علاقمند شدند و با هم ازدواج کرده اند. در تصاویری که از این زوج جوان منتشر شده است، صدف یک لباس صورتی خوشکل را پوسیده و خیلی ساده عکس گرفته است.

صدف مسائلی جدید

صفحات صدف در شبکه های مجازی

این سلبریتی همواره جدید ترین کلیپ ها و تصاویر خود را در صفحات اجتماعی خود به خصوص اینستاگرام منتشر می کند و از این طریق با کاربران در ارتباط می باشد. او دارای چند صفحه می باشد که هر کدام از آنها برای هدف خاصی ایجاد شده اند. شما می توانید با فالو کردن پیج های او در اینستاگرام و یوتیوب همیشه در جریان کارهای او باشید.

صحبت های صدف بیوتی در مورد اغتشاشات

اظهارات صدف بیوتی درباره اعتراضات مردمی و پاسخ برخی از بلاگرها به این شخص یکی از حاشیه های این چند وقت اخیر بوده است. پس از اینکه اعتراضات مردمی شکل گرفت افراد زیادی از جمله بلاگرها فعالیت خود را به احترام مردم کنار گذاشتند. بسیاری از افراد حمایت خود را اعلام کردند و گفتند که به احترام مردم فعلا فعالیتی ندارند. صدف بیوتی نیز یکی از این افراد بود اما پس از گذشت یک ماه با یک استوری جنجال های زیادی به پا کرد. با انتشار استوری راجب وضعیت خود در آمریکا گفته بود که باید فعالیت خود را شروع کند.

صدف بیوتی قبل از اعتراضات مردمی فعالیت های زیادی در پلتفرم هایی مثل اینستاگرام و یوتیوب داشت. او به دلیل اتفاقات پیش آمده همه آن ها را تعطیل کرد اما پس از یک ماه دوباره فعالیت خود را از سر گرفت. او در استوری خود گفته بود از آن جایی که کلی مشغله مالی مثل اجاره خانه و تامین وسایل زندگی را دارد باید فعالیت خود را شروع کند. همچنین او گفته بود که من مطمعنم که همه شما وضعیت من را درک می کنید. من از راه تبلیغات پول در می آورم و مجبورم کارم و تبلیغات خود را شروع کنم.

این استوری باعث شد که بسیاری از مردم او را آنفالو کنند. بسیاری از افراد نیز حملات تندی به صفحه او داشتند که باعث شد بلاگرهای دیگری مانند دنیا جهانبخت و ندا یاسی واکنش نشان دهند. صدف گفته بود بسیاری از کسانی که اخبار اعتراضات را پوشش می دهند، فعالیت می کنند و کسی به آن ها چیزی نمی گوید. این اشخاص هم با من هیچ فرقی نمی کنند و من به ناچار باید که فعالیت خود را آغاز کنم.

اما صدف فعالیت خود را پس از یک ماه آغاز کرد و به طور رسمی اعلام کرد که می خواهد تبلیغات پیج خود را ادامه دهد. همان طور که گفته شد صدف بیوتی اینستا شخصی خود را دارد. شما می توانید برای دیدن صفحه رسمی صدف و میک آپ صدف بیوتی به پیج او سر بزنید. او فعالیت هایی مثل منتشر کردن روزمرگی های خود را نیز در پیجش دارد. همچنین شما می توانید برای دیدن این روزمرگی های از جمله سگ صدف بیوتی و سایر فعالیت ها به صفحه او سر بزنید.

آرایش صدف بیوتی توسط علی

حتما می دانید که این میک آپ آرتیست چالش های زیادی را برگزار کرده است. یکی از چالش هایی که در یوتیوب خود برگزار کرد آرایش خودش توسط همسرش بود. صدف بیوتی آرایش خود را به دست همسرش سپرد و ویدئویی از آن منتشر کرد. شما می توانید برای دیدن آرایش صدف بیوتی توسط علی (همسر وی) به یوتیوب این شخص سر بزنید.

نگاهی به دروغ های صدف بیوتی

تا کنون اخبار زیادی راجب دروغ ها و افشاگری های افراد، از این میکاپ آرتیست منتشر شده است. برخی از این دروغ ها افشا شد و خود صدف به برخی از این افشاها واکنش نشان داده است. یکی از دروغ های این شخص که بسیار سرو صدا کرده است ماجرای دعوت شدن او به جشنواره کن است. چند وقت اخیر صدف در پیج اینستاگرام خود عکسی منتشر کرد. او در این عکس جایزه ای در دست داشت و اعلام کرده بود که از سوی جشنواره کن دعوت شده است.

او مدعی شده بود که به عنوان تاثیر گزارترین اینفلوئنسر و میک آپ آرتیست ایرانی انتخاب شده است. او در این عکس منشتر شده دو پیج اینستاگرامی دیگر را نیز تگ کرده بود. این کار او باعث شد تا بسیاری از افراد به آن صفحات تگ شده بروند و به قول خودشان از ماجرا با خبر شوند. مشخص شد این پیج هایی که تگ شده بودند تنها دو پیج معمولی راجب بهترین بلاگرهای جهانی است. حتی گفته شده است که این پیج ها تیک آبی ندارد یعنی از نظر خود اینستاگرام این پیج ها تایید نشده است.

پس از افشاگری هایی که انجام شد بسیاری از افراد متوجه شدند که دعوت شدن این شخص به جشنواره کن دروغی بیش نیست. حتی گفته شده است که این شخص جایزه ای هم که در دست دارد را خودش برای خودش گرفته است. پس از این افشاگری ها افراد زیادی به صفحه او حمله کردند و او را دروغگو خوانند.

چه ماجرایی بین الناز گلرخ و این فرد وجود دارد؟

پس از اینکه صدف در اینستاگرام خود ماجرای دعوت شدن خود را به جشنواره کن منتشر کرد الناز گلرخ نیز استوری های جنجالی زیادی گذاشت. طی این استوری ها الناز مدعی شد که کسی که به عنوان میک آپ آرتیست ایرانی یه جشنواره دعوت شده است من هستم. در ادامه گفته بود به دلیل اینکه نتوانستم ویزای خود را آماده کنم از این جشنواره دور ماندم. او گفته بود به همین دلیل است که صدف به جای من در جشنواره حاضر شده است. بعد از آن صدف تمامی این حرف ها را کذب و دروغ خواند و گفت هیچ ربطی به ویزا ندارد. او خطاب به گلرخ گفته بود که این جایزه برای من بوده است و لزومی نیست که به مردم دروغ بگویید.

بررسی فیلم عقد آریایی صدف بیوتی

ازدواج و عقد صدف و همسرش به صورت ایرانی و عقد آریایی بوده است. این دو فیلم و عکس های زیادی از خود در یوتیوب منتشر کردند که نشان از عقد آریایی آن ها بود. بعد از اینکه رضا گلزار و بهرام رادان هم عقد آریایی را انجام دادند همسر صدف، استوری منتشر کرد. او خطاب به همسرش گفت بسیار به تو افتخار می کنم که در این راه شجاع و پیش قدم بودی.

مروری بر مصاحبه مجله پل با Sadaf Beauty

یکی از مجلاتی که با این شخص مصاحبه انجام داده است، مجله پل است که بسیار مشهور است. صدف با این مجله مصاحبه ای داشت و از روند شروع کار میک آپ تا رسیدن به مرحله رشد و موفقیت صبحت کرد. او گفته بود زمانی که بسیار جوان بوده است رویای این کار را در سرش می پرورانده است. او اضافه کرد که خانواده اش بسیار با او مخالف بودند و دوست داشتند که او دکتر و یا پرستار شود.

صدف اما بر روی رویای خود ثابت قدم مانده است و تصمیم گرفته تا شغلی مرتبط با میک آپ را انتخاب کند. او مدتی در رشته شیمی درس می خوانده است تا بتواند محصولات آرایشی خودش را تولید کند. او از موانعی که بر سر راهش قرار داشت در این مجله صحبت کرد. او گفت سر انجام با مهاجرت و با داشتن همسری بسیار خوب و فهمیده توانستم موفق شوم. شما می توانید برای دیدن این مصاحبه با سرچ کردن در یوتیوب ویدئو مربوطه را مشاهده کنید.

سوالات متداول

چالش صدف بیوتی با خواهرش چگونه بود؟

این دو جلوی دوربین ظاهر شدند و باید در عرض 15 دقیقه خودشان را آرایش می کردند و همزمان به سوالات کاربران پاسخ می دادند.

شایعه آقازادگی صدف بیوتی چه بود؟

برخی ها شایعه کرده بودند که پدر او پست سیاسی و دولتی دارد در حالی که این دروغ بود و در پستی اعلام کرد که این حقیقت ندارد.

درآمد صدف بیوتی چقدر است؟

یکی از ثروتمندترین بلاگرهای ایرانی می باشد که میزان دقیق دارایی او معلوم نیست.

4/5 - (2 امتیاز)
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.