مرگ ناگهانی مادر آیسان اسلامی و اشک های پسر شاه برای مادرش

آیسان اسلامی یکی از بلاگرهای معروف ایرانی خالا با خبر مرگ مادر خود مواجه شده است . آیسان این خبر را چند ساعت بعد از طریق یک استوری در اینستاگرام به دیگران و در واقع به دنبال کنندگان خود نیز اعلام کرد. آیسان اسلامی یا همان پسر شاه معروف اینستاگرام در حال حاضر یکی از غمگین ترین افراد دنیا است و این اتفاق غم بسیار زیادی را بر دوش او گذاشته است.

ماجرای مرگ مادر آیسان اسلامی حقیقت دارد؟

ماجرای مرگ مادر آیسان اسلامی حقیقت دارد؟

اخبار مرگ مادر آیسان اسلامی سلبریتی و اینفلوئسر معروف اینستاگرام توسط خود وی در یک استوری منتشر شد. آیسان اسلامی یکی از سلبریتی های اینستاگرامی است که در طول چند ماه گذشته افراد زیادی صفحه او را دنبال کرده اند و از ویدیوهای جالب و خنده دار وی لذت بردند. فوت مادر آیسان اسلامی بسیاری از طرفداران او را ناراحت کرد و خودش آیسان نیز در غم بسیار عظیمی فرو رفته است. او که خبر فوت مادر خود را در استوری با دنبال کننده ها در میان گذاشت متاسفانه اعلام کرد که چند روزی گویا در اینستاگرام فعالیتی ندارد. آیسان اسلامی یکی از کمدین های بسیار خوب ایرانی در خارج کشور است و خانواده وی داخل ایران زندگی می کنند.

علت مرگ مادر آیسان اسلامی چه بود؟

علت مرگ مادر آیسان اسلامی چه بود؟

طبق گفته خود آیسان اسلامی در استوری، علت مرگ مادر او سکته مغزی بوده است. گویا ایشان به دلیل کهولت سن و استرس بیش از اندازه ای که داشته اند به یک باره دچار عارضه سکته مغزی شده و حدود چند ساعت بعد نیز دار فانی را وداع گفتند. این اتفاق تاثیر بسیار بدی بر روی آیسان و طرفداران و دنبال کننده های او داشته است. افرادی که او را می شناسند حتما می دانند تا چه حد آیسان اسلامی برای سرگرم کردن و خندیدن مردم تلاش کرده است و به گفته خود او اگر بتواند در این ایام و شرایط سخت داخل کشور کسی را بخنداند بهترین کار ممکن را کرده است. مادر آیسان اسلامی در روز 30 مرداد ماه 1402 فوت کردن و غم بسیاری زیادی را به جای گذاشت.

بعضی از این صفحات خبری سلبریتی های ایرانی در خارج از کشور در مورد سابقه بیماری های قبلی مادر آیسان اسلامی نیز اعلام کرده اند با این که این اتفاق یعنی سکته مغزی مادر آیسان، بیشتر به دلیل کهولت سن بوده است؛ با این حال یک سری مدارک نیز وجود دارد که ایشان در چند سال گذشته بیماری های مختلفی را تجربه را کرده اند و یکی از علل مرگ این بیماری ها نیز می تواند باشد. سکته مغزی مورد تایید بسیاری از پزشکان حرفه ای و خارجی بوده است و به همین دلیل آیسان اسلامی نیز علت این اتفاق را سکته مغزی اعلام کرد.

آیسان در مراسم تشیع جنازه مادرش شرکت می کند؟

او در استوری اعلام گرده است که گویا چند روزی در اینستاگرام فعالیتی نخواهد داشت و به نظر می رسد آیسان اسلامی برای تشیع جنازه مادر خود شرکت کند. پس از خبر مرگ فوت مادر آیسان اسلامی افراد زیادی به وی تسلیت گفتند و قرار است یک مراسم باشکوه، آیسان برای مادر خود برگزار کند. افراد زیادی از دوستان و هنرمندان خارج از کشور نیز در این مراسم حضور پیدا می کنند.

سوالات متداول

فوت مادر آیسان اسلامی واقعیت دارد؟

بله. این خبر توسط خود آیسان تایید شده است.

مرگ مادر آیسان اسلامی به چه علتی بوده است؟

طبق گفته آیسان سکته مغزی علت این اتفاق بوده است.

واکنش آیسان به این اتفاق چه بود؟

پسر شاه معروف با ناراحتی و غم زیاد در یک استوری اعلام کرده که در چند روز آینده هیچ فعالیتی نخواهد داشت.

5/5 - (1 امتیاز)
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.