ماجرای جدایی جیدال از گروه پایدار + مصاحبه جدید جیدال بعد از جدایی

در این مقاله از ایرانیان سلبریتی قصد داریم به جدایی جیدال از گروه پایدار بپردازیم. گروه پایدار در این چند ماه گذشته کم حواشی نداشته است. تقریبا میشه گفت اکثر این حواشی هم به جیدال مربوط می شود.

علت جدایی جیدال از گروه پایدار

علت جدایی جیدال از گروه پایدار

چند روز پیش در 14 مهر بود که خبر قطع همکاری علی جیدال با پایدار منتشر شد. بلافاصله جیدال و اعضای گروه پایدار این خبر را تایید کردند. تا کنون خبری در مورد علت جدایی جیدال از گروه پایدار منتشر نشده است. اما بنا بر گفته ها جدایی جیدال از پایدار به دلیل ایجاد تنش توسط مدگل است. مدگل پس از این که با جیدال قطع رابطه کرد کلیپ هایی به منظور تخریب شخصیت جیدال در فضای مجازی منتشر کرد. فاش شدن یک سری رازها در مورد جیدال باعث شد رابطه اش با گروه پایدار کم رنگ تر شود. در ادامه به جزئیات و واکنش ها اشاره خواهیم کرد.

استوری جیدال در خصوص جدایی از لیبل پایدار

چند روز پیش جیدال همزمان با انتشار آلبوم جدیدش به نام ستاره سهیل در صفحه اینستاگرامش استوری مرتبط به این موضوع منتشر کرد. او در این استوری نوشت: آلبوم ستاره سهیل اولین آلبوم مستقل من می باشد. از این به بعد من به صورت تکی ادامه فعالیت می دهم. من دیگر عضو گروه پایدار نیستم و البته هیچ گونه مشکلی هم با این گروه ندارم. برای تک تک اعضای این گروه آرزوی موفقیت می کنم. پایدار همیشه برای من مثل یک خانواده بوده است و خواهد بود.

با توجه به این استوری خیلی از اهالی رپ اعلام کردند که جیدال به دلیل داشتن سیاست های کاری خود پایدار را ترک کرده است.

اما باز هم با انتشار این استوری علت قطع همکاری جیدال و پایدار برای مخاطبان و اهالی رپ مشخص نشد. قطع همکاری جیدال با پایدار هم چنان برای بعضی از طرفداران این گروه غیر قابل باور است. از شروع همکاری جیدال با پایدار نزدیک به ده سال می گذرد. در طی این ده سال توانسته بود جای خودرا در طرفداران پایدار محکم کند. حتی کامنت های زیادی در صفحه اینستاگرام جیدال و پایدار گذاشته شد که جیدال دوباره به این گروه بازگردد و ادامه فعالیت با گروه پایدار را داشته باشد.

واکنش سایر اعضای گروه پایدار به جدایی جیدال

واکنش سایر اعضای به جدایی جیدال

پس از قطع همکاری علی جیدال با پایدار عرفان جزء اولین کسانی بود که نسبت به این ماجرا واکنش نشان داد. عرفان پایدار یکی از قدیمی ترین رپرهای ایران در ابتدا به شدت از رسانه های رپی انتقاد کرد که نسبت به ماجرای جدایی علی جیدال از پایدار بیش از حد تنش و حواشی ایجاد کرده اند. همچنین اعلام کرد که انقدر به دنبال تخریب گروه پایدار نباشید. امسال پایدار برنامه های زیادی دارد. او مستقیما به علت قطع همکاری جیدال و پایدار اشاره نکرد. فقط در انتها ویس منتشر شده اعلام کرد داستان خیلی پیچیده تر از این حرفاست و به مرور زمان داستان معلوم خواهد شد.

ویس منتشر شده عرفان با خداحافظی دوستانه جیدال کمی تناقض دارد. از صحبت های عرفان می توان این برداشت را کرد که جیدال به خواسته خود پایدار را ترک نکرده است. البته این فقط یک فرضیه است. با توجه به حرف های عرفان باید منتظر بمانیم جزئیات بیشتری از جدایی جیدال از گروه پایدار منتشر شود.

تا کنون اعضای دیگر پایدار به این موضوع اشاره نداشته نکرده اند. به زودی مشخص خواهد شد که آیا حرف های جیدال حقیقت دارد یا نه؟ آیا به خواست خود این گروه را ترک کرده است یا از گروه اخراج شده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید