لئوناردو دی کاپریو و ماریا برگووا با عکس های جدید

اخیرا خبر هایی از رابطه داشتن لئوناردو دی کاپریو و ماریا برگووا با یکدیگر منتشر شده است. همراه اخبار سلبریتی ها باشید.

دوست دختر جدید لئوناردو دی کاپریو کیست؟

بدون شک با بازیگر آمریکایی لئورنادو دی کاپریو آشنا هستید. این بازیگر به تازگی به رابطه خود با کامیلا مورون خاتمه داد و رابطه جدیدی را با ماریا برگووا آغاز کرد. بریم ببینیم ماریا برگووا کیست؟ ماریا مدل مطرح اوکراینی است و 22 سال دارد. البته لازم به ذکر که ماریا علاوه بر مدلینگ در حوزه بازیگری هم فعالیت می کند.او اخیرا در فیلم سینمایی آرزوی مرگ ایفای نقش کرد. بازیگری او مورد توجه ستارگان هالیوود از جمله لئورنادو دی کاپریو قرار گرفت. جالب است بدانید که ماریا 25 سال از لئونارد کوچک تر است. در ادامه این مقاله به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

دوست دختر جدید لئو

ماجرای لئوناردو دی کاپریو و ماریا برگووا

تا کنون جزئیات زیادی از رابطه جنجالی و پنهانی لئوناردو دی کاپریو و ماریا برگووا منتشر نشده است. اما یک سری مدارک وجود دارد که نشانگر این است. دی کاپریو و ماریا برای اولین بار در فرانسه یک دیگررا ملاقات کرده اند. با توجه به اتفاقات و جنگ های اخیر اوکراین ماریا سه سالی هست به کشور فرانسه مهاجرت کرده است. بعضی ها بر این عقیده هستند لئوناردو دی کاپریو و ماریا برگووا خیلی وقت که یک دیگر را می شناسند. تا کنون این افراد به رابطه خود هیچ گونه واکنشی نشان نداده اند.

عکس های لئوناردو دی کاپریو و ماریا برگووا

یکی از مواردی که باعث فاش شدن رابطه لئوناردو دی کاپ ریو و ماریا برگووا شد. انتشار عکس های دو نفره این افراد بود. چند روز پیش عکس هایی از ماریا و دی کاپریو در یک قایق تفریحی منتشر شد که نظر کاربران را به خود جلب کرد. البته بعضی ها هم مدعی شده اند که این عکس ها فتوشاپ است. اما دوستی و رابطه این دو نفر به هیچ وجه دور از انتظار نیست. زیرا برای مدت زیادی هست که یک دیگرا می شناسند و اخیرا هم رفت و آمد خودرا افزایش داده اند. پیش بینی می شود که به زودی لئورناردو و ماریا رابطه خودرا به صورت رسمی اعلام خواهند کرد تا به حواشی های پیش آمده پایان دهند. این ازدواجپنجمین ازدواج دی کاپریو خواهد بود. آیا به نظر شما رابطه برگووا و دی کاپریو ماندگار خواهد بود یا به سرنوشت ازدواج های پیشین او تبدیل خواهد شد. در مقاله های بعد به توضیحات بیشتر اشاره خواهیم کرد. تشکر از همراهی شما عزیزان.

سوالات متداول

  1. ماریا برگووا در چه حوزه هایی فعالیت می کند؟

    ماریا در حوزه های بازیگری و مدلینگ فعالیت می کند.

  2. نام نامزد قبلی لئورنادو دی کاپریو چی بود؟

    همسر قبلی دی کاپریو، کامیلا مورون مدل معروف آمریکایی بود.

5/5 - (3 امتیاز)
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.