جیجی حدید و دیکاپریو + عکس های جدیدشان

اخیرا حواشی بین جیجی حدید و دیکاپریو به وجود آمده است. در این مقاله باهم این حواشی را بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید. اخبار سلبریتی ها را از اینجا بخوانید.

رابطه جیجی حدید و دیکاپریو

چند وقتی هست که لئوناردو دیکاپریو رابطه خود را با کامیلا مورونه به اتمام رسانده است. اما مثل این که لئو رابطه جدیدی را شروع کرده است. اخیرا خبری از رابطه جیجی حدید و دیکاپریو منتشر شده است. اما تا کنون لئو و جیجی مدل معروف این رابطه را تایید یا تکذیب نکرده اند. البته در ادامه این مقاله به نکاتی اشاره خواهیم کرد که معلوم می شود این دو نفر رابطه جدی را با یکدیگر شروع کرده اند. با این مدارک این دو سلبریتی دیگر نمی توانند به انکار کردن این رابطه بپردازند.

عکس های جیجی حدید و دیکاپریو

اخیرا چندین عکس جنجالی از این دو سلبریتی معروف منتشر شده است. یک عکس اخیرا منتشر شد و حواشی زیادی هم ایجاد کرد. عکس لئو و جیجی در یک قایق تفریحی خصوصی بود. مثل این که قایق مال لئو بوده است. تا کنون این بازیگر معروف هیچ واکنشی به عکس های منتشر شده نشان نداده است. علاوه بر این عکس، عکس هایی از جیجی و دیکاپریو در سواحل جنوب فرانسه منتشر شده است. معلوم نیست که کی قرار این دو سلبریتی رابطه خود را به طور رسمی اعلام کنند.

دیکاپریو
دیکاپریو

حواشی جنجالی دی کاپریو و حدید

یکی از موضوعات مهم که بین این دو نفر دیده می شود. اختلاف سنی زیاد است. لئو به زودی 48 ساله خواهد شد و حدید هم به تازگی 25 سالگی خودرا پشت سر گذاشت. لئو نزدیک 22 سال از حدید بزرگتر است. البته نکته ای که تقریبا برای دی کاپریو کاملا عادی شده است همین اختلاف سنی زیاد است. او در سه رابطه گذشته خود تقریبا 20 سال اختلاف سنی داشت و از هر سه نفر بزرگتر بود.

عکس هایی که از جیجی حدید و دیکاپریو منتشر شد به خیلی از سوالات خبرنگاران و مردم پاسخ داد. اما آیا دی کاپریو قصد دارد این رابطه به طور رسمی اعلام کند؟ در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری از این رابطه اشاره خواهیم کرد. ممنون از همراهی شما.

سوالات متداول

آیا دی کاپریو رابطه جدید خودرا با حدید به طور رسمی اعلام کرده است؟

خیر جیجی حدید و دیکاپریو اصلا تا کنون به این موضوع هیچ اشاره ای نکردند.

عکسی که از دی کاپریو و حدید منتشر شد در کجا گرفته شده بود؟

چندین عکس از جیجی حدید و دیکاپریو گرفته شده بود. یکی در قایق تفریحی و یکی دیگر سواحل جنوبی فرانسه.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.