لیست اینفلوئنسر های معروف ایرانی به همراه برسی درآمد پولدارترین آنها

اینفلوئنسر های معروف ایرانی طرفداران بسیاری دارند. آنها برای اینکه بتوانند به تعداد این هواداران خود بیافزایند، باید برنامه های خاصی را در نظر بگیرند. همانطور که می دانید برای اینکه به یک اینفلوئنسر تبدیل شویم باید چند راهکار را دنبال کنیم که نخستین آنها داشتن برنامه مدون و منظم می باشد تا بتوانیم فالوورهای خود را سرگرم کنیم و به آنها خوراک بدهیم. همچنین حتما باید با آنها رابطه برقرار کنیم و سعی کنیم تا آنطور که آنها می خواهند ادامه دهیم. البته این بدان معنی نیست که همه برنامه های خود را طبق خواسته آنها بچینیم اما اینفلوئنسرهای معروف داخلی معمولا بهای زیادی به دنبال کننده خود می دهند. در این مقاله سعی می کنیم تا برخی از این افراد مشهور را به شما بشناسانیم و بگوییم که این افراد دارای چه خصوصیاتی می باشد. با IranianCelebrity و ادامه این مقاله همراه باشید.

معروف ترین اینفلوئنسر های ایرانی

معروف ترین اینفلوئنسر های ایرانی

اینفلوئنسر های معروف ایرانی نیز در زمینه های مختلفی کار می کنند. هر کدام از آنها فعالیت خود را متمرکز روی موضوع خاصی دنبال می کنند و سعی می کنند تا در آن شاخه بهترین باشند. در این بخش قصد داریم تا برخی از آنها را به شما معرفی کنیم.

نواب ابراهیمی

رشته غذا و آشپزی طرفداران زیادی دارد که سن و سال هم نمی شناسد. زمانی که از کنار رستورانی می گذرید و با اینکه گرسنه هم نیستید، اما بوی خوش غذا را که حس کنید، خود به خود هوس می کنید. این کار توسط جادوگری به نام آشپز انجام می شود که توانسته با این شگرد طرفداران زیادی را برای خود جمع کند. یکی از آنها نواب ابراهیمی است که این کار را در دنیای مجازی هم گسترش داده است. چند وقتی است که استفاده از شبکه های اجتماعی برای تبلیغات محصولات شدت گرفته است و افرادی در این زمینه کار می کنند تا محصولات خود را به دیگران بشناسانند. البته این اینفلوئنسر را می توان به عنوان یک تیستر شناخت. او با تست کردن غذاهای گوناگون موجب می شود تا طرفداران خود را ترغیب کنند تا از غذاهای رستوران خاصی غذا تهیه کنند.

 اینفلوئنسر های معروف ایرانی در اینستاگرام

 اینفلوئنسر های معروف ایرانی در اینستاگرام

همه این افراد در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می کنند و از این طریق به اهداف خود می رسند.

صدف بیوتی

اما در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی صدف بیوتی در جایگاه نخست قرار دارد. حتما می دانید که این صنعت در کشور ما جایگاه ویژه ای دارد و هر کسی که بتواند خود را در این زمینه به شهرت برسد، درآمد بالایی را نسیب خود می کند. صدف جز آن دسته از افرادی است که نه تنها در ایران بلکه در کشورهای خارجی نیز صاحب سبک می باشد و شهرت دارد. او را به خاطر ویدئوهای آموزشی که می ساخت می شناسند. چند سال پیش او در ابتکاری سعی کرد تا به دیگران طریقه خود آرایی را آموزش بدهد. پس از آن، مدتی را به همین منوال ادامه داد تا اینکه توانست نظر افراد زیادی را به طرف خود جلب نماید. در حال حاضر یکی از معروف ترین افرادی که در این زمینه کار می کند، می باشد و سال هاست در این زمینه فعالیت می کند. حتی گفته می شود که مردان زیادی هم نکته های آموزشی او را دنبال می کند.

لیست اینفلوئنسر های معروف ایرانی

لیست اینفلوئنسر های معروف ایرانی

محمد امین کریم پور

این فرد توانسته در زمینه گرافیک و عکس کارهای بسیار زیبایی را در صفحه خود منتشر کند و طرفداران را به سمت خود جذب نماید. او در صدر افرادی است که در این زمینه کار می کند. وی همچنین هم اکنون بیش از 4 میلیون دنبال کننده دارد و می توان دریافت که رشته او یکی از پرطرفدارترین رشته های اینفلوئنسری می باشد. در صورتی که کمی خلاقیت داشته باشید و بتوانید مهارت ساختن کلیپ های طنز را یاد بگیرید می توانید از این طریق به درآمد خوبی برسید. این سلبریتی گفته بود که زمانی که این کار را شروع کرده، در شبکه اجتماعی فیسبوک بوده و تنها با 5 هزار فالوور استارت کار را زده و کم کم موجب شده تا با انگیزه و پشتکار ان را گسترش بدهد و تبدیل به یکی از معروف ترین افراد در ایران شود. او گفته که به تنهایی به این نقطه رسیده و در حال حاضر هم یک تیم حرفه ای دارد که در این زمینه کار می کند.

اسامی  اینفلوئنسر های معروف ایرانی

اسامی  اینفلوئنسر های معروف ایرانی

نهال سلطانی

مد و پوشاک صنعتی است که زن و مرد نمی شناسد. به همین خاطر تعداد افرادی که در این زمینه کار می کنند نیز بسیار بیشتر است. آنها کار سختی دارند تا بتوانند، خود را در این زمینه مطرح کنند. نحوه کار آنها هم متفاوت می باشد و باید راهکارهای عملی را یاد داشته باشند. نهال سلطانی جوان ایرانی است که در شهر تهران متولد و زندگی می کند. زمانی که 14 سال داشت وارد دنیای مد شد و به خاطر استایل خاصش خیلی سریع در این صنعت جا افتاد. زیبایی اش بی نظیر بود و چشم همه را به خود جلب می کرد به همین خاطر هم به او لقب عروس خاورمیانه را داده اند. با شرکت های بزرگ دنیا کار می کرد و همین امر هم موجب شد تا خیلی زود به شهرت برسد. البته این تنها علاقمندی او نبود و شاید مقداری از این شهرت را مدیون خوانندگی و بازیگری هم باشد. در حال حاضر او در صدر افرادی است که در این زمینه کار می کند.

نام های  اینفلوئنسر های معروف ایرانی

نام های  اینفلوئنسر های معروف ایرانی

هدی رستمی

شاید شما هم با افرادی که دائم السفر هستند، برخورد کرده باشید. آنها را می توان به مثابه افرادی دانست که خانه شان بر دوششان است. همه جا می روند و به همه جا سر می زنند تا آن شاد باشند و از آن لذت ببرند. اما این رفته رفته به شغل تبدیل شد و در حال حاضر هم کسانی هستند که این کار را فقط برای درآمد انجام می دهند. این افراد آدم های ماجراجویی هستند اما در کنار آن سعی می کنند تا آن مکان را به افراد دیگر هم معرفی کنند و از این طریق با یک تیر دو نشان را بزنند. هدی رستمی زمانی که در ایران بود این ایده را در سرش داشت. اما نتوانست عملی کند.

زمانی که به کشور سوئد رفت، به خاطر اینکه از زندگی خسته شده بود و اینکه به دنبال راهی بود تا بتواند از فشارهای درسی و زندگی خلاص شود، تصمیم گرفت تا به مکان های اطراف خانه خود سفر کند و آنها را معرفی کند. این کار را در ابتدا به طور آزمایشی انجام داد و به خاطر اینکه دانشگاه می رفت، نمی توانست به مکان های دوردست سفر کند. او با سفر به روستاهای قدیمی و کهن سعی می کرد تا از آنها و آداب و رسومش فیلم تهیه کند و در صفحه خود منتشر کند. به همه مکان ها سر زده بود و به نقطه ای رسید که فهمید که باید کارش را گسترش بدهد و کشورهای دیگر را هم معرفی کند. برای همین تصمیم گرفت تا ماجراجویی خود را جهانی کند.

اینفلوئنسر های معروف ایرانی در ایران

اینفلوئنسر های معروف ایرانی در ایران

نگین عابدزاده

اما این سلبریتی از افرادی می باشد که در زمینه سبک زندگی کار می کند. این افراد روش و راه زندگی نوین را به دیگران آموزش می دهد و سعی می کند تا آموزش هایی را در این مورد به دیگران معرفی کند. این اینفلوئنسر زمانی که دانشجو بود یک دوربین عکاسی خرید و با همان دوربین شروع به عکس گرفتن کرد. با دوست پسر خود که در مسیر دانشگاه آشنا شده بود، ازدواج کرد و پس از مدتی تصاویر عاشقانه خود را در صفحه خود منتشر می کرد که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفت و رفته رفته مشهور شدند. همسرش که یک کافه دارد نیز پیشنهاد داد تا در کنار این کار کافه او را هم تبلیغ کند. پس از آنکه این کار را انجام داد، مشتری های زیادی به این کافه سرازیر شدند و طولی نکشید که آنها مزه تبلیغات را چشیدند و تازه دریافتند که چه کارهایی را می توانند از این طریق انجام دهند. به همین منظور فعالیت های خود را در شبکه اجتماعی گسترده تر کردند و در حال حاضر در صدر افرادی ایستاده است که درا ین زمینه فعالیت می کند.

 اینفلوئنسر های معروف ایرانی در مجازی

 اینفلوئنسر های معروف ایرانی در مجازی

امیر رضا سعیدی

اما یکی از پرطرفدارترین رشته ها، رشته تکنولوژی می باشد که به دسته های مختلفی تقسیم می شود. یکی از اینفلوئنسرهایی که در این زمینه فعالیت می کند و توانسته نظر کاربران زیادی را به طرف خود جلب نماید، امیر رضا می باشد. او توانسته با ترفندهایی نگاه های زیادی را به طرف خود جذب کند. با دنبال اخبار دنیای تکنولوژی و موبایل و همچنین بازی های رایانه ای، صفحه ای برای خود ساخته که فالورهای زیادی دارد و از نظم خاصی هم برخوردار می باشد. مهارت او در این رشته موجب شده تا کاربران زیادی را به طرف خود جذب کند. از دیگر فعالیت های او مشورت دهی می باشد. کاربرانی که سوالاتی در این زمینه داشته باشند، می توانند با او در ارتباط باشند که این کار ساده موجب محبوبیت دو چندان او شده است.

 اینفلوئنسر های معروف ایرانی در اینستا

 اینفلوئنسر های معروف ایرانی در اینستا

همانطور که گفته شد تمام این افرادی که به عنوان اینفلوئنسر های معروف ایرانی به شما معرفی کرده ایم، در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می کنند و جالب است بدانید که فعالیت آنها بشدت درا ین شبکه افزایش یافته است.

مشهورترین  اینفلوئنسر های معروف ایرانی

مشهورترین  اینفلوئنسر های معروف ایرانی

همه افرادی که در این مقاله به شما معرفی کردیم افرادی مشهوری هستند که هر کدام از آنها در زمینه ای که فعالیت می کنند، توانسته اند در صدر آن قرار بگیرند. باید به یاد داشته باشید که در حال حاضر در هر زمینه ای فعالیت های گسترده ای انجام می شود و افراد زیادی هم در آن فعال هستند اما آن دسته از افرادی به شهرت می رسند که برنامه کامل و مدونی داشته باشند.

اینفلوئنسر های معروف ایرانی در توییتر

اینفلوئنسر های معروف ایرانی در توییتر

شاید شما هم جزء آن دسته از افرادی باشید که هنوز از این شبکه اجتماعی استفاده نکرده باشید و ندانید که این شبکه چه کاربردی دارد. در واقع این شبکه بیشتر برای سیاسیون است و افرادی که در زمینه سیاست و موضوعات مربوطه فعالیت می کنند، در آن فعالیت های خود را دنبال می کنند. چند پیش معاون وزیر ارتباطات آماری را در مورد افرادی که در این شبکه فعالیت می کنند، را منتشر کرد که طبق آن 318 اینفلوئنسر ایرانی در این شبکه بیش از 30 هزار فالوور دارند. همچنین در بخشی دیگری از این آمار آمده است که 202 نفر از این افراد بیش از 50 هزار نفر فالور دارند که این آماری بی نظیر است. از این تعداد 73 درصد آنها شخص حقیقی و 24 درصد آنها نیز سازمانی و بقیه آنها دارای پیج می باشند.

اما در بخش دیگری از آن آمده است که این شبکه اجتماعی سیاسی ترین شبکه اجتماعی است. در این میان اما افراد و هنرمندان زیادی هم هستند که در آن فعالیت می کنند. افرادی مانند امید جلیلی، ترانه علیدوستی و سیامک انصاری از جمله سلبریتی هایی می باشند که در آن به شدت فعالیت می کنند و دنبال کنندگان زیادی دارند.

اینفلوئنسر های معروف ایرانی در خارج

اینفلوئنسر های معروف ایرانی در خارج

اما در میان این همه اینفلوئنسر، تعدادی نیز هستند که در خارج از کشور زندگی می کنند. آنها نیز به خاطر اینکه در رشته ای صاحب سبک هستند، طرفداران زیادی دارند و سعی می کنند تا هر روز به تعداد آنها اضافه کنند. در ادامه به برخی از این افراد می پردازیم.

لیلا میلانی

مدل، بازیگر و سلبریتی مشهور دو رگه ایرانی کانادایی می باشد که در حال حاضر در ایالت کالیفرنیای آمریکا ساکن است. از سال 2009 میلادی یک برند آرایشی و بهداشتی را به نام خود ثبت کرد و از همان زمان در این زمینه کار می کند. او محصولی به نام لیلا میلانی هیر Leyla Milani Hair را تولید و به بازار عرضه کرد. این محصول از محصولات گران قیمت بازار می باشد و زمانی که تولید شد، حسابی در میان مردم توزیع و تبلیغ شد. این سلبریتی برای اینکه بتواند مشتری را به طرف خود جذب کند، به خوبی از تبلیغات استفاده کرد. لیلا کسب و کار خود را گسترش داد و در حال حاضر محصولات زیادی را در زمینه آرایشی بهداشتی تولید می کند.

نگین میر صالحی

او نیز یکی دیگر از سلبریتی هایی می باشد که توانسته یک برندی را به نام خود ثبت کند. او از سال 2012 فعالیت های حرفه ای خود را شروع کرد. برند او “گیسو” نام دارد و در ابتدا گفته می شد که حدود 2 میلیون دلار سرمایه داشت. البته قبل از آن او به عنوان مدل و تبلیغ کننده مارک های معروفی مانند دیور، کلوئه و ولنتینو کار می کرد و کم کم به سمتی رفت که تصمیم گرفت مستقل شود.

شیوا صفایی

این اینفلوئنسر بیشتر محبوببت خود را زمانی بدست آورد که در برنامه باشگاه زنان دوم به عنوان دوست دختر محمد حدید پدر جی جی و بلا حدید مشهور، روی صحنه رفت و معرفی شد. در حال حاضر او حدود یک میلیون دنبال کننده دارد و هر روز هم به تعداد آن اضافه می شود. این سلبریتی در زمینه مدل و فشن کار می کند و چند بار تصویر او روی کاور چندین مجله از جمله هارپرز منتشر شده است.

سیلویا و جولیا حق جو

اما یکی از دو قلوهای مشهور ایرانی آلمانی می باشند که در ابتدا از شرکت مدلینگ نکست کار خود را آغاز کردند. به دلیل استایل و سبک خاصی که دارند توانسته اند در رویدادهای مشهوری مانند فشن شوی شنل و هرمس و فستیوال فیلم کن حضور داشته باشند. این سلبریتی ها هم در ایران و هم در خارج از کشور دنبال کننده زیادی دارند.

یلدا حق شریفی

طبق گزارشات این سلبریتی در سال 2016 میلادی یکی از ده اینفلوئنسر برتری بود که در زمینه مد و فشن فعالیت می کرد. او قبل از اینکه به این رشته روی بیاورد، در ابتدا به عنوان ویراستار کار می کرد و با برندهای معروفی مانند لوکسیتن، لانکوم و لورئال مشغول به کار بود. کم کم به این رشته علاقمند شد و خود هم ویراستاری و هم مدلینگ را تنظیم می کرد.

لیلی قالیچی

او یکی از ستارگان و افراد مشهور ایرانی خارج نشین است که در تگزاس امریکا به دنیا آمده است و کار خود را در ابتدا از رشته وکالت آغاز کرده است. زمانی که در یک سریال آمریکایی از او دعوت شد تا بازی کند، وارد دنیای اینفلوئنسری شد و از همان زمان به بعد به شهرت رسید. در شبکه های اجتماعی فعالیت های خود را گسترش داد و کلیپ های زیبایی و خودآرایی تنظیم و منتشر می کند. حتی توانسته یک برندی را به نام خود ثبت کند و مژه مصنوعی تولید و روانه بازار نماید. این برند را سلبریتی های مشهوری مانند بیانسه و کیم کارداشیان استفاده می کنند که موجب بیشتر شدن محبوبیت آن شده است.

پولدارترین  اینفلوئنسر های معروف ایرانی

پولدارترین اینفلوئنسر های معروف ایرانی

از جمله افرادی که در این دسته قرار می گیرد، می توان به محمد امین کریم پور اشاره کرد که توانسته از این طریق به درآمد بالایی دست یابد. او که در حال حاضر فالورهای زیادی را به طرف خود جذب کرده است، در یک برنامه تلویزیونی اعتراف کرد که به سینما و تلویزیون علاقه داشته و به خاطر اینکه نتوانسته به آن راه یابد اینفلوئنسری را با شدت ادامه داده و در حال حاضر از این طریق توانسته به خاسته خود برسد. او در آن برنامه گفت که در صفحه اینستاگرام خود هر ویدئویی که تولید می کنم و تبلیغ شرکت های خاصی را انجام می دهم مبلغ 10 میلیون تومان را دریافت می کند که رقمی بسیار بالا می باشد.

اما یکی دیگر از این اینفلوئنسرهای پولدار سهیل مستجابیان می باشد. او به رشته تئاتر علاقه بسیاری داشته و حدود 20 سال قبل در این رشته بازی می کرده است. اما کم کم موجب می شود تا به ساخت و انتشار کلیپ های دابسمش روی بیاورد و از این طریق زندگی خود را5 بگذراند. او توانسته کارهای زیادی را تولید کند و برای شرکت های زیادی هم تبلیغ کند. در حال حاضر او فالورهای زیادی دارد و درآمد او و تیمش از طریق تبلیغات برای شرکت های مختلف تامین می شود.

ماشین های  اینفلوئنسر های معروف ایرانی

ماشین های  اینفلوئنسر های معروف ایرانی

مسلما این افراد برای اینکه بتوانند نظر دیگران را به طرف خود جلب نمایند، از بهترین مارک های اتومبیل خارجی استفاده می کنند. انهایی که در خارج از کشور زندگی می کنند، معمولا از طرفداران محصولات بنز و لامبورگینی می باشند و هر کدام از آنها یکی از محصولات این شرکت ها را در پارکینگ خود دارند. اما در داخل برخی از این اینفلوئنسرها از ماشین های داخلی استفاده می کنند.

خانه های  اینفلوئنسر های معروف ایرانی

خانه های  اینفلوئنسر های معروف ایرانی

با درآمدی که برخی از آنها دارند، معمولا خانه های آنها در مناطق بالا شهر و مرفه شهر زندگی می کنند. خانه های آنها با سایر افراد تفاوت های زیادی دارند. سبک داخلی منازل آنها معمولا به سبک های مختلفی چیده شده اند و بنا بر سلایق آنها، وسایلی را می خرند که طبق نظر و سلیقه آنها باشند. اما برخی دیگر دوست دارند تا به سبک سنتی زندگی کنند. از لحاظ قیمتی هم به دلیل اینکه در مناطق بالا شهر هستند، متری میلیون ها تومان فی می خورند.

درامد  اینفلوئنسر های معروف ایرانی

درامد اینفلوئنسر های معروف ایرانی

در بحث درآمد که نگاه کنیم موضوع یک خورده پیچیده می شود و نمی توان به طور دقیق در این باره تصمیم گرفت و مبلغ دقیقی را ذکر کرد. در یک تحقیق که چند سال پیش منتشر شده بود و با چند تن ازا ین اینفلوئنسرها مصاحبه ای انجام داده بودند، روشن شد که برخی از آنها بین 50 تا 100 میلیون تومان در ماه درآمد دارند و برخی دیگر چندین برابر این مبلغ را به حساب خود واریز می کنند. در این گزارش با فردی که شهرت چندانی نداشت نیز صحبت کرده بودند که گفته بود که حداقل دریافتی او از این طریق 10 میلیون تومان می باشد. او نیز در این شبکه برند شرکت های مختلف را تبلیغ می کند.

سوالات متداول

اینفلوئنسر های معرف ایرانی در چه زمینه هایی کار می کنند؟

گرافیک، فشن، مد، خوانندگی، گردشگری، مسافرت، آرایشی و بهداشت و هر زمینه ای که به آنها علاقه داشته باشند، فعالیت می کنند.

اینفلوئنسر های معروف ایران چقدر درآمد دارند؟

برخی از آنها در ماه بالای 100 میلیون تومان درآمد دارند و برخی نیز گفته اند که درآمد های محدودیتی ندارند. اما برخی دیگر 10 میلیون تومان درامد دارند.

اینفلوئنسر های معروف ایرانی چگونه به شهرت می رسند؟

آنها با انجام کارهای خاص و ویژه و نیز برنامه های سرگرم کننده سعی می کنند تا نظر مخاطبان و کاربران را در فضایم جازی به خود جلب نمایند و مشهور شوند.

5/5 - (1 امتیاز)
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه