آهنگ مجلسی تهی و پیشرو دیس تتلو + ماجرای دزدی تهی از پیشرو

این روزها آهنگ مجلسی تهی و پیشرو سر و صدای زیادی در بین اهالی رپ فارس به پا کرده است. در ادامه این مقاله به حواشی آهنگ مجلسی خواهیم پرداخت.

  • توجه : تهی بدون رضایت پیشرو از یکی از ورس های او در این آهنگ استفاده کرده است!

فیری استایل مجلسی تهی و پیشرو

چند روز پیش بود که دو رپر نسل یک پیشرو و تهی ترکی به نام مجلسی منتشر کردند. فیری استایل مجلسی تهی و پیشرو بلافاصله مورد توجه کاربران قرار گرفت. این فیری استایل در اصل یک دیس به تتلو بود. پس از منتشر شدن آهنگ مجلسی تهی و پیشرو کاربران و حتی رپرهای مطرح نسبت به آن در فضای مجازی واکنش نشان دادند. در ادامه مقاله به جزئیات بیشتر این دیس اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

فیری استایل مجلسی تهی و پیشرو

این فری استایل دیس به تتلو بوده؟

بله! آهنگ مجلسی تهی و پیشرو دیس به تتلو بود. این آهنگ مخاطبان را شگفت زده کرد. امیر تتلو، رضا پیشرو و حسین تهی سه رپری هستند که سال های زیادی باهم فعالیت مشترک داشتند و آهنگ های زیادی را باهم منتشر کرده اند. نزدیک به یک سال گذاشته بود که کنسرتی در ترکیه برگزار کردند. به همین منظور این فری استایل کمی غیر منتظره بود. تا کنون به دلایل این اختلاف اشاره نشده است. البته در سال های گذشته هم شاهد اختلاف بین این سه رپر بوده ایم.

واکنش تتلو به دیس تهی

پس از منتشر شدن فری استایل تهی و پیشرو، بلافاصله تتلو در فضای مجازی واکنش نشان داد. تتلو در پیج اینستاگرامش استوری منتشر کرد که نوشته بود: یکم یاد بگیرین، نردبون ول کنین و نون بازوتون را بخورید. دور از انتظار نیست شاهد منتشر شدن دیس بک از سمت تتلو باشیم. تا کنون امیرتتلو به رضا پیشرو واکنش خاصی نشان نداده است.

واکنش تتلو به دیس تهی

دانلود آهنگ مجلسی تهی و پیشرو

آهنگ مجلسی تهی و پیشرو بلافاصله بر روی سایت های مختلف قرار گرفت. به راحتی می توانید فری استایل مجلسی تهی و پیشرو را از سایت های معتبر دانلود کنید. البته این موزیک به صورت فری استایل منتشر شده است. به احتمال زیاد نسخه رسمی و با کیفیت آن به زودی منتشر خواهد شد. زمان فری استایل مجلسی تهی و پیشرو دو دقیقه و بیست و سه ثانیه است.

در مقاله های بعد به جزئیات حواشی و دیس بک احتمالی تتلو اشاره خواهیم کرد.

سوالات متداول

آیا امیر تتلو به آهنگ مجلسی تهی و رضا واکنش نشان داده است؟

بله، تتلو در صفحه اینستاگرامش به این موضوع واکنش نشان داد.

آیا تتلو دیس بک به پیشرو و تهی را منتشر خواهد کرد؟

تا کنون به دیس بک اشاره نشده است. اما دور از انتظار نیست تتلو دیس بک را منتشر کند.

دلیل انتشار آهنگ مجلسی تهی و پیشرو چه می باشد؟

دلیل اختلاف بین این سه رپر تا کنون مشخص نشده است و انتشار این ترک مخاطبان را شگفت زده کرد.

4.4/5 - (10 امتیاز)