ماجرای دعوای فدایی و هیچکس و واکنش ها به آن

مثل این که حواشی رپ فارس پایان ندارد. در این مقاله قصد داریم به دعوای فدایی و هیچکس بپردازیم که توجه مخاطبان را به خود جلب کرده است. با ما همراه باشید.

ماجرای توییتر فدایی برای هیچکس

مثل این که دعوای فدایی و هیچکس از یک توییت شروع می شود. هر چند که این کشمکش ها مربوط به سال های قبل است. دیشب اشکان فدایی توییت ای تحت عنوان :

نمی خواستم عمومی بگم ولی سروش اصرار داره بشینه اینور اونور دروغ ببافه. دلیل جدایی سروش و ملتفت رابطه این آقا با تروریستای مجاهدینه نه چیز دیگه و … منتشر کرد. واکنش شدید فدایی به رابطه هیچکس و گروه مجاهدین بلافاصله مورد توجه اهالی رپ فارس قرار گرفت. هرچند که فدایی مخالف جمهوری اسلامی است ولی مخالف سرسخت گروه مجاهدین هم می باشد.

هیچکس

دعوای فدایی و هیچکس واقعی است؟

سروش بلافاصله به توییت اشکان واکنش نشان داد و بحث بالا گرفت. در بین هنرمندان دعوا یا ایجاد حاشیه یک استراتژی برای افزایش مخاطب محسوب می شود. اما ماجرای دعوای فدایی و هیچکس جنبه سیاسی دارد و دور از انتظار است که برای جذب و افزایش مخاطب چنین کاری کرده باشند. حتی این دعوا در حال ایجاد تنش و کشمکش بین رپرهای دیگر است که در ادامه به این موضوع اشاره خواهیم کرد.

جواب هیچکس به توییتر فدایی

همان طور که اشاره کردیم هیچکس بلافاصله به توییت اشکان فدایی واکنش داد و برای او کامنت گذاشت که:

به هیچ فرقه ای نمیشه اعتماد کرد … جمهوری اسلامی و مجاهدین خلق هم فرقه های اسلامگرا و کمونیستی ان …. و اینکه خبر موثق انحصاری نیست همه اشتباه می کنن …

دعوای هیچکس و فدایی به این جا ختم نمی شود. بلکه رپرهای دیگر هم وارد این ماجرا شدند که در ادامه مقاله به آن اشاره خواهیم کرد.

واکنش رپر ها به توییتر فدایی برای سروش هیچکس

سهراب ام جی بلافاصله به ماجرای دعوای فدایی و هیچکس واکنش نشان داد و اعلام کرد: حیف سروش رفتن زیر پرچم مجاهدینی که تو جنگ ایران و عراق با صدام همکاری کرده و هیچ توجیهی نداره لعنت به ازدواج بد!

رپرهای مطرح دیگر از جمله کوروش وانتونز، اپیکور، 021 کید، امین منیجر سهراب و…. نسبت به این ماجرا واکنش های متفاوتی نشان دادند. توییتر فدایی برای هیچکس در بین اهالی رپ فارس تنش ایجاد کرده است و همچنان این تنش ها ادامه خواهد داشت. بدون شک باید منتظر واکنش های دیگری هم از اهالی رپ فارس باشیم.

به نظر شما ارتباط سروش با گروه مجاهدین خلق، محبوبیت او را در بین مردم کاهش می دهد یا افزایش؟ سایر اخبار سلبریتی ها را از اینجا دنبال کنید.

سهراب ام جی

سوالات متداول

کدام رپرها به دعوای هیچکس و فدایی واکنش نشان دادند؟

رپرهای مطرحی از جمله سهراب ام جی، کوروش، اپیکور، 021 کیدز و …. نسبت به این ماجرا واکنش نشان دادند.

سهراب ام جی نسبت به ماجرای توییتر فدایی برای هیچکس چه واکنشی نشان داد؟

سهراب از اشکان فدایی طرفداری کرد و از حمایت سروش نسبت به گروه مجاهدین انتقاد کرد.

آیا سروش هیچکس نسبت به توییت فدایی واکنش نشان داد؟

بله بلافاصله هیچکس به انتقاد فدایی واکنش نشان داد و دلایل خود را بیان کرد.

5/5 - (1 امتیاز)