افشاگری جدید جیدال از مدگل و فیلم بردارش + پشت پرده جدایی آن ها

در این مقاله به افشاگری جیدال از مدگل خواهیم پرداخت. حواشی این موضوع روز به روز در حال افزایش پیدا کردن است. حتی بعضی از اعضای گروه زد بازی هم درگیر این ماجرا شده اند. با ایرانیان سلبریتی همراه باشید.

افشاگری جیدال از مدگل در آلبوم ستاره سهیل

افشاگری جیدال از مدگل در آلبوم ستاره سهیل

علی جیدال از اعضای پایدار اخیرا آلبومی با عنوان ستاره سهیل منتشر کرد. همان طور که مطلع هستید مدت کوتاهی که از جدایی مدگل و جیدال می گذرد. آلبوم جدید جیدال هم مرتبط به این رابطه و حواشی های مربوط به آن می باشد. جیدال در این آلبوم اشاره می کند که دلیل جدایی او با مدگل، خیانت او بوده است. حتی در چندین ترک جیدال به دیس کردن مدگل پرداخته است.

جیدال از این آلبوم بسیار تعریف کرد و به نکات خاصی اشاره کرد. به عنوان مثال آلبوم ستاره سهیل اولین آلبومی است که به صورت سولو آن را اجرا کرده است. همچنین اعلام کرد تمامی ترک های این آلبوم بر اساس زندگی واقعی او می باشد. طبق گفته های جیدال این آلبوم در ابتدا از طریق رادیو جوان و sound کلاب منتشر خواهد شد.

ماجرای جدایی جیدال و مدگل

ماجرای جدایی جیدال و مدگل

مدگل و جیدال یک سال پیش با هم وارد یک رابطه عاشقانه شدند. این رابطه پس از ده یازده ماه به اتمام رسید و از هم جدا شدند. در طی این ده ماه خبر و حواشی کمی از رابطه این دو نفر منتشر شد. در ظاهر همه چی آرام و دوستانه به نظر می رسید. با گذشت چند روز از جدایی حواشی عجیب و غریبی در رسانه ها منتشر شد. حواشی که به ماجرای جدایی جیدال و مدگل اشاره می کرد. بنا بر گفته های جیدال دلیل اتمام رابطه اش با مدگل، خیانت او بوده است. در ادامه به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد.

اطلاعات بیشتر در مورد فیلمبردار جیدال

قبل از افشاگری جیدال از مدگل در آلبوم ستاره سهیل، جیدال به افشای رابطه مدگل و فیلم بردارش اشاره کرده بود. حتی مدگل ویدیویی در یوتیوب منتشر کرد که به این موضوع اشاره مستقیمی می کند. در این کلیپ او می گوید با یکی از دوستان جیدال وارد رابطه شده است. اما یک نکته بسیار مهم که کمتر بهش اشاره شده است این که مدگل پس از جدایی با جیدال وارد رابطه شده است. عملا او خیانتی نکرده است. البته حواشی مدگل و دوست پسر جدیدش در این جا خاتمه نمی یابد. در ادامه به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد.

افشای مدارک خیانت مدگل به جیدال

افشای مدارک خیانت مدگل به جیدال

همان طور که اشاره کردیم افراد زیادی نسبت به جدایی مدگل و جیدال واکنش نشان دادند از جمله خلسه، عرفان، پایا و…. یکی از این افراد دوست دختر سابق سامان ویلسون است. او در کلیپی با رو کردن یک سری پیام و مدارک ثابت کرد مدگل هم زمان با سامان ویلسون هم رابطه داشته است. رابطه ای که به نظر کم حواشی می رسید تقریبا تمامی رپ فارس را درگیر خودش کرده بود. بعد از افشای مدارک خیانت مدگل به جیدال تنش بین این دو نفر زیاد شد. به همین منظور جیدال تصمیم گرفت آلبوم ستاره سهیل را منتشر کند.

واکنش مدگل و دوست پسر جدیدش به حرف های جیدال

مدگل به تمام این حواشی و تنش ها واکنش نشان داد. همان طور که اشاره کردیم او تایید کرد که با دوست جیدال وارد رابطه شده است. جدا از این کلیپ، ویدیوهای دیگری هم منتشر کرد. در این کلیپ ها از جزئیات و خصوصیات بد اخلاقی جیدال اشاره کرد. این کلیپ ها باعث از بین رفتن آبرو جیدال شد. این ویدیوها حتی باعث شد رابطه جیدال با بقیه افراد گروه پایدار خدشه دار شود. به عنوان مثال در یکی از این کلیپ ها، مدگل اشاره کرد که جیدال مواد مخدر مصرف می کند و……

با این که چند ماه از اتمام رابطه مدگل و جیدال می گذرد اما هنوز شاهد حواشی آن هستیم. جیدال در آلبوم ستاره سهیل مدگل را دیس کرده است. در مقاله های بعد به جزئیات این آلبوم و دیس بک احتمالی مدگل اشاره خواهیم کرد.

سوالات متداول

در آلبوم ستاره سهیل جیدال به چه موضوعاتی اشاره کرده است؟

جیدال در این آلبوم به افشای یک سری حقایق و دیس کردن مدگل پرداخته است.

آیا اهالی رپ فارس نسبت به افشاگری جیدال از مدگل واکنش خاصی نشان داند؟

بله خلسه، عرفان، پایا، دوست دختر سابق سامان ویلسون نسبت به این موضوع و حواشی آن واکنش نشان داده است.

آیا مدگل دیس بک آلبوم ستاره سهیل از جیدال را منتشر کرده است؟

خیر مدگل تا کنون نسبت به آلبوم جدید جیدال هیچ گونه واکنشی نشان نداده است.

5/5 - (1 امتیاز)