بیوگرافی گروه ایمجین دراگونز (Imagine Dragons)

ایمجین دراگونز یک گروه پاپ راک آمریکایی از لاس وگاس، نوادا است که از سال 2008 فعالیت خود را شروع کرده است و در حال حاضر به یکی از گروه های پرطرفدار و محبوب تبدیل شده است.

معرفی گروه ایمجین دراگونز

معرفی گروه ایمجین دراگونز

ایمجین درگنز به انگلیسی (Imagine Dragons) یک بند پاپ راک آمریکایی از لاس وگاس، نوادا است که نخستین بار با انتشار تک‌ آهنگ خود به نام وقتشه و بعد از آن نخستین آلبوم استودیویی شان، دید های شبانه شروع به کار کرد. حال در ادامه قرار است به معرفی اعضای این گروه بپردازیم و اطلاعات کاملی را در رابطه با آن ها قرار دهیم.

دن رینولدز یکی از اعضای ایمجین دراگونز

دن رینولدز متولد 14 ژوئیهٔ 1987 است، او خواننده، ترانه‌ سرا و هم چنین تهیه‌کننده موسیقی اهل ایالات متحده آمریکا است. دن رینولدز از سال 2008 تا به اکنون مشغول فعالیت بوده‌ است و در حال حاضر خواننده و ترانه‌ سرای گروه آلترناتیو راک ایمجین دراگنز می باشد. بهتر است که بدانید دن رینولدز توانسته جایزه تالار مشاهیر ترانه‌ سرایی را دریافت‌ کند.

دنیل وین سرمن

دنیل وین سرمن متولد 15 ژوئن 1984 است، او یک موسیقی‌ دان اهل ایالات متحده آمریکا است. بهتر است که بدانید دنیل وین سرمن از سال 2009 تا به اکنون مشغول فعالیت بوده است و در حال حاضر گیتاریست گروه آلترناتیو راک ایمجین دراگونز می باشد و در این گروه مشغول به فعالیت است.

بن مک‌کی

بنجامین آرتور مک‌کی متولد 7 آوریل 1985 است. این روز ها او با نام بن مک‌کی شناخته می شود. بن مک‌کی موسیقی‌ دان، ترانه‌ نویس و هم چنین تهیه‌ کننده موسیقی اهل ایالات متحده آمریکا است. بن مک‌کی از سال 2009 تا به اکنون مشغول فعالیت بوده‌ است. بهتر است بدانید در حال حاضر بن مک‌کی بیسیست گروه موسیقی پاپ راک ایمجین درگنز می باشد.

دنیل پلاتزمن یکی از اعضای ایمجین دراگونز

دنیل پلاتزمن متولد 28 سپتامبر 1986 است، او یک موسیقی‌ دان اهل ایالات متحده آمریکا می باشد. دنیل پلاتزمن از سال 2011 تا به اکنون مشغول فعالیت بوده است و در حال حاضر درامر گروه آلترناتیو راک ایمجین دراگونز می باشد.

معروف ترین آهنگ های ایمجین دراگونز کدامند؟

معروف ترین آهنگ های ایمجین دراگونز کدامند؟

گروه ایمجین دراگونز از زمانی که فعالیت خود را شروع کرده است، با انتشار آثار فوق‌ العاده‌ اش توانسته به شهرت و معروفیت بسیار زیادی برسد. حال در ادامه قرار است به معرفی برخی از معروف ترین و بهترین آهنگ های گروه imagine dragons بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

stand by me

یکی از بهترین آهنگ های این گروه که پس از انتشار مورد تعریف و تمجید خیلی از طرفداران و مخاطبانش قرار گرفت آهنگ stand by me نام دارد. حال این موضوع را هم باید افزود که برای دانلود آهنگ stand by me از imagine dragons می توانید به سایت های موسیقی مراجعه نمایید.

رادیواکتیو

یکی از بهترین و پرطرفدار ترین آهنگ های این گروه آهنگ رادیواکتیو نام دارد که ایمجین دراگونز پس از انتشار این آهنگ، توانست به اوج شهرت خود برسد.

شیاطین معتقد

یکی دیگر از بهترین و معروف ترین آهنگ های این گروه، شیاطین معتقد نام دارد که پس از انتشار تا مدت ها رکورد دانلود را از آن خود کرد.

طوفان

بهتر است بدانید خیلی از افراد پس از شنیدن آهنگ طوفان، طرفدار این گروه شدند، چرا که این آهنگ یکی از بهترین آهنگ های گروه ایمجین دراگونز به شمار می‌ رود.

هرچی لازم باشه

این گروه، ترانه هرچی لازم باشه را با سبک خاصی خوانده و منتشر کرده است و به همین دلیل بعد از انتشار به یکی از بهترین ترانه های این گروه تبدیل شد.

درآمد اعضای ایمجین دراگونز چقدر است؟

برای خیلی از افراد به ویژه طرفداران این گروه سوالی که به وجود می‌ آید، این است که درآمد اعضای ایمجین دراگونز چقدر است؟ در این باره بهتر است که بدانید اعضای این گروه همانند سایر هنرمندان تمایلی ندارند تا میزان درآمدشان رسانه ای شود، به همین دلیل تا به اکنون در این باره اطلاعاتی را منتشر نکرده اند. البته بهتر است که بدانید آن ها با توجه به این که عضو یکی از معروف ترین و پرطرفدار ترین گروه های آمریکایی هستند، به همین دلیل توانسته اند از طریق فعالیت در این گروه و فروش آلبوم ها و آهنگ هایشان و هم چنین برگزاری کنسرت و فروش بلیط های کنسرت یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورند و درآمدزایی کنند.

عکس اعضای ایمجین دراگونز را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس اعضای ایمجین دراگونز را در کجا مشاهده کنیم؟

در حال حاضر اعضای این گروه با توجه به فعالیتشان و آثار فوق العاده ای که تا به اکنون منتشر کرده اند، توانسته اند طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را در سراسر دنیا به دست آورند. حال خیلی از طرفداران آن ها تمایل دارند تا به مشاهده عکس های این گروه بپردازند و به این گونه بیشتر با اعضای گروه آشنا شوند. در این باره بهتر است که بدانید روش‌ های متعددی برای جستجو و مشاهده تصاویر افراد معروف وجود دارد. حال اگر شما به اینترنت مراجعه کنید و نام این گروه و یا نام اعضای گروه را جستجو نمایید، عکس های بسیاری برای شما نمایش خواهد یافت. هم چنین در اینترنت با مراجعه به برخی از سایت های موسیقی می توانید به دانلود اهنگ های انگیزشی ایمجین دراگونز، دانلود البوم های ایمجین دراگونز به عنوان مثال دانلود آلبوم night visions از imagine dragons، دانلود ایمجین درگنز Sharks، دانلود آهنگ های imagine dragons battle cry و … بپردازید.

آدرس پیج اینستاگرام اعضای ایمجین دراگون چیست؟

تمام اعضای گروه ایمجین دراگون در اینستاگرام که یکی از شبکه های اجتماعی است، فعالیت گسترده ای انجام می دهند تا به این گونه بتوانند با طرفداران و هواداران خود در ارتباط باشند و به معرفی آثار جدیدشان بپردازند. حال اگر طرفدار این گروه هستید و تمایل دارید تا آدرس اینستاگرام اعضای این گروه را پیدا کنید، پیشنهاد می کنیم تا به قسمت سرچ اینستاگرام مراجعه نمایید و نام عضو مورد علاقه خود از این گروه را جستجو نمایید تا پیج او برای نمایش یابد. بهتر است بدانید با توجه به این که در حال حاضر اعضای این گروه دنبال کنندگان زیادی در اینستاگرام دارند، به همین دلیل پیج آن ها نسبت به پیج های فیک به راحتی قابل تشخیص می باشد.

این خواننده ها چه حاشیه هایی داشته اند؟

به طور معمول حاشیه در پیرامون افراد پرمخاطب و پربیننده مشاهده می شود. حال با توجه به این که خوانندگان این گروه از افراد معروف و سرشناس به شمار می روند که مخاطبان بسیار زیادی دارند، به همین دلیل هر از گاهی در پیرامون این افراد نیز حاشیه هایی مشاهده می‌ شود. البته ناگفته نماند که اکثر حواشی پیرامون آن ها مربوط به فعالیتشان در گروه و فعالیت‌ های حرفه‌ ای شان می باشد.

موزیک ویدیو های این گروه را در کجا مشاهده کنیم؟

موزیک ویدیو های این گروه را در کجا مشاهده کنیم؟

اعضای این گروه تا به اکنون موزیک ویدیو های بسیار جذابی را با همکاری یکدیگر ساخته و منتشر کرده اند که تمام موزیک ویدیو های آن ها مورد استقبال طرفدارانشان قرار گرفته است. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده موزیک ویدیو های این گروه بپردازید، پیشنهاد می کنیم تا به پلتفرم‌ های ویدیویی این گروه همچون اینستاگرام و یوتیوب مراجعه کنید. هم چنین در اینترنت هم می‌ توانید ویدیو های این گروه را جستجو و مشاهده نمایید.

اعضای این گروه کجا زندگی می کنند؟

در حال حاضر هر کدام از اعضای این گروه در یکی از ایالات های آمریکا ساکن هستند. حال اگر تمایل دارید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با محل سکونت اعضای گروه ایمجین دراگونز به دست آورید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به ویکی‌ پدیای عضو مورد علاقه خود از این گروه مراجعه نمایید.

معروف ترین آلبوم های این گروه کدامند؟

این گروه تا به اکنون آلبوم های متعددی را منتشر کرده است که هر کدام از آلبوم های دراگونز مورد استقبال طرفداران و مخاطبانش قرار گرفته است.با این حال برخی از آلبوم های این گروه همچون دیدهای شبانه (2012)، دود + آینه‌ ها (2015)، تکامل (2017) و سرچشمه‌ ها (2018) در لیست بهترین و معروف ترین آلبوم های دراگونز قرار گرفته است. این موضوع را هم باید افزود که برای دانلود هر کدام از این آلبوم ها، کافیست تا به سایت های موسیقی که در اینترنت موجود هستند مراجعه نمایید. در ادامه مطالعه بیوگرافی گروه پینک فلوید را پیشنهاد می کنیم.

معروف ترین آلبوم های این گروه کدامند؟

سوالات متداول

اعضای ایمجین دراگونز شامل چه افرادی هستند؟

اعضای این گروه شامل: دن رینولدز، دنیل وین سرمن، بن مک‌کی و دنیل پلاتزمن هستند.

ایمجین دراگونز از چه سالی فعالیت خود را شروع کرده است؟

ایمجین درگنز به انگلیسی (Imagine Dragons) یک بند پاپ راک آمریکایی از لاس وگاس، است که اولین بار در سال 2008 با انتشار تک‌ آهنگ خود به نام وقتشه و بعد از آن اولین آلبوم استودیویی شان، دید های شبانه شروع به کار کرد.

افراد چگونه می توانند به مشاهده عکس های اعضای ایمجین دراگونز بپردازند؟

برای مشاهده عکس های اعضای این گروه کافیست تا به صفحات مجازی آن ها مراجعه کنید، هم چنین با جستجوی نام آن ها در اینترنت هم با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد.

معروف ترین آلبوم های گروه ایمجین دراگونز کدامند؟

از معروف ترین آلبوم های این گروه می توان به: دید های شبانه (2012)، دود + آینه‌ ها (2015)، تکامل (2017) و سرچشمه‌ ها (2018) اشاره کرد.

5/5 - (1 امتیاز)
baran
baran
از مجموعه ایرانیان سلبریتی سپاس گزارم که این فرصت را قرار داد تا تولید محتوای سلبریتی های ایرانی را در این وب سایت انجام دهم.