لیست بهترین آهنگ های حسین تهی به همراه بیوگرافی و حاشیه های تهی

حسین تهی خواننده رپ فارسی می باشد که در ابتدا کلیپ های خود را در خانه اش ضبط می کرد و سپس در فضای مجازی منتشر می کرد. همچنین او در سبک های پاپ و هیپ هاپ نیز فعالیت می کرده است و گفته می شود که در حال حاضر حدود 20 سال است که در این زمینه فعال است. اما از سال 1381 او توانست کارش را به صورت حرفه ای آغاز کند و در استودیوهای شهر تهران کارهای خود را ضبط و سپس منتشر نماید. او یکی از بهترین خوانندگان سال های اخیر ایرانی محسوب می شود که در حال حاضر در شهر لس آنجلس آمریکا ساکن است. این خواننده تا به حال آلبوم های زیادی را بیرون داده است که آخرین آنها آلبومی به نام 100 درصد می باشد که استقبال خوبی هم از آن شد. در ادامه این مقاله به زندگینامه و معرفی آثار این سلبریتی می پردازیم. با ما همراه باشید.

حسین تهی کیست

حسین تهی کیست

نام اصلی او سید حسین موسوی است که نام هنری حسین تهی را برای خود برگزیده است. او در 6 بهمن سال 1364 به دنیا آمده است و در رشته کامپیوتر تحصیلات خود را به پایان رسانده است. از همین رو تهی یکی از سلبریتی های متولد بهمن است. او بیش از 50 آهنگ را در سبک های مختلف منتشر کرده است و گفته می شود که از سال 1379 به طور غیر رسمی در خانه خود در زمینه موسیقی فعالیت می کرده است و تا اینکه در سال 1381 به طور حرفه ای در استودیوهای شهر تهران در این رشته فعالیت خود را دنبال کرده است. ترانه های او عاشقانه، اجتماعی، دنس و پارتی، خدا و حتی مذهبی می باشد. این خواننده با ترانه ای به نام رقص به شهرت رسید و نام خودش را بر سر زبان ها انداخت و سپس ترانه دیگری به نام کلید را روانه بازار کرد که گفته می شود از بهترین کارهای او محسوب می شود.

در برخی از سایت ها آمده است که او خوانندگی را از سن 13 سالگی شروع کرده است و یک آهنگی به نام کل بسه را به صورت رپ خوانده است. در سن 15 سالگی او کار را به صورت خانگی دنبال کرد تا اینکه در سن 17 سالگی به صورت حرفه ای کار خود را در استودیوهای تهران ادامه داد تا که به شهرت برسد.

بیوگرافی حسین تهی

بیوگرافی حسین تهی

او یکی از خواننده هایی می باشد که از دوران کودکی به این رشته علاقه داشته و کم و بیش در آن فعالیت می کرده است. از همان دوران نوجوانی در خانه اش کلیپ هایی را ضبط می کرد و در فضای مجازی منتشر می کرد و سعی می کرد تا از این طریق طرفدارانی را داشته باشد. همین کار موجب شد تا او رفته رفته به این کار علاقمند شود و بالاخره در سال 81 در سالن های تهران به طور حرفه ای کار خود را آغاز کند. او با افراد مشهور زیادی کار کرده است که می توان به افشین و امیر تتلو اشاره کرد. نخستی آهنگی که توانست نام او را بر سر زبان ها بیاندازد آهنگی با نام رقص بود که حسابی غوغا کرد.

پس از آن ترانه دیگری به نام کلید منتشر کرد که موجب تثبیت جایگاه او در میان هوادارانش شد. او تا به حال آهنگ های زیادی را منتشر کرده است و در حال حاضر هم در شهر لس آنجلس آمریکا زندگی می کند. از جمله آهنگ هایی که نظر کاربران را به طرف خود جلب کرد، آهنگی بود که برای حمایت از کودکان بی سرپرست خوانده شد. او یک خواهر بزرگتر از خود دارد و گفته می شود که پدرش یکی از سهامداران کارخانه شکو پارس می باشد و مادرش نیز خانه دار بوده است.

دوست دختر حسین تهی

دوست دختر حسین تهی

اما حرف و حدیث های زیادی در مورد دوست دختر این خواننده وجود دارد، که گفته می شود او با برخی از دختران و بانوان سلبریتی خارج از کشور رابطه دارد. البته این شایعات هرگز ثابت نشده است و حتی خود او نیز در این باره هیچ واکنشی نشان نداده است. در برخی از سایت ها هم آمده است که او در شهر دبی با یکی که مشخص نیست چه کسی است، به صورت خصوصی ازدواج کرده است و هیچ عکسی هم از زن حسین تهی موجود نیست. اما در برخی از سایت ها آمده است که او هنوز مجرد است و فعلا هیچ قصدی برای این کار ندارد.

حسین تهی و آیسان اسلامی

حسین تهی و آیسان اسلامی

اخیرا حسین تهی و آیسان اسلامی با همکاری یکدیگر در زمینه موسیقی، به تولید یک آهنگ به نام کودتاگر پرداخته‌ اند که توجه زیادی را به خود جلب کرده است. آیسان اسلامی که از رشت آمده و در آمریکا زندگی می‌ کند به عنوان یک پلاگر معروف در دنیای موسیقی شناخته می‌ شود و این بار به همراه حسین تهی رپر محبوب و پرطرفدار ایرانی به تولید آهنگی پرداخته‌ اند. اطلاعات حاکی از آن است که این همکاری نه تنها باعث موفقیت آهنگ شده بلکه به عنوان یک حرکت جدید و نوآورانه در صحنه موسیقی ایران مورد استقبال قرار گرفته است. این آهنگ که به نظر می‌ رسد با حمایت مالی آیسان اسلامی تولید شده است به عنوان یک تجربه جدید در دنیای رپ ایران شناخته می‌ شود.

آیسان اسلامی با داشتن روابط مثبت با خوانندگان رپ، حسین تهی را به عنوان همکار انتخاب کرده و این انتخاب به نظر می‌ رسد که نتیجهٔ موفقیت‌ آمیزی برای هر دو طرف بوده است. این همکاری نه تنها محبوبیت حسین تهی را افزایش داده بلکه به آیسان اسلامی نیز به‌ عنوان یک سرمایه‌ گذار و تهیه‌ کننده موسیقی موفق در دنیای رپ ایران شناخته شده است. در مجموع این تعامل مثبت میان حسین تهی و آیسان اسلامی نشان‌ دهندهٔ یک هماهنگی موفق بوده و احتمالاً همکاری‌ های بیشتری در آینده بین آن ها صورت گیرد.

آخرین آهنگ حسین تهی چه بود؟

آهنگ آخرین حسین تهی با همکاری خالد خواننده عربی بنام “بالاتر” بوده است. این آهنگ با بازخورد مثبت در سطح جهان منتشر شده و توانسته است مخاطبان زیادی را جذب کند. همچنین آهنگ جدیدتر او با عنوان “اوه” با شادی و انرژی بالا به سرعت در پلتفرم‌ های موسیقی مختلف محبوبیت یافته و توجه طرفداران را جلب کرده است. به نظر می‌ رسد که این آهنگ با چالش‌ ها و ویدئوهای مختلف در اینستاگرام تاکنون به اشتراک گذاشته شده و موجب لذت بسیاری از طرفداران حسین تهی شده است.

فیت های برتر حسین تهی

این رپر سرشناس ایرانی تا کنون آهنگ های متعدد بسیاری را به صورت تکی و یا با همکاری با دیگر خواننده های سرشناس ایرانی خوانده و منتشر کرده است که در ادامه به برخی از معروف ترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

فیت تهی و اندی

یکی از آهنگ های معروف و پر طرفدار این رپر با عنوان نازنین است که با همکاری اندی خواننده معروف و محبوب ایرانی در سال 2019 ساخته و منتشر شد.

فیت تهی و تتلو

این دو خواننده تا کنون همکاری های متعددی را با یکدیگر داشته اند، یکی از این آهنگ ها حلش نام دارد که با همکاری یکئدیگر آن را خوانده و منتشر کرده اند.

فیت تهی و پیشرو

از دیگر آهنگ های پر طرفدار و مشهور تهی آهنگ مجلسی است که با همکاری رضا پیشرو خوانده و به اشتراک گذاشته شده است.

این رپر آلبومی تا به امروز داشته است؟

حسین تهی هنرمند برجسته رپ ایرانی پس از گذشت 7 سال در سال 2022 آلبوم جدید خود را با عنوان “سوپر استار” به مخاطبان ارائه کرده است. این آلبوم شامل هفت آهنگ است که به نظر می‌ رسد تهی علاقه و ارتباط خاصی به این عدد دارد و این انتخاب نشان‌ دهندهٔ ارتباط فرهنگی و شخصی برای او با این عدد است. آلبوم “سوپر استار” با مجموعه‌ ای از آهنگ‌ های متنوع و جذاب از طریق پلتفرم‌ های مختلف منتشر شده و توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

یکی از نکات جالب در مورد این آلبوم اظهارات خود حسین تهی دربارهٔ آهنگ “سوپر استار تیکی تاکا” است که به نظر او بهترین ترک این آلبوم است. این نظر به احتمال زیاد به دلیل ارتباط عمیق و خاصی است که هنرمند با این آهنگ دارد و این ترک به عنوان یکی از اوج‌ های هنری او در این آلبوم شناخته شده است. پیش از “سوپر استار” حسین تهی یک آلبوم دیگر به نام “Tohi” را در سال 2015 منتشر کرده بود. این آلبوم حاوی 16 ترک آهنگ بود و نشان‌ دهندهٔ تنوع و پوشش گستردهٔ استعدادهای هنری این هنرمند بود. با این آلبوم‌ ها حسین تهی به عنوان یکی از نقاط قوت در صحنه موسیقی رپ ایران شناخته می‌ شود.

آهنگ های حسین تهی

آهنگ های حسین تهی

او از زمانی که 13 سال داشت به این رشته علاقمند بود و تصمیم گرفت تا به صورت زیرزمینی و در خانه اش این کار را دنبال کند. سپس اولین کلیپ حسین تهی که کوتاه بود و به سبک رپ خوانده بود، منتشر شد و سر و صدای زیادی را در بین کاربران ایجاد کرد. او این کار را ادامه داد و در سن 15 سالگی یک کلیپ دیگری نیز درست کرد و منتشر کرد. سپس تا سال 81 صبر کرد و بالاخره تصمیم گرفت تا به صورت حرفه ای کار خود را در استودیوهای تهران دنبال کند و تا به حال نیز آهنگ های زیادی را منتشر کرده است. اولین آهنگی که نام او را بر سر زبان ها انداخت، ترانه رقص بود و پس از آن نیز با بیرون دادن آهنگ کلید شهرت خود را دو چندان کرد. گفته می شود که از او تا به حال بیش از 50 اهنگ مختلف به ثبت رسیده است که در زیر به چندی از آنها اشاره خواهیم کرد.

حسین تهی دل دل

یکی از آهنگ های مشهور او است که توانست با این آهنگ به قول طرفدارانش “غوغا”  کند. این آهنگ که آهنگ ملایم و پر مفهومی است، خطاب به عشقش می گوید که نبینم که منو تنها می گذاری و می خوای من رو ترک کنی. مگه اینکه کار بدی کردم که با تویی که گوشه گیر بودی آشنا شدم و رابطه برقرار کردم. مگه کار اشتباهی کردم که عشقتو باور کردم و یه گوشه از قلبم رو به تو اختصاص دادم.

حسین تهی خدایا مرسی

اما یکی دیگر از آهنگ های این سلبریتی که به سبک مذهبی و عاشقانه را ترکیب کرده و روانه بازار کرده است. زمانی که این آهنگ منتشر شد، طرفدارانش او را معرکه نامیدند و گفتند که این یکی از شاهکارهای او می باشد. در این آهنگ حسین از خدا به خاطر اینکه عشقش را آفریده است تشکر کرده است.

حسین تهی بامرام

اما یکی دیگر از آهنگ هایی معرکه این خواننده بامرام است که توانست در روزی که منتشر شد، رکورد دانلود را بشکند. این آهنگ بیشتر به سبک رپ خوانده شده است. از دو هفته قبل از انتشار آن تبلیغات شروع شد و تا زمانی که منتشر شد، کاربران و هواداران او منتظر عرضه آن بودند. همچنین حسین تهی پوکیتو را نیز به همین سبک خوانده است. حسین تهی رویا هم از دیگر آثار او محسوب می شود.

درآمد حسین تهی از کجاست؟

درآمد حسین تهی از کجاست؟

حسین تهی از منابع مختلف درآمد بهره می‌ برد. او با برگزاری کنسرت‌ ها و فعالیت‌ های موسیقی درآمد نسبتاً قابل توجهی کسب کرده است. فعالیت در زمینه موسیقی و اجراهای زنده به او امکان برخورد با جماعت گسترده‌ تر و حمایت فراوان از طرف طرفدارانش را فراهم کرده است. علاوه بر این او از طریق صفحه اینستاگرام شخصی خود اقدام به تبلیغات برندهای مختلف می‌ نماید. این تبلیغات احتمالاً به عنوان یک راه برای کسب درآمد از سوی این رپر به کار گرفته می‌ شود.

همکاری با برندهای معتبر می‌ تواند به او منابع مالی مضاعفی ایجاد کند زیرا برندهای مختلف به دنبال همکاری با افراد معروف جهت تبلیغات هستند و این همکاری معمولاً با پرداخت هزینه‌ های تبلیغاتی همراه است. با این تنوع در منابع درآمد حسین تهی توانسته است به عنوان یک هنرمند موفق در زمینه موسیقی و تبلیغات مشهور شود و درآمد قابل توجهی برای خود ایجاد کند.

کنسرت های حسین تهی

حسین تهی رپر ایرانی با مهاجرت به کشورهای خارجی و برگزاری کنسرت‌ های متعدد باعث جذب طرفداران بسیاری به سمت او شده است. همکاری با هنرمندان دیگر نیز در کنسرت‌ های او حاشیه‌ های مثبتی ایجاد کرده و شهرت او را نیز دو چندان کرده است.

حسین تهی ازدواج کرده است؟

حسین تهی همانند بسیاری از هنرمندان مشهور مورد توجه و علاقه بسیاری از طرفداران و هوادارن خود قرار گرفته است. مسائل مرتبط با زندگی شخصی به ویژه روابط عاشقانه و ازدواج هنرمندان همواره موضوعی جذاب و پر حاشیه برای تعداد زیادی از طرفداران بوده است. درباره همسر حسین تهی اطلاعات متناقضی در فضای مجازی وجود دارد. برخی منابع ادعا می‌ کنند که حسین تهی ازدواج کرده و تصاویر او با زنی خاص منتشر شده‌ است. اما باید توجه داشت که اطلاعات در فضای مجازی گاهی اوقات دارای ابهامات و اشتباهات ممکن است و بر اساس این اطلاعات نمی‌ توان به‌ دقت نتایج نهایی نتیجه گرفت.

حسین تهی خود به نظر می‌ رسد که تا کنون به‌ طور مستقیم به حاشیه‌ ها و ادعاهای مرتبط با زندگی شخصی خود واکنش نشان نداده است و سعی کرده است فعالیت‌ های خود را در عرصه موسیقی و شبکه‌ های اجتماعی به صورت جدی پیگیری کند. او احتمالاً تصمیم گرفته است تا جزئیات شخصی زندگی خود را در حداقل نگه دارد و تمرکز بیشتری بر روی هنر و فعالیت‌ های حرفه‌ ای‌ اش داشته باشد. برای دسترسی به اطلاعات دقیق‌ تر در مورد زندگی شخصی حسین تهی بهتر است به منابع معتبر و مطمئن مراجعه شود.

اهنگ جدید حسین تهی

اهنگ جدید حسین تهی

حسین تهی جدید ترین آهنگ خود را با نام 100 درصد منتشر کرده است. این خواننده این آهنگ را در سال جاری میلادی بیرون داده است و یکی از جدیدترین اهنگ حسین تهی محسوب می شود. حسین تهی خواننده ای است که از دوران نوجوانی به این حرفه علاقمند شده است و در همان دوران نیز به طور غیر رسمی در خانه خود به تمرین مشغول شد و ابتدا با یک کلیپی که به صورت رپ خوانده شده بود، کارش را آغاز کرد. او سپس بعد از دو سال کار خود را به صورت رسمی و حرفه ای در استودیوهای تهران شروع کرد و اولین ترانه خود را به نام رقص به بازار داد و نظر مشتاقان موسیقی را به طرف خود جلب کرد.

اینستاگرام حسین تهی

اینستاگرام حسین تهی

پیج اینستاگرام این سلبریتی در حال حاضر یکی از پرمخاطب ترین صفحات فضای مجازی محسوب می شود و بیش از 6 میلیون فالور دارد. او که تا به حال بیش از 1000 پست را منتشر کرده است، در این پیج سایتی را معرفی کرده است که در آن می توانید به شرط بندی و پیش بینی مسابقات ورزشی بپردازید. او نیز مانند دیگر سلبریتی ها از این فرصت استفاده کرده است و برای خود یک سایت شرط بندی راه اندازی کرده است. در این سایت بازی های کازینویی زیادی دارد که می توان به پوکر، پاسور، تخته نرد، بازی انفجار، کازینو آنلاین و غیره اشاره کرد. این خواننده در آخرین کلیپی که منتشر کرده است، آهنگ 100 درصد خود را در پیج خود قرار داده است که بیش از 61 هزار تا لایک خورده است و حدود 2500 تا کامنت گذاشته شده است. همچنین این پست بیش از 162 هزار ویو خورده است و گفته می شود که یکی از پرمخاطب ترین آهنگ های او محسوب می شود.

اهنگ حسین تهی و اندی

اهنگ حسین تهی و اندی

از زمانی که در عرصه موسیقی فعالیت می کند، توانسته با خواننده های زیادی همکاری کند و کارهای ترکیبی زیادی را هم به بازار منتشر کند. یکی از این خواننده های مشهور اندی است که به طور مشترک کاری را با نام نازنین ضبط و عرضه کرده است. علاقمندان به این آهنگ می توانند به صفحات اینترنت و فضای مجازی این سلبریتی مراجعه کنند و آن را در اختیار داشته باشند. اندی یکی از مشهورترین خوانندگان ایرانی خارج از کشور می باشد که طرفداران بسیاری دارد.

عکس حسین تهی

عکس حسین تهی

پس از اینکه این سلبریتی در اوایل دهه هشتاد به شهرت رسید، تمام هوادارانش مشتاق دیدن او شدند و به همین دلیل به دنبال عکسی از او در اینترنت بودند. او توانست صفحه اینستاگرام خود را نیز راه اندازی کند و در حال حاضر طرفدارانش می توانند با فالو کردن او به تمام کلیپ و تصاویر او دسترسی داشته باشند. در حال حاضر او بیش از 6 میلیون نفر دنبال کننده دارد و یکی از مشهورترین افراد به شمار می رود.

قران خواندن حسین تهی

قران خواندن حسین تهی

ماجرا از این قرار بود که این خواننده در شب قدر سال گذشته تصویری از سوره قدر را در استوری خود گذاشت و این حرکت موجب واکنش های زیادی شد. در ابتدا مادرش او را تحسین کرد اما مخالفان او از جمله سالومه مجری شبکه من و تو به شدت از او انتقاد کرد. جالب اینجاست که این خواننده در این استتوری تاکید کرده است که در شب های قدر قرآن بخوانید. این کار موجب شد که مادرش در کامنتی به او بگوید که من فدای اون قلب پاکت و آفرین به تو که به اصل پاکت برگشتی و باید بدونی که تو مسلمونی و سید هستی و جدت همیشه هوای تورو دارد و همیشه پشتت هست. خداوند همیشه نگهدارت باشه.

اما در این میان واکنش های منفی زیادی هم وجود داشت که می توان به واکنش مجری شبکه من و تو اشاره کرد. او نوشت که نمیشه هم قمار زد و هم اینکه در کنارش پول به حساب آدم کش ها ریخت و از آنها حمایت کرد و در کنار این ها قرآن هم خواند. معلوم کنید که شما با خودتون چند چند هستین و هدف و تکلیف خودت را حداقل روشن کن.

حاشیه های حسین تهی

حاشیه های حسین تهی

اما زمانی که این خواننده در ایران بود پس از اینکه در دانشگاه وارد شد، خوانندگی را هم شدت بخشید و پس از مدتی هم به خاطر اینکه آهنگ های رپ می خواند از دانشگاه اخراج شد. او نتوانست به خاطر موسیقی درسش را ادامه دهد و به همین دلیل رفت دنبال کاسبی و مغازه ای را راه اندازی کرد. او در آنجا هم نتوانست موسیقی را کنار بگذارد و با وجود هشدارهایی که به او داده شده بود، باز هم ادامه می داد تا اینکه ماموران آمدند و مغازه او را نیز پلمپ و خود او را بازداشت کردند. او سپس تصمیم گرفت تا مهاجرت کند و ایران را ترک کند.

ماجرای شفای حسین تهی

ماجرای شفای حسین تهی

خود او در این باره می گوید که در کودکی به بیماری مبتلا شدم که بسیار عجیب و سخت بود. بیماری من شدت گرفت و در ان زمان 5 ساله بودم و خانواده ام منو به بیمارستان بردند. آنها من را بستری کردند و یادم می آید که درست در ایام دهه اول محرم این اتفاق افتاده بود. زمانی که روی تخت بودم، یک شب اینقدر حالم بد شد که اصلا نفهمیدم چطوری گذشت تا اینکه دقت کردم صدای سوگواری دسته عزای امام حسین به گوشم می رسد. در همان زمان با خودم گفتم که ای کاش می تونستم در این دسته حاضر باشم و دهل می زدم و به دیگران خدمت کنم.

آن شب خوابم برد و فردای آن روز که بیدار شدم، به طور معجزه آسایی حالم خوب شده بود، انگار که اصلا اتفاقی نیافتاده است. بالاخره صبح روز عاشورا از بیمارستان مرخص شدم و توانستم به کمک خانواده نذری را که به گردن گرفته بودم را ادا کنم و از آن زمان تا به حال هر زمانی که بتوانم در این مراسمات شرکت می کنم.

آهنگ آقاجون حسین تهی

آهنگ آقاجون حسین تهی

اما این تمام ماجرای او نبود و ارادت این خواننده به حدی بود که تصمیم گرفت تا قطعه ای را به نام آقاجون برای شفای خودش بخواند. او در این قطعه تمام احساس و ارادت خود را به امام حسین ابراز کرده است و در مورد آن گفته که هر موقع این قطعه را گوش می دهم، به یاد شفا یافتنم می افتم.

دستاوردهای حسین تهی

دستاوردهای حسین تهی

این خواننده در سال 2016 میلادی موفق شد تا جایزه بهترین خواننده در سبک هیپ هاپ را از آن خود کند. او یکی از بهترین خوانندگان در این سبک به حساب می اید و توانسته آهنگ های زیادی را در این سبک بخواند. همچنین یکی دیگر از دستاوردهای او در مسابقات جهانی دف باما بدست آمد که توانست از نظر مسئولان و داوران او بهترین آهنگ را در این زمینه بخواند. حسین تهی این جایزه را در سال 2017 میلادی نیز تکرار کرد.

لقب تهی حسین

لقب تهی حسین

او در مورد اینکه چرا این لقب را برای خود انتخاب کرده است، گفت که روزی در سر کلاس ریاضی نشسته بوده و استادشون هم نماد تهی را درس می داده است. او گفت که استاد خطاب به ما گفت که تهی تمام مجموعه ها را در بر می گیرد و پس از آن بود که من به ریاضیات علاقمند شدم. اما من برای خودم این طور معنی کردم که تهی یعنی اینکه از کینه، بدی، انرژی های منفی و غیره خالی باشی و به همین خاطر این لقب را برای خودم انتخاب کردم.

رابطه تهی و امیر تتلو

رابطه تهی و امیر تتلو

این دو خواننده با هم رابطه خوبی دارند و در برخی از آهنگ ها هم با هم همکاری های نزدیکی داشته اند. آنها در کنار هم گروه T & T را تشکیل داده بودند و پس از مدتی ترانه های زیادی را منتشر کردند که اسم آلبوم آن را هم T&T گذاشتند. همچنین این دو سلبریتی در گروه 021 هم عضویت داشتند و توانستند با افراد دیگری در این گروه روزگار خوبی را پشت سر بگذارند.

رابطه حسین و رضا صادقی

رابطه حسین و رضا صادقی

همچنین یکی از دوستان صمیمی حسین، رضا صادقی می باشد و او در کلیپی اشاره کرد که حسین جون تولد مبارک و خطاب من به کسی است که کنارت نشسته و به هر کی که در کنارت بود، یک تیکه از آن کیک را بهش بده و اون باید محکم اون رو بکوبونه به صورتت و اگه این کار را نکنی میام و خودم این کار را انجام می دم. پس از مدتی کلیپی از حسین پخش می شود که در آن او کیکی را به صورتش می زنند و می گوید که رضا جون این سفارش شما بود.

سن این خواننده

سن این خواننده

این خواننده در تاریخ 6 بهمن سال 1364 به دنیا امده است و از دوران نوجوانی به رشته موسیقی و خوانندگی علاقه خاصی داشته و از همان دوران در خانه خود به طور پنهانی فعالیت می کرده است. او از سن 13 سالگی فعالیت خود را به طور غیررسمی آغاز می کند و تا اینکه در سن 15 سالگی به صورت حرفه ای تر در استودیوهای تهران کار خود را دنبال می کند. او بارها در این راه توسط ماموران دستگیر شده است و هشدارهایی را دریافت کرده بود. حتی گفته می شود که به خاطر اینکه آهنگ رپ خوانده است از دانشگاه اخراج شده است و مغازه ای را که در آن کاسبی می کرده است را پلمپ کرده اند. اما او تسلیم نشد و به دنبال آرزوهای خود رفت و از ایران خارج شد تا اینکه در کشور انگلیس ساکن و سپس به لس آنجلس رفت.

همکاری فریدون آسرایی و این خواننده

همکاری فریدون آسرایی و این خواننده

فریدون آسرایی یکی دیگر از خوانندگان مشهور ایرانی می باشد که توانسته با این خواننده جوان و خوشنام ترانه ای را به طور مشترک بخواند. این ترانه که نامش گل نازم با من مهربون باش است به سبک غمگین خوانده شده است. فریدون یکی از مشهورترین خوانندگان پاپ می باشد که در سال 1394 بهترین جایزه را به خاطر آلبوم عشق یعنی را برنده شد. این جایزه در سومین جشن سالانه موسیقی ما به این خواننده اهدا شد.

ماشین تهی

ماشین تهی

این خواننده نیز مانند سلبریتی های دیگر هر روز با یک مدل ماشین جلوی دوربین ظاهر می شود و سعی می کند تا به مخاطبان این موضوع را القاء کند که زندگی مرفهی دارد. البته او توانسته از طریق خوانندگی به درآمد خوبی برسد و تا به حال بیش از 50 تک آهنگ منتشر کرده است که برخی از کارهایش فروش خوبی داشته و پول خوبی را به جیب زده است. اما او به تازگی به خاطر اینکه بتواند درآمد زیادی کسب کند به طرف تبلیغ سایت های شرط بندی رفته است. او یک سایت به همین منظور افتتاح کرده است و گفته می شود که از آنجایی که فالورهای زیادی دارد توانسته از این طریق درآمد خوبی را به جیب بزند.

سوالات متداول در مورد این خواننده

آیا حسین تهی ازدواج کرده است؟

در برخی از سایت ها گزارشاتی مبنی بر ازدواج او با یکی منتشر شده است اما هیچ اطلاعات دیگری در این مورد وجود ندارد.آیا حسین تهی ازدواج کرده است؟

اولین آهنگ حسین تهی چه نام داشت و در چه سالی منتشر شد؟

نخستین ترانه او رقص بود که در زمان انتشار او سر و صدای زیادی را ایجاد کرد و سپس بلافاصله او ترانه دیگری به نام کلید را منتشر کرد که جایگاه او را تثبیت کرد.

ماجرای شفای حسین تهی چیست؟

در کودکی به مریضی سختی دچار می شود و درست در دهه اول محرم مریضی او شدت می یابد و در بیمارستان بستری می شود و در حالی که در بیمارستان بود او صدای دسته های عزاداری را می شنود و فردایش شفا می گیرد.

5/5 - (1 امتیاز)
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.