بیوگرافی جی زی (Jay z) به همراه برسی دلیل مرگش

جی زی بیشتر به خاطر ترانه های او به سبک رپ شناخته می شود. هر چند که او یک تاجر ثروتمند نیز است اما به خاطر اینکه توانسته در موسیقی ترانه های نابی را به بیرون بدهد، در بین طرفدارانش محبوب شده است. او تا به حال کارهای زیادی را به بیرون داده است که به طور کلی آهنگ های این خواننده بیش از یک صد میلیون نسخه به فروش رفته است که آماری بی نظیر است. همچنین بر اساس گزارش های معتبر او تا به حال 21 جایزه گرمی را دریافت کرده است که نشان دهنده اعتبار و ناب بودن آهنگ هایش است. از این خواننده به عنوان برتری رپرهای تاریخ یاد می شود که در سال 2006 میلادی شبکه تلویزیونی ام تی وی اعلام کرد که او در بین بهترین رپرهای تاریخ جای گرفته است. در سال 2017 میلادی این رپر توسط مجله مشهور فوربس در بین ثروتمندترین خوانندگان جهان جای گرفت. در ادامه این مقاله اطلاعات بیشتری را در مورد  jay z به شما ارائه خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

زندگینامه جی زی

زندگینامه جی زی

جی زی در شهر نیویورک به دنیا آمد و در یکی از خانه های موسوم به مارسی که یک پروژه مسکن سازی بود، رشد یافت. او دارای 3 خواهر و یک برادر بود که زمانی که کوچک بود پدرشان آنها را ترک کرد و مسئولیت بزرگ کردن آنها بر گردن مادرش افتاد. گفته می شود که او زمانی که 33 سال داشت با پدر خود ملاقات کرد و در آن ملاقات او را بخشیده است.  پس از آن بود که پدرش به دلیل بیماری درگذشت. گفته می شود که زمانی که 12 سال داشت به خاطر اینکه برادرش جواهراتش را دزیده بوده به طرف شانه او با اسلحه شلیک کرده است. از این خاطره او در ترانه هایش گفته است. همچنین زمانی که او در دبیرستان بود با دوستان خود گروه رپ تشکیل داده بودند و در آن با آنها به رقابت می پرداخت. او در همان دوران به گروه فروش مواد مخدر پیوسته بوده و به همین خاطر هم از مدرسه اخراج شده است. او گفته است که در طول زندگی خود سه بار توسط اسلحه هدف قرار گرفته است. او با بیانسه خواننده مشهور ازدواج می کند و پس از مدتی از او یک فرزند دختر به دنیا می آورد.

جی زی کیست

جی زی کیست؟

یک خواننده، ترانه نویس و تاجر آمریکایی است که طرفدارانش بیشتر او را به خاطر آهنگ هایش می شناسند. هر چند که او ثروتی زیاد دارد اما آهنگ های او نیز بی نظیر است. او نیز مانند سایر سیاه پوستانی که در زمینه رپ قدم گذاشته است، در خانوادهای فقیر به دنیا آمده است و در کودکی پدرش آنها را رها کرده است. تمام مسئولیت بزرگ شدن آنها را مادرش بر عهده می گیرد. در دوران دبیرستان او با دوستان خود در گروه های رپ عضو می شود و با آنها به رقابت می پردازد. در همان زمان بوده است که او با گروه مافیای مواد مخدر رابطه می گیرد و به همین خاطر هم از مدرسه اخراج می شود. او تا به حال چند بار تیر خورده است. سپس با بیانسه خواننده مشهور رپ چند کار مشترک اجرا می گیرد و با او رابطه می گیرد. در همان زمان از او خواستگاری می کند و تصمیم می گیرند تا با هم ازدواج کنند. پس از مدتی آنها صاحب فرزندی می شوند که ترانه ای را هم به افتخار او اجرا می کنند.

بیوگرافی جی زی

بیوگرافی جی زی

نام کامل و واقعی او شان کوری کارتر است که در 4 دسامبر سال 1969 میلادی به دنیا آمده است. کارهای او یکی از پرفروش ترین آهنگ های تاریخ لقب گرفته است که بر طبق آمار تا به حال بیش از یکصد میلیون نسخه از کارهای او در سراسر دنیا به فروش رفته است. همچنین این خواننده تا به حال 21 جایزه معروف گرمی را به خاطر این موسیقی ها بدست آورده است که نشانه کیفیت بالای آنها می باشد. از او به عنوان یکی از برترین های سبک هیپ هاپ یاد می شود که در سال 2006 میلادی شبکه ام تی وی نام او را در رتبه نخست برترین های رپ در طول تاریخ قرار داده بود. همچنین در سال 2017 میلادی بود که مجله مشهور Forbes او را به عنوان یکی از ثروتمندترین خوانندگان رپ جهان با ثروتی معادل 810 میلیون دلار معرفی کرده بود. علاوه بر آن، او تا به حال آلبوم های بسیاری به بازار عرضه کرده است که از این میان 3 آلبوم او در میان 500 آلبوم برتر تمام دوران رولینگ استون جای گرفته است.

جی زی و بیانسه

جی زی و بیانسه

در سال 2002 میلادی بود که این دو خواننده پر طرفدار با همکاری همدیگر یک آهنگ به نام 03 زیبا و کلاید را ساختند و اجرا کردند. علاوه بر این آهنگ، این دو در آهنگ های دیگری مانند مجنوع عشق، آن گونه این را دوست داری و نیز به طرز خطرناکی عاشق، نیز با همدیگر همکاری کرده بودند. همچنین بیانسه هم آلبوم های زیادی را به بیرون داده است که در یکی از آنها که زادروز نام دارد جی زی حضور داشته است. علاوه بر آن در سال 2006 در آهنگ های دژا وو و نیز ترفیع تو نیز همکاری این دو غوغا کرده بود. در یک ویدئویی بیانسه از روی آهنگ این خواننده به طرز خنده داری تقلید می کند. هر چند که این دو تا آن زمان درباره رابطه خود خودداری می کردند اما به طور واضح مشهود بود که آنها به همدیگر علاقه دارند. بعد ها بیانسه در این رابطه گفته بود که دوست داشت پنهانی رابطه داشته باشد و این کار موجب می شد تا از شایعات و توجهات دور باشیم.

 همچنین jay z نیز گفته بود که ما دوست نداریم تا با روابط خود با یکدیگر بازی کنیم. این دو بدون اینکه کسی آگاهی داشته باشند با یکدیگر به دور از همه قرار می گذاشتند و عشق بازی می کردند تا اینکه در سال 2008 با همدیگر ازدواج کردند. در مجله تایم سال 2006 این دو زوج به عنوان قدرتمندترین زوج در لیست 100 زوجی معرفی شدند که دارای نفوذ زیادی می باشند. در جریان مراسم جایزه ام تی وی سال 2011 میلادی بود که همگان متوجه شدیم که بیانسه باردار است. یک سال بعد بود که خبر زایمان او منتشر شد و دختری را به نام بلو آیوی کارتر به دنیا آورد.

جی زی اینستا

جی زی اینستا

اگر شما نیز خواستار این هستید تا به پیج این خواننده در شبکه اجتماعی اینستاگرام مراجعه کنید از این طریق شماره jay z را بدست بیاورید، باید خدمت شما عرض کنم که در حال حاضر صفحات زیادی وجود دارد که با نام این رپر ایجاد شده اند. همچنین فن پیج های زیادی به نام او ساخته شده اند که تصاویر و کلیپ های این خواننده را به اشتراک می گذارند. در حال حاضر مشخص نیست که کدام یک از آنها به طور رسمی متعلق به خود او می باشد و چقدر فالور دارد. اما مطمئنا او باید دنبال کنندگان زیادی داشته باشد و پست های که منتشر می کند هم لایک، کامنت و بازدید های زیادی خورده باشد.

جی زی و امینم

جی زی و امینم

جی زی آهنگهای زیادی را به طور مشترک با برخی از خواننده های معروف اجرا کرده است که یکی از آنها امینم است. این دو خواننده معروف رپ آهنگ Renegade را با همدیگر اجرا کرده اند که توجه افراد بسیاری را به طرف خود جلب کرده است. پس از آن البته در بین برخی از کاربران ایران انتقادهایی شد که گفته می شود که چطور ممکن است جی زی را دارای چندین جایزه گرمی است رفته با امینم که یک خواننده تازه کار بوده کار مشترک اجرا کرده است. آنها می گویند که او نمی بایست با این تازه کار کار می کرد و به همین خاطر موجب شده تا رتبه اش پایین بیاید.

آهنگ های جی زی

لیست آلبوم های جی زی رپر

جی زی یکی از معروف ترین و پر طرفدارترین رپرهای تاریخ موسیقی هیپ هاپ است که طی سال‌ ها اقدام به انتشار مجموعه‌ ای از آلبوم‌ های موفق کرده است. آلبوم‌ های او به عنوان نمونه‌ هایی از توانایی هنری و خلاقیت در دنیای موسیقی شناخته می‌ شوند و هر یک از این آلبوم‌ ها با سبک و مضمون خودشان به تأثیرگذاری و شهرت جی زی در دنیای موسیقی کمک کرده‌ اند. در این بخش به معرفی برخی از آلبوم معروف از جی زی خواهیم پرداخت.

این آلبوم‌ ها از جمله بهترین‌ ها و پرفروش‌ ترین‌ های او محسوب می‌ شوند. هر یک با آهنگ‌ ها و موضوعات متنوع خود جایگاه ویژه‌ ای در تاریخ موسیقی هیپ هاپ دارند و به عنوان شاهکارهایی از موسیقی هیپ هاپ محسوب می‌ شوند.

آلبوم Kingdom Come

آلبوم “Kingdom Come” نهمین آلبوم استودیویی از رپر آمریکایی جی زی است که در تاریخ ۲۱ نوامبر ۲۰۰۶ منتشر شد. این آلبوم به عنوان یک “آلبوم بازگشت” برای جی زی در نظر گرفته می‌ شود، زیرا آلبوم “The Black Album” از سال ۲۰۰۳ به عنوان آخرین انتشار او تبلیغ شده بود. تولید این آلبوم توسط تعدادی از تهیه‌ کنندگان از جمله Just Blaze، DJ Khalil، Dr. Dre، The Neptunes، Swizz Beatz و Kanye West انجام شد. همچنین در آلبوم همراهی‌ هایی از جان لجند، بیانسه، آشر، نی-یو و دیگر هنرمندان به چشم می‌ خورد.

“Kingdom Come” با چهار تک‌ آهنگ “Show Me What You Got”، “Lost One”، “30 Something” و “Hollywood” معرفی شد. این آلبوم از منظر منتقدان موسیقی به طور کلی امتیازات متوسطی را کسب کرد اما موفقیت تجاری بالایی داشت. در هفته اول انتشار به صورت موفقیت‌ آمیز در جایگاه اول بیلبورد ۲۰۰ قرار گرفت و ۶۸۰٬۰۰۰ نسخه از آن به فروش رسید. جی زی در مراسم جوایز گرمی سال ۵۰ برای بهترین آلبوم رپ نامزد شد.

آلبوم watch the throne

آلبوم “Watch the Throne” یک آلبوم همکاری از رپرهای آمریکایی جی زی و کانیه وست است که به طور جمعی به عنوان The Throne شناخته می‌ شوند. این آلبوم در تاریخ ۸ اوت ۲۰۱۱ توسط لیبل‌ های Roc-A-Fella Records، Roc Nation و Def Jam Recordings منتشر شد. قبل از انتشار آلبوم، جی زی و وست در تعدادی از تک‌ آهنگ‌ ها همکاری کرده بودند و وست به عنوان تهیه‌کننده در کارهای جی زی حضور داشته بود. آن ها ابتدا قصد داشتند یک EP همکاری پنج ترانه‌ ای ضبط کنند که به طور تدریجی به یک آلبوم کامل تبدیل شد.

آلبوم شامل حضورهای ویژه از فرانک اوشن، ذا دریم، بیانسه و مستر هادسون است. همچنین شامل مشارکت‌ های صوتی از کید کدی، سیل، جاستین ورنون، الی جکسون، کانی میتشل، چارلی ویلسون و پیت راک می‌ باشد؛ نمونه‌ های صوتی از موسیقیدانان سول اوتیس ردینگ و کرتیس میفیلد همچنین به عنوان حضورهای ویژه در آلبوم اعتبار داده شده‌ اند.

“Watch the Throne” با دریافت نقد مثبت از بسیاری از منتقدان موسیقی جایگاه ویژه ای در تاریخ موسیقی هیپ‌ هاپ دارد و از نظر تجاری نیز عملکرد قابل توجهی از جمله در رتبه‌ های بالای بیلبورد و فروش‌ های آی‌ تیونز داشته است. با این حال برخی منتقدان محتوای متنی را بی‌ انگیزه ارزیابی کرده‌ اند.

آلبوم the blueprint

آلبوم “The Blueprint” یکی از شش آلبوم استودیویی جی زی است که در تاریخ ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ منتشر شد. این آلبوم به وسیله رکوردهای روک-آفلا و دف جم رکوردینگز منتشر شد. این رپر در این آلبوم از تکنیک‌ های سمپلینگ مبتنی بر سول استفاده کرده و تولید آلبوم بیشتر توسط کانیه وست، جاست بلیز و بینک انجام شده‌ است. امینم نیز به عنوان یکی از تنها هنرمندان مهمی که در آلبوم حضور دارند، در تولید یکی از قطعات آلبوم نقش داشته‌ است.

آلبوم “The Blueprint” تحت عنوان یکی از بهترین آلبوم‌ های موسیقی هیپ هاپ و یکی از برترین آلبوم‌ های تاریخی در کل موسیقی شناخته می‌ شود. این آلبوم در زمان انتشارش با حملات ۱۱ سپتامبر همزمان بوده‌ است، اما با فروش بیش از ۴۲۷٬۰۰۰ نسخه در هفته اول انتشار به شماره یک بیلبورد آمریکا رسید و مدت سه هفته این موقعیت را حفظ کرد.

آلبوم unplugged

آلبوم “Jay-Z: Unplugged” یکی از آلبوم‌ های زنده جی زی است که در سال ۲۰۰۱ منتشر شد و شامل برخی از آهنگ‌ های گذشته‌ اش است که با سازهای زنده توسط گروه هیپ هاپ “The Roots” اجرا شده‌ اند. این آلبوم در طول ضبط یک قسمت از برنامه “MTV Unplugged 2.0” در تاریخ ۱۸ نوامبر ۲۰۰۱ ضبط شده‌ است و بیش از ۶۰۰٬۰۰۰ نسخه فروخته شده‌ است.

مونته کریستو جی زی

مونته کریستو جی زی

برخی ها از خود می پرسند که مونته کریستو جی زی چیست ؟ اینگونه افراد فکر می کنند که احتمالا یکی از ترانه های او می باشد که بسیار معروف است. در حالی که این چنین نیست. شاید شما نیز سرچ های زیادی را در گوگل انجام داده باشید تا بفهمید که این واژه به چه معناست و مفهوم آن را دریابید اما چیزی نمی توانید بدست بیاورید. اما اگر به زبان انگلیسی وارد باشید و یک سرچ انگلیسی بزنید در خواهید یافت که این واژه در واقع نام یک سیگار است که گفته می شود که سیگار مورد علاقه این خواننده مونته کریستو می باشد. همچنین از او تصاویر زیادی در صفحات وب موجود است که در حال کشیدن این سیگار می باشد.

اتهامات ناجور جی زی و بیانسه

اگر چه در چند مدت گذشته رابطه جی زی و بیانسه به عنوان یک زوج هنرمند آمریکایی دچار تنش و مشکل شده است. اما این به معنای بی احترامی و توهین آن ها به یگدیگر نبوده است، چرا که جی زی که متهم به خیانت به همسرش است به صراحت اظهار پشیمانی کرده و همواره در تمامی مصاحبه هایش با احترام نسبت به بیانسه صحبت می کند.

کدام رپرها جی زی را دیس کرده اند؟

در جهان رپ جی زی یکی از هنرمندانی است که بارها مورد دیس قرار گرفته است. یکی از معروف‌ ترین دیس‌ ها به جی زی توسط خود ناس با ترکی به نام “Ether” بوده است. این ترک برای جواب دادن به ترک “Takeover” از جی زی ساخته شده و در آن ناس با استفاده از شعر خلاقانه و تیز و تند به جی زی پاسخ داده و او را مورد انتقاد قرار داده است. این دیس به عنوان یکی از برجسته‌ ترین و بی رحمانه‌ ترین دیس‌ های تاریخ رپ شناخته می‌ شود.

نگاهی به مستند جی زی رپر

شان کوری کارتر معروف به جی زی نه تنها یک رپر و تهیه‌ کننده موسیقی است بلکه یک تاجر و سرمایه‌ گذار موفق آمریکایی نیز محسوب می‌ شود. جی زی با بیش از ۱۰۰ میلیون ضبط فروخته شده و بدست آوردن ۲۱ جایزه گرمی به عنوان یکی از پرفروش‌ ترین و بهترین رپرهای تاریخ موسیقی هیپ هاپ شناخته می‌ شود. علاوه بر فعالیت‌ های هنری، فعالیت‌ های تجاری و سرمایه‌ گذاری‌ های او نیز توجه زیادی را به خود جلب کرده است. او یکی از مالکان باشگاه ورزشی ۴۰/۴۰ نیویورک است و همچنین بنیان‌ گذار کمپانی لباس روکاورز می‌ باشد.

همچنین به عنوان رئیس سابق دف جم رکوردینگز و مؤسس مشترک کمپانی موسیقی راک-ا-فلا و راک نیشن شناخته می‌ شود. مستند “جی زی رپر” به زندگی و حرفه‌ جی زی از جایگاه او در صنعت موسیقی تا فعالیت‌ های تجاری و سرمایه‌ گذاری‌ هایش می‌ پردازد. این مستند به شکلی جامع موضوعاتی همچون ابتکارات کسب و کاری، تأثیرات فرهنگی و اجتماعی موسیقی جی زی و ارتباطاتش با هنرمندان دیگر را بررسی می‌ کند. از مستندی که در چنل یوتوبی به نمایش گذاشته شده می‌ توان به دقت بیشتری در درک زندگی و مسیر حرفه‌ ای این هنرمند و تاجر موفق دست یافت.

راز عطر گلد جی زی چیست؟

بهتر است بدانید که برند عطر گلد جی زی محصول همکاری این رپر با شرکت پارالوکس می باشد. اما پس از مدتی شرکت پارالوکس از جی زی به خاطر عدم تبلیغ شکایت می‌ کند و درخواست جریمه با مبلغ بالایی دارد که در نهایت طبق نظر دادگاه این شرکت نه تنها حکوم شده بلکه متهم به پرداخت ۷ میلیون دلار به جایزه می‌ شود.

تیکه جی زی به تیلور سوییفت

ماجرای تیکه به تیلور سویفت مربوط به مراسم اهدای جایزه گرمی سال ۲۰۲۴ می‌ باشد. در این مراسم که همسرش بیانسه موفق به جایزه گرمی بهترین آلبوم می‌ شود که با حمایت همسرش مواجه شده و جی زی طور غیر مستقیم خطاب به تیلور سویفت او را مستحق دریافت چنین جایزه‌ ای نمی‌ داند.

درامد جی زی

درامد جی زی

اما در مورد ثروت این خواننده گفته می شود که او در ابتدا یک خواننده است و سپس یک تاجر. او از همان ابتدا سعی کرده بود تا درآمدهای خود را بالا ببرد. از جمله خوانندگانی بود که از کودکی با فقر دست و پنجه نرم کرده است. همچنین گفته می شود که او از طریق رابطه با گروه های مافیای مواد مخدر توانسته بود درآمد خوبی را به جیب بزند. اما پس از مدتی از آنها جدا شد و به طور کلی به خوانندگی پرداخت. او در همان زمان ها با تکیه بر استعداد خود توانست نگاه شرکت های بزرگی را به طرف خود جلب کند و قراردادهای کلانی را با آنها بست. طولی نکشید که اولین آلبوم خود را به بازار عرضه کرد که بیش از یک میلیون و 500 هزار نسخه از آن به فروش رفت و از همان زمان استارت کار خود را زد. او پس از مدتی با بیانسه آشنا شد و قدرتمندترین زوج دنیا را تشکیل داد و کارهای خوبی را با هم اجرا کردند. سپس با هم ازدواج کردند و در حال حاضر هم ثروت زیادی دارد. مجله فوربس او را به عنوان دومین شخصیت ثروتمند جهان که در رشته موسیقی فعالیت می کند، نامیده بود.

ماشین جی زی

ماشین جی زی

شاید برای شما هم جالب باشد که جی زی خواننده از چه ماشینی استفاده می کند. برخی ها می گویند که او نیز یکی از طرفداران خانواده بنز هست اما برخی دیگر او را سوار ماشین های شرکت فراری می بیند. اما باید خدمت شما عرض کنم که او یکی از ثروتمند ترین خوانندگان جهان به شمار می رود و هر کاری که اجرا می کند به اندازه چندین ماشین درآمد کسب می کند و بنابراین طبیعی است که هر روز با یکی از اتومبیل های  شرکت های دنیا در خیابان های شهرش دور بزند.

بچه های jay z

بچه های jay z

همسر جی زی در مراسم ام تی وی سال 2011 بود که آشکار کرد که باردار است و پس از آن هم در شهر نیویورک بلو ایوی را در تاریخ 7 ژانویه سال 2012 میلادی به دنیا آورد. همچنین پس از آن در 18 ژوئن سال 2017 میلادی بود که متیو ناولز پدر بیانسه خبر داد که این زوج ثروتمند صاحب یک دوقلوی دیگر به نام رامی و سیر هستند. جی زی اهنگ های بسیاری را خوانده است و به شهرت رسیده است.

همسر های jay z

همسر های jay z

بیانسه

این دو چند کار موفق با یکدیگر اجرا کردند که پس از مدتی رابطه خود را علنی کردند. در ابتدا هیچ یک از آنها دوست نداشتند که این رابطه را علنی کنند اما در نهایت آنها تصمیم گرفتند تا با یکدیگر ازدواج کنند که حاصل آن در ابتدا یک دختر بود و سپس یک دختر و پسر دوقلوی دیگر هم به جمع آنها اضافه شد. آهنگ بیانسه و جی زی در بیشتر سایت های موزیک وجود دارد.

سولانژ

او خواهر بیانسه است و گفته می شود که زمانی جی زی رپر می خواسته با او رابطه برقرار کند و به همین خاطر او از این خواسته اش پشیمان است. این خبر در حالی در برخی از سایت ها منتشر شده است که هنوز بیانسه در مورد این حرکت او واکنشی نشان نداده است.

مرگ jay z

مرگ jay z

اما در برخی از سایت ها هم شایعاتی در مورد مرگ او منتشر می شود. او که صاحب یک دختر و دو فرزند دو قلوی دیگر است تا به حال آهنگ های معروفی را به بیرون عرضه کرده است که توانسته توجه بسیاری از علاقمندان را به طرف خود جلب کند و رکورد فروش را هم بزند. او البته یک تاجر است و ثروت زیادی دارد و با ازدواج با بیانسه توانسته یکی از ثروتمندترین زوج های دنیا لقب بگیرد. در حالی شایعه مرگ او منتشر شده است که هنوز او خودش هیچ واکنشی انجام نداده است.

ایسنتاگرام jay z

ایسنتاگرام jay z

یکی از صفحات مربوط به او allthingsjayz نام دارد که می توانید آن را در این شبکه اجتماعی مشاهده کنید. این صفحه نیز تصاویر و کلیپ های مربوط  به او و خانواده اش را منتشر می کند و در حال حاضر هم 541 پست مختلف را انتشار داده است. همچنین در حال حاضر این صفحه حدود 162 هزار فالور دارد و در آن استوری هایی را از این خواننده برای تماشا روی پیج به اشتراک گذاشته است.

یوتیوب jay z

یوتیوب jay z

اگر می خواهید که کارهای jay z را در دسترس داشته باشید می توانید به اکانت این خواننده در شبکه ویدئویی یوتیوب مراجعه کنید. او نیز در این شبکه به طور گسترده ای فعالیت می کند و کارهای خود را روی آن منتشر می نماید. در حال حاضر او نیز طرفداران بسیاری در این صفحه دارد و گفته می شود که ازا ین طریق نیز توانسته سالیانه میلیون دلار به جیب بزند. همانطور که می دانید یکی از راه های درآمد فعالیت در شبکه های اجتماعی مخصوصا یوتیوب است که کاربران زیادی از این طریق به درآمد رسیده اند.

عکس jay z

عکس jay z

اما برای اینکه بتوانید عکس jay z را مشاهده کنید، می توانید به اینستاگرام او سر بزنید. علاوه بر آن در حال حاضر سایت هایی هستند که تصاویر او را به همراه آهنگ هایش به اشتراک می گذارند و می توانید آنها را به صورت آلبومی در اختیار داشته باشید. برخی از علاقمندان و طرفداران به این خواننده خواهان آن هستند که تصاویر او با سایز بزرگتر را دریافت کنند تا برای چاپ به اندازه های بزرگتر آنها را در اختیار داشته باشند.

جی زی و لینکین پارک

جی زی و لینکین پارک

همانطور که می دانید لینکین پارک یک گروه راک می باشد که از محله آگورا هیلز کالیفرنیا می باشد. ای نگروه در سال 1996 تاسیس شد و در آن زمان با انتشار آلبوم هایی به شهرت رسید. این گروه تا به حال با هنرمندان زیادی همکاری کرده است که یکی از آنها این خواننده رپ می باشد. یکی از آن آهنگ ها Numb Encore می باشد که این دو با یکدیگر به سبک نو و جدید آن را اجرا کردند و که اتفاقا مورد استقبال خوبی هم قرار گرفت.

جی زی و هالزی

جی زی و هالزی

اما هالزی هم یکی از خواننده های رپ می باشد که اسم اصلی او اشلی نیکولت فرانجیپانی است. او نیز با انتشار موزیک هایش به شهرت رسیده است. این خواننده هم آهنگ های معروفی دارد که توانسته جایزه ویژه موسیقی بیلبورد را برنده شود. همچنین او توانسته سه رکورد را از خود در کتاب جهانی گینس ثبت کند و یک جایزه ام تی وی را نیز برنده شود. این خواننده 2 بار نامزد جایزه گرمی نیز شده است. اما از جمله همکاری های او با جی زی بوده است که توانسته توجه بسیاری را به طرف خود جلب کند.

جی زی خیانت

جی زی خیانت

اما همانطور که می دانید یکی از خبرهایی که همه را شوکه کرد خیانت این خواننده به همسرش بیانسه بود. او در حالی این شایعات را تایید کرد که با یکی از خبرگزاری های معروف مصاحبه کرده بود و از اینکه این خبر را می دهد بسیار غمگین بود. او گفت که متاسفانه این راست است و بارها به همسرش خیانت کرده است و از اینکه مجبور است این خبر را بدهد عذرخواهی می کند. او همسرش را یک مادر واقعی خطاب می کند اما پس از آن موجب می شود تا رابطه آنها سردتر شود. آنها قرار بود تا کار مشترکی را اجرا کنند که بنا به همین دلیل کنسل شد.

سوالات متداول

جی زی اهل کجاست؟

این خواننده یک سیاه پوست آمریکای است که در همین کشور به دنیا آمده است.

ماجرای خیانت جی زی به همسرش چه بود؟

گفته می شود که او بارها به همسرش خیانت کرده است که یک بار او می خواست با خواهر همسر خودش رابطه برقرار کند.

جی زی چند فرزند دارد؟

بیانسه از او یک دختر در سال 2012 داشت که در سال 2017 یک دوقلوی دیگر نیز به دنیا آورد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.