ماجرای عاشقی جنیفر لوپز و بن افلک + عکس های جدید این زوج

در این مقاله رابطه جنیفر لوپز و بن افلک را بررسی خواهیم کرد. عشقی که بلاخره پس از سال ها به سرانجام رسید.

مراسم ازدواج جنیفر لوپز و بن افلک

این دو هنرمند در ابتدا قصد داشتند در سال 2002 با یکدیگر ازدواج کنند. اما قبل از چند ماه تاریخ ازدواج شان از یکدیگر جدا شدند. جنیفر و بن افلک بر این باور بودند که رسانه و خبرنگاران با ساختن حواشی و خبرهای نا مرتبط عامل اصلی جدایی آن ها بودند. در همان سال های 2005 و 2004 جنیفر با هنرمند مشهور آمریکایی مارک آنتونی ازدواج کرد. این زوج پس از پنج سال زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند. چند سال پیش جنیفر رابطه ای را با الکس رودریگز شروع کرد که بازهم این رابطه موفق نبود.

بن افلک در سال 2005 با بازیگر هالیوودی جنیفر گارنر ازدواج کرد. اما چند سال پیش رابطه آن ها به اتمام رسید. چند روز پیش بود که خبر مراسم ازدواج جنیفر لوپز و بن منتشر شد. این دو نفر پس از 20 سال به یکدیگر رسیدند. در ادامه این مقاله به جزئیات و حواشی این رابطه اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

عکس های جنیفر لوپز و بن افلک
مراسم ازدواج جنیفر لوپز و بن

عکس های جنیفر لوپز و بن افلک

ازدواج جنیفر لوپز و بن افلک کاملا دور از هرگونه حواشی برگزار شد. در اصل کسی از ازدواج و رابطه جنیفر و بن افلک خبر نداشت. تا این که عکس و فیلم های این مراسم منتشر گردید. در این عکس و فیلم شاهد یک مهمانی خصوصی در خانه شخصی و لوکس بن افلک هستیم.

علت جدایی جنیفر لوپز و بن افلک

همان طور که اشاره کردیم جنیفر و بن افلک در سال 2002 قصد ازدواج داشتند اما رسانه ها باعث بهم زدن این مراسم و رابطه شدند. به همین منظور مراسم ازدواج امسال خودرا دور از دید رسانه ها و خبرنگاران برگزار کردند. اما خیلی از مخاطبان بر این عقیده هستند که بن افلک و جنیفر به دلیل داشتن اختلاف شخصی در سال 2002 از یکدیگر جدا شدند.

این دو سلبریتی چند سال اختلاف سنی دارند؟

بر خلاف خیلی از رابطه و اختلاف سنی های عجیب هالیوودی، جنیفر و بن افلک اختلاف سنی چشم گیری با یکدیگر ندارند. جنیفر که در حال حاضر 53 سال دارد تنها سه سال از بن افلک بزرگ تر است. اخبار سلبریتی ها را از ایرانیان سلبریتی بخوانید.

سوالات متداول

  1. در ابتدا جنیفر لوپز و بن در چه سالی قصد ازدواج با یکدیگررا داشتند؟

    در سال های 2002 و 2003 بود که می خواستند با یکدیگر ازدواج کنند.

  2. دلیل بهم خوردن مراسم ازدواج بن افلک و جنیفر در سال 2002 چه بود؟

    به دلیل این که رسانه ها و خبرنگاران حواشی غیر مرتبط برای این زوج ساخته بودند.

5/5 - (2 امتیاز)
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.