سیلویا حق جو کیست؟ عکس ها، بیوگرافی و رابطه های او

سیلویا حق جو نیز در زمینه بلاگری فعالیت می کند که در کنار خواهر خود توانسته توجه افراد زیادی را به طرف خود جلب کند. او نیز به رشته عکاسی علاقه زیادی داشته و از این طریق با گرفتن عکس و انتشار آنها در صفحات مجازی خود هواداران زیادی را جذب کرده است. این اینفلوئنسر معروف نیز از دوران نوجوانی به این راه کشانده شده است و در همان دوران به کمک خواهر خود توانسته در زمینه فشن و مد فعالیت کند. او که به همراه خواهر خود دو نفری کار می کرد، با مداومت این کار توانست نظر برخی از مارک های مشهور مانند دیور را به طرف خود جلب کند و آنها را مجبور سازد تا قراردادهایی را با آنها امضاء کنند. در ادامه این مقاله سعی می کنیم تا جنبه های دیگری از فعالیت های این سلبریتی را در زمینه مد و فشن آشکار کنیم. در صورتی که می خواهید اطلاعات خوبی در این مورد بدست آورید با ما با ادامه مقاله همراه باشید.

زمان تخمین زده شده مطالعه: 9 دقیقه

سیلویا حق جو کیست

سیلویا حق جو کیست؟

سیلویا حق جو نیز یک طراح، مدل و بلاگر ایرانی آلمانی است که چند سالی است که در زمینه فشن کار می کند. او نیز مانند خواهر خود از دوران نوجوانی به این رشته علاقه داشت و با همکاری او به این راه کشانده شده است. آنها در آن دوران لباس های خود را با هم عوض می کردند و عکس می گرفتند و آنها را در فضای مجازی خود منتشر می کردند تا اینکه این کار رفته رفته به یک روتین تبدیل شد و پس از مدتی به تعداد طرفداران آنها اضافه شد. آنها این کار را ادامه دادند و هر روز هم به تعداد افرادی که به آنها توجه می کردند نیز اضافه می شد تا اینکه یک روز توجه مسئولان مارک های بزرگ مانند چنل و دیور را به خود جلب کرد و سراغ آنها آمدند. آنها به این دو سلبریتی پیشنهاد دادند تا در عوض تبلیغ محصولات آنها قرارداد خوبی را با آنها خواهند بست و از همان زمان بود که شهرت و درآمد آنها چند برابر شد.

 استایل سیلویا حق جو

استایل سیلویا حق جو

سیلویا حق جو از همان دوران کودکی علاقه خاصی به ژست گرفتن داشت. در برخی از تصاویر او دیده می شود که او بارها ژست هایی را تمرین کرده است تا بتواند در بهترین حالت آن را به تصویر بکشد. استایل های خاص او را می توان در شبکه های اجتماعی مشاهده کرد. سبک هایی که در فصل های مختلف و در شرایط  گوناگون متفاوت می باشند. او در یک تصویری طوری در عکس ظاهر شده است که شاد است و در حالی که دستش را کنار گوشش قرار داده است، سعی دارد تا به دیگران این حس را القاء کند که همه چی آرام است. اما در عکس دیگری که صحنه ای خشن تر دارد و ژست او طوری است که حالت عصبانیت را القاء می کند. همچنین او به خوبی می تواند صحنه هایی را به تصویر بکشاند که غم و اندوه خاصی را به تماشاگر القاء کند.

اینستاگرام سیلویا حق جو

اینستاگرام سیلویا حق جو

اگر می خواهید تصاویر و کلیپ سیلویا حق جو را در بستر اینترنت مشاهده کنید، می توانید به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید. در حال حاضر او نیز مانند خواهرش به شدت در این شبکه اجتماعی فعالیت می کند و توانسته تا به حال هر چند کم اما طرفدارانی را به طرف خود جذب کند. این سلبریتی در این صفحه خود را یک آرتیست معرفی کرده است و گفته که در شهر پاریس زندگی می کند. او همچنین اکانت دیگری را نیز برای تبلیغات در نظر گرفته است که آدرس را نیز می توان در این صفحه مشاهده کرد. همچنین سایتی را نیز طراحی کرده است که محصولات تبلیغ شده خود را نیز در آن قرار می دهد. این اینفلوئنسر در حال حاضر 200 هزار و 724 فالور دارد و تا به حال 2 هزار و 982 پست مختلف را منتشر کرده است.

سیلویا حق جو در یوتیوب

سیلویا حق جو در یوتیوب

یکی دیگر از شبکه های اجتماعی که او در آن فعالیت می کند، یوتیوب است و معمولا کلیپ های تبلیغاتی که ساخته است را در آن منشتر می کند تا بازدید بگیرد. همانطور که می دانید این شبکه اجتماعی مخصوص ویدئو می باشد و باید در آن از قوانین خاصی تبعیت کنیم. برای اینکه کلیپ های ما کپی نباشد و قانون کپی رایت را نیز رعایت کنیم، باید کلیپ های یونیکی را با مارک و اسم و رسم خودمان منتشر کنیم. در غیر این صورت نمی توان در این شبکه فعالیت کرد و اکانت ما مسدود می شود. اما این سلبریتی تمام کلیپ هایی که منتشر می کند را خودش تولید می کند و سعی می کند تا از قوانین آن تبعیت کند.

سوابق سیلویا حق جو

سوابق سیلویا حق جو

او نیز مانند خواهر خودش از زمانی که کودک بود در این زمینه فعالیت می کند. آنها دو تایی تصمیم گرفتند تا در این زمینه کار کنند. این دو سلبریتی از یکدیگر عکس هایی را می گرفتند و با تغییر لباس های خود این تصاویر را متنوع تر می کردند. آنها سپس تصاویر خود را در شبکه های اجتماعی منتشر می کردند و سعی می کردند تا از این طریق طرفدارانی را جذب کنند. رفته رفته توجه شرکت های مختلف و مشهوری را به طرف خود جلب کردند و کاری کردند تا آنها به سراغ شان بیایند و با آنها قرارداد امضاء کنند. این اینفلوئنسر پس از اینکه توانست نظر آنها را جلب کند و با شرکت های مشهوری کار کند، به شهرت زیادی رسید. همچنین گفته می شود که او به همراه خواهرش در یکی از فستیوال های فیلم کن هم حضور داشته اند.

سیلویا و جولیا حق جو

سیلویا و جولیا حق جو

اسم خواهر سیلویا، جولیا حق جو است و آنها از دوران کودکی با هم بوده اند و همیشه سعی می کردند تا کارهایشان را با کمک همدیگر انجام دهند. برخی ها می گویند که این دو با هم دوقلو می باشند. این دو از دوران نوجوانی تصمیم گرفتند تا در زمینه مد و فشن کار کنند و به همین خاطر لباس های همدیگر را می گرفتند و با آنها عکس می گرفتند و منتشر می کردند. تا اینکه نظر برند های مشهوری که در زمینه مد و فشن کار می کردند را به طرف خود جلب کردند و قراردادهایی را با چند تای آنها امضاء نمودند. پس از آن شرکت های دیگری نیز وارد کار شدند و این موضوع موجب شد تا آنها به شهرت برسند.

سیلویا حق جو بلاگر ایرانی آلمانی

سیلویا حق جو بلاگر ایرانی آلمانی 

سیلویا حق جو در آلمان به دنیا آمد. پدر او ایرانی و مادرش لهستانی بود. آنها در شهر هامبورگ بزرگ شدند. این سلبریتی در مورد فرهنگ این شهر گفته بود که بیشتر مردمان آن از سبک سنتی پیروی می کنند و به همین خاطر کمتر کسی را می بینید که در آن رنگ های شاد و روشنی را بر تن کنند. آنها با پوشیدن رنگ های شاد و سبک های جوان پسند مورد توجه عام و خاص بودند و به همین دلیل موجب شد تا نظر برخی از شرکت های مد دو فشن را به خود جلب کند.  او تصاویری را از خود تهیه می کرد و در فضای مجازی منتشر می کرد و رفته رفته موجب شد تا نظر برخی از شرکت های مشهور را به طرف خود جلب نماید.

بیوگرافی این اینفلوئنسر

بیوگرافی این اینفلوئنسر

گفته می شود که او متولد سال 1989 میلادی است و حدود 4 سال از خواهرش بزرگتر می باشد. او در سن نوجوانی به این راه کشانده شد و از همان زمان از خود عکس می گرفت و در سایت و  فضای مجازی منتشر می کرد تا اینکه نظر برخی از برندهای مشهور را به طرف خود جلب کرد. در حال حاضر او برای آژانس مدلینگ نکست منیجمنت کار می کند. همچنین او زاده کشور آلمان است و از پدری ایرانی و مادری لهستانی به دنیا آمده است. او در هامبورگ به دنیا آمده است اما در حال حاضر در کشور فرانسه و شهر پاریس زندگی می کند. این سلبریتی در فشن شوی های زیادی حضور داشته و به طور هفتگی نیز در آنها شرکت می کند. مطالب چندانی در مورد بیوگرافی سیلویا حق جو وجود ندارد.

عکس سیلویا

عکس سیلویا

شما برای اینکه بتوانید به تعکس سیلویا حق جو دسترسی داشته باشید، چندین راه را می توانید امتحان کنید که یکی از آنها عضویت در تلگرام سیلویا حق جو می باشد. همچنین برای اینکه بتوانید به تصاویر با کیفیت این اینفلوئنسر نیز دسترسی داشته باشید به شما توصیه می شود تا به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید تا بتوانید سبک و استایل های خاص او را مشاهده کنید. همچنین او به همراه خواهرش یک سایتی را نیز راه اندازی کرده اند که در آن نیز می توانید فعالیت های آنها را دنبال کنید.

سوالات متداول

آیا سیلویا حق جو وبلاگ نویس است؟

او در حال حاضر روی فضای مجازی کار می کند و در شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام فعالیت های خود را دنبال می کند.

سیلویا حق جو اهل کجاست؟

او یک ایرانی آلمانی است که از پدری ایرانی و مادری لهستانی در شهر هامبورگ به دنیا آمده است اما در حال حاضر در پاریس زندگی می کند.

درآمد سیلویا حق جو چقدر است؟

او در حال حاضر هر چند که طرفداران کمتری نسبت به دیگر سلبریتی ها دارد اما با شرکت های مشهوری کار می کند و درآمد خوبی دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه