بیوگرافی و آهنگ های گروه جتروتال (Jethro Tull)

گروه جتروتال یک گروه موسیقی راک بریتانیایی است که از سال 1967 فعالیت خود را شروع کرده است و در حال حاضر یکی از گروه های پرطرفدار و معروف به شمار می رود.

معرفی گروه گروه جتروتال

معرفی گروه گروه جتروتال

جترو تال به انگلیسی (Jethro Tull) یک گروه موسیقی راک بریتانیایی است که در سال 1967 در شهر بلک‌ پول تشکیل شد. این گروه موسیقی بریتانیایی یکی از پدیده‌ های منحصر به فرد موسیقی عامه‌ پسند می باشد. حال در ادامه قرار است به معرفی اعضای گروه جتروتال بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

ایان اَندرسون یکی از اعضای گروه جتروتال

ایان اَندرسون متولد 10 اوت 1957 است، او یک موسیقی‌ دان، ترانه‌ سرا و خوانند بریتانیایی است که بیشتر به‌ دلیل فعالیتش به‌ عنوان خواننده اصلی، گیتاریست آکوستیک، نوازنده فلوت و رهبر گروه راک بریتانیایی (Jethro Tull) شناخته می‌ شود. او یک نوازنده چند ساز می باشد که علاوه بر فلوت و گیتار آکوستیک، گیتار الکتریک، کیبورد، گیتار باس، بوزوکی، بالالایکا، ساکسیفون، سازدهنی و انواع سوت را می نوازد.

مارتین باره

مارتین باره متولد 17 نوامبر 1946 است، او یک گیتاریست انگلیسی می باشد که بیشتر به دلیل حضور طولانی‌ اش به‌ عنوان گیتاریست اصلی گروه راک بریتانیایی (Jethro Tull) شناخته می‌ شود. بهتر است که بدانید مارتین باره در اوایل دهه 1990، حرفه انفرادی خود را آغاز کرد و چندین آلبوم را ضبط کرد. این هنرمند معروف چندین فلوت و سایر ساز ها همچون ماندولین را هم بر روی صحنه برای گروه جتروتال و هم در تکنوازی خودش نواخته است.

گلن کورنیک

گلن داگلاس بارنارد کورنیک متولد آوریل 1947 بوده است، او یک نوازنده گیتار باس انگلیسی بود که بیشتر به دلیل نوازنده اصلی گروه راک بریتانیایی (Jethro Tull) در سال های بین 1967 الی 1970 شناخته می‌ شد. جالب است که بدانید رولینگ استون نوازندگی او را با تول به‌ عنوان تنومند، چابک نامیده است.

کلایو بانکِر

کلایو ویلیام بانکر متولد 30 دسامبر 1946 است، او یک درامر بریتانیایی است که بیشتر به عنوان درامر اصلی گروه راک (Jethro Tull) شناخته می شود که در سال های بین 1967 تا 1971 در گروه نوازندگی می کرده است. کلایو بانکِر نقش کلیدی در گروه جتروتال داشته است.

معروف ترین آهنگ های گروه جتروتال کدامند؟

معروف ترین آهنگ های گروه جتروتال کدامند؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، گروه جتروتال یک گروه موسیقی راک معروف بریتانیایی است که تا به اکنون آثار فوق العاده ای را منتشر کرده است که هر کدام از آثار این گروه که تا به اکنون منتشر شده است، مورد استقبال مردم به ویژه طرفدارانش قرار گرفته است. حال در ادامه قرار است به معرفی معروف ترین آهنگ های گروه جتروتال بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

زندگی کردن در گذشته

زندگی کردن در گذشته نام یکی از معروف ترین و بهترین آثار این گروه می باشد که پس از انتشار مورد تعریف و تمجید خیلی از مردم قرار گرفت.

آکوالونگ

یکی از بهترین و پرطرفدار ترین آهنگ های این گروه، آکوالونگ نام دارد که پس از انتشار تا مدت ها توسط مردم پلی می شد.

خدای من

آهنگ خدای من یکی از بهترین و معروف ترین آهنگ های گروه جتروتال به شمار می رود.

ویسلر

از یکی دیگر از معروف ترین آهنگ های این گروه می توان به آهنگ ویسلر اشاره کرد که اعضای گروه آهنگ ویسلر را با سبک خاصی خوانده و منتشر کرده اند و به همین دلیل مورد تعریف خیلی از شنوندگان قرار گرفت.

رویای شیرین

اگر تمایل دارید تا به دانلود یکی از بهترین آهنگ های این گروه بپردازید، پیشنهاد می کنیم تا به دانلود آهنگ رویای شیرین بپردازید، چرا که این آهنگ در لیست یکی از بهترین آهنگ های این گروه قرار گرفته است.

درآمد اعضای گروه جتروتال چقدر است؟

این روز ها خیلی از افراد کنجکاو هستند تا در مورد درآمد افراد معروف و یا اعضای گروه های معروف همچون گروه جتروتال اطلاعات بیشتری را به دست آورند. در این باره بهتر است بدانید با توجه به این که اعضای این گروه در مورد میزان درآمدشان صحبتی نکرده اند، به همین دلیل در این باره اطلاعات دقیق و کاملی در دسترس نمی باشد. با این حال بهتر است که بدانید اعضای گروه جتروتال با توجه به فعالیت گسترده ای که در گروه انجام می‌ دهند و فروش آلبوم ها و آهنگ هایشان و مهم‌ تر از همه برگزاری کنسرت و فروش بلیط کنسرت هایشان توانستند درآمد بسیار خوبی را از طریق حرفه شان و فعالیت در این گروه به دست آورند.

عکس اعضای گروه جتروتال را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس اعضای گروه جتروتال را در کجا مشاهده کنیم؟

گروه جتروتال یک گروه موسیقی راک بریتانیایی است که برای اولین بار از سال 1967 تا 2012 به صورت گسترده ای فعالیت می‌ کرده است و پس از آن از سال 2017 تا به اکنون به فعالیت خود ادامه داده است و در حال حاضر به یکی از گروه های موسیقی پرطرفدار و محبوب تبدیل شده است که در سراسر جهان طرفداران بسیار زیادی دارد. حال خلیی از طرفداران این گروه تمایل دارند تا به مشاهده عکس های اعضای گروه بپردازند و به این گونه بیشتر با آن ها آشنا شوند.

در این بهتر است که بدانید روش های متعددی برای جستجو و مشاهده عکس های اعضای این گروه معروف وجود دارد. اما با این حال راحت ترین و بهترین روش برای جستجوی عکس های اعضای این گروه مراجعه به اینترنت است. حال اگر شما در اینترنت عباراتی از جمله عکس های اعضای گروه جتروتال و یا نام اعضای این گروه را جستجو کنید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس های بی شماری از آن ها برای شما نمایش خواهد یافت. هم چنین در اینترنت می توانید با مراجعه به برخی از سایت های موسیقی به جستجو و دانلود آهنگ های گروه جتروتال هم بپردازید.

آدرس پیج اینستاگرام اعضای گروه جتروتال چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام اعضای گروه جتروتال چیست؟

در عصر مدرن اکثر افراد معروف و سرشناس برای این که بتوانند با طرفداران و مخاطبانشان در ارتباط باشند و فعالیت هایی که انجام می دهند را با آن ها به اشتراک بگذارند در اینستاگرام که یکی از شبکه های اجتماعی است، فعالیت گسترده ای انجام می‌ دهند. حال این موضوع را هم باید افزود که برخی از اعضای گروه جتروتال هم در این شبکه اجتماعی فعالیت می‌ کنند. اگر طرفدار این گروه هستید و تمایل دارید تا آدرس پیج اینستاگرام اعضای گروه را پیدا کنید، پیشنهاد می کنیم تا به قسمت سرچ این شبکه اجتماعی مراجعه نمایید و نام عضو مورد نظر خود از این گروه جستجو کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد.

این خوانندها چه حاشیه هایی داشته اند؟

اعضای این گروه موسیقی مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی دارند، به همین دلیل گاهی اوقات با توجه به رفتار ها و فعالیت‌ هایشان حاشیه‌ هایی در پیرامون این خوانندگان نیز مشاهده می‌ شود. البته ناگفته نماند که حواشی پیرامون آن ها معمولا مربوط به فعالیت‌ های حرفه‌ ای آن ها و یا فعالیت هایی که در این گروه معروف انجام می دهند، می باشد.

موزیک ویدیو های این گروه را در کجا مشاهده کنیم؟

موزیک ویدیو های این گروه را در کجا مشاهده کنیم؟

گروه جتروتال از زمانی که فعالیت خود را شروع کرده است تا به اکنون موزیک ویدیو های بسیار جذاب و هیجان‌ انگیزی را ساخته و منتشر کرده است که تمام موزیک ویدیو های این گروه موسیقی مورد استقبال طرفداران و مخاطبانش قرار گرفتند. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده موزیک ویدیو های این گروه افسانه‌ای بپردازید، پیشنهاد می کنیم تا به پلتفرم های ویدیویی همچون یوتیوب و اینستاگرام و یا حتی آپارات مراجعه کنید.

اعضای این گروه کجا زندگی می کنند؟

در حال حاضر هر کدام از اعضای این گروه معروف، ساکن یکی از شهر های بریتانیا می باشند. اما با این حال اگر تمایل دارید تا در این باره اطلاعات کامل تری را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم تا به ویکی‌ پدیای هر کدام از این خوانندگان مراجعه نمایید.

معروف ترین آلبوم های این گروه کدامند؟

این گروه افسانه‌ ای از زمانی که فعالیت خود را به صورت رسمی شروع کرده است تا به اکنون آلبوم های بی شماری را منتشر کرده است که هر کدام از آلبوم های این گروه مورد استقبال طرفداران و مخاطبانش قرار گرفته است. اما با این حال برخی از آلبوم های گروه جتروتال باتوجه به نظرسنجی در لیست بهترین و معروف ترین آلبوم های جتروتال قرار گرفته اند که از این آلبوم ها می توان به منفعت، دستگاه تنفس غواصی، سفت مثل آجر و زندگی کردن در گذشته اشاره کرد. حال اگر تمایل دارید تا به دانلود هر کدام از این آلبوم ها و یا حتی سایر آلبوم های این گروه بپردازید، پیشنهاد می کنیم تا به سایت های موسیقی که در اینترنت موجود هستند مراجعه کنید. در ادامه مقاله مرتبط معرفی لدزپلین (Led Zeppelin) را بخوانید.

معروف ترین آلبوم های این گروه کدامند؟

سوالات متداول

گروه جتروتال از چه سالی فعالیت خود را شروع کرده است؟

این گروه برای اولین بار از سال 1967 به صورت گسترده ای فعالیت خود را شروع کرد و پس از آن از سال 2017 تا به اکنون به فعالیت خود ادامه داده است.

معروف ترین آلبوم های گروه جتروتال کدامند؟

از معروف ترین آلبوم های این گروه می توان به دستگاه تنفس غواصی، منفعت، سفت مثل آجر و زندگی کردن در گذشته اشاره کرد.

چگونه می توان به مشاهده عکس های اعضای گروه جتروتال پرداخت؟

برای مشاهده عکس های اعضای گروه کافیست به اینترنت مراجعه نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)
baran
baran
از مجموعه ایرانیان سلبریتی سپاس گزارم که این فرصت را قرار داد تا تولید محتوای سلبریتی های ایرانی را در این وب سایت انجام دهم.