رضا پیشرو کیست؟ آیا او حرفه ای ترین رپر تاریخ رپ فارس است؟

در این قسمت در مورد یکی از رپران معروف و مشهور ایرانی یعنی رضا پیشرو صحبت خواهیم کرد، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

بیوگرافی رضا پیشرو

بیوگرافی رضا پیشرو

محمد رضا ناصری آزاد با نام هنری رضا پیشرو در سال 1366 در تهران به دنیا آمده است. او خواننده، آهنگساز، ترانه سرا و تهیه‌ کننده موسیقی در سبک رپ فارسی می باشد. رضا فعالیت غیر حرفه‌ ای خود را با لقب رضا 3pac شروع کرد. در مورد زندگینامه رضا پیشرو باید گفت که این رپر معروف دوران کودکی سخته داشته است، چرا که در پنج سالگی پدر رضا به دنبال گنج می‌ رود و بعد از مدتی دستگیر و روانه زندان می‌ شود و در 9 سالگی پدر و مادرش از هم جدا می‌ شوند. هم چنین بعد از طلاق، مادر او دوباره ازدواج می کند و رضا مدتی با مادرش زندگی می کرده است اما به دلیل اختلافاتی که با ناپدری اش داشته در سن 11 سالگی خانه را ترک می‌ کند و در خیابان زندگی می‌ کند. اما بعد از مدتی که دیگر نتوانسته است در خیابان زندگی کند دوباره به خانه بر می گردد و این بار ناپدری اش او را به سرکار می فرستد. اما رضا بعد از این که کمی پول جمع کرده است دوباره خانه را ترک می کند.

نحوه آشنایی با رپ

پدر رضا در تولد 7 سالگی به او یک ضبط و چندین نوار آهنگ هیپ هاپ و سبک موسیقی رپ و هم چنین هنرمندانی مانند توپاک، راکیم و خواننده های قدیمی هدیه می‌ دهد که این هدیه یکی از با ارزش ترین هدایای زندگی‌ اش بوده است، چرا که به این گونه با رپ آشنا می‌ شود و از همان زمان شروع به نوشتن رپ می‌ کند. هم چنین باید افزود که اولین شعر او دیس به پدرش بوده است که هیچ گاه منتشر نمی‌ شود. فعالیت غیر رسمی رضا در سال 1377 با لقب رضا 3pac آغاز شد. در سال 1384 زمانی که رضا با لیبل 021 آشنا می‌ شود، تحول بزرگی در سبک کاری او به وجود می آید.

10 تا از بهترین آهنگ های پیشرو

رضا پیشرو از پیشگامان رپ فارسی است که تا اکنون توانسته آهنگ های بسیار قوی را منتشر کند. به طور معمول آهنگ های رضا پیشرو با استقبال بسیار خوبی مواجه می شوند. در این قسمت برترین و بهترین آهنگ های پیشرو را معرفی خواهیم کرد، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

پیشرو رپر قدیمی

یکی از بهترین و برترین آهنگ های رضا که بعد از انتشار طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد آهنگ پیشرو رپر قدیمی می باشد. موضوع این آهنگ در مورد مشکلات جامعه و حواشی که در جامعه وجود دارد، می باشد. می توانید اهنگ پیشرو به نام پیشرو رپر قدیمی را در اینترنت جستجو و دانلود کنید.

پیشرو نیلوفر آبی

یکی از آهنگ های رضا که حواشی بسیار زیادی را بعد از انتشار به وجود آورد آهنگ نیلوفر آبی است. این آهنگ از آهنگ های احساسی و عاشقانه رضا پیشرو است و به دلیل این که این رپر به طور معمول آهنگ های احساسی نمی خواند و منتشر نمی کند این ترک، جنجال بسیار زیادی را به پا کرد و خیلی از جوانان و نوجوانان طرفدار این آهنگ شدند. این آهنگ به یکی از بهترین آهنگ های احساسی آن زمان تبدیل شد.

پیشرو کلافگی

آهنگ کلافگی از رضا یکی از آهنگ های بسیار محبوب در بین مردم به ویژه نوجوانان و جوانان است، چرا که در این آهنگ به خوبی حس و حال جوانان بیان شده است. هم چنین باید افزود که این آهنگ به دلیل ریتم فوق العاده ای که دارد به یکی از آهنگ های خوب رضا پیشرو تبدیل شده است.

پیشرو فینیش هیم

پیشرو فینیش هیم

آهنگ فینیش هیم یکی از دیس ترک های قوی رضا است که بعد از انتشار طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد و خیلی از افراد به تفسیر این آهنگ پرداختند. رضا توانست با این آهنگ دوباره بر سر زبان ها بیوفتد.

پیشرو پلوتو

یکی دیگر از آهنگ های زیبای رضا، پلوتو نام دارد که بعد از انتشار طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد. هم چنین خیلی از شنوندگان از متن این آهنگ خوششان آمد و از این آهنگ تعریف و تمجید های زیادی شده است.

پیشرو مرز

یکی دیگر از آهنگ های خوب و منحصر به فرد رضا آهنگ مرز است. رضا در این آهنگ راجع به لحظه فرارش از ایران و سختی‌ های فرارش و خاطراتی که در آن زمان تجربه کرده صحبت کرده است. می توانید این آهنگ زیبا را در اینترنت جستجو و دانلود کنید.

پیشرو نامحدود

یکی دیگر از آهنگ های رضا پیشرو نامحدود نام دارد که پیشرو در این آهنگ توانست به خوبی قدرت صدای خود را به رخ شنوندگان بکشد. می توانید این آهنگ زیبا را در اینترنت جستجو و دانلود کنید.

پیشرو صلح

در یکی از نظرسنجی‌ ها آهنگ صلح از رضا به عنوان یکی از آهنگ های قوی و خوب انتخاب شده است. در این آهنگ رضا توانسته به خوبی منظور خود را بیان کرد.

پیشرو آبی

آهنگ آبی یکی از آهنگ های خاص و متفاوت از رضا پیشرو است که بعد از انتشار طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد، می توانید این آهنگ را در اینترنت جستجو و دانلود کنید.

پیشرو زئوس

آهنگ زئوس از بهترین کار های رضا پیشرو بوده است که بعد از انتشار تا به امروز کم کم به طرفداران این آهنگ فوق العاده افزوده می شود. این آهنگ را نیز می توانید در اینترنت جستجو و دانلود کنید.

فروش کاور آلبوم رضا پیشرو به صورت NFT

فروش کاور آلبوم رضا پیشرو به صورت NFT

رضا پیشرو رپر مشهور ایرانی مدتی قبل خبر شروع مزایده برای فروش کاور خود با نام «پرواز» به‌ صورت توکن غیرمثلی (NFT) خبر داد. پیشرو از اولین توکن غیرقابل انتقال(NFT) خود رونمایی کرد و بعد از آن تیتر هایی با عنوان Nft پیشرو در خیلی صفحات منتشر شد.

البته در این باره باید توضیح داد که برای این محصول، به نظر می‌ رسد که بعد از خرید توکن مذکور شخص تنها مالک کاور آلبوم خواهد بود، یک توکن ان اف تی که بر روی بلاک‌ چین اتریوم عرضه شده است. به این گونه که خریدار این توکن به‌ نوعی مالک کاور آلبوم پیشرو می شود.

کاور آلبوم رضا پیشرو چقدر فروش کرد؟

بعد از این که پیشرو خبر از شروع مزایده برای فروش کاور خود با نام پرواز را به‌ صورت توکن غیرمثلی ان اف تی خبر داد. خیلی از افراد کنجکاو شدند که بدانند این کاور چقدر فروش کرده است. طبق خبر های بدست آمده در مزایده ان اف تی جلد مجموعه (پرواز) از رضا پیشرو رپر معروف ایرانی حدود 2.2 اتریوم معادل 5 هزار دلار یعنی (120 میلیون تومن) فروخته شده است.

حمایت از پیشرو با خرید کاور آلبوم وی

بعد از سال ها البوم پرواز پیشرو منتشر شد که با استقبال بسیار خوبی مواجه شد. خیلی از طرفداران و هواداران پیشرو با خرید کاور آلبوم او حمایتشان را نشان دادند و این رپر معروف در یکی از صحبت های خود از هواداران و طرفدارانش تشکر کرد که تا به امروز از او در همه جوانب حمایت کرده اند.

بهترین آلبوم های پیشرو

بهترین آلبوم های پیشرو

رضا پیشرو از خوانندگان معروف و مشهور ایرانی است که با آهنگ هایی که منتشر کرده است توانسته به خوبی قدرت صدای خود و استعدادش را به رخ تمام شوندگان بکشد. او تا به اکنون چندین آلبوم منتشر کرده است که هر کدام از این آلبوم ها موضوع و سبک خاص خود را دارند. در این قسمت بهترین آلبوم های این رپر معروف را بیان خواهیم کرد برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

آلبوم آغاز اینجاست

یکی دیگر از آلبوم های رضا پیشرو، آغاز اینجاست نام دارد، این آلبوم دارای 9 ترک است. آلبوم آغاز اینجاست با این که طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد اما خالی از عیب نبود البته در مقابل نقاط قوت زیادی هم داشت رضا پیشرو با انتشار این آلبوم به اوج کاری خود برگشت. این آلبوم فرصتی را برای رضا پیشرو به وجود آورد تا تمام حرف های ناگفته خودش را در تک تک این آهنگ ها در این آلبوم بیان کند. آلبوم آغاز اینجاست بعد از 4 سال از آخرین انتشار آلبوم رضا در سال 85 آماده شد و با آهنگسازی خود رضا منتشر شد.

این رپر معروف در این آلبوم همکاری های بسیار زیادی با خوانندگان دیگر داشته است. آغاز اینجاست دارای سبک جدیدی است که یکی از نقاط قوت این آلبوم به شمار می رود. می توان به جرات گفت که این آلبوم اولین آلبوم رپ فارسی با مضمون فلسفی بوده است. البته باید افزود که این سبک طرفداران خاص خودش را دارد و به دلیل سخت بودن فهمیدن کلمات، طرفداران زیادی ندارد. به هر حال آلبوم آغاز اینجاست از آلبوم‌ های خوب و متفاوت این رپر معروف می باشد.

آلبوم دوران طلایی

آلبوم دوران طلایی

آلبوم دوران طلایی که از شاهکار های سبک هیپ هاپ بوده است. این آلبوم به صورت زیرزمینی در شهر تهران ضبط و منتشر شد و به صورت اورجینال در اختیار طرفداران و خریداران این رپر معروف قرار گرفت. این موضوع را هم باید افزود که این آلبوم با وقفه ها و جنجال های زیادی منتشر شد، چرا که همه طرفداران بی صبرانه منتظر پخش این آلبوم بودند. در این آلبوم تمام تکست ها به غیر از تکست هایی که هنرمندان دیگر اجرا کرده بودند متعلق به رضاست.

در این آلبوم خوانندگان معروف دیگری همانند: عرفان، سوگند، اوج، تتلو و تهی شرکت داشتند. یکی از نکات جالب این آلبوم حضور دوبله صدا منوچهر والی زاده در قسمت اینترو به همراه تهی، تتلو و فرزانه همسر رضا می باشد. رضا پیشرو که در مسیر رپ فارسی راه زیادی را طی کرده بود و در این راه با پستی و بلندی های زیادی مواجه شده بود، با انتشار آلبوم دوران طلایی دوباره به اوج دوران قبلی خود برگشت و نشان داد که هنوز هم پیشرو زنده است. این آلبوم یکی از آلبوم های قوی، بی نظیر و هم چنین تأثیرگذار در رپ فارسی بوده است.

آلبوم پرواز

آلبوم پرواز از رضا پیشرو یکی از جدیدترین آلبوم های او می باشد که بعد از سال‌ ها انتظار در سال 1399 منتشر شد. در این آلبوم رضا پیشرو همکاری های جذابی با سایر خوانندگان معروف داشته است. اکثر افرادی که علاقه مند به هیپ هاپ هستند این آلبوم را یکی از بهترین آلبوم ها دانستند. تمام ترک های این آلبوم از بیت های منحصر به فرد و نابی ساخته شده اند که هر فرد هیپ هاپی را مجذوب خود می کند. بعد از این آلبوم تمام طرفداران پیشرو هشتگ هایی با عنوان رضا شاه برگشته است را در شبکه های اجتماعی ترند کردند. البته باید افزود که این آلبوم حواشی زیادی را به وجود آورد و هم چنین دیس هایی نیز در این آلبوم مشاهده می شود.

در برخی از ترک های این آلبوم رضا اشاره کرده است که قرار است به بازی برگردد و چاقال ها را از میدان بیرون کند. خیلی از افراد بیان کردند که منظور رضا پیشرو به رپران پرحاشیه و جوانی است که حواشی زیادی را در شبکه های مجازی به وجود آورده اند و خود را بهتر از رپران دیگر می دانند. یک نکته جالب که در این آلبوم می توانید مشاهده کنید این است که رضا پیشرو در برخی از قسمت های آهنگ های این آلبوم صدای خود را شبیه به صدای پاتریک (فیلم کارتون باب و اسفنجی)، کرده است. طرفداران او بیان کردند که رضا دلیل خاصی برای این تقلید صدا داشته است. آهنگ های این آلبوم شامل: دستتو خوندم، عقرب، خاکستری، جنست نیست، هدف، راک استار، تموم شده، نیو ورد، پلوتو، جنگ، نامحدود، سگا، فینیش هیم، عوض شده و  Asad Roshane اشاره کرد.

بهترین فیت های رضا پیشرو

بهترین فیت های رضا پیشرو

پیشرو یکی از خوانندگان معروف و مشهور ایرانی است که تا اکنون همکاری‌ های بسیار قوی با سایر خوانندگان ایرانی داشته است که برترین و بهترین فیت های این رپر معروف را در این قسمت بیان خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

بازم کلان

یکی از همکاری های بسیار قوی که با این که سال هاست از انتشارش می‌ گذرد اما هنوز هم طرفداران زیادی دارد (بازم کلان) با همکاری پیشرو و هیچکس است. زمانی که دو قطب مهم رپ فارسی با هم همکاری داشته باشند، کمتر کسی می تواند روی دست این همکاری بزند. این همکاری یکی از معروف ترین همکاری ها در رپ فارسی است.

ما با همیم

آهنگ ما با همیم با همکاری پیشرو و بهرام در سال 1386 منتشر شد. این همکاری یکی از ماندگار ترین همکاری های رپ فارسی است و به قدری به محبوبیت رسید که حتی توانست در سرتاسر جهان نیز مطرح شود. این آهنگ طرفداران و هواداران بسیار زیادی دارد و در لیست بهترین همکاری ها قرار گرفته است.

گرگ

آهنگ گرگ با همکاری پیشرو، امیر تتلو و حصین منتشر شد. سه فلو متفاوت و منحصر به فرد از سه خواننده محبوب باعث شد تا یک آهنگ بی نظیر منتشر شود. این آهنگ با وجود این که چند روز از انتشارش گذشته بود، توانست هواداران بسیار زیادی را جذب خود کند. البته این همکاری خوب و قوی شاید دیگر شکل نگیرد.

عکس های پیشرو

عکس های پیشرو

رضا یکی از خوانندگان معروف و سرشناس ایرانی است که هواداران و طرفداران بسیار زیادی در ایران و مناطق مختلف جهان دارد. خیلی از افراد و طرفداران رضا امروزه به لطف اینترنت و شبکه‌ های اجتماعی به راحتی عکس های پیشرو جدید را مشاهده می کنند. برای این که بتوانید عکس های جدید و هم چنین کلیپ های پیشرو را مشاهده کنید، می‌ توانید به اینترنت، یوتیوب و آپارات مراجعه کنید. هم چنین باید افزود رضا در اینستاگرام، فن پیج های زیادی دارد که این فن پیج ها تصاویر و فیلم‌ های جدید این رپر معروف را برای طرفداران و علاقمندان در این صفحات منتشر می کنند.

اینستاگرام پیشرو

رضا پیشرو همانند سایر آرتیست ها در اینستاگرام فعالیت می کند، البته باید افزود که او مانند برخی از سلبریتی ها در این شبکه حاشیه‌ سازی نمی‌ کند و به طور معمول در مورد فعالیت‌ های خود اطلاعاتی را با طرفدارانش در میان می‌ گذارد. هم چنین باید افزود که علاوه بر اینستاگرام این رپر معروف در تلگرام و یوتیوب نیز فعالیت می‌ کند. در تلگرام پیشرو و هم چنین یوتیوب پیشرو بیشتر در مورد کار و فعالیت های او مطالبی قرار داده می شود. برای این که آدرس تلگرام و یوتیوب پیشرو را داشته باشید، می توانید در اینترنت نام کامل این رپر معروف را جستجو کنید تا برای شما نمایش داده شود.

پیشرو نابغه ها

پیشرو نابغه ها

مدتی بعد از این که رضا پیشرو توانست در سبک رپ به شهرت برسد، گروهی با نام نابغه ها با اعضای پیشرو ساتراپ شغال تشکیل شد. این گروه یکی از قدیمی ترین گروه های رپ فارسی است که در آن زمان طرفداران بسیار زیادی نیز داشته است و به یکی از گروه های محبوب در بین جوانان و نوجوانان تبدیل شده بود. از معروف ترین آهنگ های این گروه می توان به (بازگشت) اشاره کرد.

پیشرو هورامی جدید

پیشرو هورامی یکی از خوانندگانی است که تشابه اسمی با رضا پیشرو رپر معروف دارد. البته باید افزود که سبک این دو خواننده کاملاً متفاوت است، اما اگر طرفدار این خواننده هستید می توانید آهنگ های جدید او را در اینترنت جستجو و دانلود کنید.

همسر پیشرو

رضا پیشرو در سال 1385 با فرزانه پورمحمدی ازدواج کرد، فرزانه پوراحمدی متولد سال 1365 در تهران است. فرزانه به واسطه دوستان مشترکش با این رپر معروف آشنا شد و آن ها حدود یک سال و نیم با هم قرار می گذاشتند و بعد از آن، رضا به خواستگاری فرزانه رفت و در یک مهمانی خصوصی با هم ازدواج کردند. این موضوع را هم باید افزود که رضا پیشرو سعی می کند تا روابط شخصی اش را جدا از کارش نگه دارد.

برادر های رضا پیشرو

رضا پیشرو دو برادر به نام علی اوج و امید قدر دارد. به احتمال زیاد تا به اکنون نام علی اوج را شنیده اید در مورد او باید بگوییم که علی اوج یکی از خوانندگانی است که در سبک رپ و هیپ هاپ فعالیت می کند و طرفداران زیادی نیز دارد. او به عنوان یکی از بهترین رپران موسیقی زیرزمینی ایران شناخته شده است. البته باید افزود علی اوج به خاطر برادرش رضا به عنوان یکی از برترین رپر ها و آرتیست ها ایرانی شناخته شده است و شهرتش را بیشتر مدیون برادر معروفش می باشد. یکی از دلایلش معروفیت او حضورش در موزیک های رضا بوده است.

امید قدر برادر کوچک تر رضا پیشرو است که توانسته است در رپ فارسی یک سبک کاملا انحصاری را به وجود آورد و به یکی از رپران خوب در ایران تبدیل شود. هم چنین باید افزود که او آهنگساز بسیار فوق العاده ای نیز می باشد. البته رضا پیشرو در شهرت و معروفیت امید قدر نقش بسزایی داشته است و خیلی از مردم به واسطه رضا با امید قدر آشنا شده اند. امید در یکی از صحبت های خود بیان کرده بود که از کودکی با وجود برادرش متوجه شده است که علاقه زیادی به خوانندگی دارد و به همین دلیل در راه برادرش قدم گذاشته است. هم چنین او افزود که رضا را همیشه الگوی خود قرار داده است و او را بهترین رپر فارسی می داند.

دانلود اهنگ پیشرو

در سال 99 با انتشار آلبوم پرواز، رضا برای بار دیگر استعداد و مهارت خود را در سبک رپ به رخ همگان کشید. او آهنگ های بسیار زیادی را تا به امروز روانه بازار کرده است که می توانید برای دانلود آهنگ های پیشرو به اینترنت مراجعه کنید، چرا که اکثر سایت ها اهنگ جدید پیشرو و آهنگ های قدیمی و محبوب این خواننده را در صفحه خود برای کاربران و علاقه مندان قرار داده اند.

سوالات متداول

سوالات متداول

رضا پیشرو کیست؟

محمد رضا ناصری آزاد با نام هنری رضا پیشرو خواننده، ترانه سرا، آهنگساز و تهیه‌کننده موسیقی در سبک رپ فارسی است. او یکی از مشهور ترین رپران فارسی می باشد که فعالیت خود را از سال 1377 آغاز کرده است.

جدید ترین آلبوم رضا پیشرو چه نام دارد و در چه سالی منتشر شده است؟

جدیدترین آلبوم رضا پیشرو پرواز نام دارد که در سال 1399 منتشر شده است بعد از انتشار این آلبوم خیلی از افراد و طرفداران او بیان کردند که رضا شاه برگشته است این آلبوم به یکی از بهترین آلبوم های اخیر رپ فارسی تبدیل شده است.

همسر رضا پیشرو کیست؟

فرزانه پور احمدی متولد سال 1365 در تهران، همسر رضا پیشرو است که در سال 1385 با هم ازدواج کرده اند.

رضا چند برادر دارد؟

او دارای دو برادر می باشد که علی اوج یکی از برادرانش است که در حوزه خوانندگی و آهنگسازی بسیار مشهور است.

4.7/5 - (47 امتیاز)
baran
baran
از مجموعه ایرانیان سلبریتی سپاس گزارم که این فرصت را قرار داد تا تولید محتوای سلبریتی های ایرانی را در این وب سایت انجام دهم.

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه