علت دعوای جیدال و کوروش وانتونز

بدون شک دوست دارید از جزئیات دعوای جیدال و کوروش وانتونز با خبر شوید. حتما این مقاله را مطالعه کنید.

شروع ماجرای دعوای جیدال و کوروش وانتونز

شروع ماجرا که به خیلی وقت پیش بر میگردد. از روزی که وانتونز شروع به کار کردن کرد با تیم پایدار مشکل داشتندندو در طول این سال ها همدیگررا زیاد دیس کرده اند. اما یک سال اخیر کشمکش ها بسیار افزایش یافته است. موضوع به جایی رسید که بقیه رپرها درخواست کردند از این دو گروه که سکوت کنند. به خصوص بین جیدال از پایدار و کوروش وانتونز که در ادامه این مقاله به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد.

و کوروش وانتونز
و کوروش وانتونز

رپ بتل جیدال و کوروش وانتونز

مدتی هست که رپرها به صورت بتل یکدیگرا دیس می کنند. هفته گذشته که بتل بین جیدال و کوروش به صورت لایو برگذار شد حواشی زیادی را به وجود آورد. جدا از هر گونه نظر شخصی و رای مخاطبان کوروش وانتونز با اختلاف برنده این بتل بود. به قدری کوروش قوی اجرا کرد که جیدال نتوانست به آن ادامه دهد. شکست جیدال یک شکست برای تیم پایدارهم محسوب می شود. جیدال فکر نمی کرد با چنین دیسی مواجه شود. یکی از ورس های کوروش که مورد توجه کاربران قرار گرفت میگه من گرگم تو گوسفندی و….. اشاره به موهای فر جیدال داشت. باید ببینیم آیا دعوای جیدال و کوروش وانتونز در این بتل به خاتمه می رسد یا نه؟ نظر شما چیست؟

رپ بتل جیدال و کوروش وانتونز
رپ بتل جیدال و کوروش وانتونز

واکنش گروه پایدار به دعوای جیدال و کوروش وانتونز

همان طور که گفتیم دعوای جیدال و کوروش وانتونز موضوع شخصی نیست. حتی سوگند، عرفان و….. با گروه وانتونز درگیر بوده اند و این موضوع برای اولین بار نیست که اتفاق می افتد. از نظر کاربران احتمال دارد که اعضای گروه پایدار از جیدال ناراحت شوند. زیرا او برای شرکت در بتل آماده نبوده است. اما تا کنون هیچ یک از افراد پایدار واکنش خاصی نسبت به این موضوع نشان نداده اند. حتی شایعه شده است جیدال برای جبران بتل قبل در حال آماده سازی یک آلبوم دیس به وانتونز است که قرار به زودی منتشر شود.

در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری از دعوای جیدال و کوروش وانتونز اشاره خواهیم کرد. ممنون از همراهی شما عزیزان. پیشنهاد می کنیم اخبار سلبریتی ها را از ایرانیان سلبریتی دنبال کنید.

سوالات متداول

گروه پایدار نسبت به دعوای جیدال و کوروش چه واکنشی نشان دادند؟

تا کنون هیچ واکنش خاصی نسبت به این ماجرا نشان نداده اند.

آیا جیدال و کوروش خصومت شخصی دارند؟

خیر مشکلات و اختلافات مرتبط به گروه ان هاست.

از نظر کاربران چه کسی برنده بتل بین جیدال و کوروش بود؟

با اختلاف زیاد کوروش برنده اصلی این بتل بود

5/5 - (1 امتیاز)
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.