فیلم زندگی ریحانه پارسا چه نام دارد و کی منتشر می شود؟

در ااین مقاله تصمیم گرفتیم به بررسی فیلم زندگی ریحانه پارسا بپردازیم. این فیلم به زودی فیلمبرداری خواهد شد.

ماجرای این فیلم

بدون شک با بازیگر پرحاشیه و جوان سینما ایران ریحانه پارسا آشنا هستید. این بازیگر چند روز پیش پستی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که مورد توجه کاربران و حتی اهالی سینما ایران قرار گرفته است. او تصمیم زندگینامه خودرا تحت عنوان ماجرای فیلم زندگی ریحانه بسازد . البته لازم به ذکر است این فیلم در مراحل اولیه خود است. هنوز خیلی از عوامل و … این فیلم معلوم نشده اند. در ادامه به جزئیات و حواشی بیشتری اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

اهالی سینما ایران
اهالی سینما ایران

ساخت فیلم زندگی ریحانه پارسا در استانبول

همان طور که مطلع هستید ریحانه پارسا نزدیک به پنج شش سالی هست که به کشور ترکیه مهاجرت کرده است. اخیرا هم توانسته کارای اقامت خودرا رسمی کند. احتمال زیاد فیلم زندگی ریحانه پارسا در استانبول فیلمبرداری خواهد شد. البته شایعاتی هم پیچیده شده است که بخشی از این فیلم که مرتبط به دوران کودکی ریحانه می شود در ایران فیلم برداری خواهد شد. البته آغاز فیلمبرداری این فیلم هنوز استارت نخورده است. ریحانه در پست چند روز پیشش اعلام کرد: من در حال تکمیل کردن فیلنامه هستم و به احتمال زیاد تا پایان تابستان امسال فیلم نامه تکمیل خواهد شد.

ریحانه پارسا
ریحانه پارسا

بازیگران فیلم ریحانه پارسا

همان طور که اشاره کردیم عوامل اصلی فیلم زندگی ریحانه پارسا مشخص نشده است. یکی از نقش هایی که به طور صد در صد قطعی شده است. خود ریحانه پارسا در نقش خودش می باشد. او به صورت غیر مستقیم در استوری های اینستاگرامش به این موضوع اشاره کرد که به احتمال زیاد علاوه بر بازیگری، کارگردانی این فیلم را بر عهده بگیرد.

افراد زیادی نسبت به کارگردانی ریحانه پارسا واکنش های مختلفی نشان داند. البته اکثر واکنش ها منفی بوده است. ریحانه تجربه زیادی در دنیای بازیگری هم ندارد چه برسد که بخواهد کارگردانی یک فیلم را انجام دهد. ریحانه بارها به این موضوع اشاره کرده است که دوست دارد در این حوزه و حوزه مدلینگ فعالیت کند.

کارگردانی برای ریحانه پارسا بدون شک یک چالش بسیار بزرگ خواهد بود. زیرا او چندین سال هم هست از دنیای سینما و تلویزیون فاصله گرفته است. نظر شما چیست آیا ریحانه می تواند در ساخت فیلم زندگی ریحانه پارسا موفق شود؟ در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد. در ادامه سایر اخباری سلبریتی ها را از ایرانیان سلبریتی بخوانید. را بخوانید.

سوالات متداول

کارگردان فیلم زندگی ریحانه پارسا چه کسی می باشد؟

هنوز کسی معلوم نشده است ولی احتمال دارد خودش این کاررا انجام دهد.

فیلم زندگی ریحانه در کجا فیلمبرداری خواهد شد؟

به احتمال زیاد در ترکیه فیلم برداری خواهد شد.

5/5 - (2 امتیاز)
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.